• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit spát 2,5leté dítě samo v pokoji?

(Zamčená)
25. srpna 2011 
Ahoj maminky, prosím vás o radu. Mám syna 2,5roku. Do teď jsme spali všichni společně v ložnici, my v posteli, syn v postýlce. Nikdy jsem mu nedovolovala spát u nás v posteli. Nyní jsme mu z ložnice udělali dětský pokoj a my jsme v obýváku. Syn dostal novou postel, pokoj má zařízený samýma hračkama, ale ouha. Usínání nám ještě jde, ale noc je katastrofa. Někdy se zadaří, že se vzbudí s řevem jen 1 a uspávání trvá hodinu (musím tam být s ním, pokud odejdu začne znovu řvát, že se bojí). Někdy vztávám i 4-5x za noc, kdy dítě přijde až za náma do postele, že se bojí, že tam spát nebude. Už mu nechávám rozsvícenou lampu celou noc, v posteli má snad všechny své oblíbené auta a velké plyšáky. Vždy když jsde spinkat, všechno prohlédnu a řeknu, že nikde nic není a to usne v klidu,ale v noci to nefunguje. Zatím to provádím tak, že ho vždy od nás odvedu zpátky, vždycky šíleně řve, chvilku počkám a jdu si lehnout, ale většinou začne řvát znovu tak tam musím sedět dokud neusne, někdy to trvá i hodinu. Napadlo mě, že bych si dala na zem matraci a vždy v noci, když bude plakat, že se bojí šla spát za ním. Časem by si zvykl, že tam jsem a až by se přestal budit tak bych už tam spát nechodila. Ale na druhou stranu se bojím, aby to neudělalo více škody. Dnes mu chci koupit svítící želvu. Ať má to světlo pěknější a i s melodií. Za každou radu co mám dělat budu moc ráda. :slight_smile:
25. srp 2011 v 08:14  • Odpověz
@kacenka_brno - jak dlouho spí (se učí spát) sám v pokojíčku??
25. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.