• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo nemáte rádi???

(Zamčená)
14. května 2008 
Všichni mi říkají že jsem divná, nemám totiž ráda bramborový salát-jako domácí! Kupovaný na chlebíčkách ještě snesu ale jinak nééé.... Také třeba nejím krupicovou kaši, španělské ptáčky ale miluju koprovku! :grinning:

Co vám nejede? :fearful: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz
Segedín.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak cokoliv.
7. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
koprovááááááááááá :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: játra :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. kvě 2008 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak segenín miluju :grinning:

játra jsou dobrá s arašídama :wink:
7. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
nesnáším cokoliv z bramborového těsta :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a taky nemusím většinu sladkých jídel :sweat_smile:

ale zbožňuju špagety, pizzu, segedín, svíčkovou a kuře na pivu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
tak já nesnáším rajskou a francouzký brambory bramborovej guláš a maso na paprice ,tak já krupicovou kaši nejím ale mám ráda ovesnou a koprovku mám taky ráda.a nesnáším prejt ,jitnice no prostě všechno co se toho týče.ale miluji sekanou s kaší a mám ráda polévky :grinning:
segedýn mi taky chutná, jen nejim knedliky..bééé...kvůli linii :cry:
7. kvě 2008 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Žádné jídlo mi vyloženě nevadí, ale nemusím: dušenou mrkev, krupicovou kaši, volské oko a špenát :slight_smile:
jo tak segedýn mám taky ráda
autor
Já třeba ještě moc nemusím rýži.... jaději si dám brambory nebo těstoviny :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz
a žemlovka..blééé :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
tak já jím ryži snad ke všemu, bramobry jedině v podobě hranolek nebo bramborové kaše :grinning:
autor
dušená mrkev mňááám! tak to jsem měla zrovna včera! :grinning:
autor
no žemlovka to je hnus!!!!!!
7. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz
Já nesnáším lečo, játra (pozůstatek ze školy, od té doby jen je cítím, tak se mi zvedá žaludek), cokoliv ze zabíjačky a křenovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz
teda holky, já zas nemusim vepřový maso, ovar...a takový ty věci, jitrnice... bleee
ale žemlovku, krup. kaši atd. mnam...taky je to na mě furt po tom porodu vidět... :cry:
7. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
tak zabíjačkové hody taky můžu, kromě prejtu mi nevadí nic :grinning:
maji: já dušenou mrkev neuznávám jako jídlo, páč ve školní jídelně k tomu dali jen brambory a to mi přišlo takový neúplný :slight_smile:
mě zase nejede zabíjačková polívka, ale jinak z prasátky miluju všechno :wink:
7. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
Nepozřu hříbky,jakekoliv vnitřnosti,špagety,jitrnice,prejt,držťkovou a cokoliv takovýho se taky ani nedotknu..... :zipper_mouth: jinak nesnáším jakékoliv ryby ale jednou v roce ji sežrat musím jinak bych nedostala dárky :angry: :angry:
bery: mi k tomu teda ve škole maso měli :sweat_smile: jinak já jsem exot..mně ve škole chutnalo mooooooooooooooooooooooooooooc :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
aháááá... tak to já ji dělám se sosem, taková napůl omáčka, masem a bramborama a to se můžeme "užrat" :grinning:
sisstin: to mně taky... hlavně ty univerzální omáčky s knedlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
jo..a ještě plíčky na smetaně :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. kvě 2008 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
....drzkova, fuj!....a taky docela fuj houby, jatra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....skraloup na mliku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
tak houby teda miluju, přes žampiony, hříbky..... no všechno co je jedlé :grinning: ryby jen jako filé nebo tresky z Marka :grinning: A na Vánoce nejím ani rybu ani bramborový salát :confused: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
Tak to já můžu skoro všechno, ale nesmí se mi na stole objevit nic ze zabíjačky a jakékoliv vnitřnosti a vůbec žádné tučné maso. Taky moc nemusím rýži, tu obyčejnou, jím jen ty "lepší" ochucené nebo celozrnnou. Miluju brambory na všechny způsoby. Mám ráda i kaši, žemlovku, omáčky (kromě křenové), špenát, zeleninu dušenou, prostě skoro všechno co jedí děti ve školce (mamka je učitelka a často nosí obědy domů :wink: )
7. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz
Játra,.................krom játr.paštiky.............tu miluju.
Dále koprovku,rajskou,kvasnicovou polévku,kefír.................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak jsem mohla zapomenout na ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: dřív jsem jedla aspoň rybí prsty, ale teď už ani to ne :sweat_smile:
autor
držkovka a gulášovka mi nejede.... potom ještě ta polívka z mléka no to je hnus :angry: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Maji já kdybych nesežrala rybu nedostanu dárky :angry: :angry:
7. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.