• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jídlo nemáte rádi???

(Zamčená)
14. května 2008 
U me to je tezky, ja jim az na to co jsem rekla, uplne vsechno a v co nejvetsim mnozstvi. :grinning:
8. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz
ahojik tak ja nemusim moc sladky knedliky :stuck_out_tongue_closed_eyes: zemlovku krupici drzkovou polivkuu
8. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz
rýžový nákyp je taky fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
Já ještě taky nesnášim syrovou cibuli a zabijačkovou polívku, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz
já nemusím hrachovou kaši
zvěřinu játra
a ryby nejím jen od Nowaco ty jsi bez kostí :wink: ale kapra a takový ty jiný ryby bych nedala do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
játra...blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda, že tu není zvracící smajlík :grinning:
10. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
já nesnáším pražený brouky a larvy jinak můžu všechno taky je to na mě vidět :slight_smile:)
10. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
Plíčka na smetaně,sladká jídla a hlavně droždová pomazánka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz
rajskou a všelijaký hmyz, to do pusy nevezmu :sweat_smile: :grinning:
11. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz
nemusím držkovou, plíčka na smetaně, mořské plody a zabíjačku - z ní jen klobásky a uzené :grinning:
jinak sladké miluju - fantastickou žemlovku umí naše mamina, sladké knedlíky s tvarohem a čerstvýma jahodama - už se těším, až bude sezona :grinning:
jsem se nějak naladila, jdu si udělat aspoň pár palačinek
11. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
špenát a tlustý maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nikdy :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
fůůůj tlustý maso! :confounded:
11. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz
Já to tu už nebudu číst, protože snad krom těch sladkých jídel, nejím všechno co tu uvádíte :sweat_smile:
11. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
takze: jatra, zemlovku, rajskou, fleky se zelim, tlusty maso, buchticky se sodo, ryzovej nakyp, nemusim ani ovar, dusenou mrkev, maslo, nesnasim kakao se skraloupem a urcite jeste neco...
11. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
jj dusena mrkev blee na tu sem malem zapomnela
11. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
no já zapoměla na šlachovitý maso
a na ten hmyz sice jsem to nejedla ani nemám zájem to ochutnávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
držkovou, plíčky, ledvinky, tlačenku
11. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
Segedínský guláš - fuuuuj, jakékoliv "zabijačkové speciality", koprovku, kuře na paprice.... A naopak miluju dušenou mrkev, špenát, dušenou kapustu atp:slight_smile:
11. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
ja jsem s dietama celkem v pr..pac me krom tech vnitrnosti chutna vsecko :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz
Jo a ještě nesnáším hranolky,kdysi jsem se jich přejedla a bylo mi hrozně zle ,od té doby je nemůžu ani cítit :angry:
11. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
ja jednu dobu nemohla ani videt gulas a knedliky bo sem jich snedla 16ks k omacce :astonished:
11. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
aponchie:tak to bych je taky nemusela,ty jo 16 knedlíku,tak to je maras :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
jj 16ks ..sem si dala zverinovej gulas a to maso moc nemusim tak sem ho dala kamosovi a pridavali sme si a pridavali..co si budeme namlouvat ty knedliky v restice jsou polovicni nez doma :grinning: nicmene i ted zvladnu k obedu 6ks jen tak ale hned to vypotim na zahrade takze OK :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
Holky všechno jsem to přečetla a koukám,že jste pěkně rozeřrané :grinning: Moje babička by řekla-hlad a bídu na vás! Já jím všechno co jste tady vypsaly.Jen s tím hmyzem jsem ještě nepřišla do styku a ani bych ho asi nesnědla.A taky bych nesnědla vařené prasečí ucho,kterým se krmí můj otec s bráchou :confounded:

aponchie-16 knedlíků?To si děláš prdel,ne? :grinning: Já sním 2 a mám dost.
11. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
skuli fakt to snim :grinning: ale maso uz nemusim treba miluju svickovou mnaaaam a to mi staci omacka a 6knedliku anebo kralik na vine bez kralika s knedlikem :grinning:
jj hlad a bidu :grinning: deda by mi dal neco u nej nesnist a bucek sem milovala na chleba s vypekem a cibulkou mnaaaam a proste s emuselo jist vsecko u dedy a jako nebudu pred malou rikat,ze neco je blee nebo to maminka neji ze? :grinning:

jooooooooooooooooo uz vim co!zabijackova krev nebo mozecek s vejcem tak to je brutus to nedam :sweat_smile:
11. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz
aponchie

tolik knedlíku nesní ani můj manžel a ten toho teda zbaští :slight_smile:
ale koukám podle fotky jsi hubená takže tasemnice nebo štítná žláza :wink:
nebo hodně pohybu s dcerkou???
nechápu já sním max 4knedlíky od mé babičky
11. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
Tak já nedávám ještě rybí polévku,,uzenou polévku,kuřecí srdíčky ty jsou pro mě blééééé :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
16 knedlíků bych možná zvládla, jsem žrout největší :grinning:

ale fakt nemám ráda játra, cokoliv ze zabijačky jako jelita, prdelčka...atd, pak žemlovku, držkovou.

A nejradší mám zmrzlinu, litrový balení přede mnou neobstojí. :astonished:
11. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz
aponchie-Na svíčkovou se chystám tento týden,tak přijeď.Koupím ti celý knedlík jen pro tebe :grinning: Králík na víně bez králíka,to je nějaký váš rodinný recept? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem byla malá,tak jsem nejedla třeba špenát a teď ho miluju.Nebo hermelín a tlačenku.A tvarůžky.Teď sním všechno.To děcka jsou vybíravé,ale už je to taky lepší.Na některé chutě musí člověk asi vyspět.Zabíjačkovou krev i mozeček jsem jedla jako malá.Babička s dědou zabíjeli každý rok prase.Ten mozeček chutnal jako vařený květák,pořád si to pamatuju.A jelita jíš?Tam ti krev nevadí?
11. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
tak zmrzlina to je taky můj favorit,nejraději bych ji snídala obědvala a večeřela :grinning: a hlavně pistaciová to je dobrota :grinning:
11. kvě 2008 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.