• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Buni, vydrz a za chvilku si udelate trosku rezim a budes to zvladat pekne jako holky :slight_smile:

Bemo, drzim palecky, aby se prcek rozmyslel jeste pred ko. Na druhou stranu vis, ze pristi tyden uz bude prcek s vami :dizzy_face:

Holky, ja jsem nejaka vyrizena. Byli jsme s manzou na prochazce, ale museli jsme to zkratit, protoze me bolelo brisko a funela jsem jako tank, tak ted polehavam v posteli. Jsem uplne nemozna a hrozne utahana :frowning2:
10. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Karca, Anitt je myslim v porodnici v Mělníce.
10. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Hrusti, vůbec se Ti nedivim, že si vyřízená, my včera šli tady kousek do sběrnýho dvora, asi 10 minut pěšky a taky mě pěkně bolelo břicho, fakt že jo, jsme už holt v tom závěrečném stádiu.

Aha, takže Mělník, tak snad tam budou na Anit hodný.
10. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
Holky, co je to tak sekce, o které psala Andy?
10. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
tak mám hotovo, i sem vyprala a pověsila akorát žehlit vzdávám.
karca právě proto že mám termínů jak něco tak nevim kdy, manžel dnes ukecává malého na dnešek a on se úplně přeboulel a vystrčil prdelku s nožičkou přes bříško bylo to hezky vidět jsme měli zážitek
Ta sekce to je asi ten císař si myslim ale nevim :unamused:
Tak kdo bude další na řadě doufám že už bobas nebo bemo aby chudáci nepřenášeli tak dlouho.
Já nevim mám si to tam přepsat u sebe asi jo co?
10. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Jáuž nevím jak se to dělá :sweat_smile:
10. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Hurááráááááááááá hotovo
10. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Jo Marek, už to máš přepsaný, tak teď se uvidí, snad to nebudeš přepisovat až do května :slight_smile:)), ne to už ne, oni člověka nenechají přenášet dýl jak 10 dní od termínu dle menstruace, takže duben máš jistej.
Ti závidim, že máš všechno hotový, já dneska akorát uvařila a odvezla obě auta do myčky a jinak nic moc, ale hotová jsem taky! :grinning:
10. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
karco nech si těch srandiček :angry: :grinning:
no podle PM mám18.dubna a pak podle utz 24. tak si myslím jestli třeba nepočkají do toho 24 a pak 10 dnů tak by to fakt vycházelo na květen, to by mě ale už fakt jeblo, to abych se přesunula do květnaček :angry: :grinning:
10. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Mareko no ja doufam, rada je ted na nas s Bemo :wink:

Bemo tak to mas uplne stejny jako ja :grinning: Ten oxitocin je ta provokacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A koukam ze jdeme obe v utery no ja tam mam bejt na 9hodinu uz jsem obednana, ale stejne si tam asi dlouho pockam. :slight_smile: Jinak me mama dneska rekla ze prej se mame jet projet nekam pres kocici hlavy. Tak jsem to se smichem rekla manzovi a oni ze mu to kluci v praci taky rikali. No a kdyz jsme jeli domu z nakupu tak to fakt vzal po takovehle ceste. :grinning:

Holky ja jsem dneska stahana jako kote tak jdu do sprchy a spinkat. Tak dobrou a sladke sny vam i mrnouskum :slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Bunicko neboj brzy se do toho dostanes a zajedes.Ja se zajela rychle ale to je tim ze mala byla a je moc hodna, ale pres den taky kojim co 2 hodiny. Nekdy po 3 bale zas pres noc spi celkem pravidelne 6 h tak to dohani. Ja teda jim vsechno krome lustenin i korenim nesetrim a zatim je to ok. Nas koliky netrapi. Rizoto jsem mela v pondeli a jedine co z toho bylo ze mala vic kadila. Ono casem zjistis co male vadi a cemu se vyvarovat.

Pisu jednou rukou protoze kojim tak je to peklo ale uz jsem objednala klokanku polohovaci ve ktere jde kojit tak budu mit aspon volne ruce. Uz aby dosla.

Jinak dneska jsem vsechno poklidila - velky jarni uklid i okna umyte tak jsem spokojena.

Kamaradka nakonec prijde az v nedeli tak jsem krasne vsechno stihla a mala me pomahala. Byla v tom lehatku a pozorovala a byla moc hodnucka

Jestli budete nekdo psat anitce tak ji moc pozdravujte
10. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ta jsme se vrátili z kostela, byla dlouhá mše a já ji protrpěla a manžel s mobilem v ruce stopoval stahy. Někdy před šestou mě začaly a zatím to nepovolilo, ani horká vana nepomohla a mám to asi po dvou minutách a stah trvá minutu i minutu a víc. No, za chvíli asi pojedeme, manža chystá něco k jídlu a já se tu kroutím u notebooku :grinning:
Doufám, že je to opravdu ono a nebudeme tam za plašili :grinning:
Já pořád, že jsou to jen poslíčky, ale docela to sílí a je to čím dál častější.
Tak pak dáme vědět.

Pápá holky moje
10. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Bemo, držím moc palečky, ať už je to tady!!! Drž se, budeme na tebe myslet.
10. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Bemo super, budu na tebe myslet. At uz je to ono :sweat_smile:
Buni napsala jsem ti od IP. Jani to se mas, ja se tesim az budu moct taky jist vse. Miluju korena jidla a to nemuzeme ani nahodou. No jo nektere deti na to vic trpi. Buni ale urcite se zabehnete uvidis, ja ten prvni tyden byla taky vyrizena. A pak se to spravilo. Ja kojim pres den co tri hodiny, v noci co tri a pul nebo ctyri podle toho jak se malej vzbudi. Ja na brekot pokud malej nema hlad pouzivam dudlik. Vim ze vsude pisoum, ze by se nemel ale nam fakt zabira.
10. dub 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo, tak moc držím palečky, ať už je to ono a máte u sebe svůj malý zázrak co nejdříve :slight_smile: Myslím na vás!!!
Já dneska měla návštěvní den. Dopoledne jsem si zašla na obídek s býv. kolegyní, co má tříměsíční holčičku a odpoledne jsem jela za kamarádkou, která má dvoutýdenní holčičku :grinning: Jen ji chudinku chytlo bříško a celou návštěvu (cca hodinu a půl) hrozně probrečela. Člověku se úplně svíralo srdíčko, když ji viděl, jak už je vysílená a jak neustále pláče :cry: Cítí se hrozně bezmocný :frowning2: Při odchodu jsem myslela, že neodejdu, protože mě začala bolet oblast, kde se kyčel setkává se stydkou kostí. Bylo to tam, kde je vnitřní strana stehna. Trvalo to asi pět minut a pak to odeznělo :frowning2: Nevím, co to bylo, ale bylo to pěkně nepříjemné.
10. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bemo drzim palecky at mas mimiska uz u sebe a at to jde rychle.

Misi ja dudel taky pouzivam a casto :grinning: Sice mala neplace ale kdyz se naji a pak uz prepitim ublinkava a porad se tvari ze zase chce tak ji dam dudel a usne.
10. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
díky holky,jste mě uklidnily :slight_smile: taky jsem zkusila dudel,ale plive ho ven :unamused:
10. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz
Buni, zkus jinej dudel, kamarádka měla stejnej problém a pak zjistila, že mimčo chtělo jinej tvar dudlíku a měla klídek.
11. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Jee, Bemo mozna rodi nebo uz ma mrnouska u sebe. Nemate nekdo aktualni zpravicky???

Ja jsem mela taky zajimavou noc. Bylo mi spatne, nemohla jsem usnout, potila jsem se jako prasatko a bolelo me brisko. Ale vypadalo to spis jako od strev a nastesti jsem kolem pulnoci usnula a s prestavkami jsem spala do 6. Ale dneska jsem docela vyrizna a za chvili vyrazime s manzelem na Vysocinu ke tchanovcum, tak jsem zvedava, jak to zvladnu :frowning2: Uz se fakt blizime do finale. Manza vcera porad chodil kolem me, pozoroval brisko a rikal, ze pristi vikend to jisti :grinning: :grinning:

Karca, jen spinal je ze te uspi jen spodek a muzes behem operace komunikovat. Andy nechtela celkovou narkozu, aby si mohla uzit Kiki hned jak ji vyndaji z briska :dizzy_face:
11. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
Hrusti, užij si výlet na Vysočinu, no jestli budeš takhle každý den lítat po výletech, tak to fakt příští týden jistí :slight_smile:.
Já naštěstí dneska spala dobře, taky jsem se včera nadávkovala magnéziíí, mlíkem a kys. listovou a byl klid.
Teď balim tašku do porodnice, kamarádka mi dala 3 druhy jednorázových kalhotek a z toho mi jsou jedny, ostatní natáhnu, ale škrtí jako blázen. Kde se to kupuje, v lékárně?
11. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, nejsem Bemo, ale její manža. Určitě vás zajímá co se děje a jaký je stav, co? :angry:
11. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj,
bemo (šťastný tatínku?), určitě nás to mooooc zajímá :slight_smile:. Prosím, napiš, jestli už jste šťastnými rodiči - jsme hrozně zvědavé a nedočkavé :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
No, tak v 10 večer jsme dorazili do porodnice a už v 11 jsme mazali zase zpátky domů :frowning2: . V noci přešly stahy úplně a teď je zatím zase klid. Takže zase čekáme.
11. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Aha, tak to nás moc mrzí. Už jsme myslely, že to bude ono a budete mít miminko u sebe :frowning2: Vypadalo to moc nadějně. Tak třeba se rozhodne, že se na svět jukne na Velikonoční pondělí :slight_smile: Zatím každé mamince, které tu pohrozili vyvolávaným porodem, se miminko narodilo přirozeně, tak všechny doufáme, že to bude i váš případ. :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Velká GRATULACE ANDY !!!
Mareko neboj, já budu poslední :grinning: vidím to na 29.4.
11. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Zuzi, to už jsem já Bemo. Manžel vám sem chtěl prostě napsat. No, při takových bolestech a když trvaly tak dlouho, tak jsem opravdu myslela, že je to ono, ale v porodnici byli všichni hrozně moc milí.
Doktor se mě zeptal, jestli tam chci zůstat, že mě tam klidně nechá, že už to dlouho trvat nebude, ale já jsem mu řekla, že si to raději protrpím doma.
Stahy mám pořád, ale jsou po delší době a trvají krátce, tak snad se to pomalu rozjíždí. Když jsem tam slyšela plakat ta miminka, tak jsem byla úplně dojatá a hrozně natěšená.
Snad to přijde dřív, než ta indukce.
11. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
bemo, já jsem právě na tebe v noci myslela a když jsem šla na záchod, tak jsem sem vždycky jukla, jestli někdo něco nepsal :slight_smile: Taky jsem myslela, že budete mít dnes už mimi u sebe. Ale neboj. Já si myslím, že prostě čeká na Velikonoční pondělí, aby maminku uchránil od pomlázky :slight_smile:
11. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
zuzankast., to je krásné datum, to mám narozeniny :grinning: My máme termínky hodně u sebe, tak jsem zvědavá, na kterou to přijde dřív :slight_smile: Kde je vůbec bobásek? Se tu dneska ještě neukázala :slight_smile:
11. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
To jsi hodná, že jsi na nás tak myslela. Já taky doufám, že miminko půjde samo a nebude muset být vypuzeno :slight_smile:
No, Bobas tu dnes ještě nebyla, tak třeba neměla ani čas napsat :wink:
11. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky pusinečky,

Gratulace Andy :slight_smile: psala jsem ji na mobil :slight_smile: Bemo tak to byl nějaký planý poplach :frowning2: chudinko už bych ti přála to mít za sebou a vám všem :slight_smile: A s Anittkou jsem mluvila včera po tel.A mají se tam dobře :wink: Malej mi usnul tak jsem mohla zavítat na koníka :grinning: Včera jsem byla na nožičkách a máme je v pořádku :slight_smile: Byla jsem moc ráda.Jinak venku je nádherné počasí a pojedeme opékat buřtíky.

Buni to zvládneš pak levou zadní.To je ten začátek :wink: Já zase nestíhám teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ba joo,ale jsem strašně uhoněná a večer padnu :pensive:
11. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.