• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak změnit jméno uživatele?

(Zamčená)
7. prosince 2007 
Ahojky,chtěla bych si pozměnit přezdívku (jméno uživatele), nevíte jak se to dělá,?????? Díky. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
xlucka to nejde :wink:
19. lis 2007 v 11:16  • Odpověz
jedine tak, že si založíš nový nick :pensive:
19. lis 2007 v 11:29  • Odpověz
xlucka kdyby to tak měnil každý tak je to tady hodně nepřehledný. Jednou si budeš psát s někym př. XY a druhej den se ti přihlásí pod nickem YX a bude ti tvrdit že to je ten co sis s nim psala včera a podporovalo by to akorát lhaní tady na koníku :wink:
19. lis 2007 v 11:31  • Odpověz
xlucka - neda sa
novy nick neodporucam, je to proti nasim pravidlam - vid http://www.modrykonik.sk/rules.php - konkretne: "Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby."
19. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz
emje, ale vsimla som si, ze sa toto pravidlo aj tak porusuje, teda prinajmensom pri jednej uzivatelke som si sita, ze je to ta ista osoba, ktora od isteho casu zacala pouzivat iny nick...
19. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz
grettka ked na nieco take prideme - klepeme po prstoch :grinning:
19. lis 2007 ve 13:21  • Odpověz
tak fajn, to ma tesi... :wink:
19. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
ani si horozsirit?... napriklad na adetka/andrea :confused:
19. lis 2007 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
ne ne :wink:
19. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz
Gretka,aj ja poznam jednu,co to urobila,asi myslime tu istu osobu :wink:
19. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz
Technicky vzato - můžeš si založit nový nick a už nikdy nepoužít ten starý (případně ho nechat v databázi uživatelů zrušit) - to by nemělo být proti pravidlům.
19. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
no ja poznam viac co to urobili :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
Aha, tak děkuji.
Já chodím na rodinu.cz, a tam se přezdívka dá normálně změnit.
Chtěla jsem něco jako l.u.c.k.a nebo tak, to je jedno. :frowning2: :frowning2:
Na rodině.cz, to je tak, že když se změní ta přezdívka,tak se automaticky změní tato přezdívka na všech příspěvcích, které jsem doposud napsala.
Tak nic.ALe děkuji.
19. lis 2007 ve 14:47  • Odpověz
xlucka - vo vela temach ta ludia oslovia, ako napr. teraz ja - ako by sme vedeli, ze prispevok bol urceny tebe, keby si si teraz zmenila nick?
a osobne v tom ani nevidim nejaky vyznam - naco menit nick?
19. lis 2007 v 15:22  • Odpověz
Já se přiznám, že jsem si nick změnila. Na BRMS jsem měla problémy s tím, že mě určitá část rodiny chodila číst a pak pomlouvali a bylo z toho akorát zle. V tu dobu už jsem ale chviličku chodila na MK. Tak jsem si tady založila nový nick a byla chvilku inkognito. :wink: Ten druhý nick tu nepoužívám, pouze na BRMS. :slight_smile:
6. pro 2007 v 09:55  • Odpověz
lucianka, je to ale proti pravidlam :zipper_mouth:
6. pro 2007 v 11:31  • Odpověz
zuz a coje lepsi, zmenit si nick, at mam klid od neprejicich a zlych lidi, presto ze je to proti pravidlum, nebo proste odejit pryc, z konika i z beremese a hlavne ze dodrzim pravidla?
ja myslim, ze je "poruseni pravidel" a poruseni pravidel"....
7. pro 2007 ve 21:35  • Odpověz
zuz11 ale lucianka má jednu registaraci na MK a druhou na BRMS a nepoužívá je obě současně,ale tak jak se kde zaregistrovala... :wink:
7. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz
alcatko, tak tu ma pisat v norme a iba to za co sa nemusi hambit a utajovat :zipper_mouth:
eleanor, tu je vsetko prepletene a kedze z jednym nickom sa mozes prihlasit na vsetky 4 stranky tak by si mala mat iba jeden nick....
baby a sa potom divite a stazujete ze kon alebo svadba nejde :zipper_mouth: vsak chudak server :zipper_mouth:
7. pro 2007 ve 23:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.