• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo nemáte rádi???

(Zamčená)
14. května 2008 
cherub: jasně :wink: . Ale znám pár lidí, kteří víc věcí nejedí než jedí. To musí být hrůza. A hlavně jsou dost omezení... třeba když někam jedou :unamused:
7. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
jojo, já s ním fakt skoro všechno krom toho bramborového těsta, takže v restauracích a na návštěvách si fakt užívám :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
zítra vás dočtu.... jde mi pošta :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
Mlíková, držťková a špenátová polívka, lečo a cokoli se sezamem
7. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
Nesnášim lečo a znojemskou omáčku :confounded: mZ tý omáčky se mi i zvedá kufr :unamused: :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
Buchtičky se šodou a fazole na jakýkoliv způsob :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jim strašně ráda a cokoliv :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Já teda ještě nesním ty nudle nebo špišky s mákem :confounded:
8. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
jo, buchtičky se šodó jsou fakt hnus, taky rajská, špenát a největší odpor mám k cibuli a houbám :rolling_eyes:
8. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
čočku a fazole a tlustý maso....
8. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
duseny teleci s petrzeli :confounded: mati mi to jako decku varila kdyz sem byla nemocna a to me vzdycky dorazilo :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 13:09  • Odpověz
Tak to já šišky s mákem miluju, buchtičky taky, ale s řidším pudinkem (to není šodó)
cibuli dávám snad do všeho, houby taky mám ráda, rajskou i umím, špenát taky (vylepšený mražený z pytlíku :grinning: ), lečo domácí taky dobré, ale matně si vzpomínám co to je znojemská omáčka a to by mi nejelo teda. Já jsem asi fakt vděčný strávník :wink: Špenátovou polívku jsem nemusela, ale jak ji udělala tchyně se sýrem, tak to byla mňamka. Ona je vyučená kuchařka, takže asi chápete, že když tam jedeme na oběd, tak se tetelím blahem. :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
Nesnáším hrášek :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Mořský plody jsou mňamka, v Řecku jsem ochutnala chobotnici, moc dobrá a taky škeble zapečený se sýrem, taky moc dobrý :wink:
Zabíjačku já taky nerada, manželova rodina ji dělá 3x do roka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
Mě je hrozně zle ze svíčkový, pravidelně jí vyhodím, pak kapusta a co jsem těhule, tak ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jatra, drstkova tot asi vse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
Tak ja z úpolivek nemam rada mlicnou (nutili nam ji ve skolce a ja jsem z ni vzdy zvracela, takz eji do ted nemuzu ani videt), ze sladkyho jidla - buchticky se sodou a sladkou ryzi, a z masa teleci. a celkove nemam rada houby - podobny konec jidla jako s tou polivkou :rolling_eyes: a pmorksy plody. ale jinak vsechno jiny jo :sunglasses:
8. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
dršťkovou, tučné maso, květákovou polívku, veškeré vnitřnosti, zemlbábu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Týýý brďo, květáková polévka... díky za typa :grinning: Víme co v sobotu vařit :grinning: Já ji miluju :grinning:
8. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
takze jazyk, vnitrnosti, js ochotna tolerovat jatra, ale jatrovou pastiku mam rada, dale vybiram vsechny zilky a pod z masa, nejim ananas :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nejim moc ryby a morske plody vubec ne, a jeste kde je krev jako jelita, tmava ttlacenka a tak, to by asi tak bylo vse, jeste napisu jak si vzpomenu :wink:
8. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
Berynka - tak to jsem já. :grinning: Bohužel. Samotnou mě to štve, ale já jím bohužel i očima a jak se mi to nelíbí, tak to může být sebelepší, ale já to prostě neochotnám. Vypisovat, co všechno nejím nebudu, páč by to byl hooodně dlouhý příspěvek :grinning:
Majina: br. salát nejím a kapra taky ne, ani rybí polévku, na Vánoce jím místo polévky jen tu houstičku co se do ní sype a pak brambory a kuřecí řízek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem si říkala, jak v těhotenství dostanu chuť na něco nečekaného a rozšířím si jídelníček a ono nic, ještě mi ubylo :sweat_smile:
8. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
Nemám ráda játra, olomoucké tvarůžky (ty ani vidět nemůžu a natož cítit) a to je asi tam vše.
8. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz
buřtguláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: zemlbába, rýžový nákyp, sulc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz
Fůj nesnaším taky žemlovku, rýžový nákyp, sulc a halušky z brynzou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 15:44  • Odpověz
Nemám ráda buchtičky se šódó, vepřový guláš, chobotničky mi taky moc nejedou, stejně jako kalamáry. Ale NEJHNUSNĚJŠÍ byla pizza s grundlema (malé rybičky a hodně smrděly).
8. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
kuře na paprice...bléééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
No brynza je fakt bléééé a kuře na paprice taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
8. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz
Kuře na paprice mnam. :dizzy_face:
8. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz
Rýžový nákyp,zelnačku,kuře na jakíkoliv způsob,čočku a fazole a ryby nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
j ale pizza mnam.a brynza bléééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz
samozřejmě,že na jákýkoliv zbůsob má být tvrdé y,nevim jak se mě tam to i dostalo :sweat_smile:
8. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz
tak zelnačku tu já mám ráda :grinning: a špagety mnam :grinning:
8. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.