• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké je u vás počasí?

(Zamčená)
10. února 2010 
U nás dnes sněží, takže první sníh je tady.Mějte se krásně, jdu stavět sněhuláka :grinning:
6. zář 2007 v 07:51  • Odpověz
hojky mac, tak u nás leje a chvilkama je to se sněhem. Venku je 6 stupňů. Na dnešní procházku vytahuju fusak :slight_smile:
6. zář 2007 v 08:03  • Odpověz
autor
Konečně u někoho taky aspoň trochu sněží :grinning: Píšu známým na ICQ a nikde nic :grinning:
6. zář 2007 v 08:04  • Odpověz
Tady jen malinko, chvilkama spíš je to déšť se sněhem, ale vypadá to, jakoby mělo začít chumelit pořádně :grinning:
6. zář 2007 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, u nás taky hnus šílenej, leje, fučí vítr, nic moc ve středních Čechách, minulý týden jsme byli na dovče v Jeseníkách, bylo super počasí, tento týden už bychom asi s sebou vezli sáňky a běžky :grinning:
6. zář 2007 v 08:07  • Odpověz
Tak tady je slejvák, ale ten sníh si teda nechte, animi ho neposílejte :slight_smile: :angry:
6. zář 2007 v 08:08  • Odpověz
V Náchodě sněží? :astonished: V HK naštěstí néé, i když venku to vypadá dost strašidelně :rolling_eyes:
6. zář 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
No snad to přejde, čekám na to babí léto ne :grinning:
6. zář 2007 v 08:13  • Odpověz
Jen aby nějaké babí léto bylo :frowning2:
6. zář 2007 v 08:14  • Odpověz
prší, prší, jen se leje..
6. zář 2007 v 08:15  • Odpověz
... kam koníčky pojedeme... :grinning: :grinning: :grinning:
a kam pojedeme s kočárkem?
6. zář 2007 v 08:16  • Odpověz
ahoj hnusne vetrno,prsi,opravdu des
6. zář 2007 v 08:19  • Odpověz
čaukys tak u nás je hnusně, hnusně a zase hnusně!! :angry: :angry: :angry: Ale neprší což aspon,že to.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. zář 2007 v 08:19  • Odpověz
u nas chcije a chcije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2007 v 08:21  • Odpověz
Baru s kočárkem pojedeme na procházku
6. zář 2007 v 08:22  • Odpověz
U nás prší a je tam pěknej hnus a zimečka
6. zář 2007 v 08:25  • Odpověz
Maju, tak to my teda budeme doma, do tohodle hnusu mě nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
6. zář 2007 v 08:26  • Odpověz
Hlásím tmu jak v pytli, prší a je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
roza, dneska naštěstí s kočárkem nemusím :grinning:, jedině s prázdným :wink:
6. zář 2007 v 08:29  • Odpověz
V neděli jsem se vrátila z Islandu, při odjezdu byly v poledne 4 nad nulou a lilo (ráno jsme loupali ze stanu led). Od kolegů jsem dostávala SMS, že tady jsou veliká vedra, tak jsem se těšila... No, asi jsme si to počasí dovezli s sebou domů :grinning:
6. zář 2007 v 08:31  • Odpověz
len, vrat se na island ...prosiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 08:32  • Odpověz
Marinka, ale za chvilku tě to taky čeká...
I když se už nemůžeš dočkat, co?
6. zář 2007 v 08:33  • Odpověz
Len, to počasí teda odvez - á šup......
6. zář 2007 v 08:34  • Odpověz
Hanik, už mě tam poslalo docela dost lidí :grinning: Věř mi, že bych docela ráda (i když bych si tu ještě koupila další dvě teplé mikiny, tpala jsem ve třech přes sebe) :grinning: Jinak mám dneska poprvý po měsíci deštník, tam by ho to odfouklo a rozlámalo během pár sekund, takže jsme na tom ještě docela dobře :wink:
6. zář 2007 v 08:35  • Odpověz
roza, to víš, že se šíííleně těším, už aby to bylo! Zítra začínám 37 tt a doufám, že až Anička vykoukne na svět, bude krásné babí léto! :slight_smile: :wink:
6. zář 2007 v 08:35  • Odpověz
Jo, tak to si taky přeju. ALe neboj, snad ještě pár dní tepla bude a s Aničkou si pěkně pojezdíte :wink:
6. zář 2007 v 08:38  • Odpověz
roza, to teda doufám, protože to by nám ten podzim začal fakt nějak moc brzo a já ho tak nemám ráda :confounded:.. Potřebuju sluníčko k životu!
6. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
len, to mame teda vyhlidky. :grinning: ..takze nejdriv dest a pak vetrna smrst, jo? ..to se tu mame na co tesit. :grinning: ..urcite te i ten vitr dozene. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jinak moji dva kolegove z prace oba dva dorazili s lehce jetymi destniky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak buh vi, jestli uz to tady taky neni. :sweat_smile: :grinning:

marinka ...jojo, ty by jsi to preci jen mohla stihnout u babiho leta :dizzy_face: ....teda pokud odjede len zase na island :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: ...ale ja uz se muzu tesit na krasnou chumelenici a uviznuti nekde ve snehovych zavejich. :sweat_smile: ..jestli to pocasti teda pujde timhle tempem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2007 v 08:41  • Odpověz
Mari, to já taky, zimu bych úplně vynechala. Ať je aspoň jako loni a rychle pryč...
6. zář 2007 v 08:42  • Odpověz
Len, vítej doma a zase se prosím vrať na dovolenou, ještě bych tu teplo brala :grinning:

Baru, když mně se venku ted s kočárem nejlíp chodí :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 08:42  • Odpověz
Maju, ta vedra jsou pryč, kdy jsme ven nechodili a hned zase zima... Ale v tom dešti teda nejdu, brrrrrrrrrr
6. zář 2007 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.