• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
tak nevím co přesně ten metrosexuál je, jestli jenom upravený chlap co dbá na vzhled, anebo někdo, jehož hlavním zájmem jsou ty in hadry, mobily, mp3-přehrávače a podobně...?

ale teda za sebe: hnusí se mi navonění chlapi :sweat_smile: veeeelmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako že když jsem někomu tak blízko (tanec, líbání) tak jasně že nevadí lehká vůně mýdla, šamponu, holící vody nebo něčeho.....ale cítit vůni na více než metr nepovažuji za normální (a příjemné pro okolí) - právě tak u žen!!! z mhd bych ty voňavější normálně vykázala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ke vztahu IQ a upravenosti....nulová korelace. sama chodím jako vagabund, aniž bych si o manekýnkách (manekýnech) myslela, že to jsou blbečci, prostě mají jiné zájmy no. někdo nachází potěšení v dokonalých nehtech, mi to za tu námahu nestojí :sweat_smile:
spíše mám tendence, odsuzovat IQ druhých podle hlasu a projevu....

takže sisstin :wink: u mě sis šplhla. sice na koňovi řešíš kosmetiku, hadry a tak, což je mi strašně vzdálené, ale na rozdíl od většiny ostatních zde víš jak správně napsat slovo výjimka :grinning:
jistě, soudit lidi podle jejich znalostí pravidel pravopisu je taky ubohé, ale je to taková moje úchylka...respektive neodsuzuji ty, co to neovládají, ale nadržuji těm znalým :grinning:
26. srp 2008 v 19:09  • Odpověz
wikipedia:

Jako metrosexuál je od poloviny 90. let 20. století označován muž žijící ve městě a mající velké příjmy, které investuje do značkového a módního oblečení, kosmetiky a návštěv posiloven nebo solárií. Metrosexuálové se tak v péči o fyzickou krásu vyrovnávají ženám a přejímají některé návyky typické spíše pro ženy, například používání různých tělových krémů, nebo odstraňování ochlupení intimních partií. Radikální odpůrci metrosexuálního stylu často metrosexuály pejorativně označují jako homosexuály. Tady je důležité podotknout, že metrosexuálové nejsou homosexuálové. Současné módní časopisy prezentují metrosexuální muže jako ideál krásy a mnohé známé osobnosti se s tímto stylem ztotožňují, například fotbalista David Beckham, nebo z českých moderátor Leoš Mareš.
26. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
tak jsem doma z cvíča..

s.arik: já se chtěla psaným slovem živit, ale bohužel člověk míní, Bůh mění :grinning: ale už to není, co to bejvalo...člověk doma debilní..a občas nějaká hrubka se mi taky povede :pensive: ...jinak já taky každýmu koukám na pravopis..a speciálně se zaměřuju na mě a mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kristi nám to tu osvětlila..s Beckhamem jsem měla pravdu teda

tak čus bus..jdu chrnět..jsme mrtev :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
kristi ... ok, wikipledia je věc zajímavá
26. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
žiju v domnění, že si stačí mě(mně) převést do druhé osoby
tebe, ti - mě
tobě - mně
snad to tak je :grinning:

metrosexuálové dle wikipedie mi nevadí, ale smradit mhd by nikdo neměl mít právo, ani ožralové, ani vymetačky parfumerií :sweat_smile: vždyť v přepravním řádu zakazují přepravovat zvířata, která by svým pachem mohla obtěžovat cestující, ale že třetina bab páchne na zblití, to už se neřeší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
s.arik :grinning:
když ty ženský se sprchují jak ve středověku, tak pak se nediv :grinning:
26. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
jj ty navonene damy bych sprerazela a nahazela do mocuvky :grinning: deda dycky kdyz neco takoveho ucitil tak nadaval jak hrom a rikal,ze by jim ty ruce urazil u same riti :grinning: a ,ze maji h..co na praci :grinning: :grinning: to byla radost s nim jet nekam..ja uz radsi pouzivam eau de toilete na denni noseni a na vecer eau de parfum a vyjimecne cistej parfem pac nosim dost tezke a orientalni vune tak nechci smradit nekomu ambru pod nos :grinning:
26. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
tak jsem si přečetla Vyše názory a musím konstatovat,že jsem s jedním metrosexuálem žila,páč jsem se do koupelny nemohla dostat skoro nikdy a nikdy jsem nevoněla tolik jako on!! :sweat_smile: :grinning:
ted mám doma člověka,který modu vůbec neřeší,vonavoučký je rád,ale to tak z koupele,či krému....a jediné co řeší je kvalitní obuv a oblečení(outdoor),na značce tak ani nezáleží jako spíš na tom jaký to má vodní sloupec nebo membránu :sweat_smile: ......takže vlastně mám doma přírodního metrosexuála :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
Tak pro mě je hlavní,aby o sobě chlap nepečoval víc, než já :grinning: Z chlapa, který by trávil hodiny u zrcadla, případně by vlastnil i nějaké ty šminky bych měla depku a asi bych si vedle něho nepřipadala dost hezká :sweat_smile: Jako samozřejmost považuju sprchu každý den, nemastné vlasy, používání deodorantů, nějaké té toaletní vody a čistit si zuby aspoň jednou denně :grinning:
A to mi připomíná - považuje v dnešní době za samozřejmost, že si chlap holí podpaží?
27. srp 2008 v 07:42  • Odpověz
marinka ..jak kdo, já třeba jo :grinning:
27. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
nobody, no třeba já jo, ale ve svém okolí to ještě moc nevidím :sweat_smile:
27. srp 2008 v 07:44  • Odpověz
mari: tak MP si holí jenom péro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na koupálku mělo spousta chlapů oholený podpaží :wink: to je normoš..ale oholenej hrudník a nohy..to už je na mě moc :zipper_mouth:
27. srp 2008 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
marinko, u chlapů je mi to osobně fuk, ale když někdy vidím nějaký ženský s neoholeným podpažím, tak to je na pozvracení :grinning:
27. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
nobody, brrrrrr :confounded: :confounded:

siss :grinning: , nohy a hrudník taky nemusím..
27. srp 2008 v 07:47  • Odpověz
27. srp 2008 v 07:51  • Odpověz
neblbněte hned po ránu,ženská s bobrem v podpaží nebo i dole no fůůůůůůj,bude mě to strašit až do večera :grinning:
a u chlapa si cením bezchlupových zón jako podpaží a rozkrok :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
27. srp 2008 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
ja oholene podpazi u chlapa beru taky jako samozrejmost... a meli by si to uvedomit hlavne ti chlapi, co nosi v lete tricka bez rukavu ... je to nechutny s neoholenyma smrdutyma chlapama jedzim MHD
27. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
tak mě příjde,že moc chlapů se pod paží neholí. Když jsem se zeptala toho mého cy by na to říkal, tak se dost divil. Takže se holit asi nezačne :unamused: Ale zas na druhou stranu, on ani nesmrdí :grinning:
27. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
manžel se neholí, já taky ne. chlupy se nám líbí a za nehygienické je nepovažuju......asi jako vlasy, pokud si je člověk přiměřeně často myje, nesmrdí :wink:

jenom jsem strašný srab a protože vím, že si dneska hodně lidí chlupy oškliví, holím se tak 10x ročně - před návštěvou koupaliště/bazénu/doktora...

přijde mi hrozná škoda, že se to tak odsuzuje. vždyť jsou chlupy přirozené a tvářit se, že je nemáme je mírně násilné. s hygienou to nemá co do činění....
27. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
já to nepovažuju ani tak za nehygienické, jako ze neslušivé :sunglasses: i když jedu MHD..a ženska s chlupama v podpaží a na tom zdrclej antiperspirant..to teda fakt není nic moc na pohled :zipper_mouth:
27. srp 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
oholeny podpazi mi nevadi, je to lepsi nez zarostly. Nohy ovsem prosim neeeeee. Rozkrok prosim pekne ANO
27. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
s.arik: ono jestli nosíš kalhoty a trička s rukávem, tak jsou mi chlupy fakt šumák...ale když to někdo ještě vytavuje, to fakt nepobírám...ale zas je to asi šumák jemu :sunglasses:
27. srp 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
vystavuje to mělo být... :sweat_smile:
kristi: žádný plivání chlupů co :sunglasses: :sweat_smile:
siss :grinning: :grinning:, za rozkrok se taky přimlouvám :grinning:
27. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
s.arik: jinak to asi určitě není pravidlo :wink: ale já mám takovou zkušenost, že zrovna lidi s chlupama vždycky smrděli... :wink: páč si neholej ani chlupy, ani nepoužívaj deodorant..a někdy se snad ani nemejou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale neříkám, že je takovej každej s chlupama :wink:
27. srp 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
já si pamatuju v práci, když k nám chodil takovej dědek s babkou...a to jsem vždycky věděla na 50m, že už tam jsou..to byl takovej puch, že jsem myslela, že fakt hodim šavli :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a žádný bezdáci to nebyli :rolling_eyes:
27. srp 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
siss, no když má člověk chlupaté podpaží, tak ten deodorant klidně může používat a není to nic moc platné, takže ono to fakt tak často je, že lidi s chlupama smrdí, zvlášť teda v létě :confounded: Takže já to taky považuju za slušnost, neobtěžovat ostatní lidi zápachem :sweat_smile: Ale nechci se nikoho dotknout, je mi jasné, že kolikrát smrdí i lidi, co oholení jsou. A pokud je člověk neoholený, má dlouhý rukáv a nesmrdí, tak je mi to samozrejmě jedno :wink:
27. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
jj, nosím celý život T-trika a rifle, tak na mě nikdo moc nevidí.
ale když jdu na koupák, lituji že není chlupatých lidí víc, že se musím holit abych nebyla za úplného psance :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a bydlet někde na vesnici, chodím víc v kraťasech (sukně nikdy), ale vyběhnout tu na sídliště chlupatá nemožu....i když i tak mám "diagnozu" - dítě v šátku/ergu, s kočárem mě viděli za poslední rok přesně třikrát, oblečená na střídačku v oblíbených 3 tričkách a dvojo riflích....teď tu kolem mě chodí, věčně špinavá jak padá, takže zásadně v tmavěmodrém oblečení, ač je to holčička, bez náušnic.......................no, divné že u nás ještě nebyla sociálka, sousedi naštěstí jenom pomlouvají, ale nechávají žít :grinning:
27. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.