• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jablonecko snazilky

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ahojky, zdravím snažilky z Jablonce a okolí. . .
1. dub 2008 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Angel, tak se jako první po půl roce hlásím z Jablonecka. Tak jsem zvědavá, jestli sem ještě po takové době koukneš :slight_smile: . A jinak tu nikdo z našich končin není??
16. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
Ahojky, zrovna dneska mě napadlo se sem podívat, jestli tu někdo je :slight_smile: tak tě tu vítám
16. říj 2008 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz
No jo, ale koukám, že než jsem tě stihla najít, tak už nejsi snažilka z Jablonecka, ale těhulka :slight_smile: Moc gratuluju. Já naopak ještě nejsem snažilka, budu asi od února.
Tak uvidíme, jestli se tu ještě někdo ukáže. Připadá mi, že v okolí je to samá budoucí nebo čerstvá mamina, tak určitě některá chodí na koníka.. :slight_smile:
16. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
Jo jo naštěstí už jsem konečně těhulka :grinning: jsem taky celkem zvědavá jestli se k nám někdo přidá, určitě tu nejsme z Jablonce jediný, ale je tu ještě diskuse Liberecko, tak možná že jsou všichni tam. . . ale tam už jsou strašně rozjetý. . .
17. říj 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, jsem tu taky, jen teď čekám jak "to" dopadne, tak zatím nechci psát víc, ale určitě se ozvu :wink:
17. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Radus, to je dobře, že jsi tu taky :slight_smile: A přeju ať "to" dopadne tak jak má.
Angel, máte krásnýho hafana, my máme dvě fenky a zrovna mě ukecávaj, ať s nima jdu ven, ale vůbec se mi do toho hnusnýho počasí nechce :unamused:
Holky, vy jste přímo z Jablonce? Třeba mi některá poradí, kde v Jablonci najdu čistírnu, už asi měsíc vozim v autě potah na gauč a ještě jsem na žádnou nenarazila..děkuju
17. říj 2008 v 16:46  • Odpověz
zdravím vás,ja teda uz nejsem snazilka ale maminka skoro sedmimesicniho kluciny.To snad ale nevadi nee????
17. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
Ahoj jablo, no jasně, že to nevadí. Vždyť zatím tady není skoro žádná snažilka :slight_smile:
17. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
ale jsem prvni mamina,to je supeeeer... :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
No vidíš, tak nám všem aspoň můžeš dávat cenné rady :slight_smile:
17. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jablo vítám tě mezi námi
radu tebe taky vítám a moc držím palečky ať to vyjde :slight_smile:
ardilo čistírnu najdeš dole na Podhorský naproti Repropaku, teda pokud tam ještě je :slight_smile:

přeju všem krásnou sobotu :wink:
18. říj 2008 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tady se nějak nic neděje, kde ste??
12. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.