• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
zanett: jooo..šperky blééé...já ze začátku musela vydejchávat MP dva zlatý prsteny :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. srp 2008 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
zanett: a nebo zlatej řetěz a na tom I love NY :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
to teda jako nemá, to nosej rapeři :sweat_smile:
27. srp 2008 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
sis, tady v UK je hodne cernochu (chlapu), kteri nosi nausnice se zirkonem...vypada to naprosto priserne. Asi si myslej, jak jsou strasne cool, protoze se ten zirkon v kontrastu s jejich tmavou kuzi jaksi vic blyska, ale vypadaji spis trapne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
zanett: a ještě maj bílý kožichy ne? :grinning:
27. srp 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
sis, jo, vypadaji jako rapper z 90.tych let :grinning: .....nekolik zlatych retezu kolem krku, plny ruce prstenu a pak ty strasny nausnice....od te doby, co mam nausnice sama, tak se na to strasne zameruju a bije me to do oci...mmch, mne se libi ty nausnice, co mas ty na fotce v pasu (videla jsem na velkym foto v tvym albu) - teda, nejdou videt uplne do detailu, ale libi se mi dlouhy stribrny :dizzy_face:
27. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
u nas v baraku bydli rodina tmavolidi a jedna holka neskutecne hnusna a tlusta nosi ohrnutou jednu nohavicu u gati pod kolenem a nosi tricko jamaika..cheche to je brutus..jinak ty kokrhele by mohli laskave uz sundat ti hosani.. :angry: me staci kdyz se chlap denne osprchuje,oholi!!!(pusu atd) :grinning: ma ostrihane nehty a ciste pradlo tim to hasne jo a zuby ..jako aby se manzel kremoval niveou po koupeli jak ja bych asi sla rozchodit nekam :grinning: ale na pedikuru obcas chodi :grinning:
27. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
sperky teda ne, to fakt nemusim. Hlavne ty stribrny obr retezy, ktery maji dany navrchu toho tilka..to bych se poblila. Nas svedek mel dva takovy retezy a ja kdyz jsem ho poprve videla, tak jsem ho hnedka usmernila a nekecam, od ty doby je nenosi...
27. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
zanett: jakýýýý?To jsou bílý kruhy :confused:

apon: no aby se MP krémoval každej den :sweat_smile: ale občas si tu plet vyčistí, páč makaj v prašnym a ve vedru a má zanešený pory, ale že by se šmajchloval každej den, to ne :sunglasses:
27. srp 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
btw i zenske nekdy nevi kde prestat s tim zlatem..nekolik zasmodrchanych retizku do sebe na krku a na kazdem prste prsten nejlepe s barevnym kovem to mi pripomina eru pred x lety jak frcely tricka(halenky)a na nich barevne nasite kameny to byl ulet :grinning:
27. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
teda, je fakt, ze tady ted uz nekolik let leti styl chlapa, kterej ma to maly ciro (pripade tzv. vrabci hnizdo), nosi kosili (asi aby zakryl pivni pandero - pac Anglani jsou skoro vsichni obtloustli), osoupany rifle a boty se spickou :grinning: ...o vikendu vecer je jich plny mesto a vsichni vypadaji jeden jako druhej...(teda, zensky taky vypadaji stadovite, protoze maji vsechny stejny vlasy/makeup/satky...ale to je na jinou diskuzi)....

Jinak, apon, ja musim rict, ze se mi libi, kdyz MP pouziva hydratacni krem (ale OK, on je trochu jina vekova kategorie) - jeho oblibena znacka je Biotherm a kraaaasne voni - kdyz byl minule na sluzebce, tak jsem v noci citila jeho vuni z polstare :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
zanett: ted na to čumim, ono tak tak vypadá :wink: :sweat_smile:

jo..a nesnášim ty chlapský boty na podpatku se špicí :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tomu říkám princátkovský boty :sweat_smile:
27. srp 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
sis, aha, takze kruhy :wink: ..vypadaly stribrny....moc hezky...je ted jeste zatim musim nosit ty pecky, co mam nastreleny, ale uz jsem si koupila dva pary dlouhych nausnic :dizzy_face: ...nemuzu se dockat, az je zacnu nosit :dizzy_face:

Sis, ty boty, ktery nesnasis, jsou presne ty, co tady letej...taky mi to pripada strasny :confounded:
27. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
jako kone, jo? tak to na chlapech neee
27. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
jj fuuuuj ty boty do spice to je brutus a manza jak vidi nejakou holku co ma ty klaunovske boty tak se vali smichy :grinning:
27. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
apon; no nejlepsi asi je, kdyz jsem jeste v praci sla na poradu s holcinou, ktera byla krasne oblecena, mela namiru sitej kostym, perfektni makeup, sladeny sperky, drahy hodinky a do toho lodicky s tou dlouhou spici a ty spicky mela odreny a okopany :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....od hlavy az ke kotnikum kocka a spicky bot vypadaly, jako kdyby v nich hrala fotbal.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
mně se na ženskejch ty špice líbí..ale fakt je to hned okopaný :unamused: a ted už se to nenosí...ale před 2rokama jsem v bílých špičatých lodích honila vodu :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
ja myslim,ze se nosej teda. Asspn ja si je vcera zkousela, pac mi ty stary kone rozkousal pes, tak jsem si chtela koupit novy....
27. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
kristi: ale nemyslim koně :wink: ty mám taky..a ty maj špičku malou..ale myslím lodičky s fakt dlouhou špicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
me se to teda nelibi vubec ty spice dela to na malejch holkach ty dlouhe boty smesnej pohled dle me aspon..nejhorsi je kdyz je to takova ta petit holka vel 36max malinkata a ma ty botiska co ji delaji tu nohu tak o dve cisla vetsi to fakt vzpomenu pokazdy na klauna jak ho hral Polivka a smeju se..elegantni krasne lodicky ma Manolo kdyz uz :grinning:
27. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
lodičky od Blahnicka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
ale jednou byla někde vyfocená Borhyová..a ta měla ty špice snad 8cm, to už byl nářez :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
apii, tak me se zdalo, ze mi fakt seknou, to nebyli jako humpolacky kone, spis takovy kozajdy do spice..ale ne moc velky, proste super...tak ja to jeste zvazim...
27. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
ukaz foto ja ti to ohodnotim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
jinak v dnešní době si koupit boty je pro mě teda umění..všechno hnusný jak prdel :zipper_mouth:
27. srp 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
nektere co jsou trosku spicate a maji tu spicku jakoby mirne useklou a netrci dovrchu jak kasparkovy boty vcelku jdou ale ty ohnute nahoru se mi moc nelibi :sunglasses:
27. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
ja nemam, Apii...rozkousal pes
27. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
apon: ohnuté nahoru? To existuje? :astonished:
27. srp 2008 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
diskuze o metrosexuálech se dostala kousek dál...k chlupům :grinning:
Ale chtěla jsem jenom napsat, že souhlasím s tím, co napsala s.arik, chlupy prostě na těle rostou a mají nějakej účel a je divný, že se všichni tváří, že je to divný :slight_smile: ale to neznamená, že je hezký, když někomu visí z podpaždí nějaký šílený kotrče...třeba moje drahá polovička si taky holí podpaží, ale mě se víc líbí, když je to tak nějak "zastřižený", protože ta holá kůže u chlapů je trochu úchylná.
Co se týče toho čerstvýho potu, (po sexu:slight_smile:,taky jsem chtěla napsat, že to je právě docela příjemný...a naíc, každej člověk, a´t chce nebo nechce, se řídí při výběru partnera i čichem. Prostě v dlouhodobým vztahu se člověk nevyhne situacím, kdy se zpotí a je cítit nějakým svým "pižmem" (přes všechny vońavky) a težko by s ním zůstal někdo, komu je ta jeho přirozená vůně nepříjemná...
27. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
mimonka, to mas pravdu, navzajem by si dva lidi meli vonet, i kdyz zrovna nevoni....abych to shrnula, zadnej z mych chlapu mi nesmrdel
27. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.