• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaky mate radi film, serial???

(Zamčená)
14. prosince 2011 
kajule - já taky nevím o čem to je, asi o nějakém Městečku a o Horákových :grinning: - ale sem tam zahlídnu u našich, že na něco kouká máma - ale stejně nevím na co :grinning: a pak běhají upoutávky, takže názvy ještě jakžtakž zaznamenám :grinning: . Dřív to bylo jasný, člověk zahlídl Štrosmajera nebo Blažeje a věděl co dávají :grinning:.
Vlastně jeden seriál z těch nových se mi líbil, ale zas už nevím jak se to jmenovalo - bylo to o veterinární klinice, s Heřmánkem, Chýlkovou...
len - taky mi přijde, že ty historické velkofilmy jsou spíš o tom, jak si v Hollywoodu představují že to asi bylo :grinning:
Master and Commander se mi docela líbil, ale spíš kvůli těm lodím. A s dabingem LOTRa jsi to vystihla přesně :wink:
13. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
No, mě to přišlo strašně přehnaný a nadsazený (Troja) :unamused: Ale je to věc názoru, možná na velkým plátně si člověk vychutnal tu velkolepost, já to viděla na DVD, takže jsem vnímala hlavně děj a ten byl dost postavený na hlavu :unamused: To Království nebeské to samé - jednak jsem měla pocit, že se ten film odehrává mnohem rychleji, než je člověk schopný pobrat - jenom první půlhodina by vydala na celý film, takže z toho museli vystřihnout hromadu vysvětlujících scén a působilo to jako nelogická slepenina, druhak spousta věcí prostě vůbec nedávala smysl, normální lidi se takhle nechovají... Ale Orlando vypadal dobře, to zase jo :grinning:
13. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
Len, mozna me okouzlilo to platno, pac ja to v televizi nevidela nebo me mozna jeste vic okouzlil prave Oralndo. :grinning:
13. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
Once je pěkný film, sice takový slaďáček, ale milý a s pěknou hudbou.

len - Orlando je stejně nejlepší jako Legolas, no ne? :wink: :grinning:
13. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
Tak tak, Legolas super, i v Pirátech bezva, tam ho ale trumfnul Johnny :wink:
13. bře 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Holky souhlasim s vama jako Legolas je naprosto nejlepsiiiiiiii. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2008 v 11:12  • Odpověz
Já mám rada všechny filmy od Lynche i jeho seriál městečko twin peaks. A všechny možné nezávislé filmy.
A hrozně ráda koukám na Italštinu pro začátečníky. :grinning:
13. bře 2008 v 11:27  • Odpověz
Twin Peaks je paradni :grinning: Telefonni budka byla dobra..Batman,Spiderman, :grinning:
13. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
a režisér Kusturica (černá kočka bílej kocour)
13. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
jo jo Twin Peaks je super. Máme doma na pc všechny díly :wink:
13. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
Jj, Telefonni budka. :wink:
13. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
já když slyším v TV na Nově reklamu už měsíc dopředu Velkofilm ten a ten.... zásadně na to nekoukám.Ty nové Hollywoodské filmy jsou nšechny na stejné brdo, dělané jen na efekt, bez duše nebo jak bych to napsala, vždy se dá odhadnout jak co skončí, a pak mě nebaví ty katastrofické, kde se vždycky dvě postavy hádají jak by to kdo dělal a jeden je pak vždy na konci hrdina,který všechny zachrání :grinning:
13. bře 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Ja vubec moc nekoukam na televizi, max. na dvojku, Discovery, National Geographic, TV Paprika a jinac na to, co kde sezenu na DVD. :slight_smile:
13. bře 2008 v 11:57  • Odpověz
na na TV malokdy..jen CT2 a mimoradne neco co me zaujme.ted sem mela pujcenych 800filmu od kamarada a vybrala sem si asi 3..sakra ja jsem asi hodne narocna..pamatujete na kriminalku R.&H? :grinning:
13. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
tak to já jsem maniak do seriálu sleduji ulici, velmi křehké vztahy a ted dobrá čtvrt, mám ráda české filmy a serialy
13. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz
jo, Telefonní budka byla dobrá a pak se mi líbilo ještě Sedm :slight_smile:
13. bře 2008 ve 14:54  • Odpověz
sedm je paradni jeste musim vzpomenout Ve jmenu ruze se S.C :grinning:
13. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
Vrazdy podle Jidase
13. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
joooo, Jméno růže, správně! :slight_smile:

No jo Lambert, to je můj oř, můj miláček :slight_smile: , s ním se dalo koukat i na toho Highlandera. Ale nejvíc ho žeru v Tarzanovi a Tahu jezdcem... :dizzy_face:
13. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
jmeno ruze jsem videla poprvy ve skole, pousteli nam to nevim proc,ale hodne me to zaujalo
13. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
Já jsem taky maniak do seriálů a teď když jsem na neschopence tak vlastně nedělám nic jiného :grinning: Mám ráda kriminálky jako Odložený případy, Las vegas atd... potom místo v životě, Ulici, Ordinace v ružové zahradě a taky Muži na stromech a Zoufalé manželky :slight_smile:
13. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
vlastně ještě na jeden seriál jsem si vzpomněla - Tequila a Bonetti - to je takový správně praštěný :grinning:. Jo a Městečko South Park - to je taky boží :slight_smile: . Zabili Kennyho, parchanti.
13. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
a to mi teď zpětně připomnělo Mazaného Filipa :grinning: , i když na divadelní provedení to taky nemá :grinning:
13. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
a teď jak tak přemýšlím o těch Sklepácích, tak jsem si zas vzpomněla na Vrať se do hrobu a hlavně - Kopytem sem, kopytem tam :slight_smile:
A pak byl film, u kterého jsme s manželem v kině fakt učůrávali smíchy a to byl Skřítek - tak jsme se v životě v kině a vůbec u žádného filmu netřískali :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahoj

mě teď velice zaujal na Čt2 seriál Mrtví jako já
dávají ho každé pondělí ve 21 15h a dokonce zaujal mého manžela,který nesnáší seriály
není tam krev,násilí a trapný řeči
zkuste na to mrknout :wink:
13. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
Lenerka, uz jsem mrkla. :wink:
13. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
Seriál - červený trpaslík :grinning:
18. bře 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Black Books na CT2 v patek vecer britskej sitcom
18. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
Ešte mám rada Dr. House(to je milášik :grinning: ) a Zoufalky :dizzy_face:
18. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.