• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
diky holky, taky doufam ze vse bude v pohode. aurco dam vedet jak jsme dopadli. jdem tam ve ctvrtek na 9:00
a jak dlouho jste spinili po porodu ? ja silne 3tydny a pak takove vetsi spineni jeste tejden no a patej to pomalu prestavalo :angry:
7. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
bobas: to bude určo dobrý. :slight_smile:
Já špinila asi pět týdnů. Pak týden pauza a pak měsíce. No a od té doby ticho po pěšině.
7. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
holky proc se o tom bavite ja to ted dostala a to jsem si chtela udelat s manzou pekny vecer :grinning:
7. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jee, tak priste budeme mlcet. To jsme nechteli vam s manzou zkazit tuli tuli vecer :grinning:
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Já jdu zase s Nelinkou pátek na sono hlavičky. Roste jí hlavička trochu rychleji, takže prý je lepší, když udělají sono, aby jsme měli jistotu že je vše O.K Mám trochu strach, ale doktorka říkala, že je celkově veliké miminko, takže tu hlavičku má úměrně k tělu, tak uvidíme. Stejně mi pořád vrtá v hlavě, že kdyby bylo vše jak má, tak nás tam Dr. přece nepošle :frowning2:
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
ambret, neboj, oni dr.chtějí mít jistotu :wink: to je u všeho. jak něco není dle tabulek, tak už raději kontrolují. je to lepší než něco zanedbat.
já chci taky mrchu už. kdybych ve čt nešla na ko, tak si udělám svařáka a bylo by, takhle raději nechci riskovat a udělám si test.
jsme byli u mého taťky.Malá zase od půlnoci naspala jen 12hod.dohromady, tak je přetažená, teď mi vytuhla v náručí, pořádně nejedla na 5jídel jen 300ml :frowning2: pořád se dost leká :unamused:
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
andy: leká se proto, že má nevyzrálou nervovou soustavu, která zraje až do půl roku. Luci od ségry to má taky a mudra jí dala nějaký vitamín B, číslo nevím. Tak se na to můžeš zeptat. Sníst by měla 1/6 svojí váhy. Takže záleží kolik ti váží. Třeba na svoji váhu pije dost. :slight_smile: A od šesti kilo pak děti pijí kolem litru. Nejvíc by měly 1200ml denně. Víc už pak ne. Mně na 5 jídel vypije asi 600ml a to jsme o víc jak dva měsíce starší. :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
andy jsem rada že vše o.k.,všude je občas neco,i u nas :wink: chlapi se vyzuří a je klid
bobasku to bude určo jen šelest,je toho ted hodne,neboj nic to nebude,jen chtejí mít jistotu,držím vam pesti a uvydíš ze to bude v pořadku :wink:
ambret jak píšou holky,proste jak nevlezeš do tabulek,tak je zle,Nelinka je krasná a zdravá :wink: taky držím palce :slight_smile:
holky s tou mrchou to je snad epidemie,ja taky,už 3 dny a přitom mam injekci antikoncepční a při te mrcha nemá byt vubec :angry: takže budou další dve injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dr ma tyden dovču :unamused:

andy\ onio je to fakt asi z tech hlenu,chce to říct dr,už je to dlouho,ne? je jí z toho zle chudince :unamused:
kremčo my dame na 6 jídel 720ml :grinning: jede teda hezky,až moooc :wink:
7. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
kremca, no jak kdy. někdy dá s bídou 400ml a někdy 550ml, rekord byl 620ml. Má asi 3,8kg. když to vydělím šesti tak to je málo :frowning2: Taky mi dost špatně teď spí. V noci se dost kroutí a přes den, spí s bídou dohromady 3hoďky. Dnes jen hoďku a pak 20minutovky, ale je přetažená jak blázen :confounded:
7. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
peti, ona mená hleny, jen zadní rýmu, kterou občas zvrací. prý zahleněná není. teď s ní bojuju, aby spinkala, nechápu proč se budí. jsem důkladná v odhřívávání. To s ní chodím, masíruju záda, pokládám a beru pořád dokola než si odhříhne, aby ji to nebudilo. Ve úterý a středu tak pěkně jedla a teď hrůza :frowning2: K tomu to spaní, pak je přetažená a u jídla ječí, i když vidím, že by jedla.
7. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
andy: Týna na to taky děsně trpí. Zítra jdeme na kontrolu, dobírá svá první ATB - zase na děsné zahlenění a rýmu. A stejně pořád chrčí, i když už dobírá.
Zkoušela si ji krmit ve spánku? Týna taky dělá u jídla blbosti, ale ve spánku nebo polospánku se nají pěkně. Jen to musím hlídat. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Petrach a co máš za injekci? Já měla Depo Proveru a při té jsem měla mrchu pomalu rok v kuse s malýma přestávkama, takže jsem na injekce zanevřela :angry:
7. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojík pusinky,

tak jsem konečně přidala nějaké foto ze srazíku :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Vikul, akorát jsem fotečky okoukla, vám to tam tááák slušelo. Tu tak nad těma fotečkama zoufám že jsem tam nemohla být s váma :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj mamky,
tak jsem zrovna skoukla fotky ze srazíku a jsou moc pěkné, všechny jste krásné maminky s nádhernými mimísky :slight_smile:

My jsme byli v sobotu na svatbě a dobré dvě hodiny tam místo nevěsty zářila naše Natálka, všichni z ní byli na větvi a chovalo si ji spousta lidí, ale vždycky začala plakat a když jsem si ji pak vzala, tak se zase uklidnila, což mi docela lichotilo :wink:

Dnes jsme byli na BVV na autosalonu a okoukali jsme větší rodinná auta a pak jsme šli utrácet do nákupáku a Natálka byla celou dobu hrozně moc hodná. Proto dostala taky nové oblečky, už jsme přešli na velikost 62. Roste nám doslova před očima.

A jaký byl srazík holky?
7. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojky

bobas určitě to nebude nic vážného já mám od narození srdeční arytmii a to na to nikdo ani drív nepřišel a taky jsem to zvládla v pohodě. neboj.

ambret ty se taky nenervuj bud v klidu dr. chce mít jen jistotu a to je přeci dobře lepší než aby něco zanedbal.

kremčo už jsi vysadila hnus? :slight_smile: já jsem si dala před chvilku nášup :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujj.

davídek je fakt závislák na moje ruce budu muset fakt jít do toho šátku jen bych si ho potřebovala nejdřív vyzkoušet, pokud by jsme se sešly\ někdy na prochajdu myslíš že by jsi ho prosím mohla vzít sebou abych si to zkusila a věděla do čeho jdu?

Davídek zase od pondělí přibral 220g tak roste akorát . a to jí fakt máličko i když tahá silně tak možná ani maličko nee spíš krátce. a je fakt že v polospánku je to krmení docela pohoda. :wink:

vikulko ahoj jak se vede zlatíčko?
7. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky tak jsem ráda,že se vám fotečky líbí :wink: Bylo to opravdu moc příjemné setkání.Až pak na ten večer u nás doma :cry: Anitt mám se na .....Vůbec nevím jak to zvládnu :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dnes máme čtyři měsíce :slight_smile:

Davídek krásně přibírá a je přitom tak maličký :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ambret děkujeme a mě také mrzelo že jsi nedorazila.Kryštůfek měl pro Nelinku dáreček :wink: Tak si ji pak nechal pro sebe :astonished: Třeba příště se poštěstí
7. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
jee gratuluji štůfkovi to je už chlapík.
Davídek se nezdá ale nabírá pěkně. :wink:
myslím na tebe je to těžké vím. :frowning2:

setkání bylo fajn jste všechny super holčiny.
7. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
šátek klidně vezmu a můžeš vyzkoušet. :slight_smile: Hnus jsem vysadila, ale stejně jsem večer neodolala a lžičku si dala. Musím postupně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem to ale pošuk. :grinning:
Davídek přibírá krásně, takže mlíčko určo máš. Jen vytrvat a nevzdávat to.

Vikulko: kde najdu ty fotečky?
7. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Gratulujeme Štůfkovi ke čtyřem měsícům. Nás to čeká ve čtvrtek. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jarnáčci2009 :grinning: A jsou tam květiny
7. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Děkujeme a gratulaci vyřídím až se vyspinká :wink:
7. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Je to tak bolestné a ještě se musíme přetvařovat :unamused: On to asi neví :confounded:
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Našla. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Aby jste věděli o čem se tu bavíme.....

V pátek jsem se dozvěděla,že tatínek boj s rakovinou bohužel nevyhrál a pomalu umírá :cry: Levá plíce nefunguje tak jak má a pravá je samá metastáze :confounded:
Byla jsem přesvědšená,že je to za námi a bohužel........

Ale vy se radujte máte proč a my se stím musíme nějak vyrovnat :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
vikul: to je mi líto. Rakovina je hnusná. Drž se. Mně tátu zabil nadrogovaný ožrala, když jel taťka pro mlíko. Srazil ho autem do příkopu a ujel. Taťka to nepřežil.
7. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
To je fakt mazec :frowning2: Já se musím snažit,protože mám Štůfulku,ale jsem zralá na cígo :astonished:
7. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jsem taky mrkla na fotecky. Vsem nam to tam moc sluselo :slight_smile:

Vikul, drz se!!!
7. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.