• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakej máte názor na chlapy metrosexuály!

(Zamčená)
27. srpna 2008 
sis :grinning: to je jak kdyz jsem sla nedavno do novyho kadernictvi - sla jsem se jenom objednat, pac jsem na ne slysela chvalu...no a na recepci tam sedela slecna s uplne prisernyma vlasama - mela jakoby krepatou trvalou (podobnou te, co se nosila v 80.tych letech) a vylozene ji neslusela...tak jsem otamtud vycouvala..sice je to povrchni a vim, ze vlasy by mi nedelala ona, ale kadernice, ale proste je to pro me obrazek jejich firmy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
zanett: vždycky, když měla přijet nějaká kontrola..tak jsem to odsrala já..a musela jsem je provázet či bejt na HP...že prej na mě daj..a odvedu pozornost :sweat_smile: no..ale zas na druhou stranu je blbý, když si zaměstnavatele vybíraj podle vzhledu..ale v některejch profesích to je holt nutný :pensive:
27. srp 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
sis, je to blby (feministky by rekly, ze degradujici), ale uzij si to, dokud muzes :wink: ...Az budem stary, vrascity a povadly, tak nam po tom bude smutno (teda mne urcite jo) :grinning:
27. srp 2008 v 19:21  • Odpověz
zanett ... jo, až budete vrásčitý a kdoví co .... to prej muži zrají jak víno :grinning:

a když vzpomnělas ty feministky, o co jim vůbec jde? Já je moc nepobral
27. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
"ale zas na druhou stranu je blbý, když si zaměstnavatele vybíraj podle vzhledu..ale v některejch profesích to je holt nutný"

Sisstin: a v jakejch třeba? Rovnou vynech modelky a modely :grinning: U který práce je víc důležitý "líp" a "dobře" vypadat než dobře a líp vykonávat určenou práci?

Jinak k otázce tématu. U mně mluví za sebe asi to, že když jsem zjistil, že někteří muži jsou jako opak metrosexuálů označovaní za übersexuály, tak jsem si řekl, pokud teda něco z toho jsem, tak určitě übersexuál. Mě je vcelku jedno jak kdo vypadá, jak se obléká (pokud mi nevnucuje že ten jeho styl je jedinej správnej a každej jinej je nekulturní - případně nehygienické pokud mu z podpaždí na třicet metrů nesmrděj kytky - hovado), ale mě osobně metrosexuálové připadají vzhledově odpuzující. ale každému co jeho jest.
27. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
Opět k tématu - studovala jsem environmentalistiku a tam se do podivnýma týpkama taky jen hemžilo - třeba dlouhovlasej kluk s vlasama stočenýma do drdolu. Nebo další mánička, kterej chodil v sukni. Fakt mazec :grinning:
27. srp 2008 v 19:35  • Odpověz
Erasehead- otazka nebyla sice na me; tak treba sefove nekterych oddeleni v me byvale firme si vybirali sekretarky (osobni asistenky) zejmena podle vizaze uchazecek (spolihali na to, ze kazda ma jakous takous odpovidajici kvalifikaci, a tak bylo spise rozhodujici, ktera ma hezci oblicej, pevnejsi zadek a velky kozy)...bohuzel :unamused:

nobody- bohuzel ne kazdy chlap zraje jako vino...napr MP ano navzdory jeho veku je to sekac, ze by ho maloktery 30-ti lety dohonil, ale u chlapu je to jako zen (mnohdy); naroste jim pandero a druha, vypadaji vlasy a zuby....Ale treba ja si podle sveho skromneho uvazeni myslim, ze ted vypadam lip (25) nez treba coby 18leta...
27. srp 2008 v 19:37  • Odpověz
eraserhead: např. v hotelu na recepci, pokud prodáváš kosmetiku i jakýkoliv jiný produkt..lidi se prostě na lepší vizáž chytnout víc :wink:
27. srp 2008 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
Elit - jooo jo jo, taky znam jednoho typka, co nosi sukne (dlouhy) a ma 'krasny' dredy - je citit az za roh :grinning:
27. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
nobody: jde o to jaký feministky, ono taky není feministka jako feministka, nehledě na to, že existujou i feministé (tedy muži). Jsou feministky kterým jde jen o abych tak řekl finanční srovnání mužů a žen (tedy stejný platy a aby i ženy zastávaly vysoké pozice a funkce), jsou feministky, kterým jde o to, aby se v podstatě ženy staly muži - tedy aby si mohly dovolit to co muži aniž by se ale na mužské stránce něco změnilo (tudíž aby se často nemuseli přestat chovat jako hovada) jsou feministky (i když jsem přesvědčen že menšina), které jsou vysloveně proti mužům a pak jsou feministky a feministky, kterým jde o to, aby na sebe lidi přestali nazírat z patriarchálních nebo i matriarchálních a genderových pozic (tohle je ženská věc/tohle mužská - tohle ženy/muži ne/dělají atd.)
27. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
..jezis v tom prispevku jsem chtela rict, ze jim naroste druha BRADA :grinning:
27. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
jo a jinak, navzdory mému předpředchozímu příspěvku, růžovou mám hodně rád a nijak by mi nevadilo mít nějaký růžový oblečení - naopak, dlouho jsem sháněl růžový tenisky, ale při vší smůle, moje číslo prostě v týhle barvě nikde nedělaj!
27. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
era: to by ses divil, jak moc si lidi fakt vybíraj podle vzhledu..rozhodujících je prý prvních 10vteřin, kdy vstoupíš do místnosti :wink: někde byl pokus, že při pohovoru nejdřív šla nastrčená..ale chytrá "ošklivka" a místo nedostala :confused: a kozatá bloncka jo, i když její praxe byla mnohem menší :confused:
27. srp 2008 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
u nás je měsíční příjem podle ksichtu .... teda tak 5 procent navrch :grinning:

zanett ... no tak to se přiznám, že slovo "druhá" jsem jako bradu nebral :grinning:
27. srp 2008 v 19:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nobody - slovo 'brada' mi vypadla... :grinning: jednu uz totiz vetsinou maji....v urcitym veku si vypestujou druhou... :grinning:
27. srp 2008 v 19:46  • Odpověz
zanett: já mám dvě brady už od narození :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
sisstin: no to jo, to chápu a uznávám (teda uznávám, že se tak děje, nechápu, proč se tak děje), furt to ale nevysvětluje jakej má vzhled vliv na vykonávanou práci

to podle mě jen odráží svým způsobem docela úchylný a hlavně mylný myšlení lidí, ale s tím se asi nic moc nenadělá, že jo

já svůj vzhled kvůli práci změnil jednou jedinkrát v životě, hned potom mi bylo jasný, že to byla chyba a už bych to v životě nikdy neudělal (doufám), pokud někde začnou řešit můj vzhled, zdrhám pryč, tam nemám co dělat

naopak, lidi na kterých jde na první pohled poznat, že se snaží vypadat ultra nádherně a krásně, mě svým způsobem odpuzujou. Mrzí mě, že třeba takovýchle žen potkávám čím dál víc, některé z nich to, jak se snaží být hezké doslova zošklivuje, vypadají spíš jako přesně vysoustružené plastikové figuríny, než ženy z masa a kostí....
27. srp 2008 v 19:48  • Odpověz
era: na práci to asi nemá vliv žádnej, ale pokud např. jak psala zanett půjdeš ke kadeřníkovi..a v recepci bude sedět holka s příšernou hlavou, tak tě to odradí :wink: protože to jakoby vypovídá o úrovni toho salonu :wink:
27. srp 2008 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
paneboze erasehead ty to nechapes? Ti radoby manazeri maji osklivy manzelky, ktery uz roky predstiraji orgasmus, tak potrebujou nejakou mladou kost, na kterou se da alespon divat (kdyz uz nic jinyho) a to jim umoznuje podavat lepsi vykony v posteli s manzelkou, na kterou uz se divat neda...a az je manzelka uplne nepotrebna, chodej smocit pera k sekretarkam, ktery muzou byt uplne blby, ale maji dobre se s nima picha....sorry, ze to rikam tak tvrde, ale to je proste realita v mnoha firmach a evidentne to nekomu nedochazi....
27. srp 2008 v 19:51  • Odpověz
zanett: a nebo tak :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
eraserhead, a jak vypadáš? Třeba policajti musejí mít sestřih x cm nad límeřek košile (tuším 2, ale kecala bych), pokud bych potkala dlouhovlasýho vrcholovýho manažera, tak se asi taky poněkud vyděsim... :slight_smile:
27. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
MP zas nesmí být v práci zarostlej..bankovej poliš :wink:
27. srp 2008 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
MM ma v praci vonavky Trussardi a Boss a ustni sprej..dvoje obleceni :grinning:
27. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
juj a jeste kartacek a pastu na zuby :grinning:
27. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
siss a koupilas ten shake? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
draha: jo...ale u jiný kasy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
do prd**** , tak ten policajt s culíkem byl falešný ...

:grinning:
27. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
27. srp 2008 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
nobody, téměř určitě :grinning: Ale ženský mají výjimku :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
možná to byla ženská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.