• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak tohle může někdo udělat?

(Zamčená)
28. března 2008 
:angry: Hrozné,co by jste takovému člověku udělali?Já bych mu udělala to

Za opékání dcery v mikrovlnce dostal 25 let vězení

Soud v Texasu odsoudil mladého Američana k 25 letům vězení za to, že způsobil vážné popáleniny své dvouměsíční dceři, když ji strčil do mikrovlnné trouby.
Tip

Soud v Texasu poslal na 25 let do vězení dvacetiletého Joshuu Mauldina z Arkansasu za to, že strčil svou dvouměsíční dcerku na 10 až dvacet sekund do mikrovlnné trouby. Způsobil jí tím popáleniny druhého a třetího stupně a dítě si ponese následky po celý život.

Podle původního znění obhajoby byl Američan v době činu duševně nemocný, porota ale tuto verzi odmítla. Jak doplnila obžaloba, mladík měl už dříve násilnickou minulost, lhal o své údajné duševní nemoci a úmyslně ublížil své dceři, protože nebyl spokojen se svým manželstvím bez lásky.

Dvacetiletý otec tvrdil, že svou dcerku strčil do mikrovlnné trouby v květnu minulého roku proto, že chtěl dítě ochránit před svými psychickými stavy a halucinacemi.

Děvčátko Ana utrpělo na tváři popáleniny druhého a třetího stupně. Její stav si vyžádal amputaci části levého ucha a dva kožní štěpy.

Opatrovatelka Heather Croxtonová vyprávěla u soudu o každodenní bolestivé léčbě, kterou dítě muselo podstoupit. „Pro tvé jednání není žádná omluva a já nevidím den, kdy budeš propuštěn a ponechán pokračovat ve svém životě, zatímco Ana bude dále platit za tvé jednání,“ řekla odsouzenému.

Mauldinův právník prohlásil, že jeho klient ve vězení zahájí léčbu, kterou potřebuje vzhledem ke své duševní nemoci, doplnila britská televizní stanice BBC.
27. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
my sme sa akurat minule s mužikom o tom bavili tak sto krat tomu kto to spravil. načo maju deti ked toto robia ludia ved kolko je takych čo detičky mat nemožu. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. bře 2008 v 17:56  • Odpověz
Vela je takych napr. ja :frowning2: A ked citam taketo clanky je mi do placu :pensive: To ani zvierata by neurobili :pensive:
27. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
Jo je to fakt,mě se to strašně nelíbí,trápit takhle děti,myslela jsem že špatně vidím. :angry:
27. bře 2008 v 17:58  • Odpověz
amelie ani to sem nedavej me je hrozne..nasla sem takovejch odkazu na youtube mraky a je mi blujno ..smrt neni trest pro takove lidi spis vysvobozeni..
27. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
Taky bych ho tam pekla :angry:
27. bře 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
To mě na tom štve,že tak mladí si bezhlavě pořídí děti a pak jim tohle dělají když zapláčou?Mělo by se s tím něco dělat i u nás.
27. bře 2008 v 18:01  • Odpověz
i stari to delaji to neni o veku ale o tom mozku
27. bře 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
Já vím,ale znám i ze svého okolí,že první byli nadšení a potom malou mlátili a pálili o ni cigarety.
27. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
to je jasne...chapu
27. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
preboha, to snáď ani nie je pravda!!!!
27. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
alami ,je!a jsou hnusnejsi a horsi veci jeste ale to netreba prezentovat :cry:
27. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
nerozumiem tomu, tiez ma niekedy mala vytoci a priznam sa ze som ju uz aj capla po plienke :sweat_smile: , ale toto je nepripustne
27. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
Já bych jim to minimálně oplácela,protože ten trest smrti pro takové..... není fakt nic.
27. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
preboha baby to co tu rozoberate?vsak ja to nemozem ani pomyslet ne to si este o tom pisat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. bře 2008 v 18:11  • Odpověz
to vsetko je strasne a je strasne ze sa to deje. ja uz nemam slov
27. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
takému človeku spraviť 100x horšie, nech trpí!!!! a nech vie, aké to je. Bezcitní úbožiaci, čo niečo také spravia....
27. bře 2008 v 18:40  • Odpověz
boze dievcata...na aky svet sme to priviedli nase poklady!!!!!!!! :cry: :astonished: :astonished: :astonished:
27. bře 2008 v 18:46  • Odpověz
Svinstvo... dievčatko bude trpieť do smrti a on len do 45???????????????????
27. bře 2008 v 18:53  • Odpověz
V USA je to asi teď v módě. Na přelomu roku jsem slyšela, že jedna Američanka takhle zabila svou několikadenní dceru v opilosti. No nechutný to je a normálnímu člověku to nejde na rozum. Fakt někdy nechápu, jak mohou být lidé tak brutální. Když slyším o jakémkoliv týrání dětí, je mi do breku, vždyť se nemohou bránit. Je to hnus a nevím, jakým hnusem ty trýznitele trestat :confounded:
27. bře 2008 v 18:54  • Odpověz
Takovýhle zmetky bych posílala na pustej ostrov a nepouštěla je do civilizovanýho světa :angry: :angry: :angry: :angry:
27. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
Pověsit na vrata a stáhnout z kůže zaživa. :angry:
27. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz
tak nejak a jeste posolit :angry:
27. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz
strasne... dozivotie .. tych par rokov pre neho je vysmech.. ale aj unas su tie sadzby asi nic moc..
27. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
oliať ho s benzínom a škrtnuť zápalkou a potom keď to prežije do basy na furt
27. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz
už zase niečo pozitívne na MD, baby, baby... :frowning2:
27. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
mňa až žalúdok rozbolel..
27. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz
No poviem vam HROZA!!!! Myslim si ze tato tema tu velmi nepatri, ale taka je svetova realita....... Ja by som takemu cloveku urcite "nedopriala" trest smrti. Nech je tak muceny, aby prosil o smrt :angry:
27. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz
jezis baby, to je hrozne..dajte to prec prosiim :frowning2: Chudatko babo...zuz, da sa to zmazat???
27. bře 2008 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz
zmazat sa da vsetko ale mam na to pravo? :zipper_mouth:
27. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz
co keby sa nasiel iny clanok, bez fotky, nech sa na to nemusia vsetky maminy pozerat. Je to naozaj krute.
27. bře 2008 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.