• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké nosíte šperky?

(Zamčená)
11. října 2011 
Tak já jsem vždy byla fanatik na stříbro, protože na zalto jsem alergik a zrovna tak na bižuterii.
Ale stříbra jsem měla mraky, teď už nosím jen oblíbené kusy a ostatní jsem prodala.
Takže nosím a střídám asi 3 páry naušnic, mám ráda jemné a malé a masivní, nosím jeden masivní řetízek a asi 4 masivní stříbrné prsteny.
A samozřejmě hodinky, ikdyž je čas na mobilu, jsem bez nic jako bez ruky.
Tak si ráda přečtu, jak na tom jste vy.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak já tedy musím říci, že mohu nosit cokoliv. byly doby, kdy jsem milovala bižu a nosila každý den jiné doplňky.už jsem asi unavená, usedlá či nemám tolik času, nevím. Nosím zlato jemné naušnice a jemný řetízek+prstýnky. vše pěkně sladěné s kamínky. stříbro mám zase spíše ve stylu výrazných znaků jako jsou čtverce a arab. znaky opět vše sladěné. a nakonec bílé zlato pro zvláštní příležitost jsou to dražší kousky s kameny.

na hodinky jsem bývala úlítlá, mám různé druhy hodící se nejen k oblečení,ale i šperkům.teď nosím jedny, dárek od MM.
stříbro z mládí přenechávám dceři a ona je šťastná. :slight_smile:
25. led 2009 v 19:32  • Odpověz
zlato platina demanty :grinning: na levnejsi veci mam silnou alergii projevujici se zcernanim ekzemem apod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Já taky nosila nejprve černé stříbro, takové drsňácké :grinning: potom měl chytla bižu - ke každému topu jiný kus, ale manžel mi dal ke 3 měsíčnímu :grinning: výročí zirkon ve stříbře a mě se to moc zalíbilo. O rok později jsem dostala zásnubní prsten s brilianty, od čehož se odvíjelo to co nosím. Bílé zlato, bílé kameny, brilianty nebo zirkony a k 25 narozeninám jsem dostala krásný prstýnek z bílého zlata s bílými kameny a jedním větším smaragdem a je nádhernej :dizzy_face: škoda že sem teď tlustá machna a svoje šperky neoblíku :rolling_eyes: takže vlastně vše co nosím a střídám je bílí zlato s bílými kameny :wink:
25. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
btw ja nosim jen retizek a snubak vse ostatni mam schovane nekde a nenosim to :grinning: ale moc se mi libi rubin ten mam po babicce starozitnej jako nenositelnej s ostatnima dohromady,ale je to hezke predam to male potom :grinning: uz zadne zlato nedostavam pac toho mam fakt tri rite a k cemu?ale jedno bych chtela a to jsou perly jen se v tom vubec nevyznam jak se to nosi k cemu atd..
25. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
já nosím chirurgickou ocel - mám toho od manžela už docela zásobu ale stejně nosím jenom jedny nejoblíbenější naušnice a snubák. Ještě jsem nosila řetízek s přívěskem a prsten s kamínkem - takový jako zásnubní, ale to teď nenosím protože mi to překáží při manipulaci s malou
25. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
a pamatujete na ty hrozne nevkusne skarede naramky s tisici privesky? :grinning:
25. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
bile zlato a jen malo, nesnasim retizky, naramky a nausnice. Takze nosim jen snubak a zasnubak :wink: hodinky taky ne. Blbe se mi kupuji darky :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kristi chudák manžel...ten to má fakt těžký. :grinning:
25. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
kristi to same...ja vsecko zlato dostala od nasich pac matka je na to blazniva a nosi plne ruce a mysli si,ze jedinna dobra investice je do chlastu(pac tam je az 50%)a do zlata :grinning: :grinning: :grinning: a manzel mi koupil par veci a vic nechci a kdyz mi chc eneco koupit rikam ee stejne to nenosim ani ty hodinky uz leta,prekazi mi mam mobil.. :grinning:
25. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
btw a nosi i vasi manzele nejake sperky?ja to teda osobne vubec na chlapech nemam rada..maximalne snubak :grinning:
25. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
aon myslíš žebradlo?
25. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
25. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
miluju jakekoliv sperky, hlavne zlato, to beru hlavne jako investici, ale nosim i obyc bizu :slight_smile: Vetsinou jse ovsem lina to vytahnout ze safu, takze klasika, nausnice, naramek a retizky, prilezitostne prstynek, uz ani snubni moc nenosim. Ovsem tvrdim, ze sperku neni nikdy dost :grinning:
25. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
nějaký stříbro a ch. ocel
zlato nemám rád :grinning:

ale moc toho nemám no :grinning:
25. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
no jako já toho měla dost takže jsem to rozdala a rozprodala a nechala jsem si fakt jen ty oblíbený kusy
jako stříbrem si mi vždy všichni zavděčili, ale kam to pak dávat?
stejně jsem všecko nevynosila
25. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
tictac ja rikam parfemu neni nikdy dost :grinning:
25. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Mě na šperky moc neužije...........jsem spíš sportovní(než-li reprezentativní)typ. :sunglasses:
Od té doby,co jsem ve 12.letech sundala zlaté náušničky,které jsem měla od 3.měsíců a zarostla mi jedna dirka(měla jsem jí zřejmě špatně napíchnutou),náušnice nenosím. :sweat_smile: Prstýnek mám akorát jeden................sníbní ze 100% zlata. :grinning:
25. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
matka jednou silela hystericky ,ze si nakoupi v UK jak za mnou jela zlato pac sla po obchodech a strasne levne..aby ne pac vesmes vsecko 9karatove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
aponchie, parfemy taky muzu :grinning: a taky kabelky a boty :grinning: :grinning:

jo zlato v UK...tomu ani zlato nerikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak na parfémy jsem úchyl i já a šperky mam taky moc ráda, ale spíš je chodím obdivovat do šperkovnice. Manžel nosí jen snubák. Když už teda zlato, tak bílý, žlutý nee
25. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
tictac presne tak to mas jak v Tunisu tam sem silela z vonnych oleju ,ale zlato?to nam rekli at tam nikdy nebereme pac je to fake vetsinou
25. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
aponchie, presne tak, fake gold se na prvni pohled nepozna. Ja mam nejradsi indicke zlato, tam mam zaruku, ze neprodelam :grinning:
25. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
v UK jsem dostala indicke tenke naramky 15ks vypadaji bozsky na ruce a k tomu jsem dostala darek sari naaadhera,ale tady by to nikdo neocenil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten sperk je nadhernej ,ale nenosim to pac se lidi koukaji jak na nejakou kravu
25. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
to na me v CR taky :grinning: ono je to totiz o hodne zlutejsi, nez to "normalni" zlato. A navic si vsichni mysli, ze je to fake :grinning: Sari jsou taky dobre :grinning:
25. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
tic prave ze je to nazloutle..ja to nenosim a dala sem pulku matce a pulku mam nekde schovanou..ono se to pravda spise hodi k tomu indickeho obleceni...ale jak jedu do zahranici nekam klidne sari beru sebou tak to berou,ale cesi sou desni jak neco trochu neznaji hned to odsoudi a pomluvi :grinning:
25. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
to znam, az moc dobre :grinning: i kdyz fakt je, ze v CR by sari asi opravdu vypadalo blbe :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
no trosku jo,ale vis jak je pohodlne a jak krasne zakryjes faldiky :grinning:
25. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
a jak v tom kazda zenska vypada elegantne :grinning: Me nedavno dorazila jedna znama, ukazovala jsem ji fotky z indicke svatby, ja na sobe sari, vsichni obdivovali, jak v tom vypadam skvele a ona na to: no co, v sari vypada kazda stihle :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
hehe no jo no ,ja mam nadherne vinove s vysivanim a mam sukni a kabatek se snerovanim na zadech k tomu se nehodi zlatej retizek a snubak jaksi...nejsme dost kosmopolitni a nikdy asi nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
kde jsi byla na ind svatbe?primo v Indii?ja mam hodne znamejch v UK muj bejvalej je z GOA :grinning:
25. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.