• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaky mate radi film, serial???

(Zamčená)
14. prosince 2011 
autor
Tak Schindleruv seznam a Zelenou mily jsem tady uz psala, ale dal musim souhlasit urcite s filmem Goyovy prizraky, Pulp fiction, Valka svetu a Strihorukym Edwardem...je spoustu dobrych filmu. :slight_smile:
12. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jinac ted jsem si jeste vzpomnela na Forresta Gumpa, toho taky muzu. :slight_smile:
12. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
kajule, máš pravdu ..a člověk si na některý špičkový ani nevzpomene ... :grinning: :wink:
12. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Nobody, to ne...pac jich je vazne hodne. :slight_smile:
U Samotaru se mi ale libi nejen film jako takovej, ale i ta hudba. :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=cL9-yj9kIpI - The Ecstasy Of Saint Theresa - FOR THAT MOMENT
12. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
útěk z věznice Shawsheng (nevím přesně jak se to píše)
12. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojda
Tak u mě vede jednoznačne trilogie Pán Prstenu,pak miluji historické velkofilmy,jako je Troja,Statečné srdce,Souboj Titánů,....dále se mi líbil film Mumie a hlavně Imothep-miluju plešatý charismatický chlapy :sweat_smile: ...pak psycho filmy Šestý smysl,Zelená míle,Forrest Gump,Philadelphia....komedie hlavně české-Vratné lahve,Pelíšky,Samotáři...klasika jako je trilogie Slunce,seno...,Homolkovi,Taková normal.rodinka,Chalupáři..Je to mraky.... :grinning:
12. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Magiko, no vidis na Troju jsem si ani nevzpomnela...dal samozrejme Alexander Velliky, Gladiator apod. :slight_smile:
12. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
Mumie byla dobra hlavne efekty..
Gladiator
12. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
kajule ... jj, dobrá hudba ... já mám filmový rád ...

akorát mě štve, že mi nejede icq, a já ho tak potřeboval :unamused: :slight_smile:

scai .. jj, dobrý film
12. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Nobody, to nejede asi vic lidem, jak tak koukam...ale mne jo. :grinning: :sunglasses:
12. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz
Tak já mám ráda Pána prstenů - i když na knihy to nemá, ale docela se to povedlo, pak Dogville, Rodinná oslava, Valmont, Tah jezdcem, Zběsilost v srdci, Dokonalý svět, Statečné srdce, Pulp Fiction, Twin Peaks, Souboj titánů, Tanec s vlky, Čistá duše, Šestý smysl, Znamení, Forrest Gump.....je toho spousta :slight_smile: . Co mě strašně dostalo bylo Prolomit vlny. Pak miluju starší české filmy jako Adéla ještě nevečeřela a Tajemný hrad v Karpatech :grinning:. Co nemusím jsou historické velkofilmy a filmy válečné, jediná výjimka je Gallipolli. Pak je super současná česká kinematografie - všechny ty Pelíšky, Samotáři, Knoflíkáři, Pupendo, Václav atd. :slight_smile:
Souhlasím s Aponchií - nejlepší filmy chodí na ČT2 ve filmovém klubu, vůbec mi nějak přijde, že je to náš nejlepší program :slight_smile:
12. bře 2008 ve 23:25  • Odpověz
Jsem si ještě vzpomněla, že před pár lety mě taky dostaly Noci šelem...
Pak jsem zapomněla na Amadea, Acid house, Pravidla moštárny a na filmy bratří Coenů (hlavně Fargo :slight_smile: ), Stanleyho Kubricka, Woodyho Allena, Emira Kusturici...

A ze seriálů to je IT Crowd - už se nemůžu dočkat třetí řady, Jistě pane ministře/premiére a super jsou Monty Pythoni :grinning:
13. bře 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahojky, tak já mam nejradši český filmy. Je toho spousta např. Rebelové, všechno od Hřebejka, filmy s Tomášem Holým, Román pro ženy, Účastníci zájezdu, Vratné lahve, Homolkovi....
Ze zahraničních vedou všechny 3 díly Taxíků. Potom taky Piráti z Karibiku, filmy s Funesem hl. Četníci (u těch je to spíš srdeční záležitost, neb v Sant Tropez jsem prožila úžasnou dovolenou)
A co se týče seriálů, tak u mě vdou Přátelé, na ty nedam dopustit :grinning:
13. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
Těžko "říct" :sweat_smile: . S manželem milujeme Chalupáře. Mezi mé nejoblíbenější filmy patří Světáci a Láska nebeská. Teď jsem oprášila Ronju (Ronja, dcera loupežníka) a super :grinning: .
13. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
ja jsem si stahla Spalovace Mrtvol tak o vikendu kuknu...a jeste nejake vojenske
13. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Jabber, jj jako film je Pan prstenu skvelej, ale knizky jsou knizky. Poprve jsem to cetla ja uz nevim pred kolika lety a od ty doby jeste nekolikrat. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
kajule - přesně :slight_smile: a když jsem to četla, tak jsem si říkala, že tohle nikdy nemůžou zfilmovat, že ten děj je příliš složitý a hupho, za pár let to udělali :grinning: . Teď jsem zvědavá na toho Hobita, jak se podaří...
13. bře 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
Jabber, jj ja kdyz jsem slysela, ze se to chystaj zfilmovat, tak se priznam, byla jsem celkem skepticka a rikala jsem si stejne jako ty, ze ten dej je prilis slozity na to, aby se jim to povedlo. A nakonec to bylo celkem dobry. :slight_smile: Jj, Hobita mam nejradsi ze vsech Tolkienovych knizek, kze na to budu asi hodne kriticka. :grinning: :sunglasses:
13. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
ja ctu dokola a dokola Starec a More :grinning: to je tak narocne a dlouhe :grinning:
13. bře 2008 v 10:38  • Odpověz
Kriminálku Las Vegas a Miami, New Yourku som nejak neprišla na chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...potom ešte Ordinace, ale tá stará a teraz Ošklivka Katka.....inak z filmov, Shrek 1,2,3, Zorro, Denník princezny.......
13. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
autor
bielanevesta, s tema kriminalkama jsme na tom asi stejne. :wink: Na Ordinaci jsem se driv obcas podivala, ale ted uz me to nejak nelaka vubec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinac Osklivku Katku jsem zatim jeste nevidela.
Aponchie, tu jsem taky cetla. :wink: Ja mam radsi narocnejsi a dlouhy knizky. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
Inak ešte mám rada seriál(ale neviem či to v ČR bežalo) Anna zo Zeleného domu :grinning: K tomu som už asi 15 x prečítala všetkých 8 knižiek a furt ma to baví, je to moja srdcovka :grinning:
13. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Jo a jeste jsem kdysi na zakladce cetla a to taky nekolikrat Vejce a ja od Betty McDonaldové. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:45  • Odpověz
Nejhorší u těch seriálů, co teď dávají je, že když to člověk zahlídne, tak ani nepozná, jestli je to Ordinace, Letiště, Místo nahoře nebo Horákovi, Rodinná pouta, Ulice nebo Městečko - ani nevím jak se všechny jmenují :grinning: . Ještě že máme ČT2 a klubové filmy :wink:
13. bře 2008 v 10:47  • Odpověz
ještě tu někdo psal Pravidla moštárny, taky super film. líbí se mi apk Dr.House, ale dávají to pozdě, takže moc na to nekoukám a pak sleduji ordinaci, no je to kravina,ale já si už na to vytvořila závislost :grinning:
Pak samozřejmě klasiky co dávají Simsonovi, MASH, přátelé taky super,ale ty když dávali tak jsem byla na škole a bohužel to nešlo pravidelně sledovat :frowning2:
13. bře 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
Jo a dalsi z mych hooodne oblibenych spisovatelu je E.M. Remarque...Tri kamaradi, Nebe nezna vyvolenych atd. to nema konkurenci. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
Taky se hlásím jako velká milovnice LOTRa :dizzy_face: Ale pouze v originále - než to stačili nadabovat, znala už jsem to téměř nazpaměť, takže mě ten český dabing děsně rozčiluje :grinning: Ale knihy jsou knihy :wink:

Jinak mám ráda historické filmy, ale v poslední době mám pocit, že se dělají hlavně takové holywoodské slátaniny - hodně výpravdé a velkolepé, co nejvíc akce, co nejvíc to zdramatizovat a překroutit... Takže filmy typu Troja nebo Království nebeské mě docela nadzvedly ze židle - ale nakonec jsme se docela zasmáli (i když to teda asi nebylo původním záměrem :grinning: ). Třeba se mi moc líbilo, jak byl zfilmovaný Master and commander - po dlouhé době dobrý námořní historický film.

Jo a v poslední době se mi moc líbil Once :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Jabber, jj na tom neco bude...ale koukam uz jsem s tema serialama trochu mimo, pac ja nevim, co to je Mestecko ani Horakovi. :confused: :sweat_smile: Stydim se. :sweat_smile:
13. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Len, tak Kralovstvi nebeske jsem zatim jeste ani nevidela, ale Troja se mi celkem libi...ale je pravda, ze hodne takovych filmu ma jenom jakejsitakejsi zaklad z ty historie a to ostatni je jaksi prekrouceny.
S Once ale souhlasim, ten se mi taky moc libil. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Bielanesta, Annu ze Zeleneho domu jsem sice v televizi nevidela, ale vim, ze to davali. Knizky jsem ale cetla. :slight_smile: Ja jsem hroznej, jak hudebni, filmovej, tak i knizky maniak. :sweat_smile:
13. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.