• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké nosíte šperky?

(Zamčená)
11. října 2011 
nekdy snad jo...jen to jde strasne pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
a byla jsi tam? musi tam byt NADHERNE :dizzy_face: MM je z Pakistanu :wink:
25. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
btw, mas roztomile dite :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
v Indii ani v Goa jsem nebyla..muj ex tam bydlel nejakou dobu ..je ze znameho klanu D'Souza rika ti to neco?
25. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
abych pravdu rekla, tak ne...
25. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
no to jmeno je hodne rozsirene ,ale jich je hodne sourozencu a kazdej si vzal belocha v UK :grinning: je to manager a vysoce postavej clovek,jen to nevyslo ..ja hodne rada ctu knizky s arab.tematikou mam prodanou nevinnost ted a princezny ze saby a milion dalsich..ja jsem hodne zatizena na orient..spise co se tyka parfemu latek a hlavne jidla!!!miluju vindaloo tikku masalu a pod.ale nejim halal vy jo?

dik :wink:
25. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
to by ti u nas chutnalo, mm skvele vari, dokonce mel pred svatbou restauraci a zase do toho chce jit. Halal jime, teda mm neni tak prisny, to spis ja, kdyz uz vsechno poradne nedodrzujeme, tak aspon neco :wink: Taky jsem tech arabskych knizek zhltala spoustu, je to fakt sila :confounded: Kde jsibyla v UK?
25. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
ja jsem byla primo v UK ale pod do dikzue netehulky pokec at tady nerusime.ja tam prispeju a uvidis to nahore ju?
25. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
jsme mirne mimo tema :grinning: ukazu se tam nekdy, pro dnesek koncim, dobrou :wink:
25. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
ukaz se urcite ja tam chodim ..ad potrebuju pak nejake info o orientalni depilaci :sunglasses:
25. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Mě se líbí přívěsky s drobnými kameny, jako jsou například tady http://www.sperkyprozeny.cz/Privesky/
11. říj 2011 v 11:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.