• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
kremčo to je taky strašný. :frowning2: to je mi líto.
7. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme nakonec byli jen na takovem polo vylete protoze rano to vypadalo ze bude hnusne. Bobas, ambret drzim palecky at jsou mimiskove v poradku. Krasny fotecky ze sraziku.
Vikul copak se stalo?
Anitt pokud by jsi chtela satek kupovat, rada ti ho prodam. Mela jsem ho jen 2x. :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

Krásný fotky :wink: Viku a kde byl Štůfek?doma?

Vikulko-tak to je mi moc líto,myslela jsem, že už je to za vámi :cry: :cry: držte se celá rodinka :cry:
7. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Vikul, kremca to je hrozny. Vikul drz se.
7. čer 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky psala jsem to na stránce před......
7. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jste moje zlatíčka a byli jste tu pro mě ,když jsme začali s tatínkam bojovat a už je dobojováno......

Jen se modlím,aby neměl moc velké bolesti :pensive: To si nezaslouží
7. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kremco-taky hrozný... :cry:
7. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Buni Štůfík byl v kočárku a pištěl :slight_smile: Možná má Karča Štůfka :wink:
7. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Buni krásné fotečky a Kačí je krásná a ty řasy :slight_smile: Štůfek má také dlouhé :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
vikulko me je to tak hrozne líto :frowning2:
nam ted ve čtvrtek umřel strejda taky na tohle a ja sem si spomela na tveho tatku,jak to aspon on zvladl :frowning2:
to je tak nespravedlivé,že ti hodní odchází a ti h....i zustavají,a je to fakt pravda :unamused:
bude to hrozne težke,ale dala jsi mu krasny darek,ma Štufka zlatíčko a ten podrží i tebe,uvydíš,deti jsou lek na všechno..moc mu přeju at netrpí :frowning2:
je mi to líto jako bych ho znala,asi že je to tvuj tatka,nezasloužíli jste si to ani jeden
7. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
víš ja jsem byla na dne,když se narodil Šimonek a mela jsem chvíle,kdy jsem nechtela ani žít,ale mela jsem doma Elišku a to me podrželo,Štufek bude lek pro celou rodinu,a dedovi dodá silu bojovat a hlavne,ješte i radost
7. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
To je Pétí bohužel pravda.Jsi hodná a máš pravdu,že se alespoň dočkal vnoučka od své nejmladší dcerušky :slight_smile: Tak moc to prožíval se mnou,když se nám nedařilo
7. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Děkuji moc za podporu a teď už dost...Nemohu to číst :wink:

Jak se daří Šimíkovi
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
spinká :wink: doufam že mu to vydrží
grilovali jsme,dneska byl pohoda den,akorat jdeme z venku

holky fotky supeeeer,moc vam to slušelo,ja vam tak zavydím,jak trochu porostem a budeme mít očkovaní,tak neco vymyslím,chci takyyyyy
7. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
jejda ješte gratulace Štufkovi,včera jsem na to myslela,jste přece o neco starší :wink: tak si pamatuju
7. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky dala jsem do albicka par fotek manducy :wink:
7. čer 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
misi ten šátek vyzkouším a kdyžtak dám vědět. tobě nevyhovoval?
jinak ta manduka vypadá dobře . jen mě zajímá jak tam drží tu hlavičku aby se mu nebortila :unamused:
7. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
misi jak ty to deláš ,vypadaš ted mladší jak na fotkach před porodem,opravdu ti to sluší :slight_smile:
ta manduca vypada suprove,dobry kup :wink:
jo ten váš pes taky nema chybu,je to hlídač,že jo?
7. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
vikulko, taky mi to je moc líto, drž se. Myslela jsem, že už to bude dobrý. Je to bezmoc. To samý bylo u tatínka Toma. Je to moc těžký :cry: U nás je Kristýnka taková jeho následnice. On byl narozen 7.4. a malá je 10.4.
misi, sluší Vám to. Ta manduca vypadá dobře.
Já už jsem z malý na paličku. Takový hodný miminko to bylo, chtělo dost chovat, ale když usnulo, tak prostě spinkalo. Teď, ale vůbec nespí. Přes noc dohromady 10-11hodin s jedním buzením a přes den hodinku a pár dvacetiminutovek. Přijde mi to dost málo. Hned je vzhůru. Kdyby to bylo takhle pár dní, ale už to trvá přes týden. Já fakt doma nic neudělám. A ona má úplně červený oči z nevyspání. Teď usnula úplně tím tvrdým spánkem a za 20min.vzhůru a hodinu jsem se ji snažila nechat v postýlce dávat dudlu, prostě brečela a teď usnula asi po další půlhodině u nás v posteli. Budu muset zpravidelnit režim. Možná má růstový spůr, akorát ji k tomu chybí velký jedení :astonished:
7. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Vikul, snad to vyjde příště. Jinak je mi moc líto tatínka. Držím palce ať je lépe. Vím jaké to je, vyděla jsem tchána v nemocnici týden před tím než odešel. Posílám moc a moc síli :frowning2:
7. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Odešel na rakovinu :cry:
7. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko,

anitt: do manduky je (nebo by měla bát) taková vložka na novorozence, abys ho mohla nosit jako v kolíbce. Jinak ho nosíš svisle. Výhodou je, že nemusíš nic vázat a jen tam mimčo šupneš. U šátku máš zase spoustu možností, jak mimčo nosit - spoustu úvazů, akorát se je musíš naučit vázat, ale těžké to není. :slight_smile:

Rakovina je potvora, ale my s ní bohužel nic nenaděláme. :frowning2:

My jdem dnes na kontrolu k mudře s Týnou, jestli ATB správně zabrala a taky mi zas onemocněla Nikča. My se z toho snad nevyhrabem. A to máme jet za týden s kámoškou na chatu. :confounded:

Andykov: moje starší taky vůbec nespala. Já vždycky hodinu uspávala a ona si na sekundu přesně schrupla půl hodiny. Musela jsem s ní skákat na balóně, houpat a drcat ve vložné tašce, nosit, mlátit s postýlkou a stejně prd platný. Pak jsem si ji naučila usínat aspoň v noci u prsa a byl pokoj. Ale přes den stejně nespala. A sama se naučila spát až ve třech letech. A dodnes je to děsná hyperaktíva. Tak třeba budeš mít taky akční dítě. :slight_smile: Neboj, ono si to kasždé mimi vybere, když opravdu potřebuje. Ségře Lucka taky nespí a ona je z toho na mrtvici. Můžeš to říct mudře, ale ta s tím stejně asi nic neudělá. Chce to se obrnit trpělivostí a pevnými nervy. :wink:
8. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj mamče :wink:
andy malí mi ted přes tyden taky nechrnel a pak spal 2 dny v kuse..
jak píše kremča tak u nas s Elin to same,pokažde to byl boj kdo s koho,řev na celou ulici,dokonce jeden cvok soused vyhrožoval socialkou,že večer plače,my jsme pak davali homeopa\tika Sedalia,je to sirup na sklidnení a spanek,muže se brat pořad,není to prašek,jen bylinky,skus se poptat dr :wink:
kremčo teda taky smula,tak snad už aspon Tynka bude v pořadku,zy vetši deti aspon řeknou co je bolí,ale i tak je to blbe,aby to zas nechytla spátky :unamused:

holky u nas se včera spalo od 18.30-2 hodin,uplne jsem hledela
ted my začal vykladat v naručí,prdolka muj šikovnej,budu davat fotky,aspon mam v planu,když me nechá
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky holky,tak hlásím že jsme pořád 2v1,zrovna jsme se vrátili od doktora,malý na monitoru ukázkový-vesele si kopkal,jen u doktora skoro žádná změna,hold my asi normálně neporodíme.Pokud se to nerozeběhne do čtvrtka tak ve čtvrtek mám nástup na vyvolání.
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky!
My mame z toho sobotniho grilovani asi trochu rymu :frowning2:
Andy, prcek mi taky pres den zacina zlobit. Vcera toho moc nenaspal, j veceru a vecer sileny rev, nezabral ani na prochazce v kocarku, kam jsem manzu vyslala, ehem koupani rev a prestal az vecer, jdyz jsem ho zavazala do zavinky, aby se nemohl hybat. Ale pak spal az do 5 hod, a po krmeni az do pul 9 :slight_smile: Snad se to dnes nebude opakovat :frowning2:
Jo, koupili jsme prckovi ty probioticke kapky, tak jsem zvedava :astonished:

Misi, manduca vypada fakt dobre. Neboli z ni zada?
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
andrei my\slela jsem na Tebe,jestli už neco nového a teda nic,asi je mu u tebe dobře,bud ráda,hlavne at jste oba v pořádku,tak hodne síly do porodu a at je to rychlé :wink:

hrusti taky máme rymu,ne moc,ale hrčí v nem hezky :unamused:
dala jsem fotky
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Andrei, neboj, prcek musi ven. Nosit ho do konce zivota v brisku nemuzes :grinning: Drzim palecky, at to Vojtisek stihne do ctvrtka, abys nemusela na vyvolavacku :wink:
8. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Hojte holky
Andrej neboj zatim tady kazdymu komu hrozilovyvolani tak den pred tim porodil. Drzim palecky
Vikulko s tatou je me to hrozne lito, myslela jsem ze uz je to za vama. Tak hodne hodne sil. :frowning2:
Andy vrele doporucuji hodne sladkeho to co popisujes tak mam ja doma furt a na nervy to je fakt dost. Takze namazat svaly zad a rukou a cokoladu na nervy :wink:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, Anitt satek mi nevyhovoval, malymu tam bylo horko a taky mi to prijde hrozne neprakticky. Kdyz vylezes z auta tak vazes a satek se ti váli po zemi, musis kontrolovat jak tam to dite davas v zrcadle.
Kremca v manduce se nenosi v kolibce. Vzadu na manduce je zip, je to vydet na tech fotkach ze ho mam rozeplej a tim se prodlouzi zadova cast takze ji ma mimco do pul hlavicky a tim ji podpira. V satku jsem mu musela pretahovat latku pres hlavicku aby mu to drzelo a blbe se mu dychalo.
Petrach dekuji to potesi po ranu :grinning: Krasny fotecky prcka.
hrusti tak at se uzdravite. Andrea drzim palce at to zvladnete pred vyvolavackou.
8. čer 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
misi aha, tak to možná bylo něco podobnýho, protože to vypapdalo jak manduca a mělo to vložku na novorozence. :slight_smile: VIděla jsem to i na obrázku, ale nakonec zvolila šátek, který má vícero možností. Malé se v něm líbí naštěstí.
8. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.