• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, pokračujeme v diskuzi Jarňáčků :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
8. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Ja jsem tady :grinning:
8. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Haha, já taky :grinning:
8. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Ambret, tedy ty jsi nas rychle nasla :wink:
8. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Já jsem holka šikovná :grinning:
8. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
hehe Hojky Ambret :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
hele holky tak me napada dneska by meli pustit bunicku domu :wink: Je ja se tesim na fotecky :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Jééé budou další fotky mimínka :dizzy_face:
8. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
No vidis, to je pravda. Myslim, ze Andy nebo Anitt ji psali o fotecku, ale asi se neozvala, protoze mi zadna fotecka miminka do albicka neprisla. Ma toho asi hodne, nez se trosku aklimatizuje. Uz se taky tesim.
A pak Bobasek a Bemo, ze :grinning:
8. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Ja jak jsem byla v pondeli s Vikulou, tak u ni v praci mi rikali, ze mam brisko zatim vysoko. No, neklesa, Honzik porad kope nahore. Prijde mi, ze Karca ho ma tedy urco niz nez ja :wink:
8. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Ja pak zkusim ukecat manzu at vam da ke me do albicka nejake fotky mrnouska jak se narodi :wink:
Jinak jsem vam zapomela rict, ze ja mela vcera taky prepadovku. Prijel tchan s tchyni. Ja nejdriv myslela ze je to manza protoze ani nezvonili a nic. No dost jsem se jich lekla. A pul hodiny na to prijel domu manza a koukal na ne jak na zjeveni :grinning:. Pak se me ptal jestli alespon volali, ze sem jedou. Tak sem rekla ze ne. Tak koukal jeste vic :grinning: Me nevadilo ze prijeli akorat se trefili do doby kdy ja potrebovala dodelat manzilkovi obed :frowning2:
8. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Bobas, kontrola musi byt :grinning: Ale prijde mi to taky ujety ze ani nezavolaji, ze jsou na ceste. U nas nastesti navsteva tchanovcu nehrozi, protoze neradi jezdi do Prahy, takze pro ne je to nutnost. Uz ted avizovali, ze neprijedou ani do porodnice, mozna pry v kvetnu nebo cervnu mrknout na prcka.
Ja se psychicky pripravuji na sobotu, to chci jet s manzou naposled na navstevu ke tchanovcum. Tak uvidime, jak mi bude. Treba mi zrovna bude hrozne blbe, tak nebudu moc jet :wink: :grinning:
8. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Premyslim, co udelam k obidku. Mam taky libove hovezi a chtela jsem ho jen uvarit s novym bramborem a zeleninou. Manza ale rano pronesl, ze pry to je skoda ho jen uvarit, at udelam svickovou nebo rajskou. No, svickovou jsem v zivote nedelala, tak to prijde zase skoda me zkazit kus masa na nepovedene svickove :grinning:
8. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Hrusti tak to ja mam dneska jasno budou asi rybi prsty a hranolky :grinning:
8. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
No nic holky mazu na tu KO ozvu se po obede papa :wink:
8. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile:
tak já dnes chodila každé dvě hodky na wc a k tomu jsem poořád přemýšlela nad mimčem jak dlouho beze mě bude až budu na jipce. ale manža mi slíbil že na tom nadstandartu bude se mnou a bude v porodnici i když budu na jipce a o mimi se postará takže budu klidná že je Davídek s nekým koho zná. v pátek to prokonzultujeme s pa v porodce. no nějak to přežijem a pak Davídka už nedám a snad se rozkojíme

jinak já už návštěvy moc nemusím kor některé :stuck_out_tongue_closed_eyes: o víkendu ještě tchánovci a konec . a do porodky jsme se s manžou dohodli že návštěvy až budu na pokoji s miminkem dřív nee .nesnesla bych že já mimčo nemám u sebe a někdo jinej se snim mazlinkuje uf.

bobas at ko dopadne dobře at máš nějaké nové zprávičky

já mám dnes k obědu špágle od včera tak nemusím vařit a to jsem ráda . :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak fotky od buni mi žádné nedorazily to neva brzy tady bude a určitě fota doda. jen nevím co aza vůbec se neozvala co?
8. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,y
tak mi máme dnes 1.termín a opravdu to na porod nevypadá :unamused:
Jen mám hrozné výtoky :angry:
Anitt: toho se taky bojím že když bych šla na císaře na poslední chvíli tak že pak nebudu mít prcka u sebe :frowning2:
Švagrovka to tak měla a fakt ho neviděla 6dní protože do toho měla ještě problémy s cukrovkou takže měla komplikace a to byla úplně na prášky, viděla ho až z fotky co přinesl brácha , jinak jí ho nepřinesli :angry: takže toho se taky bojím a bylo to v podolí.
Bobas: držím palečky na KO
U nás bude dnes asi grilovačka jestli mi nepošlou manžu do práce, dnes neměli práci tak ho nechali doma zatím , tak jsem ho zaúkolovala s prací o baráček tak držkuje :grinning: njn chlapi :grinning:
8. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj marek no já bych byla bez prcka asi dva dny no. ale budou mi ho tam nosit a zkusím mléko odsát aby nepil tu glukosu ale kdyžtak aspon moje mlíčko otázka je jak brzy se mlíko dostaví no uvidíme . pak už se od něj každopádně nehnu .

dnes v noci asi ve tři ráno mi rejdil asi nožičkou přes celé bricho musela jsem manžu vzbudit aby si sáhnul a uplně čučel :slight_smile: byla to sranda a měla jsem pocit že si hledá cestu ven :grinning: pak asi vyčerpáním usnul a já taky .

grilovačku bych si taky dala teda bud bezmasých jídel nebo zeleniny papriky na grilu nebo cukety nebo sýr v alobalu je mnamka už se taky těším na chaloupku taky si tam grilneme :grinning:
8. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpátky z kontroly. Musim říct, že zatím na Bulovce skvělý přístup, koho tam osobně poznám, tak ho musim chválit, vyfasovala jsem mladou doktorku, moc milou a ani jí nepřekvapil můj papírek s dotazy. Jo, řikam jí, že se chci zeptat, jak hodně pomůže u porodu, když budu předem masírovat hráz, že už jsem začala, ale že mě to moc nebaví a jestli mi může říct, jak hodně to pomůže (ona dělá i porody), no a řekla mi „moc ne“. Manžel se mi směje, že jsem se ptala tak dlouho, až jsem dostala odpověď, jakou jsem chtěla.
Hrusti, jak ty můžeš být stresmanka, na mě si působila naprosto klidně, vyrovnaně a harmonicky. Vůbec si Tě neumím představit, jak neposloucháš, nebo plašíš při porodu.
Já se teda u sebe moc nebojim, že budu vyvádět, mám přichystanej ten roubík, hehehe, ale bojim se, abych to uprostřed nevzdala, jsem takovej zpátečník a když mi něco nejde, tak s tím chci seknout a radši se hned vzdám.
Jinak super, že jste sem dali hned na začátek adresu našeho albíčka, vždycky jsem ji nemohla najít, tak teď bude krásně po ruce.
Hehehehe, Hrusti, to by mi taky přišlo škoda experimentovat s dobrým masíčkem na receptu, kterej je nebezpečnej, svíčkovku taky zatím neumím, ale miluju jí.
K.
8. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojte slunicka,

tak koukam ze je zalozene nove album :grinning:
8. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Bobas ja mela vcera taky prepadovku - manzelovu tetu, babicku a synovce. Taky jsem koukala jak zjara ale byla jsem rada ze je vidim. I kdyz se me to taky zrovna moc nehodilo casove :frowning2:

My dneska budeme bez tatky. Jede sluzebne do Prahy a prijede az zitra tak to bude prvni noc bez manzilka. Si s Melinkou udelame mejdan :sweat_smile:

Me prave chrni na rukou tak se pekne blbe pise. Pujdu ji oblect a zajedem do obchodu nakoupit a pak asi udelam velky jarni uklid. Teda cast jarniho uklidu :grinning:
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Ju grilovacku se chystame taky ale asi az tak za 14 dnu. Tento vikend slavi segra narozky a pristi jedeme k tomu Benesovu a rovnou se stavime na Sumave v Susici - Peta tam ma babicku a dedu tak aby se podivali na malou a prespime tam a v nedeli rano vyrazime domu. Ted me napadlo ze rychle musim koupit cestovni postylku. Holky nemate tip na nejakou ktera ma ale aspon 2 vyskove polohy? Nechci tu ktera ma jen jednu polohu u zeme. :frowning2:
8. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Taky uz se na grilovani tesim, jak pise Anitt ten syr v alobalu mnam mnam. Mame na terase takovej ten lavovej sutr a je to super. Ale asi jeste pockame, vecer je prece jen jeste zima.
Musela jsem se smat jak jste popisovali to spani. Ja bych teda naha spat nemohla, jsem desne zimomriva. :sweat_smile:
Karca to je super, ze jsi spokojena s porodnici.
Holky zitra jdeme s prckem na kurs noseni deti v satku. Tak jsem zvedava. Musim ho predtim poradne nakrmit aby mi tam pak nerval :grinning:
Jani mi jeste cestovni postylku nemame, ale taky si ji chceme koupit. Videla jsem ale jen takove co maji vlozku na uplne maly mimi a pak klasickou dole.
8. dub 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky janinko tak to budete mít bohatý program tak si to hezky užijte šumava je krásná tam jezdíme hodně často a s prckemse tam chystáme hned v září na dva týdny na dovču tak se nemůžeme už dočkat

tu cestovní postýlk bohužel moc neznám tak ti neporadím.

námted pán montuje ty folie na okna do Davídkova pokojíčku a vypadá to moooc dobře jsem zvědavá kolik stupnů tam dnes odpoledne naměřím . snad to pomůže a Davídek budemít pohodičku
8. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Karca, to je super, ze ko v porodnici pohoda :slight_smile: Ja si taky rikam, ze ta masaz hraze nepomuze, obzvlast u vetsiho mimi, ale kdyz me manza masiruje a ono to taha nebo boli, tak u toho trenuji to dychani na pejska a beru to jako pripavu na porod. Jsem prdla :grinning:
No, mozna působim vyrovnane, ale kdybys me videla pred zkouskama ve skole, moje hystericke zachvaty, ze to neudelam, tak bys mluvila jinak. Nastesti manza uz je zvyklej, takze ho moje obcasne vylevy nerozhazi :slight_smile:
Rikala jsem mu o tom roubiku a on pry, ze tedy ja to nemam zkouset, abych si neprekousla jazyk :grinning: Ja jsem si jen vzpomnela, ze nam PA rikala, ze kdyz mas zatate svaly na puse, tak je to nejak propojene se spodkem a jde porod pomaleji. A ten roubik urcite budes kousat jako vztekla, tak nevim :confounded: :grinning:
8. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Jaani, vy jste tedy vyletnici :slight_smile: My budeme cestovni postylku resit az po porodu podle toho, jak budeme casto cestovat. Docela se mi libila od Cam, ale nevim, jestli ma vic poloh.
Misi, ja jsem taky byla pred tehu zimomriva, ale ted mam nejakou horkou krev a porad musim vetrat a je mi vedro. Asi ty hormony :wink:
Anitt, ty folie jsou urco super. Nebude tam takove vedro a budete tam mit stin.
8. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
A sakra, tak koukám, že plán s roubíkem začíná pohořívat. Achjo, no jo, tak to si se mnou užijou bez roubíku, už vidim, jak se jim budu furt omlouvat a za 5 minut vykřiknu znovu :slight_smile:).
8. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
hrusti my taky tu cestovní koupíme až tak za dva tři měsíce ale tam asi nedáme monitor dechu co? protože je jakoby měkčí.

jinak mně je furt vedro ale fest , v noci mám otevřenou vyklápku a pořád je mi vedro a manža chudák klepotá zubama :grinning:

jsem na to zvědavá první zátěžová zkouška folii bude dnes od dvou odpoledne to tam začíná pařit sluníčko. ale vypadá to super je tam trochu šero a byla to čistá práce a prý to vydrží minimálně 4 roky super
8. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
karčí neboj nebude to tak hrozný a kdyžtak si zařveš no jeziš nic se neděje jsou na to zvyklí neboj :wink:
8. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.