• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké je vaše povolání a co jste chtěly dělat původně... :-) ?

(Zamčená)
4. dubna 2008 
Tak například já pracovala ve finančním controllingu a předtím jako účetní. V obojím jsem myslím docela dobrá :grinning: Ve škole jsem měla s účetnictvím vždycky problémy, matiku nesnáším a učitel ekonomiky nesnášel mě :grinning: A přesto... :sweat_smile: Ale můj sen byl vždycky být květinářkou, dělat v knihovně a nebo mít personální agenturu... Takže tak :grinning: Ve finále ale zjišťuji, že je vše tak, jak má být. Jasné a logické propočty a čísla mě drží při zemi a to co jsem chtěla dělat původně je můj koníček :slight_smile:
3. dub 2008 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
já sem vždycky chtěla dělat zdravotní sestru na JIP a do MD sem dělala 4 roky sestru na JIP :grinning: a moc bych se k tomu chtěla vrátit, ale bohužel už to asi nevyjde :cry:
3. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz
O mne maminka napsala na zakladce do pamatecniho sesitku "podcenuje zakladni predmety cesky jazyk a matematiku" - me to tenkrat fakt moc nebavilo :slight_smile: - no a tedka delam vyzkum v matematicke lingvistice :slight_smile:))

Co jsem chtela delat ani nevim, jako uplny mrne jsem chtela bejt zokej, kdyz jsem zacla brat rozum, tak programator nebo spravce site, no spravce site jsem delala tri roky a never more, programovani se ted venuju, ale nastesti jen castecne, jinak by mi asi taky hrablo.
3. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
jééé to jsi šťastná žena luucio :slight_smile: to mě zajímá, kdo tu ještě dělá to, co vždycky dělat chtěl... :dizzy_face:
3. dub 2008 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
gedren - matematická lingvistika... to by mi asi nešlo :grinning:
3. dub 2008 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
no tak to mě už vůbec. z matiky sem měla za 3 se zavřenejma očima :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ted sčítání počítám na kalkulajdě :sweat_smile:
3. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
no tak to sčítání odčítání ještě tak jako jde, ale když si vzpomenu na nějaké permutace atd... je mi špatně od žaludku ještě teď.
3. dub 2008 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
permu.... cooooooo?? :confused: :sweat_smile: já si pamatuju jen sinus, cosinus :grinning:
3. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
jo tak to je taky mazec :grinning:
3. dub 2008 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
ja chci svuj obchudek s mydlama ,vonavyma vecma a papirnictvi kde je nadhernej cistej papir,a kvetinarstvi a a a :grinning: a jinak SHS
3. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
co je to shs? státní hospodářská správa? :sweat_smile:
3. dub 2008 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
hehe stredni hotelova a musela sem na ni jit a nechtela sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec umim vest cestovku,hotel a jeste i varit ..no nechces me domu??? :grinning:
3. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
jé já bych tě brala hned :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
3. dub 2008 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
fakt????a co za to???nebo mi jeste zaplatis??? :grinning: ja se nedam ale tak lehce a snadno
3. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
já ... dispečeruju
a když jsem byl malinký prcek (pod 120 cm), tak jsem chtěl být popelář
když jsem byl větší prcek (do 130), tak jsem chtěl být kosmonaut , pak herec, pak nosič bot, pak jsem chtěl lízat ,, známky :grinning: :grinning: :grinning:

a tak různě, dělám víc věcí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz
apo kdybych bydlela v hotelu,tak bych tě brala hned :grinning:

mým přáním je mít útulnou kavárničku se spoustou dobrůtek a tou nejlepší kávou v Evropě :slight_smile: takže zase nic tak nesplnitelného :grinning: ovšem moje opravdové povolání se tomu ani zdaleka neblíží
3. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz
jeeee kavarnu chci mit taky,ale diky tomuhle oboru vim,ze to je proste rehole to neni na zadne silene mega vydelky ale na uziveni a neco navic jo,k tomu musi mit clovek vztah.k vinu a tak vubec :grinning: v dnesni dobe vsichni delaji vsecko a pak to tak vypada :angry:
3. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ivce... a co kafe a kobliha? Tam by podobnost byla ne? :grinning:

Aponchie... a hlídala by jsi mi i dítě? :grinning:

Nbody... měl jsi zůstat u toho popeláře nebo herce... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
jo klidne ja mam deti strasne rada :grinning:
3. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Jé tak jo, budu Ti i platit Aponchie :slight_smile:
3. dub 2008 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
no za 3 roky tam asi zůstanu :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz
Neeve to je vlastně fakt - kafe a kobliha :grinning: :grinning: :grinning: to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

a vztah k vínu máme doma všeobecně velmi kladný :grinning: manžel se nejdřív rozhodl, že chce žít na jižní Moravě a až poté si tady začal hledat ženu (jako mě) :grinning: :grinning: :grinning: jeho snem je mít vlastní vinný sklep :grinning:

moje kamarádka má dvě hospůdky, občas jsem jí pomáhala, takže tak trochu tuším co to obnáší. Ale je to jen můj sen a sny jsou od toho aby byly krásný a všechno jsme si malovali na růžovo, takže já bych to zvládala levou zadní a vydělávala tolik, že si mohla dovolit dávat na dobročinné účely velmi kulaté částky :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
neeve nemusis platit ja to delam z lasky :grinning:
3. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
apo, ale lásky se nenajíš a neoblečeš se do ní, jen ať Neeve přihazuje korunky do prasátka :wink: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Aponchie tak já ti budu platit láskou :grinning:
3. dub 2008 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
a můžu si dát v tý kavárně betona? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
no ja vim :grinning:
nobody v ktery? :grinning:
3. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz
neeve jezisi no ja nevim nevim a jako jak si to predtavujes konkretne? :grinning:
3. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz
Neeve a co na to manža????!!!!!! :wink: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz
Aponchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii v tý tvojí
3. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
to se nabízelo :sweat_smile:
Ivce - manželé toto většinou berou tak nějak bez protestů jsem slyšela... :grinning:
3. dub 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.