• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké je vaše povolání a co jste chtěly dělat původně... :-) ?

(Zamčená)
4. dubna 2008 
nobody ale ja nevim kde bude a kdy :grinning: a jestli vubec
3. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz
jj taky si myslim jsou to parchanti beztak :grinning:
3. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz
no to je jedno, já si ho donesu :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
tak dobre :grinning:
3. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
ja delam ve vyzkumu leku, puvodne jsem chtela delat tlumocnicku, nebo prekladatelku, nebo v cestovce :sunglasses:
3. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz
oooo leky lekarnicky masticky to ja rada :grinning:
3. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
Strašně moc jsme chtěla být zdravotní sestrou a taky jí jsem :grinning: Ale už mě to tolik nebere, je to docela záhul na psychiku.
S tou nejlepší kávou už mě předběhla Ivce :grinning: Tak teď fakt nevím, co bych chtěla dělat dál. asi by mě bavilo prodávat knihy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz
ja chci byt taky sestricka!!!!!a hned :grinning: anebo zrovna lekarka
3. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz
Jééé a Tobě by ten úbor slušel :sweat_smile:
3. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz
ja to vis???? :grinning:
3. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky..holky taky vám tak chybí práce??Já jsem zdrav. sestřička na kardiol. JIP,už od loňského ledna jsem doma,protože těhu na Jipu být nesmějí a přesto,že jsem šťastná za malou,tak mi ta moje práce práce dost chybí a ještě víc,když vím že už se tam zpátky nevrátím :frowning2: ..
3. dub 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
A proč se nedá vrátit na JIP?
3. dub 2008 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
Sylvi tebe beru do kšeftu, budeme mít to absolutně nejlepší kafe spolu, jo? :slight_smile:
3. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
Já se teda musím přiznat, že mi zatím práce nechybí. A to se fakt hodně divím, protože jinak jsem fakt blázen, v práci i s horečkama, od nevidím do nevidím, byla jsme v práci ještě týden před porodem, takže jsem si myslela, že mi to doma za chvíli poleze na mozek a ono zatím nee :slight_smile: pro mě velký překvápko :slight_smile:
3. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
Mně chybí kolektiv lidí... práce... prostě jako docela jo... aspoň na pár hodin :slight_smile:
3. dub 2008 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
neeve-dá se tam vrátit,ale já jsem se musela přestěhovat za partnerem,není to sice nikam daleko,jen 50 km,ale jelikož tady nemáme žádnou babi(ta bydlí dalších 10km od nás) na hlídání a partner dělá na směny,tak by nám to prostě nevycházelo s hlídáním a případným vyzvedáváním ze školky :frowning2: ..
4. dub 2008 v 08:25  • Odpověz
Apon, viděla jsem fotky, než záhadně zmizely... :wink: :grinning:

Ivcatko, tak to už jsem klidná... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 09:01  • Odpověz
Tak já ve 14ti letech neměla vůbec tucha,co by mě tak mohlo bavit.Měla(a mám)jsem ráda děti,tak jsem chtěla jít na zdravku(moje mamka je zdravotní sestra a dělala v jeslích,než je zrušili),ale mamka mě od toho odradila s tím,že se pak stejně dostanu někam na LDN a budu se starat o umírající lidi. :confounded:
Jediné,co jsem v té době uměla,bylo šití na stroji,tak jsem šla na krejčovou.
Kdybych to mohla vrátit o 13 let zpět,šla bych na nějakou filmařskou školu nebo na fotografku. :wink:
4. dub 2008 v 09:09  • Odpověz
Karot, škoda, že rodiče občas tak zasáhnou, viď? Já bych šla asi nejdřív na gympl, abych zjistila, co mě vůbec bude bavit... Ve zdravotnictví mě to bavilo a kardiologie bude už mojí srdeční záležitostí asi napořád :dizzy_face: ale nemocnice je šílený kolos a ambulance je spíš úředničina... :unamused: Tak nevím nevím, kam se podějem :sweat_smile:
4. dub 2008 v 09:14  • Odpověz
Tak já si strašně moc prála být kadeřnice, ale nakonec jsem šla na hotelkovku a v oboru zůstala 4 roky po matur. a pak jsem emigrovala do dopravy a logistiky, což mě fakt bavilo, než jsem šla na MD :wink:
4. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
Jsem na tom podobně jako Natalien, taky mě lákala kadeřnice nebo vizážistka, cokoliv co zkrášluje prostě, no a naši doma řekli rázně, že ne, takže jsem šla na hotelovku, pak odjela do zahraničí a pak zakotvila nejdřív v hotelu , pak v investiční firmě hotely vlastnící...
4. dub 2008 v 09:33  • Odpověz
Já chtěla být zdravotní sestra a dělat intenzivní péči a zdravotní sestra jsem a dělala jsem na JIP :slight_smile: Doufám že se tam zvládnu vrátit :wink:
4. dub 2008 v 09:44  • Odpověz
frog:mám to stejně jako ty..od začátku těhu doma a ta práce mi chybí hrozně :frowning2:
4. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
Tak já chtěla mít květinářství,nebo být kadeřnicí. No a šla jsem na obchodku a pak jsem dělala účetní, speditérku, asistentku majitele stavební firmy a teď před MD jsem zpracovávala produkci v jedné německé firmě,která vyrábí a prodává spodní prádlo a plavky. Docela fajn práce,ale dost stres. :unamused: Ale kde není že :grinning:
4. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Ty jo tak samé květinářky a kadeřnice :grinning: Ale já si vždycky říkám, že co se děje, to se má dít...
4. dub 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Ja chtela delat strasne moc veci z ruznejch oboru a porad jeste chci a nejradsi bych taky hodne cestovala a vsude si zkusila, jak se pracuje tam.

Co by me bavilo: delegatka v cetovni agenture - specialne spanelsky mluvici zeme, tanecnice - balet nebo scenicky tanec, redaktorka v damskem casopise, modni navrharka, majitelka utulne crepperie a vinarnicky(s tim je ale desne moc prace), majitelka studia krasy - solarko, nehtiky...tech veci je desne moc, popsala bych pul stranky.

Co jsem delala: ucitelka, lektorka jazyku, prodavacka, recepcni, servirka, asistentka, hosteska, nanny a nikde jsem se uplne nenasla :wink: Takze az skoncim MD, tak budu hledat dal
4. dub 2008 v 10:40  • Odpověz
já jsem zdravotní sestřička a práce mě baví, ale chtěla bych si strašně vyzkoušet práci v mediální oblasti. :slight_smile:
4. dub 2008 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
v MEDI ální oblasti jseš pořád přece :grinning:
4. dub 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
já bych chtěla dělat asistentku leošovi marešovi nebo petrovi vondráčkovi :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem dámská krejčová, ale chtěla jsem být, již zmiňovanou kadeřnicí, tak stříhám aspoň doma a kdo se nebojí :slight_smile: Pak prodavačkou, to mi rozmluvila mamka, díky bohu dnes říkám, pak učitelkou, zpěvačkou, herečkou(to v dobách dětsví) Zkrátka vším, jen ne krejčovou a proč jsem na krejč.šla? protože začla nepovinná devítka, slibovali hory doly a nakonec otevřeli dvě školy a obě krejčovský :unamused: Super, ještě zbýval automechanik :grinning:
4. dub 2008 v 11:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.