• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
metrouši jsou v Praze, v Brně šalinosexuálové :grinning:

sisstin .. beckham a metrouš? no možná tak pro reklamu ... nevím, chlapi mě nezajímají
jaká je vlastně definice metrosexuála?

já zas nesnáším ženský, který mají na sobě dva cenťáku silný makeup a bojí se na déšť :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 15:03  • Odpověz
codl .. tak už začni se stěhováním
26. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
nobody: co vim, tak právě Beckham dal začátek tomuto kultu :wink: to nemusí bejt nutně nagelovanej debílek v růžovym tričku...jsou to prostě chlapi, co o sebe hodně dbají :wink: já mám pocit, že tady v Čechách je podle některých metrouš každej, kdo má růžový třiko a číro..ale to tak neni :wink:
26. srp 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
jinak se mi líbí, že kdo o sebe dbá..tak musí bejt nutně vypatlaná blondýna nebo blbej metrouš :sweat_smile: :sweat_smile: jako s IQ to podle mě nemá naprosto nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
barbínou, ale tak fyzická a psychická stránka co nejvýš na výši, to je trend no
já proti tomu nic nemám ... pokud je to v rámci mezí a nejedná se třeba o focení..tam je to důležitá věc..jinak když si chlap semtam umyje vlasy, jde se proběhnout, nenosí propocený trička, hodně nějakou toaletní vodu..tak je to snad normální ... nebo? sakra :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
siss..podle tymalicky fotky se to tezko posoudi,ale uz si nekdy videla cistokrevnou barbinu v TAKOVYMHLE natelniku..????!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :sunglasses:
26. srp 2008 v 15:10  • Odpověz
už ani neumím psát :slight_smile:
26. srp 2008 v 15:11  • Odpověz
nobody: no definici metrosexuála ti asi přesně neřeknu, ale měl by ses starat o svoji plet, vlasy, vůni a oblečení :grinning: :sweat_smile: jak říkám, zlatej střed...zas aby byl chlap v koupelně dýl než já..což už by byl nářez..to bych nesnesla :sweat_smile: ale pokud pěkne voní, je hezky oblečenej a má pěknej účes ...tak super :dizzy_face:
26. srp 2008 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
codl: myslíš můj nádhernej růžovej top? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
tak můžu klidně spát :grinning:
26. srp 2008 v 15:13  • Odpověz
nobody: teprve ted jsem si všimla šalinosexuálů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
sisstin..ale taková série chlapů nemetrosexuálů - třeba nějaký kalendář ..to by šlo na dračku zřejmě .... noo ... (něžný pohlaví neuvažuju, protože každá žena je krásná)
26. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
nobody: tak ty kalendáře od R.Vana na odbyt jdou..ale mně už ti svalnatí klučíci nějak nic neříkaj..to se mi líbilo v pubertálních letech :grinning: a jinak jsi dobrej diplomat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: každá žena je krásná..ale některá až po víc pivech :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
tak jestli to bude podle siss normal. nesouhlasim, zalezi na iq
- budu se take stehovat na jinou planetu :sunglasses:
26. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
noo :grinning:
mě jenom zaráží, jak doba a okolí šíleně ovlivňuje člověka ... třeba obyčejný krásný holky s charizmatem se tak někdy zmalují .. no

ale jo..každá je krásná

... to pivo udělá svoje, to se nehádám :slight_smile:
26. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
vendeta: já furt nevim, proč by se metrosexuálství..(děsnej termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) mělo vylučovat s IQ :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych si takovýho chlapa nevybrala..a za tim, že jich tu bude víc a víc..si stojim :sunglasses:
26. srp 2008 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
nezlob se na me sisstin, ono take zalezi na stylu zivota a hodnotach
to co pises je presyne tip :wink: pipiny ktera chodi po kavarnach apodobne
mam takove zname, ona jen resi co na sebe, chodi jen domesta s kocarkem, zadnej vylet priroda, radsi obchodni centra a dite nekoioji protoze ji to otravuje a muzskej resi solarko, znacku replay atd :astonished:
26. srp 2008 v 15:39  • Odpověz
adus: mně je to fakt šumák, takový lidi mě neiritujou ani je neobdivuju :wink: je to každýho věc :slight_smile:
26. srp 2008 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
než se tu "pohádáte" kvůli kravině ... :grinning: ak bych s dovolením hodil ten "styl" replay (sakra, ta značka je šílená a nevím, proč to každý gelouš nosí, když to jinde nechtějí) jako "megametrosexuál"
tak :grinning:
26. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
nobody: já replay nemám, páč na něj nemám :sweat_smile: :sweat_smile: haha..malý bonmot :sweat_smile: jak ubohé...a nelíbí se mi stejně :sweat_smile:
26. srp 2008 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
adus: já znám třeba spoustu lidí, co fakt nemaj žádný problémy..můžou si chodit po kávárnách atd. a stále jsou to velice vzdělaní lidí ochotní pomoct :wink: prostě já nesnášim, když někdo soudí podle toho, jestli chodim na oběd do restarace nebo bydlim ve městě :pensive: popř. co mám na sobě za značku, do toho je každýmu houby :wink: a jaká jsem to o mně nevypovídá :wink:
26. srp 2008 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
sisstin .. no toto!!! tak to si na okraji společnosti :grinning: legrace :wink: no já taky nee
já nevím, ona si společnost asi vytvořila nějaký obraz, ze kterého, když vybočíš, tak je špatně .. teď myslím v tom smylu, že reklama, modely..všechno na nás působí ..
a ještě jakýsi termíny typu metrosexuál, když skoro nikdo ani neví, co to je....
a teď záleží, jaký má kdo okolí a jak se nechá ovlivnit

někdo tu vzpomněl přírodu, no hnedka bych jel z fleku nějak do drsný krajiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 15:54  • Odpověz
nobody: já strašně toužim je do Skotska nebo do Irska...už od malička :slight_smile: nějaký válení u moře mě nebere...ale bohužel..zatim finance nejsou...ale jednou se tam dostanu :grinning:
26. srp 2008 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
sisstin ..asi tak, souhlasím .. můžumít na sobě pytel od brambor anebo komplet Gucci třeba ..a každýmu neznámýmu to může být jedno
měj se
26. srp 2008 v 15:56  • Odpověz
nobody: též..jdu utužovat fyzičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: čus bus bambus :slight_smile:
26. srp 2008 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
nobody: jo..a ještě mi dlužíš to fitko snů :grinning:
26. srp 2008 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
no já jdu trochu zaběhat, fotit ... debatovat .. a co já vím, nějaký pozitivní stres potřebuju, ať je to cokoliv
tak utužuj :slight_smile:
26. srp 2008 v 15:58  • Odpověz
nobody: já se jdu vybouřit na stepaerobic..a bacha, už tam chodí i kluci...tak kdo ví, jestli to nejsou metrouši :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
muj pritel je temer opakem metrosexuala. samozrejme ze se myje dodrzuje hygienu obecne. ale je mu fuk, co ma na sobe. nosi si svoje skate obleceni, v tom se citi nejlepse. kosili mel naposledy na maturitaku, cokoliv s limeckem proste nesnese. nevzal by si na sebe zadny svetyrek nebo tesny rifle a tak, proste jen pohodlny. negeluje si vlasy (rikame jim sberatele-jako ze sbiraji krabicky od gelu, nekdy to totiz vypada, ze maj na den celou pixlu)... nejvic mu to slusi, kdyz si neholi fousky. at si kazdy nosi co chce, ale ja jsem rada, ze je takovy, jaky je. je to rozhodne lepsi, nez kdyz resi, jaka znacka je letos in...
26. srp 2008 v 16:13  • Odpověz
jak říkám, zlatej střed...kdybych měla s chlapem řešit odstín rtěnky..tak to už by byl asi nářez :sweat_smile: :sweat_smile:

ale furt si nemyslim, že někdo takovej musí bejt blbej...jako na IQ..znalosti..spíš jde pak o ty hodnoty, o kterých psal(a)adus....každý to své....mně je to fakt jedno, at si každej dělá, co chce :sunglasses:
26. srp 2008 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.