• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo nemáte rádi???

(Zamčená)
14. května 2008 
aguaverde: já mám kuř. řízek a dárky dostanu :confused: :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
Ze školky mám jediné trauma: smíchané máslo s medem na chlebu. Zvlášť je to lahoda, ale dohromady fuj.
Ve škole nám pokud si pamatuju vařili dobře, žádné UHO (univerzální hnědá omáčka). :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
ryby miluju, hlavně lososa :grinning:

a universální máčky z jídelny mi taky chutnali, hlavně s rýží nebo těstovinami... je divné, že mě se taková nikdy nepovede :confused: :grinning:
siss :grinning: :grinning: :grinning: to bych brala :sunglasses:
autor
Já teda miluju zeleninu, přes dušenou mrkev, přes obalovaný celer nebo cuketu! No to je mňamka :grinning:

Jinak vnitřnosti taky nééééé :confounded:
já toho teda nejim děsně moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
tak nemusím držkovku a játra :slight_smile:, no a taky guláš ale vše sním, když "musím" :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
tak já nesnáším houby, jediný co pozřu je obalovaná bedla, jinak fakt nic...přijdou mi nechutný...bramborovej salát sním tak akorát na Vánoce, jinak fakt taky nee...a koprovku milujuuu :dizzy_face: A nemám ještě ráda sulc, tlačenku a majonezu+tatarku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
mlíko s čajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
Mlíková polévka mi chutná... teda jako kulajda. U tchýně dělaj mlíkovou, že osolí mlíko a hodí tam bramboru. Švagr, který se přiženil měl šok :grinning:
co teda fakt nesnáším jsou nízkotučný jogurty :zipper_mouth:
autor
agua... no tak u nás to nikdo nejí takže rybu ani nekupujeme :grinning: Když rybu tak pouze od babičky a tak 1 za 2 roky!
já držkovku sním, ale přecezenou :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz
berynka: osolený mlíko? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Noooo... takovou myslím, to osolený mlíko, to je hnus.... za to kulajda je bezva!
Lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To dělali rodiče jenom když jsem nebyla doma.Teď ho taky nevařím.Syn ho taky nerad a manžel když má chuť tak si koupí.
mlíkovka je kulajda? My jako kulajdu máme něco jinýho...
7. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz
ja mam rada vsecko s laskou udelane ,ale naprosto nesnesu rybi polevku a jakekoliv vnitrnosti bleee jinak vsecko :grinning: ja si to umim upravit a uvarit vsecko sama pro sebe aby mi chutnalo :dizzy_face:
Maji no u nás se ryby jí hodně tak proto...ale přítel je rybář a taky ryby nejí :grinning: takže u nás ryby nebudou :slight_smile:
chleba s máslem a medem nebo marmeládou :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kulajda by mělo být kyselo, ale s koprem..tudíž ji nejim, ale kyselo od babičky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Co ještě miluju je cibulový čaj... mamka nám ho vždycky dělala když jsme měli kašel ale já si ho dělám i normálně :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
majina: ježiš..z cibulovýho čaje mám husí kůži doted :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful:
7. kvě 2008 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
my kulajdu děláváme jako na kyselo, s koprem, bramborem, vajíčkem...
7. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
No a u nás zase nebude bramborový salát, přítel ho taky nesnáší.... ani kupovaný, ani na chlebíčkách! Takže naše děti to budou znát pouze od babiček :sweat_smile: :grinning: Ostuda :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
No, kulajda je asi něco jinýho, jen že je taky bílá jako mlíková polévka. Do kulajdy se taky dávají brambory, houby, kopr, vajíčko :wink:
7. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
sistule.... no tak to já může pořád! :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
holky co vám nejede na bramborovém salátu :confused: vždyť jsou tam samé kokinové věci, které samostatně určo jíte :grinning:
autor
Tak to já do kulajdy houby nedávám :wink:
kulajdu snim, ale houby vyndavam na kraj talíře :grinning:

Salát nejím, páč mi nejede jako studenej k teplýmu řízku...já si radši k tomu dám brambory :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.