• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF září - říjen 2010

(Zamčená)
19. října 2010 
Ahoj přidá se někdo další kdo zrovna stimuluje nebo bude v průběhu září-října?
17. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak já se přidávám :slight_smile:
Stimulovat bych měla v říjnu. Budu mít dlouhej protokol, teď čekám na MS (někdy na začátku října) a jdeme do toho :grinning:
22. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
no hurá už jsem myslela že jsem tady jediná :grinning: já mám taky dlouhý protokol, teď už pichám Puregon, stříkám pořád Synarel a ještě beru prášky Siofor a Pregnison, co budeš mít Ty? a je to Tvoje první IVF? budeme si držet pěsti navzájem :wink:
22. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahoj holky sami urco nejste taky si jdu v patek pro injekce a v puli rijna jdem na to bojim bojim a zaroven tesim je to prvni ivf.mam spatny jeden vejcovod to je nejspis duvod proc to nejde prirpzene!!!!!!!!!!kolik vam je roku me 34let.nechate si zavest dve?????
22. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky sami urco nejste taky si jdu v patek pro injekce a v puli rijna jdem na to bojim bojim a zaroven tesim je to prvni ivf.mam spatny jeden vejcovod to je nejspis duvod proc to nejde prirpzene!!!!!!!!!!kolik vam je roku me 34let.nechate si zavest dve????? :grinning:
22. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/prvni-ivf-na-podzim/?page=last&post=last&lastref=il

Holky, pojdtě k nám :slight_smile: je nás tam už hodně, nebudem se ničeho spolu bát :slight_smile:
22. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
@luucia díky ale asi už jste víc " zapovídaní " nebo jak bych řekla tak abysme zapadli :sweat_smile:

@andresska mě je 33 a je to moje 2 IVF z prvního mám 18 měsíčního chlapečka :slight_smile: určitě si nechám zavést dvě, nechávala jsem si i poprvé a udrželo se jen jedno
22. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
@rioko zrovna dneska přišly 2 nový holčiny..zapadnete určitě :wink:
22. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
@luucia už jsem k v ám koukla akorá já teda podstupuji už durhé IVF
22. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@rioko ahojky a odkud jsi ja z olomouce a na ivf jdu do brna a to prvni ti klaplo na poprve???a jake mas potize ze to nejde prirozrne???
22. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@luucia ahojky i ja to procitam ale mame to kazda tak individualni ze mam hokej z toho :grinning:
22. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
já jsem z Brna a chodím na Obilňák
ano první IVF nám vyšlo, platili jsme 24 700, zbyli nám 3 mrazáčci ale to pak už nevyšlo
u mě je problém, že mám předčasnou ovulaci - folíci praskají dřív než dozrají vajíčka
22. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@rioko já myslím, že to nevadí, že podstupujete 2.IVF :wink:

ale jak se vám chce holky :wink: jen jsem chtěla napsat, že už tady to téma je a rády vás uvidíme :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
holky, taky jsem přešla na to druhé téma :grinning:
22. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
já taky :wink:
22. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky, vcera jsem zacala se stimulaci puregonu na 1 ivf, mam kratky protokol. Tak to mam za par...
mel jste nekdo nejake vedlejsi ucinky po puregonu???
diky
30. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj,nerada vám sem lezu,jen vás chci taky povzbudit,taky jsme byla na IVF-dvakrát-první nevyšlo a z druhého máme dvouměsíčního synka,takže hlavu vzhuru a hurá do boje,vyjde to,věřte mi,taky jsem nedoufala a ted jsu štasná mamina(jen máme malé problemy,ale to s IVF asi nesouvisí)
30. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky, taky přispěju se svou troškou do mlýna. Před 2,5 lety se mi hne na první pokus podařilo pomocí IVF otěhotnět. máme krásnou a zdravou 19 měsíční holčičku. Teď jsme se rozhodli (teda spíš já, manželovi se do toho moc nechtělo) pro další IVF. Jsem 2 dny po odběru oocytů a čekám, kolik embryí vydrží - zase jsme si pro jistotu zaplatili prodlouženou kultivaci.
2. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
tak já už mám za sebou OPU několik dní, dnes jsem si volala a máme zatím 7 embryí tak uvidíme v pondělí kdy bude transfer
2. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky, 5. 10. jsem byla na ET, dnes odběr krve a POZITIVNÍ:slight_smile: Držím všem palečky, aby vám to dobře dopadlo:slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.