• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Enko, to ne, tento prvni pokus IVF nám s manželem prostě nevyšel :frowning2: :frowning2: , výsledek odběru krve byl negativní a MS trochu je, pak dva dny není, jeden je - jsem zvědavá,kdy se to mé tělo dostane do nějakého rozumného stavu...
dost nás to mrzí a bolí to, ale jdeme dál a věříme v další pokus.
Naštěstí máme embryjka zmražená a nebudu muset (doufám, že vydrží rozmražení a budou se vyvíje) podstupovat stimulaci a půjdu na KET. Náš CAR doporučuje tříměsíční odstup, tak jsme si s manželem řekli, jak jsem tu už psala, že do toho půjdeme asi v lednu.
5. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz
Ninul, snad to s těma prsama ještě nemusí nic znamenat, to může být po každé jinak ne?? Mně teda teď prsa bolí, ale to bude asi ještě z Pregnylu. Kdy máš testovat? Já už 10. den po ET, ale měla jsem transfer už 6 denních embryjek, tak to se asi může testovat dřív.
5. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz
Verio, urcite budes testovat driv, my meli jen osmibunecny, ne blastocysty..na nasi klin. se testuje az 15 den po ET, takze jeste skoro tyden...MAs pravdu, ja mela minule pregnyl jeste i po ET, takze to opravd mohlo byt z toho...
JAk se citis???Je to fajn????
5. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz
Ninul, je mi úplně normálně, jen trochu ty prsa. Ale určitě je ještě velice brzy na nějaký závěry.
Tady jsem ti našla diskusi, z který vyplývá, že prsa nic neznamenají. Tak se mrkni a klííííd :grinning:
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/read?level=0&id=4688c40f3d5e3&search=3.%20den%20po%20ET
5. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz
Jeziiiiiiiiiis, Verio, dekujuuuuuuuuuuuu!!!!! :wink:
5. říj 2007 ve 14:23  • Odpověz
verio, ninule - drzim Vam pesti a moc na Vas myslim - kez by Vam to vyslo!!!
5. říj 2007 ve 14:26  • Odpověz
Oskarko, sji hodnoucka, dekujeme!!!
5. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz
Veri, se mi teda ulevilo docela.Ja vim, ze je hrozna hovadina sŕovnavat svuj stav s nekym jinym, stejne tak jako stav po prvnim pokusu a ted, je logicky, ze stejny to proste neni nikdy, ale rekni tomu mozkovi ohormonovanymu, ze je normalni, ze :slight_smile: ...Proste neposloucha, zmetek jeden.
Ale ted jsem opravdu klidnejsi.Pocit, ze dorazi ms mam porad, zacalo to tak 5 dni po ET, ms mela byt ve stredu, takze mozna zacalo bolet brisko i tim...A dnes rano, i vcera, mne teda nebylo moc hej, bylo mi dost blbe od zaludku, dnes uz jsem uvazovala, zda jit ci nejit na Wc...Ale to prisuzuji spis polykani diviny ci prednisonu, kdyz mam terba chripajznu a jim paralen, tak zvracim jak blazen, zaludek mi takovy veci proste nebere...
5. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz
No já teď ani na příznaky nemám myšlenky, právě jsem se dověděla, že mi jeden hňup něco pokonil v práci, je to docela průser. Já tam pár dní nejsem, a hned toto. Panebože, že já jsem ho na to pouštěla, že já na to jednání nešla raději sama! Sice to bylo den po ET, ale kdybych to věděla, tak tam jdu sama. Od pondělka už do tý práce musim, nebo to bude katastrofe! Aspoň přijdu na jiný myšlenky, že.
5. říj 2007 v 15:05  • Odpověz
Presne tak....ale hlavne s enam moc nestresuj, jasny??????
5. říj 2007 v 15:21  • Odpověz
Zdravim všechny skoro těhulky :wink:
Oskarko, to se snad ani počítat nedá ta tvoje antiMS. Já už bych nejradši taky aby se mi rozjela mrška jedna. Dneska sem byla na obídku v Liberci s kámoškou, co má za 10 dní rodit a to sem byla rozněžněná, no hrůza. Pak sem kupovala něco ségře k svátku a zároveň něco pro miminko, co čeká v únoru a byla sem v takovym rozpoložení, že bych si dala ET hned zítra :grinning:

Ninulko, to ty prdelky s tebou jen špásujou, ale ono se to říká viď, to čekání do TT je děsný :angry: Já si při 1.IVF nekoupila žádný testy, tak teď už je mám pro jistotu v šuplíku :sweat_smile:

Verio, teda už tě vidím v pondělí jak je tam v práci spucuješ a zároveň se budeš uklidňovat a říkat prckům, aby se uklidnili :wink:

Mratíku už se nemůžu dočkat foteček :dizzy_face:
5. říj 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahoj petulo, ja nevim, co mam delat s tou MS, jestli to jako bylo vsechno (sem tam ob den) anebo jestli to jeste vypukne. Nevim, kdy mi tedy zacne ci zacal novy cyklus, jsem zmatena. Mam domluveno jit po MS ke sve gynekolozce na prohlidku, ale vubec nevim na kddy se objednat... To je tedy des jak to s nasim telem zacvicilo...
5. říj 2007 v 16:48  • Odpověz
Petulo, mas pravdu, to cekani je o nicem.Proc sakra nevymysli nejakej vedec neco, aby to slo vedet hned, no ne? :wink: .
JA to mam zas presne naopak-pri prvnim IVF jsem testy mela, ted rádej ne, urcite bych nevydrzela, takhle mam jistotu, ze to pak uz bude jisty :wink: .
5. říj 2007 v 16:49  • Odpověz
Cau Holky,

chystám se na tu punkci..jdu tam v pondělí. Nemám moc jasno v tom testování po transferu..v brožurce od doktora je napsáno 12 den, ale kámoška se testovala už 6den a vyšly jí dvě čárky..no, a když jsem se ptala doktora tak řekl 14. den..tak fakt nevím!
Cetla jsem si, že jednu z vás bolí prsa, mě taky bolely při IUI, vlastně dost! Doktor mi ale řekl, že to jsou vedlejší účinky hormonů, které jsem brala...prý to fakt nic neznamená.
6. říj 2007 v 09:23  • Odpověz
Meleri, my mame testovat az 15. den, taak si vyber...Sesty den bych ale rozhodne netestovala, ja napr. teprve sesty den mela inj. na podporu uhnizdovani.Radej vyckej, at se zbytecne nestresujes!!!!Stejne vysledek neovlivnis pokud bude pozitivni, uzij si ho potom dostatecne, pokud by byl mnegativni, tak aspon nebudes smutit predem.A uz vubec nemluvim o tom, ze to muze byt uplne zkresleno...
A diky za info ohledbne prsou!!!!!Potesla jsi me!!!MAs pravdu, minule me bolely hned ze zacatku stimulace, ovsem ja si to ihned spojila s tehu, ze...
Hezky odpocivej, at v pondeli vse probehne jak po masle!!!!!!A napis, ju?Budem se tesit a zpravicky!!!!
6. říj 2007 v 09:42  • Odpověz
Cau Ninule,

já jednou našla nějakou americkou stránku, kde přesně vyjmenovávají ty různé produkty jako puregon, gonal, atd a vedle toho uvádějí vedlejší účinky...tak neboj, určitě si toho nevšímej, těch prsou!!
Taky děkuju za povzbuzení..Asi to budu muset s tím testováním vydržet...průser pro mě je, že dotedka mi pomáhal sport, ale jak vím, tak budu muset 14 dní jenom ležet nebo chodit, žádné kolo,ani brusle..asi se sesypu!
Do toho tady máme prakticky až do transferu elektrikáře který dělá bordel, chodí v botách, a mě to strašně sere!! Jo, jsem na pořádek.
A řekni mi, vaříš, uklízíš? Nebo ses na všechno vys...a?
Určitě napiš, jak to jde. Který den jsi? Pochopila jsem správně že po ET?
ahoj
6. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Meleri, jsem po ET desaty den.Ja zadny extra rezim nemam, normalne uklizim, varim, akorat lezezu s hadrou po zemi, ale nasadila jsem radeji mop.Jinak sport samozrejme nehro, jen vychazky, taky litam kazdej den na injekce k mudr, pac do zadku to sama nedam :wink: .Neboj, zejdes si nekam do lesa, do parku, do obchudku, aby ti nebylo tak smutno po sportu.Musis to vydrzet, aby sis pak pozedj neco nevycitala.Tech 14 dnu vydrzis, co????
6. říj 2007 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,já jsem po KETu šestý den a jen občas už nevím co bych.Prostě ležím,čtu časopisy,které jsem si specielně šetřila na tohle.Dnes jsem musela uklidit,kdo se na to má koukat a čekat,že to udělá někdo jiný.Tedˇ dám sprchu,zajdu si na vycházku do obchodu a pak zase hurá do duchen a k televizi. :grinning: Jo a taky bych si mohla něco uvařit,ještě jsem neobědvala :grinning: .
6. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz
čau holky,

tak vám moc přeju, at vám to uteče!
Ještě jednou díky za rady..no, já sport provozovat nebudu, jenom teda to uklízení a vaření,protože můj muž je bordelář, a dělá vše posvém... :slight_smile: snad to není takový hřích!!
držím vám palce, vím, že těch 14 dní je nejdelších a nejhorších, bohužel to znám z IUI. snad se všechny dočkáme!!
6. říj 2007 ve 12:42  • Odpověz
Meleri, to ti šla ta stimulace rychle. Kolik máš folikulů?
Já mám dneska vyloženě depkoidní den, nevím co bych, všechno mně štve, doma bordel, nemůžu se ani přinutit k úklidu, hrůza hrůz. Manžel vyvalený před TV a taky nehodlá nic dělat. Naštěstí mám večer sraz s kámoškou, tak snad mi to aspoň trochu spraví náladu.
Nic mi není, taky snad ani 3. den po ET nemůže být, ne?? No stejně mám špatné myšlenky, že to asi nevyjde. Ach jo. Ať už je příští sobota.
6. říj 2007 v 15:01  • Odpověz
Ahoj Veria,takový den jsem měla včera,dnes je to o hodně lepší :grinning:
Z vlastní zkušenosti vím,že když se mi do úklidu nechce,tak to ani nemá cenu.Nech to na zítra a zalez si do postele ,k televizi,nebo do vany(co já bych za ní dala,máme jen sprcháč).Ty jsi 3 den po ET,A proč příští sobota?To budeš vědět tak brzy,já až 14 dní po KETu.
6. říj 2007 v 15:36  • Odpověz
Jo, holky,
souhlasím s tou vanou, to je supr!
No, šlo to rychle..folíkulů nevím, ale doktor říkal, že mám hodně vajíček, asi 20. V ponělí tam jdu.
Jo, znám ten stav, kdy člověk ví, že by měl uklidit, ale nechce se mu! to je fakt lepší nechat napak! :slight_smile:
6. říj 2007 v 15:46  • Odpověz
Melanykol, mně řekli testovat 10. den po ET. Dávali mi již 6 dnů staré blastocysty, tak asi proto, už to teda bude 16. den od oplodnění.
Meleri - tak to máš asi 20 folikulů, kolik je v nich vajíček, to se nevidí. Já měla taky 20 folikulů a bylo v nich jen 10 vajochů :angry:
6. říj 2007 v 15:55  • Odpověz
Teda holky já se tak bojím toho výsledku,už mi hrabe a povídám si s tím potencionálním drobečkem :confounded: To brzy,když ani nevím jestli tam je,co, :sweat_smile:
6. říj 2007 v 16:01  • Odpověz
Melany, úplně tě chápu, mám to taky tak :slight_smile: A ty máš navíc už tolikátý pokus, fakt tě obdivuju, to musí být o to větší psycho. Nejhorší je ta nejistota, viď.
6. říj 2007 v 16:06  • Odpověz
No musím uznat,že počítám pro jistotu i z tou horší variantou,ale dokud to není jisté,ještě se tolik neděje.Někdy mě to tak štve,že už se mi do dalšího zkoušení ani nechce.Jenomže pak se zas oklepu a jedu dál. :slight_smile:
6. říj 2007 v 16:15  • Odpověz
Melany, jsi statečná žena, opravdu.
Já jsem už tolikrát slyšela o případech, kdy byli třeba osmkrát na IVF, nic z toho, tak se pak na to už "vykašlali" a zadařilo se přirozeně. Asi je to i nějaký "osud", prostě pokud má to dítě přijít, tak jednou přijde. Co my víme.
6. říj 2007 v 16:20  • Odpověz
Já mám neprůchodné vejcovody,tak to musí jít jen s jejich pomocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nu což,kdo si počká,ten se možná dočká :slight_smile: ale zbláznila bych se radostí,kdyby to bylo tedˇ :grinning:
A tedˇ z jiného soudku,nebudeme tu pořád bulet,ne :grinning: Já si dala kousek králíka a brambory,což se mi zdálo málo,tak jsem se dorazila jogurtem,do kterého jsem si nasypala taštičky s nugátem,takové ty co se sypou do mléka :grinning: no a kafíčko :grinning: a tedˇ jsem přežraná a to tak,že dost :unamused: no ale co se tu dá dělat jiného,než ležet,jíst a serfovat :grinning:
6. říj 2007 v 16:33  • Odpověz
Melanykol, přečti si diskuzi Zázraky se dějí, tam se podařílo normálně i s neprůchodnými vejcovody...
No nic, já jdu vařit, to brzy, že :grinning: Jako néé večeři, ale oběd :grinning:
6. říj 2007 v 16:59  • Odpověz
Tak akorát na oběd,žádný chvata honˇky :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2007 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.