• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky, týý jo Týnka je opravdu šikula :cry: snad to vyperete, holky.
tak on u nás ještě ticho.přišel v půl druhý a teď už zas odešel a to se mu nedivím. chtěla jsem jet včera večer nakoupit, ale jak byl pryč tak neměl kdo hlídat a tady není pečivo žádný, tak měl hlad.
ještě, že nejkrásnější věc na světě je úsměv mého dítěte, co má teď v náručí a pěkně se culí.
hrusti, zmákla si to s ním pěkně. já nechápu, že ty chlapi očekávaj, že budou mít stejný servis jako před mimčem :angry:
6. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ty jo, Kremco, to bylo nadelení po ránu. S tim umyvadlem je to super nápad, to příště taky budu aplikovat.
Hrusti, super, tvůj manža prostě slyší, to je fajn.
Musim tedy říct, že můj manža je fakt v tomhle zlatej, funguje úplně automaticky a opravdu se stará, až mám někdy výčitky, že já jsem na mateřský a on stíhá malou a i práci. Jo, jinak se mu manduca taky líbí, takže už jen aby přišla ta blbá mateřská, achjo.
My dnes slavíme 60tiny tchýně, tak manža jel pro kytku a dorta a já se tu flákám u koníka, ale musim jít něco dělat, aspoň nějaké lehké občerstvení, tak zatim pa a hezký den.
6. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Karca, mne se ta manduca taky libi, ale manzovi moc ne. Alestejne ji asi objednam, az prijde materska. Akorat u te modre maji poznamku, ze neobsahuje jakysy obal ci co :confused:
Holky, uzijte si sobotu. My vyrazime k nasim a vecer na grilovacku, tak se ukazu az zitra :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
hrusti: řekla bych, že tím myslí tu vložku pro novorozence, abys ho mohla nosit jako v kolíbce, ne?
6. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky,
teda včera večer blbec všude,ja jsem ve finasle řvala na manžu kvuli ničemu.protože me vytočila Elin,nacpala se sladkym a když řeknu,nejez to bude večeře,tak pry večeři sní celou,pak u toho sedí hodinu,bordel na stole,pod stolem a snezene nic :angry:

andy vyjed si odpočinout,chce to vychladnout,chlapi nestíhaj víc jak jednu vec naraz,to je jasná vec..ja když nestíham,tak nevařím,tak to praktikuj taky,hlad mít bude :wink: proste když není navařeno,tak musí uvařit odpoledne a je i na druhy den,není to pořad,ale všechno nedelej

holky me moje mamka říkala jednu vec už u Elišky..pokud budete cele dopoledne litat,aby bylo všechno hotové,než přijde chlap a mohli třeba byt s ním jít ven a tak,tak on si myslí,že nic nedeláte,protože to není vydet,ja to u Elin nedodržovala,ale ted je fakt,že už jo,neco podelam rano,pak se venuju malemu a pak neco odpoledne

muj dela celí víkend,tak jsme sami doma,dojel až po 16 hodine :unamused:
malí my už druhy den pořad spí,už jsem z toho nesvá,takoví už nebyl,delají to deti i vám?
6. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Hrusti a co se manžovi na té manduce nelíbí? S tim obalem taky nevim, mohla by poradit Misi, když už to má doma, Misi???

Já bych šla asi do té přírodní barvy. No určitě budu vybírat z těch levnějších barev.
My už máme po oslavě, ve 4 jsme sežrali celej dort a druhýho nám tu zůstalo půlka, tak řikam manžovi, že donesu půlku té půlky sousedům, ale prej ne, prej se obětuje, jenomže to skončí tak, že se nestihne obětovat, protože to sežeru, se znám.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Petrach, dobrá rada od tvé mamky, člověk na to musí fikaně.
6. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Dneska je tu teda mrtvo, že? To jsou ty víkendy a manžílci doma. Můj teď zalehl, tak jdu k němu, protože Anče taky spí, tak budeme třeba pak večer ponocovat všichni, ale teď jdu taky asi spát.
6. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky, tak my byly u tety zas po delší době. Vždycky do toho něco vlezlo.

petrach: to je normální, že děti občas spí víc a pak zase ne. Aspoň mi to tvrdila moje mamka, když to dělala Týna. Taky jsem z toho byla nervózní. Ale mamka nás měla šest dětí, tak snad ví, co povídá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
kremco díky za uklidnení,je jak šípková ruženka,berem železo,tak jestli to není tím že je chudokrevny,ale byl už tak akčním,že se fakt divím
ješte jsem se chtela zeptat,jestli to neva,jak to řešíš když učíš? máš hlídaní?
stejne te moc obdivuju,jsi fakt super,jak to zvládáš :wink:
a jak jste se meli u tety?

vikul,misi už kolikaty den se chci zeptat,jak jste spokojene s tema latkovkama? co a jak?
my nakonec s tím rychlím porodem šli na papírovky a ted nad tím zas přemyšlím
6. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
petrach: to víš, že to neva. :slight_smile: Já beru Týnku s sebou a učím s ní. Kdepak hlídání. To by stálo moc peněz a já jsem ráda, když si nějaké k mateřské přivydělám. A zvládat to musím, nic jiného mi ani nezbývá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U tety dobrý. Rupla jsem jí oblíbenou skleničku, když jsem v ní ohřívala mlíko Týně - neustála vařící vodu. :grinning: A Nikča málem rozbila toustovač, když si šoupala sem a tam tám vyndávátkem na boku. Ale jinak super. :slight_smile: Je to naše jediná příbuzná v Praze.

Holky: vy máte látkovky? No, to by mě piclo. Ještě to ke všemu. :wink:
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
kremco holky koupili už v tehu ty nove eco latkovky,ne ty klasiky,vypada to jako papirovka,taky jsem je chtela,ale nestihla koupit,jak prcek pospíchal a ted mame papirove a nevím jestli už nejsem moc pohodlná :wink:
takže vas teta zase pozvala,co :grinning: ono se to nekdy sejde
musí tio byt smutno,ješte že tam máš holky z koníka na pokec a navštevu :wink:
stejne je to super,jak jsi sem zapadla,jako doma :wink: vetšinou ti noví utichnou,.asi je převalcujem,či co
6. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
:slight_smile: já se nedám převálcovat. Jsem už taková, co na srdci, to na jazyku. :slight_smile: A je fakt, že jsem se ráda s holkama seznámila. Aspoň tady v Praze konečně někoho poznám. Je to pořád jen školka, práce, starost o Týnku. Jinak nic moc zajímavého. Když ještě nebyla Týna, tak jsem chodily s Niki do divadla a tak a občas za tetou. Ale to teď nejde, tak nemám krom koníka žádné povyražení. No, na prázdniny pojedu domů na Moravu a budu tam skoro celý červenec a srpen. Budu se učit na státnice (teda spoň to mám v plánu :grinning: ).
6. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky holčiny srazík byl supeeer a těším se na prochajdu.
kremčo těším se na prochajdu až pojedu do Prahy nějak se dohodneme a půjdeme do přírody ju? napíšeme si pak mobil do ip.

všechny holčiny jste moc super jsem moc ráda že vás znám a je zázrak poznat přes net tak milé holčiny :wink:
6. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Kremčo, ty máš tolik sourozenců?? To se máš, teda pokud máte hezké vztahy. Vau, to tvojí mamku teda obdivuju, to bych nedala. Jinak koukám, že teta musela být u vytržení, lehká spoušť :grinning: :grinning:
Petrach, Vikulka ty látkové pleny nezačala používat, zrovna jsme se o tom bavily na srazíku, že na ně nedošlo hlavně z důvodu, že má to mimi pak děsnej ranec a Štůfek se nevešel do již nakoupených oblečků.
K.
6. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky, my byli vcera a dneska u nasich tak jsem tu az ted. Takze petrach ja jsem o latkovkach ani neuvazovala, to sis me s nekym spletla. :slight_smile: Manducu uz jsem vyzkousela, sla jsem s ni vcera s pesem na prochajdu a je super, malej mi v ni usnul. Akorad ho do ni musim min oblikat jak byla vcera zima tak jsem ho navlekla a asi mu tam bylo vedro :frowning2: Ten obal ani neni dulezitej, je to proste takovy latkovy pytlik, do ktereho se manduca da schovat. Vypada to trosku jak obal na spacak. :slight_smile: Ta novorozenecka vlozka je v kazde manduce.
Kremca a kam na Moravu?
Holky Moravacky co tohe 17. června? Buni muze, ja muzu, petrach ne, bemo ne a co janinka? Moc se tesim na fotecky ze sraziku :slight_smile: Muselo to byt super, co prcci, byli hodni?
Holky teda ti manzele a pritulove vam davaji zabrat. Ja bych to taky nedavala. Chlapi jsou nekdy desni. Muj vcera zapijel prcka jeste s klukama z rodne vesnice, prisel v sest rano a smrdel chlastem uplne strasne. Jeste ze spal u rodicu a ja u nasich. Jsme byli domluveni na vylet do Kromerize, nakonec jsme vyjeli az odpoledne, ridit jsem musela ja a celou prochajdu vypadal jak chodici mrtvola :angry:
6. čer 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Zitra jedeme na vylet na Slezskou Hartu ale fotky manducy se budu snazit dodat co nejdriv.
6. čer 2009 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vcera navsteva i oslava u kamosky super. Akorat prcek nemel moc spolecenskou naladu, kdyz jsme byli u nasich tak asi hodku rval kvuli prdikum a mamka z nej byla uplne vyrizeni,jak ji ho bylo lito :frowning2: Ja jsem se na oslave pobavila a trosku odreagovala, maly spinkal po hysteraku v kocarku, ani doma se neprobudil pri svlekani a ukladani do postylky.

Karco, manza porad neveri tomu, ze ta manduca nenici zada. Takze jsem mu rekla, ze ji stejne objednam a jestli chce, tak mi muze pomoct vybrat barvu :grinning:

Jo, jinak jsem dostala MRCHU :angry: To asi vcera to cervene vinko :grinning:
7. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Jinak vsem preji hezkou nedeli! Nas dneska ceka nakup v Globusu a obed dneska vari Ikea, jsem odmitla vareni, tak jdeme na masove kulicky do Ikea :grinning:
7. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Misi, tak to je super, že se manduca osvědčuje, už se nemůžu dočkat, až jí taky budu mít. Kolik váží teď Eliáš, že se nevejde do té novorozenecké vložky?
Hrusti, já furt krvácim od porodu, takže mám vlastně mrchu už 5 tejden, už me to se.. Debilní vložky. Já dneska odstříkám a vyrazim na nákup, chybí mi tu tolik věcí, ale už aby přišla ta mateřská, protože jedu na úvěrovou kreditní kartu :frowning2: :frowning2: už týden.
K.
7. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky,krasnou nedeli :wink:

misi tak to nevím s kym jsem si to spletla,vím že to nekupovala jen vikulka,no to neva..takže at žijí jednorazovky :grinning:
hrusti zavydim to nevaření,ja dnes musím,mam doma Elin,tak kvuli ní fakt musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi nechce
misi hezky vylet,teším se na fotky

miláček dnes staval 4.45 tak jsem si ho vzala k nám,ale už se tomu nedalo říkat spanek,to mám za to,.že jsem si včera stežovala,že pořad spí
v utery mame vítaní,tak se teším,budem se i fotit,chci fotku pro sestřičky do nemocnice,jak porostl
7. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky holčiny já jsem dostala mrchu včera a jsem zmatená protože kojím a myslela jsem si že mrcha dorazí až po kojení :unamused:
7. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Anitt, nemusi, nekomu dorazi i behem kojeni :unamused: A po tom cisari je to asi i rychlejsi. Mne dr. rikala, ze to mam cekat kazdou chvili a vcera vecer dorazila :unamused: No, aspon vim, ze telo po porodu funguje :wink:

Karci, ja jsem taky docela dlouho krvacela a pak slabe spinila. Minimalne 4 tydny a 5. tyden spis takovy vytok a obcas slabe spineni. No jsem si tyden od toho odpocinula a ted znovu :sweat_smile:
7. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
hrusti tak to máme uplně stejně mrchu :grinning: díky za info

já krvácela po operaci asi 14 dní ale jen slabě naštěstí
7. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
holky, já mrchu dostala hned po šestinedělí, silnou jak blázen. Trvala sedm dní. Další měsíc je špinění a od té doby nic. :slight_smile:

karca: no já bych se z tolika dětí picla, ale mamka to zvládla. :slight_smile: A teď už má čtyři vnoučata a ségra se odalší pokouší.

misi: pocházím z Jaroměřic nad Rokytnou, takže tam.
7. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Holky! Tak mě to včera nedalo a stejně jsem před osmou dorazila domů i s nákupem, protože máme mladýho. A už dobrý u nás :slight_smile: Malá i v noci klidnějc spala a docela dost. Zase zvracela tu vodu a moc nejí. Mně přijde, že se tím zvracením odhlení, pak jí dva dny dobře i spinká a za 2dny nanovo. V noci se pořád kroutí, přes den málo a neklidně spinká, ale nijak zvlášť nepláče, jen z přetažení :unamused:
Holky, Vy mě děsíte. Já ještě mrchu nic. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad mi paní doktorka neřekne, že jsem těhotná :astonished: To by bylo dost blbé :cry: Nechám si hned napsat antikoncepci, i když teda moc nerada, ale žádná jen přerušovaná ochrana není pro mě dostatečná. To by mě piclo. Bolí mě, ale bříško už pár dní jako, že to mám dostat.
anitt, já občas koukám na duben a holky, i ti co plně kojí taky už měly mrchu a docela dost jich.
7. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hojte holky jsem jen na skok
Andy ja jeste taky mrchu nedostala a dr me rekl, ze pokud ji do ctvrtka nedostanu tak si mam prijit na injekci. Prej se to obcas stava :wink: .
Jinak holky mame za sebou to kardio a nejakej nalez tam bohuzel je :cry: . Pan doktor si nas pozval na ctvrtek na velke ECHO a tam nam rekne i co a jak. Nic moc nam nerekl prej az na tom velkem echu. Tak jsem z toho s manzou drobek zgrbla ale snad to bude v poradku. Malej je furt stejnej takze doufam jen ze nas treba budou kontrolovat jinak nic snad :frowning2:
7. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Budou nějaké fotečky ze srazíku?

Já jsem přidala fotky do albíčka. Dnes měla poprvé na chvilku dudlíčka. Vydrřel jí v pusině asi 15 minut když spala, jinak ho vůbec nechce
7. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
bobasku, to mi je lito, snad to bude dobre. treba to jen bude nejaka mensi selest-ja ji mela taky a zmizela. moc na vas budu myslet a drzet pesticky,aby vse dobre dopadlo :slight_smile: diky za uklidneni s tou ms, ja myslela, ze jsem jedina. toz si zrovna o tu injekci řeknu, když tam budu.
7. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Bobasku, drzim palecky, at to neni nic vazneho.

Ambret, fotecky budou, az se Vikula dostane na net. Asi nejak behem tydne.

Ja mam tu mrchu taky pekne silnou, jsem docela koukala :astonished: Uz skoro nevim, co to je, tak si budu muset zvyknout :wink:

Andy, ja taky nemam antikoncepci. Nechci to do sebe cpat, abych si zase nerozhodila cyklus nejakyma umelyma hormonama, ale manza dostal prikaz nakoupit ochranu, protoze nechci a hlavne ani nesmim nejakou dobu otehotnet :slight_smile:
7. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Bobis, taky držím palečky, určo to bude dobré, uvidíš :wink:

Já jsem MS dostala před 2 týdny a ještě dodnes špiním
7. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.