• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké byly Vaše Vánoce? :-D

(Zamčená)
27. prosince 2008 
Ahoj holky, tak Štědrý den máme téměř úplně za sebou a já doufám, že jste si to všechny krásně užily a vše bylo podle vašich představ :wink: :slight_smile: . My jsme nakonec dopadli tak, že malá bude rozbalovat dárky celé svátky, dostala kuchyňku, takže si ji vybrala jako první na rozbalení a u toho jsem i zůstali a jiný dárek už nerozbalila, takže jsme se s MP domluvili, že najde každé ráno pod stromečkem další dárek, aby se měla na co těšit a nebude z toho tak vykulená, kdyby to rozbalila všechno naráz :grinning: :grinning: Já jsme s dárečky taky moc moc spokojená a miláčkovi se snad dárečky taky líbily, takže u nás to bylo úspěšné, včetně mé oblibené pohádky S čerty nejsou žerty a Tři oříšky pro Popelku. Sice to vidím každý rok, ale já na to můžu koukat furt :grinning: :grinning: A co vy? Užili jste si to? Napište, jak to u vás probíhalo a přeji krásný zbytek svátků. :grinning: :grinning: :wink:
24. pro 2008 ve 23:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
cauky u nas to byl blazinec, bohuzel, uz nikdy vice takto, zmaknout oboje rodice, dve vecere, z Popelky jsem videla jen konec a pak se od 10 snazila uspat malou, no jeste ve ctvrt na 12 jsem koukala na hodinky.
Doufam ze pristi Vanoce budeme ve svem a navstevy prijdou pekne k nam, ne ze se my s malou budem honit abychom vsechno stihli. No a ten snih, jak neni snih a nevidim Popelku tak nemam Vanoce. Darky super, az na jeden, moje prvno MS po porodu :unamused: :angry: to si mohl tedy jezisek nechat od cesty! :slight_smile:
Nase Zuzanka z toho jeste nema rozum, tak moc doufam ze pristi rok bude opravdu klidnejsi!
25. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
dludli tak to znám, taky jsme to dřív tak absolvovali, že jsme obcházeli jeden den celou rodinu a to už teda taky nikdy víc :angry: :angry: , člověk je vyřízenej a nicz toho nemá :cry: , ale bude to lepší, kdyý budete ve svým, tak si pěkně uděláte Vánoce doma a pak další dny obejdete rodinu a bude to super :slight_smile: :wink:
25. pro 2008 v 09:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jo na to se uz tesim :slight_smile: A taky az z toho bude mit mala vetsi rozum a budou ji svitit ocicka na stromecek a na darecky, no to bude bajo! :sunglasses:
25. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
To jo, my jsme nachystali stromek den předem večer, až když malá spinkala a když se vzbudila, tak teda koukala, co nám to doma krásnýho vyrostlo :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2008 v 10:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak já se přidám,prcek rozbalil jako první vysavač a kdyby nedostal nic jiného tak mu to nevadí :grinning: .Jinak z toho byl celý vykulený.V noci se pořád budil a z e spaní opakoval ješiše ješiše dal já dal :grinning:
25. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
slunicko mala taky spala docela špatně, no asi toho bylo na ty naše dětičky trošku moc :grinning: :grinning:
25. pro 2008 v 11:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahojte, tak u nás to bylo docela prima, malej byl taky pořádně vykulenej ze stromečku a ikdyž jsme mysleli, že stromek nevydrží, tak z něj má malej celkem respekt...tak ho budeme mít déle než plánované svátky. Na dárky taky koukal jak vyvoraná myš a chtěl hned ten největší a u něj taky zůstal celý večer. Naštěstí spal docela hezky. Byl hodnej a u večeře taky seděl, jak myška...díval se trošku divně, všiml si, že je něco jiného....příští rok už to bude o něčem jiném. :slight_smile:
25. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
ahoj tak u nás svátky byly taky v pohodě a nejkrásnější dárek jsem dostala asi já, když malý z ničeho nic udělal sám své první krůčky (na konci roku oslaví roček). Tak se mu to zalíbilo že teď se snaží pořád jenom chodit. :slight_smile: Ze stromečku jsem taky měla strach že ho budeme několikrát sbírat ze země, ale moc si ho nevšímá. Dárečků na něj bylo asi moc, byl z toho trošku vyplašený....už se těším na příští rok....to bude mít víc rozumu tak to bude super :wink:
25. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
První s Vandou a jedinečný,krásný :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
tak naše vánoce byly taky super :grinning: byly to první vánoce s Ladíčkem a moc se povedly i dárečků bylo hodně ale největší je stejně ten náš Ladíček :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
U nás to bylo krásné jako každý rok.Od rána jsme se dívali na pohádky,pak jsem si vlezla skoro na hodinu do vany.Odpoledne jel MP pro mého dědu,který je sám a Vánoce slaví už přes 10 let u nás.Po večeři pouštíme lodičky v koupelně a já se vždycky nenápadně vytratím a dám dárky pod stromeček.Letos jsme kvůli malé ze stromečku ozdobili jen ten vršek,který jsme zapíchli do květináče s pískem a dali jsme ho na skříňku,aby byl vysoko.Vypadá to moc hezky,asi u toho zůstaneme každý rok.Dárky byly hezké,hlavně holčičky byly spokojené a tom to je.
26. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
az necekane super to bylo. Byli jsme u tchyne a vse jsme krasne stihli, darku bylo mraky, mala byla uzasna,takze fakt pohodicka :wink:
27. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.