• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká by měla být teplota vody v bazénku?

(Zamčená)
14. června 2014 
Prosím kolik by měla mít voda v bazénku na zahradě stupňů, aby se dítě cítilo dobře a neprochladlo? Mluvím o dětech ve věku cca 2 roky, děkuji!!!
14. čer 2014 v 06:53  • Odpověz
No, já myslím, že není třeba to měřit nějak přesně. Prostě do toho strčíš ruku a cítíš jak to je nebo není teplé a příjemné. Berme to podle sebe - když má na koupalku (u moře) voda víc jak 25-27st, už to není ono. Dvouleté dítě už je dost velké, nemusí mít vodu jako kafe. Cítí se dobře, když si má s kým ve vodě hrát. Důležité, aby nenastydlo je mu po vylezení z bazénu sundat mokré plavečky (my vozíme dvoje, aby se nemusela soukat znovu do těch mokrých).
Jinak co se týče teploty vody - cca 36st je teplota lidského těla, co má víc, už se nám zdá moc teplé.
14. čer 2014 v 07:33  • Odpověz
Já mám teď doma mrně 1,5 roku, a jelikož ho přiměřeně otužuju - tedy nenabaluju do milionů vrstev -, postupuju stejně i s vodou v bazénku. Děti se v něm přece hýbou, neleží tam nečinně, a věčně lezou z vody ven! Takže postupuju podle rozumu. Samozřejmě, kdyby malá nosila plavky, hned bych jí sundala, aby uschla na sluníčku. Stejně jsem se chovala i s velkýma holkama - a skoro nikdy nebyly nemocné. Takže - "no stress", jak říkají ty moje skoro dospělé baby. :slight_smile:
14. čer 2014 v 07:39  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.