• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo nemáte rádi???

(Zamčená)
14. května 2008 
autor
no samostatně to jím ale dohromady to je strašný! a ještě ten hrášek a kyselá okurka.... no prostě nic pro mě :confounded: a ještě ta majolka jak v tom čvachtá :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
A co světové speciality? Bylo něco vyloženě bleee :zipper_mouth: ?
7. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
sonisek: tak si ho dej k studenýmu řízku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: já br. salát snim, ale urvaná z něj nejsem :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já na Vánoce jedině hranolky nebo bramorovou kaši :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
Bery,jedla sem chobotnici a nebýt v jedné z nejluxusnějších restaurací tak letí ven :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
já nesnáším zabijačku - cokoliv, vnitřnosti a dršťkovou polívku, jinak jím snad všechno. U tý zabijačky mi už vadí to, jak někdo votevře lednici, ve který to má a vyvalí se ten mastnej smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :confused:
7. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
siss, to si dam radši k tomu řízku chleba :grinning:

světový? Mořský plody jsem nikdy neměla a vůbec mi nelákaj :unamused:
Jo a manžel mi teďka napovídá,že nesnáší plíčka na smetaně a ledvinky.(patřičně kysele se u toho tváří :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tož maji hrášek a okurku tam nedávej :grinning: taky nemám ráda moc majolky, dávám ji tam jen aby se neřeklo :sweat_smile: ale je fakt že studené s teplým je děs, bolí mě z toho zuby, ale stejně mi to chutná :grinning: :grinning: :grinning:
autor
No jako chobotnice je hnus! Já ji měla taky a brrrr.... :unamused: Jinak jsem měla plněné šneky, kraby nebo co to bylo a to bylo mňamkovský :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
plody moře..si jednou dala kámoška pizzu Fruti di mare..a když jsem na to viděla ty živočichy, tak mi bylo mdlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
No ale to já bych udělala jen brambory a salám s troškou majolky... to by se snad nedalo ani jíst :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
Mě jen ta představa že bych snědla šneka zvedá žaludek :confused: nejím proto ani hlávkovej salát...mám pořád pocit že by tam mohl být nějakej slimák :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
já s potvorama z moře nemám nejmenší problém :slight_smile: , ale rodina ve Francii mi mimo jiné naservírovala chřest (to by ještě šlo), ale k tomu nějakou speciální omáčku ze šlehaného bílku (na slano) a to jsem měla co dělat, abych to snědla a zachovala dekórum :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz
a kamarádku zase uhostili šnekama... přirovnala to k tomu, jako kdyby žvejkala tlustý maso. No a aby jí zvedli náladu, tak jí v zápětí zaplatili vyhlídkový let nad Paříží :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
mořský potvůrky jsem jedla jen na pizze, takoví pidi chobotničky :grinning: a je to jak tužší rybí masok, takže nebyl problém :slight_smile: Chtěla bych ochutnat slávky a humra :wink:
7. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
já to taky nejdříve něchtěla ochutnat ale když jsem viděla jak se všichni cpou tak jsem to ochutnala a bylo to opravdu výborné! Měli jsme k tomu plno zeleniny a různých salátů a bylo to výborné.... maso muselo být upravené protože žádné vnitřnosti nikde nikdo neměl!
7. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tak já jsme ty šneky měla plněné masem se zeleninou a opravdu to bylo vynikající
7. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
maji jako to jsi měla tu ulitou plněnou? :confused:
7. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
cherub - slávky jsou výborné - ochutnala jsem je ve Francii připravené klasickým způsobem - vařené ve vývaru se šalotkou a je to mňamina. Humra jsem neměla, ale kraba a ten byl taky skvělý :wink:
7. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
mě ten humr totiž láká podle Slunce seno erotika, jak ho tam jdla Lojdová :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
no, tak já začala mít hroznej hlad!
7. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
nooo! podle mě to nebyl ten šnek protože všicni říkají jaký to je hnus ale slyšela jsem že se to dá plnit... sama nevím co jsem to jedla :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
berynko já jsem tady za tu debatu už kilo přibrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maji někdy je lepší nevědět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bery... si pro něco skoč, správný čas na jídlo :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ááááááááááá..... co mi to dali????? :grinning: ale nevadííí, hlavně že to bylo výborný :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
jenže teď abych se patlala s něčim pořádnym, padly tu různé inspirace a to to začínalo, co máme neradi :grinning:
autor
nějak se to zvrtlo :grinning:
berynko tak přece si nebude kazit chuť nějakýma blafama :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.