• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jachty?

(Zamčená)
26. února 2009 
nobody - a na jakou jsi narazil? Šup sem s ní, ať si můžem vybrat :grinning:
13. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz
janickabez - no právě, Topol nám ho ještě párkrát posune, takže se nejspíš důchodu ani nedožijem :confused: :grinning:
13. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz
Mě b\y taky zajímalo Nobody.... :wink:
13. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz
jooo Beneteau, ty nepatří mezi nejlevnější :wink: :frowning2:
14. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
jabber .. jsou nádherný

tak já to začnu tím, že si koupím ty "gumový" boty na lodní (vodní) sporty :grinning:
14. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz
nobody - to jsou :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslím, že to bereš za správný konec :grinning:
14. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
jj :grinning:
15. dub 2008 v 16:27  • Odpověz
no tak koukam že máte všichni laminátový chutě :slight_smile:
Hlavně aby vás (když už se dožijete toho důchodu kterýho my se už nedožijeme) nesrazil na moři kontejner :confounded:
My to berem hopem, trochu vypypláme ratolesti a frrrrrr na širé moře :sunglasses: :sunglasses:
21. dub 2008 v 18:40  • Odpověz
Dneska bude na ČT1 ten Fastnet 79 :confounded:
22. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
Já jsem na to koukala, manža speciálně musel zapojit telku, protože mi se na ní celej rok nekoukáme :wink:
No a přesně takhle by dopadli ty vaše laminátky co jsou určený jen pro charter u přípobřeží :frowning2:
My jsme jasně pro kovovou obludu :slight_smile:
23. dub 2008 v 09:19  • Odpověz
kacka2 - no to byl teda děs :confused: :sweat_smile: . To ale byla extrémní bouře a oni jí podcenili, my bysme se určitě do ničeho takovýho nepouštěli :grinning: , zase takový sebevědomí teda naštěstí nemáme :wink:
23. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
Tak taková bouře je jednou za x let, i když v dnešní době globálního oteplování člověk nikdy neví :unamused:
Ale naštěstí se to dá dneska na lodích dřív vypozorovat díky předpovědím. :wink:
My chceme jet i s capartama, tak podobnou krizi bych zažila opravdu nerada :confounded:
23. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz
kacka2 - my plánujeme taky jezdit i s dětmi, takže doufám, že se nic podobného nestane :confused: , ale tohle byl prostě oceán a tam se s nimi rozhodně pouštět nebudeme :zipper_mouth: . Manžel jede za 3 týdny na loď do Chorvatska, potvora jeden :sunglasses: a kámoši za 14 dní do Řecka........to se tak někdo má :slight_smile:
24. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz
My jedeme letos taky do Chorvatska, začátkem června, doufam že do tý doby přestanu mít ranní (celodenní) nevolnosti a zvládnu cestu autem :wink:
Na lodi to neni nic divnýho když někdo krmí rybičky, tak už je mi to jedno :slight_smile:
24. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz
kacka2 - mě teda blbě na lodi nikdy nebylo a ani v autě nebo buse :slight_smile: . Tak na sebe hlavně dávej na lodi pozor, ať sebou někde nepraštíš :sweat_smile: :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz
Mě v Chorvatsku taky nidky nebylo špatně, ale jsou oblasti třeba Balt, kde je to o něčem jiným, tam měli co dělat všichni, i když opět jsme vše udržela :wink:
Já znám jen jednoho kluka co s náma jezdí, kterej si i při těch hroznejch vlnách seděl u navigačního stolku a čet si knížku :grinning:
A přesně jak píšeš, horší jsou pády, takže pokud se dostaneme do divočiny, asi si lehnu a bude :wink:
25. dub 2008 v 09:08  • Odpověz
Sledujete někdo v pondělí Yacht&Life na Z1? Teď tam zrovna bylo o těch hausbotech na holandských kanálech, jak jsme se tady o tom bavili - byla tam marina v Koudumu, ze které jsme ho měli půjčený :dizzy_face: :slight_smile:
26. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.