• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké je vaše povolání a co jste chtěly dělat původně... :-) ?

(Zamčená)
4. dubna 2008 
mne by toho bavilo: prakticky cokoliv mezi lidma, kde se nemusi moc uctovat. Bavilo by me prodavat auta, motorky, bavilo by me delat testovaciho ridice, bavilo by me cokoliv s jidlem, napr. delat recenze na restaurace, somelierstvi, bavilo by me mit svou kavarnu a asi tak jeste milion dalsich veci
4. dub 2008 v 11:10  • Odpověz
Nadi :grinning: :grinning: :grinning: to bude nějaká úchylka :grinning: :grinning: nechceš dělat asistentku raději mně???
4. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
ja uz mam takovou deformaci kdyz jdu nekam do restaurace ,ze by mi ten degustator ani nevadil :grinning: ja chci davat Michelin hvezdicky :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
Maci, automechanik v rodině se vždycky hodí :grinning:

Kristi, jeee, testovací řidič, to by mi asi taky šlo :astonished: :grinning:
4. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
Právě to se hodí, ale já bych to shrnula, prostě bych chtěla povolání, kde bych byla mezi lidma a komunikovala s nima, takže to bych musela otevřít nějakou drbárnu :grinning:
4. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
ja jsem vcera pila tak dobry vino, az jsem ho vypila moc a boli me hlava..takze za vcerejsek by Michelin nebyl :grinning:
4. dub 2008 v 11:16  • Odpověz
Jak moc dobrý víno? red or white? :dizzy_face:
4. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
jake vino??? :grinning: znacku..
jeste bych chtela indickou restauraci jmenem Safron
a chtela bych cvicit yogu na profi urovni :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:18  • Odpověz
tohle:

Cabernet Sauvignon | Doña Paula, Mendoza
jemné červené víno, má bohatou barvu a vůni. Je charakterizováno jemně strukturovanou tříslovinou a zrání v sudech dodalo směsi harmonický zakulacený charakter. Plné s jemným charakterem a nabito chutí. Doporučit můžeme k tmavým masům a dobře vyzrálým sýrům.

ve 4 lidech/4 lahve
4. dub 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Sylvinko, jaká úchylka? Úchylka by byla, kdybych chtěla dělat asistentku Tobě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2008 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
ja si ujizdim na Lindemans a Australian Bush,cabernet,a tak spis teda cervene vinka..jeste je par chutnych kousku z Argentiny a Kalifornie...
lol jedna lahvinka?toz to musela byt jizda :grinning:
4. dub 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
Jo a já miluju víno s jižní itálie, oblast salento... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
no,to byla....ale jako fajn, s jidlem to bylo primo bozske :wink:
4. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
jeee, tak to by mě asi taky bolela hlava. A to prý z dobrých vín nebolí... Podvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
jeeee jeste Jacobs...sem malem zapomela :grinning: a jeste miluju kofolu ale strasne moc a co jste u toho jedli??pripravila jsi nejakou chutnou krmi ?prasatko,zebirka,koleno ,tatarak a tak? :grinning:
neeve:ja miluju celou Italii espec.Florencie,Toskansko
4. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
Aponchie, tak to musíš do Salenta jet... to moře, ty olivovníky, to víno a ty bílé stavby... ach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
uuuuu ja bych chtela,ale sama neee a jaksi neni s kym :grinning:
4. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
já bych jela s tebou :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
tak jo :slight_smile:))ja tak zjistuju ,ze pokazde se ta diskuze zvrtne nekam jinam nez je topic :grinning: musime zalozit nejakou mistnost kde se to prenuse pokazde :grinning:
4. dub 2008 v 11:31  • Odpověz
jsme byli na veceri se znamyma....takze biftek z argentinskho bejcka, smazeny olivy, dezert a taaaaaaak
4. dub 2008 v 11:36  • Odpověz
sakris :grinning:
4. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
zalozte nakou diskuzi jako o vsem, at mame klid
4. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Tak já jsem po základce šla na oděvní školu, chtěla jsem být módní návrhářkou, ale taky proto, že na gympl mě nevzali. Během roku jsem zjistila, že jsem lehce levá na šití a dělala jsem znovu přijímačky na gympl a tam jsem odmaturovala. Přihlášky jsem si dala na pajdák (čeština-dějepis) a na fildu odbornou historii, kterou dá li Bůh dostuduju letos v září. Nakonec mě stejně cesta zavedla zpět k pajdáku, kde si budu dělat pedagogické minimum. Ale nevím, co bych přesně chtěla dělat. Něco v oboru (archiv, muzeum, knihovna, nakladatelství, památkový úřad, státní správa, učit dějepis), pokud by to nevyšlo tak něco s lidma, jsem hodně komunikativní a celkem asi i sympatická a důvěryhodná, běžně se se mnou baví lidi na ulici, které vůbec neznám.
4. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz
já jsem chtěla být učitelkou, v první třídě jsem chtěla učit první třídu (protože druhá už je přece moc těžká :grinning: ), pak v duhé třídě učit první nebo druhou třídu.... no a pak jsem šla ze šesté třídy na gympl a chtěla jsem být doktorkou, ale jelikož nesnáším pohled na krev, tak bylo jasno,že musím jinam,ale chtěla jsem léčit lidi, a bavila mě chemie, biologie, takže jsem šla na farmacii a td jsem taky doktroka, ale farmacie :grinning:
4. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz
Tak já mám střední ekonomku, ale baví mě všechno možné a nic dlouho :grinning: Hned po škole jsem jako absolvent úředničila na městě, pak jsem byla v knihovně, pak jsem dělala ve školce s dvou až tříletýma dětma. Pak jsem byla u projektů v nadaci zaměřené na památky, přírodu, kulturu. Pak jsme se přestěhovali do Prahy a tady jsem vedla redakci státního internetového portálu. Smysl měla práce s dětmi a v nadaci. Pracovat s dětmi je krásné, příjemné, nevyčerpává, dodává energii. Práce v nadaci také krásná, zábavná, má nějaký cíl, ale naráží se na spoustu překážek.. Práce v knihovně byla milá a nezastavila jsem se. Práce na úřadě smysl mít nemohla, jelikož se tam scházela pěkná sebranka a prstíkem navíc nikdo nehnul, právě naopak (tím samozřejmě nehaním úředníky na všech odborech a na různých úřadech - mluvím o zkušenosti na jednom konkrétním odboru). Práce v redakci byla zajímavá a přínosná, ale smysl neměla ze stejných důvodů jako práce na městě. Navíc plno přesčasů, všechno na hrbu, žádný vděk (od cizích jo, ale od zaměstnavatele to vázlo). Neustálý fofr, pres, přehled jsem musela mít o všem možném i nemožném, schůzování zdržovalo.. Ale bylo třeba vystupovat s úsměvem, diplomaticky a neztrácet úroveň i když nervy člověk ztrácel denně. To poslední období bych nazvala vzestupem kariéry, což může být sice příjemné, ale pochopila jsem pořádně, že o kariéru mi skutečně v životě nejde. Po přestěhování jsem šla konečně na VŠ, protože jsem na ní měla peníze (dojíždění, skripta + první 3 semestry školné). Jenže pak jsem v těhu na doporučení dr. přerušila a starání se o miminko je tak náročné, že si neumím představit, jak tu školu dodělat. A je mi to moc, strašně moc líto. Musím se rozhodnout nejpozději teď. Jinak mám po škole.. nebo bych byla takový ten věčný student, ale léta letí.. :unamused:

A co bych ráda.. ráda bych pracovala s dětmi, vymýšlela jim program, různé akce, výlety, hry, něco tvořivého.. Dřív jsem chtěla i učit na střední, ale nemám pajďák :stuck_out_tongue_closed_eyes: A strašně moc jsem chtěla cestovat. Vždycky jsem milovala cestopisy. Poznat jiné země, různé kultury.. To je jako sen. Ale na to nemám odvahu, fyzičku, zkušenosti. Těším se až Tomášek povyroste a budeme jezdit alespoň na malé výlety :slight_smile: A ještě by mě bavila práce se zvířaty, starat se o ně, chránit je.. ale to jde úplně mimo mě.
4. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz
Já chtěla být cukrářkou, ale naši řekli NE! Tak jsem šla na školu zaměřenou na administrativní činnosti. Hned po škole jsem nastoupila na městský úřad a vrátím se tam i po mateřské. Doufám :confused: :grinning:
Takže místo cukrářky rozdávám alespoň sladké úsměvy návštěvníkům mé kanceláře :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.