• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak si tu vyhledávat?

(Zamčená)
22. února 2009 
Ahoj, já vím, že tato otázka sem vůbec nepatří, ale já se nějak nemůžu v těch tématech zorientovat...nechci zakládat nová témata, která tu už jsou, ale nedokážu si je najít...např. když potřebuji téma - příznaky těhotenství, tak to mám hledat postupně ve všech 43 tématech? když to napíšu do té kolonky, tak mi to dá jen jakýsi odkaz na google....máte to taky tak? jak si hledáte témata? Moc děkuji za odppověď!
5. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahojky limenario když chci něco najít,tak hledám postupně v těch 43tématech,troška trpělivosti a najdu to.Ale ty nejčastější témata jsou vždy na první stránce.Tak když se třeba zeptáš na příznaky těhotenství v prvním trimestru,tak určitě rádi ti pomůžeme :wink:
5. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Napiš to bez háčků a čárek, pak se Ti to najde :wink:
5. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
moc vám děkuji, laola, napsala jsem to bez diakritiky a opravdu to našlo:slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
no vidíte hoky,to jsem ani nevěděla. :grinning:
5. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
taky nechápu proč mi to nedošlo...přitom to tak většinou bývá, že se nezadávají háčky a čárky:slight_smile:to bude tou změnou počasí, že?:grinning:
5. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
vyhladavac je nastaveny tak, aby sa to otvorilo v googli - ked zadas hladany vyraz bez diakritiky najde to vacsinou same podstatne temy (dokonca to pise aj kolko je v teme prispevkov a kedy pribudol posledny)

predtym bezal vyhladavac priamo cez stranku, co viedlo k tomu, ze nam padal server kvoli neumernemu pretazeniu sposobenemu prave vyhladavanim
5. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz
mám tady takový poznatek, co mě při vyhledávání docela zlobí. Zkusim popsat postup a co se stane...
1. zadám predmet hledani a dam hledej
2. zobrazí se nové okno s výsledky
3. vyberu nějaký výsledek a kliknu na něj
4. přeskocí mi to do diskuze JENZE není možnost jít zpět. Tzn. kdyz se do diskuze zactu nebo jdu do alba uz NENI moznost vratit se na výsledky hledání a celý proces musím opakovat znova od začátku. Coz je není moc user friendly.

Můj workaround je, ze pri klikani na vysledky vyhledani davam pravym zobraz v novem okne, jenze i tak, nekdy na to zapomenu a pak uz neni moznost jak se dostat zpet.

Tedy mohla bych poprosit o nějaké vylepšení? díky
17. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
makoush já dávám backspace a ten mi to zpět vrací
22. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.