• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
mimonka; asi maji ty chlupy nejakej ucel, ale konkretne v mem pripade ho nemuzou splnit :grinning: ...holim se uuuuuplne vsude :zipper_mouth: , ale ne proto,ze je to nejaka moda, ale proste se tak citim lip...Mmch MP driv (jeste pred nasim seznamenim) pracoval nekolik let na strednim vychode a rikal,ze zensky tam se vyholuji porad a temer vsude, i kdyz chodi zahaleny a tudiz to nikdo nemuze 'ocenit'...ale jemu se to proste libi (kdyz se zenska holi) a ja to delam rada................
je to jako treba se spodnim pradlem...vzdycky nosim hezky, i kdyz jsem celej den doma sama a nevytahnu paty z domu, protoze co kdyz se mi neco stane (spadnu ze schodu atd) a odvezou me do nemocnice a tam by me videli v hnusnym pradle...fuuuj. Zrovna vcera jsem sla na kontrolu k mymu dr s ekzemem na obliceji a on potom zavedl rec na to, jak to vypada s myma 'intimnima' problemama :sweat_smile: , ktery jsem driv mela a pak rekl, ze kdyz uz tam jsem, ze se na me 'podiva', ze pry pro jistotu a nez jsem se vzpamatovala, uz jsem pred nim lezela vyslecena do pul tela (v ramci vysetreni samozrejme).. bylo to absolutne necekany, nepredpokladala jsem, ze se tam budu vyslikat, ale propadla bych se hanbou, kdybych mela nekde neco neoholenyho nebo tak (on je na to asi zvyklej, kdyz jsem videla ty lidi v cekarne, tak se tem doktorum musi zvedat zaludek denne, ale proste jsem se chtela citit dobre....a kdyz tam clovek lezi polonahej a citi se divne, tak mu alespon trosicku pozvedava sebevedomi to, ze vi, ze i pod oblecenim vypada dobre a ciste :wink: )
27. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
zanett .. to je fakt..s těma nenadálýma situacema
no nic, předělám si pro jistotu ponožky, kdybych sletěl z druhýho patra :grinning:
27. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
:grinning: moje kamoska je zdravotni sestra a rikala, ze by se az jeden divil, kolik lidi prijde do ordinace s diravyma ponozkama :sweat_smile: ....to samozrejme neplati na tebe, nobody, ale clovek by cekal, ze kdyz jde alespon k dr., ze se kazdej hodi do gala...
27. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz
Zanett, no ještě to tak --

všichni saka a hotový :grinning:
27. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
:grinning: Myslela jsem to tak, ze kdyz uz jde nekdo nekam, kde hrozi, ze se bude vyzouvat/vyslikat, tak by si mel kriticky zmerit satstvo a ne obratit vcerejsi trenyrky naruby a vzit je jeste jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
Měla jsem dosti zarostlého přítele. Nejdřív říkal, že se nikdy holit nebude (chodili jsme spolu přes 6 let). Pak si začal, ještě se mnou, holit podpaží. Před rokem a něco byl na rok v Africe na misi a začal se holit úplně celej. Až si toho všimla i moje mamka, když se u našich byl podívat, a bylo jí to strašně líto :grinning:
Mně se nelíbí chlapi, co maj chluby až na zádech, to už mi fakt připomíná, s odpuštěním, opice.
No a manžel - je línej, tak si nechává bradku, ale tu a tam ho donutim oholit zbytek (na obličeji). Navíc se mi podařilo ho přesvědčit, že pejzy už nejsou in a na závěr úspěch č. 3 - občas se holí v podpaží a "podbřiší". To podpaží zjistil, že je mu pohodlnější, že se míň potí potom (a on se potí fakt hodně), takže o to to je jednodušší :slight_smile:
27. srp 2008 v 16:44  • Odpověz
chlap v růžový vypadá jak bukvice s cukrovou vatou - toť můj názor :grinning:

ale ještě horší jsou vagabundi, alá rapeři z Njů Jorků a hoši s rozkrokem proklatě nízko :grinning:
27. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
rozkrok proklatě nízko je taky drsnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a na tom pět řetězů..čepici s kšiltem na stranu...a k tomu správně vytahaná mikča..ale to spíš nosej jen puboši.. :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
Tyjo, když jsem byla v US, viděla jsem nefalšovanýho "gangsta"! Černoch, tenký dredíky, všechny do stejný délky. Kšiltovku s kšiltem velikosti gramofonový desky, na krku obrovskej orloj na řetězu, všechny zuby zlatý (!!!), kalhoty s rozkrokem opravdu kdesi u kolen a vychýlení od svislé osy těla při každým kroku činilo asi 15 cm :grinning:

A tady jsem v šalině viděla kluka, co chtěl bejt asi taky děsně kůl, tak měl stažený kalhoty, ale pořád mu padaly (na čem taky mají držet, když jsou pod půlkou zadku), tak si je musel vytahovat (to už tak kůl nebylo) a nahoře mu koukaly bílý pruhovaný trenky :grinning:
27. srp 2008 v 17:18  • Odpověz
elitera- :grinning: jojo vzdycky se musim tlemit,kdyz potkam tyhle podskrinaky s kalhotama pod prdeli :grinning:
jinak mne se nahodou na snedych chlapech urcity ruzovy hadry libi :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:23  • Odpověz
no někomu ta růžová fakt sluší, ale třeba já vidět MP v růžovým, tak se pochčiju smíchy :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Jo, jeden z mých šéfů má jemně růžovou košili, je snědej - fakt mu sekne. Horší je, že už minimálně 4 měsíce na ní nemá 1 knoflík... :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
elitera: to znamená, že je k mání :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
Neřekla bych, má 2letou dcerku a milovanou manželku... :slight_smile: (a ne že by mě to zajímalo, jsem šťastně vdaná a tak :grinning:)
27. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
elitera: aha :angry: tak to by mě hned napadlo, že nemá ženskou :sweat_smile: i když...kdyby měl mě, tak tam ten knoflík nemá taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Tak to já teda manžela v nějakým rozdrbaným oblečení nepustím. On si vždycky rozedře rifle tam, kde nosí mobil (nechápu, proč to vydrží u klíčů a u mobilu ne - obojí noví po kapsách) a vůbec ho nebere, že by je opravdu už neměl nosit mezi lidi.
27. srp 2008 v 17:41  • Odpověz
elitera: no u nás to nehrozí, on by si něco bez knoflíku atd.nevzal a sám by si to spravil..narozdíl ode mě...pže já to neumim :sweat_smile: :pensive:
27. srp 2008 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
kdybys nebyla tak zdaleka, tak tě ten knoflík snad naučim přišít :grinning:
27. srp 2008 v 17:45  • Odpověz
elitera: no knoflík bych asi zvládla..ale komu by se chtělo že :sweat_smile: :sweat_smile: jinak s MP je to fakt na palici, on je děsnej hadrník a navíc všechno furt zkoumá, věčně se mu zdá, že jsou někde křivý švy nebo čuměj nitě a já nevim co ještě :zipper_mouth: já si něco vyberu, zkusim si to..a dobrý..ale on ještě dalších 20minut zkoumá, jak to je ušitý :zipper_mouth:
27. srp 2008 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
Buď ráda, lepší než tvrdej gangsta ;)
27. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
Holky, mě se teda naprostý "holouši" nelíbí...tím myslím chlapy s holou hrudí...Rozkrok spíše "upravený", ale aby si chlápek holil prsa to neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mi příjde jak děcko :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 18:12  • Odpověz
no můj táta třeba chlupy nemá, i bez holení :slight_smile: a manžel jich má... no sotva na příjemný probírání se :grinning:
27. srp 2008 v 18:19  • Odpověz
kalo: a musí to škrábat, když to roste :sweat_smile:
27. srp 2008 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
Hm, že bych se ex zeptala, jak to řeší? :slight_smile:
27. srp 2008 v 18:23  • Odpověz
no hlavne to fakt blbe vypada,kdyz dorustaj ty stetiny :grinning: ...ale co nesnasim,je deka na zadech :grinning:
27. srp 2008 v 18:33  • Odpověz
sis, no to prave nosival s patky muj sef :grinning: Patky byly 'dress down' dny (nemuseli jsme nosit kostymy/saka, ale uvolnenou modu) a sef (podotykam, ze mu bylo 38 a vypadal na 45) nosil odreny rifle s rozkrokem az kdesi (jenom diky jeho noham do X mu nepadaly niz :grinning: ) a 'cool' pruhovany tricko s napisy (pripadne cislicemi ci britskou vlajkou) se zvedlym limeckem a do toho ty svoje sperky, nagelovany vlasy do cirka a pripadal si strasne cool....sice mel pandero jak vycepni v hospode a takovej typickej teplousskej krok (pohupoval bokama) a vypadal proste maximalne trapne, ale myslel si, jak je strasne neodolatelnej.... :grinning: . Vzdycky 'nenapadne' balil chlapy (i heter!!!) u nas v jidelne :grinning: :grinning: :grinning: Proste trapas.....
27. srp 2008 v 18:56  • Odpověz
zanett: o dress down jsem už slyšela, ale neznala jsem nikoho, kdo to musel v práci dodržovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
sis, my jsme to 'nemuseli' nutne dodrzovat - spis slo o to, ze cely tyden jsme museli chodit vyfiknuti v kostymech a oblecich a patky nam milostive firma nechala k tomu vzit si neco pohodlnejsiho, takze rifle byly OK (jako v teplakovce bychom tam taky nemohli prijit :grinning: )...ja jsem se teda rada oblikla hezky, protoze mam radsi elegantnejsi modu nez sportovni, tak jsem za to byla rada a ty patky jsem nehrotila, ale ten muj sef, vypadal vzdycky jako udrzbar v civilu a ne jako vedouci oddeleni :grinning:
27. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
siss jo mirne ohnute smerem nahoru a kdyz to vidis z profilu je to komicke :grinning:
27. srp 2008 v 19:11  • Odpověz
já si dneska byla koupit v Mekovi moca shake :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedna ta holka byla pekelně tlustá...ty mcdonaldovský kalhoty na ni vypadaly hustě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a bradu měla plnou bedarů..sice za to nemůže..ale mě normálně přešla chut si něco koupit :zipper_mouth:
27. srp 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.