• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Janotův balíček tzv. "úspor"

(Zamčená)
5. října 2009 
Lenam,tak budu doufat,ze se mi to nestane, :slight_smile: ted se vratily 2 s dvouma detma a bezproblemu.
24. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
doufat muzeme vsichni, ja se nemam kam vracet, takze v breznu uvidime, teda pokud mi dite vezmou do skolky, coz neni ani trosku jisty
24. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
tak tobe to je jedno ne,muzes delat zenu v domacnosti :wink:
24. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
no s těma školkama to je taky na h..o, přemejšlím o tom že až se nam to narodí, že si hned pujdu zamluvit místo :sweat_smile:
24. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
poupe, kdybych chtela tak muzu, ale me to nebavi, ja do prace chci - s muzem vedu boj....
24. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
tak snad neco sezenes na pul uvazku,
ty skolky jsou na prd,hlavne jarni deti maji smulu,zelezi teda kde :frowning2:
24. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
lenam na socialni davky opravdu nedosahneme, to uz jsme si pocitali s manzelem :wink:
24. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
jj, uvidime, zatim nas nevzali jen kvuli veku a pac se tady dost lidi stehuje, snad ji vemou, kdyz ne v breznu, tak od zari urcite...
24. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
V roce 1994 uzavřel Miroslav Kalousek smlouvu s firmou Anex-Cirus Jiřího Andrlíka na dodávku 2310 kusů padáků pro Českou Armádu. Firma nebyla v době uzavření smlouvy ještě ani zapsána v obchodním rejstříku. Zakázka byla přidělena bleskově. S padáky neměla Anex-Cirus samozřejmě žádné zkušenosti, její padáky však měly jednu velkou výhodu. Nemusely se znovu balit, protože se vůbec neotevřely. To přece za pár set milionů stojí...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Lucianka, pokud stát nemá povinnost platit RD, tak pak teda nevím,proč se platí sociální pojistění???? To mi teda vysvětli, já bych řekla, že práve peníze ze sociálního pojištění mají jít pro děti a jejich maminky, když nemůžou chodit do práce.

Do diskuze jak je to v jiných státech se nerada pouštím, protože si myslím, že žádná z nás neví přesně, jaká je tam či onam situace, jak dlouho tam platí sociální systém, kolik tam platí zamestnanci, kolik zaměstnavatelé, jaké jsou tam jiné benefity apod.
24. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Asanaa, tvůj příspěvek nechápu. Co má společného s rodičákem apod.? To můžeš psát i o gripenech apod. nebo o problémech v ČSA, kde za to může Tvrdík.
24. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Většina sociálního pojíštění jde na důchody. A pokud bude hodně důchodců nebude z čeho platit mateřské a rodičáky,...
24. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
lenam co jsi hustááá?? :sweat_smile: :grinning:
to bylo jen pro zasmání,protože tohle celé je k smíchu!!!!!!!!!!nebo k pláči..vyber si
24. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
No, já to prostě nepochopila, že je to sranda. Teď když jsi mi to napsala, tak i tak nechápu, co je na tom k smíchu :grinning: Bavíme se o něčem a pak tam je nějaký divný příspěvek mimo téma.
24. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky jako souhlasím fakt s Kristi, když si bereme hypotéku, musíme počítat s tím, že třeba 1 z nás ztratí příjem. My jsme si třeba proto koupili menší byt, s tím, že za pár let, koupíme ¨větší. Podle situace. Porstě v té době jsem se bála vzít si větší hypotéku. Brali jsme malou a stačila. Teď budeme brát další (pokud ji dostanem a najdeme vhodný byt), ale zas po zralé úvaze a do ní započítám i to, že prostě vždycky chci umět udělat si rezervu. Z jakýchkoliv peněz.
Takže napsat, že mi vezmou 800 a jste v pr...a jdete pod most (někdo to někdo psal), nebo že se vás to fakt hodně dotkne. To je šílené. 800 není v dnešní době nic. Vždyť jen splátka může najednou vyskočit o 2000. Co s tím děláte pak?
24. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
lenam no comment :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Raději jo, protože rok 1994 je fakt hooodně daleko a už mne nezajímá. Ale můžeš založit nové téma, co která strana zvorala a kde šustrovala :wink: Může to být hodně zajímavé :grinning:
24. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
scai hezky jsi to napsala :wink: souhlasím jak s kristy tak s tebou...lidi mají uvažovat....
jako hypoška je jasná tu si musí vzít každý..
ale necápu ty providenty atd a že tich lidí je co jsi to půjčí :rolling_eyes: :rolling_eyes: a pak nadávají nad 800kč :sweat_smile:
24. zář 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
lenam raději néé :grinning: :grinning: to by se tam všichni povraždili :grinning: :grinning: pro mě je to všechno banda darmožroutů a hotovo :grinning: :grinning:
ano souhlas s tím,že lidé musí o financích hoodně moc přemýšlet :wink:
mury mě ani nejde o těch 800kč,to mě fakt nezabije..jen mě serou páni politici :angry:
24. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
as a když tam půjde někdo jiný bude to to samé každý tam jde hrabat jen pro sebe :sweat_smile: :frowning2:
já nevím že se nad nimi vůbec rozčilujete :grinning: :grinning: :grinning:
stejně to nemá význam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
mury tak to máš bohužel pravdu :frowning2: :frowning2:
ale potom tenhle stát nezachrání ani svěcená voda
24. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
zlata tahle prozatimni vlada, ta vypada vcelku slusne
24. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
kristi jenže jak dloho ji tam ty oatatní nechají :confused:
24. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
já si myslím že se budeme ještě hodně divit :frowning2:
jako raději bych aby nám ted vzali 800 než za pár let třeba vše že :sweat_smile: :sweat_smile:
a copak naše jednou děti??fakt ot nechci vidět za pár let :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
mury bohužel tenhle stát jde komplet...víš kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
haha tak to smetli ze stolu ty včerejší návrhy a je tam bitka :grinning: no jsme zvědavá :confused:
24. zář 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
jé kéž by si huby namlely :grinning: :grinning: :grinning: to bych se zasmála fakt
24. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Murynka,jaká bitka? Nejsem u tv, takže nevím, co se tam děje.

asanaa, já bych to tak černě neviděla. :wink:
24. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
adelka v tich krátkých zprávách říkali něco o bitce a sprostých slovech...tak jsme zvědavá na hlavní zprávy :confused:
24. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Lucianka, ještě jsem zapomněla reagovat na jeden tvůj příspěvek, že stát dětem nemusí dávat nic. Myslím, že až tak moc to není pravda, pokud vím, daně je to co platíš a nemůžeš nikde nárokovat, tzn. že nemůžeš čekat, že se ti ty peníze nekde tobe osobně vrátí. Ale to jsou daně at už přímé nebo nepřímé.

Peníze na mateřskou a rodičák jde ze sociální pojištění, pojištění..... a jako u každého jiného pojistění očekáváš, že když nastane nejaka událost, más na peníze, které jsi vkládala do systému nárok, v tomto případě: mám dítě, starám se o něj, nemůžu chodit do práce, nemohu vydělávat, mám nárok na peníze ze sociální pojištění :wink:

Další otázkou ovšem je, že každý systém se dá obejít, a sociální systém zneužít, to je to, co vytáčí mě :angry: :angry: :angry:
24. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.