• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho trvalo, než vyplatili poslední RD a první PPM při přestupu z RD na MD?

(Zamčená)
15. března 2010 
Čekám další dítě, 22.2.jsem nastoupila na MD. Na Úřadu práce mi sdělili, že poslední částečný rodičovský příspěvek do 22.2. mi vyplatí, až budou vědět, kolik bude první Peněžitá pomoc v mateřství. Ze sociálky mi můžou prý poslat potvrzení o výši ppm až poté, co bude dávka vyplacena. Včera jsem si s nima mailovala, prý byla moje dávka právě včera zpracována a odeslána ke kontrole a nemůžou mi říct, kdy bude připravena k vyplacení, RSD mi vždycky chodil 12. v měsíci, teď mi ještě tedy nedorazil, tak jsem zvědavá, jak jim to bude ještě dlouho trvat:frowning2:
12. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Essi, já nastoupila novou PPM 15.2. Na pracáku mi řekli to samé co Tobě, domluvila jsem se s paní na OSSZ, která mi řekla, že opravdu dříve jak 1.3 není schopna mi z PC vyjet, jaká bude výše mé PPM. Ale 1.3. mi poslala faxem onu výši a hned 2.3 jsem to měla ve schránce. Donesla jsem to na místní úřad práce a stihlo se to, protože oni vyplácejí dávky 4, takže věděli, jaký rozdíl mi poslat na účet. Zkráceno, není pravda, že mohou zaslat výši PPM až po vyplacení,u mě to tak nebylo 100%, věděla jsem to o 10dní dříve, než dávku poslali, je to vše jen na dohodě s tou sockou, pod kterou spadáš.
12. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
marg díky, jak vidět, je to o lidech...
15. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.