• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
Jakej máte názor a jak se Vám tito muži líbí.
Samozrejme mám ráda když je chlap upravenej, nesmrdí potem a tak podobě, ale aby musel vypadat jak metrosexuál to teda ne.
Vcera jsem byla ve městě v Praze a nestačila jsem zíraz kolik metrosexuálu jsem potkala. Nagelovaný učesy, růřový košile na tělo.........
26. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
Souhlasím, mám ráda upravený chlapy, ale aby to vypadalo tak, že se ráno nedostanu do koupelny, protože on si tam bude gelovat ty svoje vírky, to teda ne.
26. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
muj nejlepsi kamarad se stal metrosexualem. Ze zarostleho vagabunda promena ve vonaveho, stihleho, upraveneho krasneho chlapa, takze si rikam, ze lepsi nez aby byl zase vagabund, radej, ze nosi moji ruzovou salu :grinning:
26. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
tez souhlas, vseho s mirou. Kluky, ktery chodi na kosmetiku vic nez ja fakt nemusim...
26. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
MM se o sebe taky stara, ale neprehani to, vi, kde je takova rozumna hranice.....ale kdyz to zachazi u chlapu az k malovavi oci atd, tak dekuji nechci :grinning:
26. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Mně je to celkem jedno, ale jsem moc ráda, že někoho takovýho nemám doma :sunglasses: Upřímně mi stačí, když se bude pravidelně mýt, čistit si zuby a chodit čistě oblečen, nic víc ke svému štěstí nepotřebuju :wink: Ale cizí chlapi ať si dělaj, co chtěj, třeba to ocení nějaká jiná :wink:
26. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Jj taky mi přijde trochu divný, když mi kámoš radí, jakou kosmetiku používat a jakou ne, furt na sebe čumí do zrcadla a běduje nad vráskami ze solárka. Jo a taky mě furt očuchává, jak hezky voním. Bych ho občas kopla někam :grinning:
26. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
Jsem kdysi chodila s jednim takovym typkem, co me zaved do svyho pokoje na koleji, a chlubil se mi regalem svy kosmetiky (vselijaky kremy a gely a jiny sracky), kozeny kalhoty a ufiknuty tricko, co v tom pry chodi na houseparty, asi cekal, ze me to impressne, ale ja jsem z toho byla spis znechucena :slight_smile: No chodila jsem s nim asi 14 dni :slight_smile:, neumim si predstavit mit s nejakym takovymhle narcisem vaznou znamost :slight_smile:
26. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
upravený vlasy, oblečení, vonavej..super...ale když už se patlá krémama a maluje se..to je trošku moc :confused:
26. srp 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
gedren :grinning:

nic se nema prehanet, asi jak pise len umyt se a ocistit zuby, ostrihat nehty a denne meni poncle a trencle - to staci
26. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
chodila jsem asi v osmnacti s jednim samponem... parfem z nej cpel na dvacet metru a kdyz se zavrel do koupelny (pribl. 2x za den),tak se tam slechtil dve hodiny! :grinning: a to fakt neprehanim...vubec nechapu,jak jsem s nim vydrzela skoro tri roky :sunglasses: ...no on mel k tomu vsemu jeste dost prohnilou povahu :rolling_eyes:
26. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
Já mám spolužáka,kterej byl(je?)taky takhle ujetej.Jednou jsem zazvonila u kamošky,byly jsme na něco domluvený a spozaní se objevil on,že nás jako odveze tam a tam...No ale než jsme vyrazili,tak,že prej si musí upravit makeup,no tak to mě vážně dostalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já to třeba v životě na sobě neměla :wink: .A nedovedu si představit,něco mít s takovýmhle chlapem.Jako ocád pocád :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
to je drsný, já se maluju teda každej a den..a s týpkem bysme si půjčovali "nářadí" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Jelikož mám krátké jemné vlasy, tak si každé ráno musím umý a upravti hlavu, ještě se líčím a používám mape-up. Takže ráno v koupelně potřebuji cca. 30 min na úpravu.

Nedokážu si představit, že bych žila s metrosexuálem a někde se společne chystala. To by jsme asi začínali s přípravami dvě hodiny před odhcodem z domu. Nebo dokonce kdyby vstával do práce stejně jak já. Jistě by byly nekonečné hádky o koupelnu.
26. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
jako namalovanej chlap..to už je faááááákt úlet :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
jé, že bych jako stála u zrcadla a můj milý mi bral řasenku :sweat_smile:
můj milý má dlouhé vlasy, zakládá si na nich, a stráví teda v koupelně dost času,ale jako voní se, pak se holí jednou za 3dny(bych mu střelila)-to není moc,ale co s ním, když nechce víc :pensive:
26. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
metrosexuálové...to je úsměvný :slight_smile: nechápu co vede chlapy k tomu, aby chodili na kosmetiku, manikůru a nosili mejkap...
mě se tyhle typy nelíbí (úplně mě iritujou týpci, co nosí takový to malý, decentní čírko - a že jich dneska ve městě chodí.), přijde mi směšný, že nosí na sobě trička, na kterým je napsáno třeba : REBEL, ale je to triko z nějaké značkové prodejny a stálo 1000 kč a výš. Nebo chodí v takovejch těch moderně vodranejch džínách, kde je přímá úměra mezi počtem děr a cenou :grinning: (samozřejmě čím víc děr, tím větší cena...)
Já mám ráda chlapy, co jim sluší ležérní nedbalost, někdy až takový ty "alternativní" typy, klidně dlouhý vlasy a dredy...proč ne. Mám mnohem raději, když je sám sebou než když se přidá do zástupu nagelovaných rebelů :grinning: :slight_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
no jako..mně se občas nějakej takovej týpek líbí(teda bez make-upu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ), ale hned mě napadne, jakej to musí bejt frfna :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
i když zas, my se taky šlechtíme..tak třeba za pár let to už bude naprosto normální :sunglasses: ale zatim na to teda nejsem moc připravená :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
minonka: no já ti nevim, např. ty dredaři...to je taky zástup..ale zas jinej prostě :wink: nevidim v tom takovej rozdíl, jedni o sebe dbaj až moc..a ty další na to zas pečou až moc :sweat_smile: fakt zlatej střed :grinning:
26. srp 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
minonka souhlas s tebou, mám ráda alternativní typy
sisstin normální to urco u chlapů nebude. Kdyz top má chlap hlave srovnaný a má své názory a je sám sebou tak si nebude na hlavu patlat kryviny :wink:
26. srp 2008 ve 12:51  • Odpověz
evina:no moc nesouhlasim :confused: ještě tak před 20lety, když si ženská oholila nohy..tak všichni divně čuměli :confused: že je jako nějaká šlapka či co..a ted to je standart..tak si myslim, že takhle postupně to dojde i u těch chlapů :wink: ..a zas si nemyslim, že chlap s čírem na hlavně musí bejt nějakej debílek ovlivnitelnej :wink:
26. srp 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
26. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
nesnasim takovety napomadovane blbecky co smrdi na sto honi sladkym parfemem a maji takovety trapne kokrhely na hlave..vcera jeden na pouti mel takovej jeden natuzenej roh jak jednorozec :grinning: vytrhane oboci a napudrovane ksichty ruzove kosilky a vytazene limecky nahoru..to se nosi na znackovych polo trickach nejlepe znacek Lacoste kde jsou materialem uzpusobene ke zvedani nahoru a navic tady furt leti takove radoby mody co v UK bylo pred 8lety jak tak koukam :grinning:
26. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
no presne siss, bratranec se strasne podivoval (bydli v nemecku) ze tady neni kosmetika pro chlapy - chtel si nechat vycistit plet, pze ma trochu bedary

dojde na to a bude to uplnenormalni
26. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
MP teda občas používá Loreal pro chlapy :grinning: ale jen občas, páč maká i v prašnym prostředí a má pak zanešený pory..ale kdyby se maloval..to bych už nerozdejchala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jeho parfém DG miluju :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
já měl párkrát čokoládovou pleťovou masku .. je to supr pocit, jak to tvrdne

ale neplíst metrosexuály s nagelovanýma debilama .. já nevím, já neznám definici metrosexuála ... spíš si myslím, že je to člověk, který se o sebe stará ... a ne, že nosí nějaký nechutný růžový věci..to už je homosexuál ne? :grinning:
26. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
Dobry den devcata,toto je muj prvni prispevek zde tak douam,ze me hned nekdo nerozcupuje na kusy.Tak za prve metrousi nebo samponi nebo jak jim kdo rekne jsou proste magori.kdyz nekoho zajima jen jestli ma dost darahe a dost znackove obleceni a hlavne in mobil a in piti a in vsechno vcetne toho make-upu a ucesu a prodte vseho tak to nemuze mit v hlave v poradku a je proste jen povrchni a stejne to plati u zenskych protejsku techto monster,to jsou zase tupe barbiny...pozor,je veliky rozdil mezi pekne upravenou zenskou a barbinou v brylych ala moucha....takze mila siss a kitty....jestli to podle vas bude normalni a budou tak vypadat vsichni tak doufam,ze v te dobe uz budeme umet litat na jine planety a ja se stehuju.. :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
nobody: Metrouš je třeba Beckham :wink: a růžová košile se mi na některejch chlapech líbí...ale spíš je to výjimka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
codl: v poho..já jsem např. barbína v mouších brejlích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
codl: ale rozhodně metrosexuály moc nemusim, ale myslim si, že za 10-20let jich bude mnohem víc jak ted :sunglasses:
26. srp 2008 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.