• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy heterosexuály?

(Zamčená)
6. dubna 2009 
nj tak sem magor uchylacky neschopny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo, to jseš ... a taky fajn človíček
31. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
A jdu blejt :grinning: ....

Tak nevim kam tahle diskuze ještě povede a jak se to ještě dalece zvrhne , ale tohle už zavání přesunem do tématu: Přes klíčovou dirku :sweat_smile: :sweat_smile: A kdo za to může, no kdooooooooooooooooooo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nobody knows :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
jezis uz zase jo? ja myslela ze vcera stacilo :sweat_smile:
31. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
Já v tom nepokračuju, jsou tady jiní tací co nadhazují prasácký témata :grinning: , já se jenom přidám, ale dneska se držim v ústranní radši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Niki, já si to akorát čtu :grinning:
nevím, kdo založil toto téma... už mně to vypadlo z makovice :grinning:
31. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz
no to by me taky zajimalo co to bylo za prasaka?
31. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
mě taky, kitty :pensive: :sweat_smile:
31. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz
31. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
Ha, tak jsem to prozkoumala a můžu říct verdikt :sunglasses: ... začal to Nobody se skleněnýma podpatkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na to navázala Aponchie s Péčke, pak už to jelo :grinning:
31. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
tak pravila Nikka
ale to je podpásovka :grinning:
31. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
nobody??? Můžeš se konečně vyjádřit k tvé fotce? Ten modrý mužíček mě lehce irituje :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. dej si tam třeba nějakou inkognito :sunglasses: ale dej! Nebuď srábeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo se máš za co stydět? :confused:
31. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
Héééj, jako! Neměl si tu rozjíždět takovou diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... máš co si chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
niiky, já jsem straaašně stydlivý, ale nemám se za co stydět :slight_smile: akorát nemám ponožky a to mě štve :grinning:
to bude peklo na Zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem se akorát provokativně zeptal na heterosexuály, nic víc ... blbý skleněný podpatky :grinning:
31. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz
ale prd stydlivý... Já se normálně taky stydim a jak, ale tady? Po pár retuších se stydět nebudeš :sweat_smile: ,, copak se uvidíme nebo co? :grinning: Tak neusíš mít přímo xichta, třeba v lyžařských brýlích, to je fuuuuuk! Nebuď labuť!Se necháváš rád přemlouvat :pensive:
31. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
jo, mě to baví
bydlíš kousek (300km) ode mě
toto má být doživotní "virtuální" forum?? to snad neee :fearful: :confused:
31. srp 2008 ve 22:52  • Odpověz
nobodýčku, teď jsem tě nepochopila :confused: :pensive:
31. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
autor
já vím tak o deseti lidech odsaď, s kterýma bych rád pokecal naživo
nepochopila? já si to radši přečtu, co jsem tam zas hodil za blbost
31. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
...toto má být doživotní "virtuální" forum?? to snad neee ...

totok jsem nepochopila, když si za to dal ty smajlíky :wink:
31. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
jo takhle .. teď zas nevím já :grinning:
no co jsem si tak zjišťoval, tak nějaký Brno tu je..tam jsem celkem často ... ale simply.vero to neříkej :grinning:
31. srp 2008 ve 22:58  • Odpověz
hele, nobody, proč se to nesmí říkat zrovna mně? já se v Brně prakticky nevyskytuju, fakt se mě bát nemusíš, jsem úplně neškodná :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2008 ve 23:21  • Odpověz
nobody - člověče nebylo, tam takový prasáci určitě vůbec nejsou :grinning: , mám dojem, že to bylo snad ze Skandivánie :sweat_smile:

simply :grinning:
31. srp 2008 ve 23:28  • Odpověz
jo mám to, je to tahle ženština http://www.reflex.cz/Clanek23891.html fakt hustýýýý :sweat_smile:
31. srp 2008 ve 23:53  • Odpověz
jezisi marja to abych se ti nikko hned omluvila,ze jsem navazal na diskuzi ne?? :sweat_smile: kdyz jsi to tak hezky odhalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale myslim,ze kdyby nikdo nechtel tak se nezapojuje a ,ze se zapojil skoro kazdej to je co :grinning: tak sorry vsem ,ktere jsem tak strasne pobourila..
1. zář 2008 v 07:06  • Odpověz
aponchie :grinning:
1. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
Jéééé, Aponchie :confounded: ... blbá nálada, viď? Asi si to nepochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
nemam blbou naladu :slight_smile: ba naopak sem v pohode ,dite chodi do skolky a ja mam klidek :grinning: ja bych nobodyho vytahla na namesti ,vyslekla do naha a spraskala bicem za to jak to tady ucelove navedl na pecko :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
aponchie - hmmm, to by mohlo bejt zajímavý...a na jaký náměstí, že bys ho táhla? :grinning:
1. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
na namesti miru ve Zline :grinning: :grinning: anebo by stacilo v tom jeho Kyjove to by byla jizda :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
no a co takhle Staromák tady u nás? :grinning: když už tak už :grinning:
1. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.