• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se vam rodilo v roce 2007????

(Zamčená)
21. ledna 2011 
Mohla bych se zeptat maminek, ktere rodily v 2007 jaky byl porod-staci mi znamenka +(v pohode) a - (s nejakym problemem)....pozoruji, ze maminy, ktere znam a rodily v tom roce mely nejaky problem, bud s prenasenim, nebo samotny porod nedopadl normalne....chtela bych jen takovou lehci anketku, opkud by bylo mozno :slight_smile:
21. led 2011 v 10:33  • Odpověz
ahoj přenašela jsem..vubec jsem nebyla nachystana,takže porod vyvolavanej ale nezdařilo se ale v noci mi samovolně praskla voda,epidural pak pohoda a za chvilu byl venku...porod myslim dobrej ale co bylo předtím a potom..myslím lehka laktačni psychoza-furt jsem řvala -bylo hrozny :unamused:
21. led 2011 v 11:44  • Odpověz
taky spíš - (mínus) - malej se narodil předčasně přidušenej s oboustraným zápalem plic...porod jako takovej jakštakš...pak 3týdny v inkubátoru + silná zžloutenka.
Tomu všemu přičítám opožděný vývoj řeči....:frowning2: a celkově pomalejší a vývoj...ale už jsme O.K. :slight_smile:
21. led 2011 v 11:56  • Odpověz
Plus .28.2 ve 13.00. Naprosto skvěle, dítě plánovaně císařem kvůli velkému plodu a předchozí sekci, bez komplikací, váha 4300 g, zdravý, vlasatý, boubelatý a chlupatý klučina, kojení do 9. měsíce. Zdravý, vlasatý a chlupatý zůstal :grinning:
21. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
Vše kolem samotného porodu bylo v pohodě, malá v pořádku... takže "+". Ale co se týká těhotenství, tak jsem ho měla od 36.tt rizikové a ve 39.tt šla na vyvolání.
21. led 2011 v 19:42  • Odpověz
0... přenášela jsem 18dní, porod vyvolávali 2,5 dne.... ale když se to konečně rozjelo, šlo to až na zkalenou plodovku bez komplikací... někdo by to bral za problém, já za prostě porod !!!! Obecně... je jedno jak vyleze, ženská vydrží cokoliv, hlavně že to dopadlo dobře pro miminko a mamču :slight_smile: ... ráda přispěju do diskuse, ale trošku mi to příjde jako výzkum v anglii "o vlivu plešatosti můžů na kvalitu posekání trávníku" :grinning: :grinning: :grinning: ... promiň.... snad to bereš taky s humorem :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 20:41  • Odpověz
I když jsem rodila v pátek třináctýho,bylo všechno v pořádku.Miminko vlasatý a chlupatý taky a je doted. :grinning:
21. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.