• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Petko malej uz je kus chlapa.
Misi krasne fotecky :slight_smile:
Holky na srazku vam to moooc sluselo. :wink: Snad se brzo pridam i ja :wink:
Jinak me sestra na kardiu v patek dostala prej vaha odpovida veku ditete a porodni vaze. takze 5,4 je akorat no ale ta vejska prej uz ne :grinning: porodni delku mel 49 a ted ma 57 a to me sestra nechtela verit tak ho tam premerila a rekla ze teda nevidet to tak tomu neveri. Prej sme se moc vytahli. Dela to v podstate co tejden to 1cm a to je prej hodne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, ja jsem kopyto, jsem si obarvila pliny a osusky :angry: Vcera jsem v Ikea koupila nejake osusky s cervenymi obrazky, pisou tam prat na 95 stupnu, tak jsem to hodila k plinam a mem vsechno ruzove :angry: ja jsem tak nasr......
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Bobas, to jako prcek roste moc rychle? Vzdyt ma byt po kom :wink: To nezohlednuji vysku rodicu :astonished:
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojky holčiny hrusti kdyby jste aspon měli holčičku vid když už jste narůžovo no jo stane se jsou horší věci klid

bobas bude o chlapák kašlete hlavně na tabulky to je největší stresovač :angry:

peti jste úžasnáci oba . :slight_smile:

já hlásím ubytek mléka a davídek se u kojení dost šklebí kremči měla pravdu nechutná mu v době mrchy, ach jo :frowning2:
8. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
prej roste rychle a manzel tam byl se mnou tak sem rekla ze ma po kom a ona ze je to stejne rychle :grinning:
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
anitt to je blbe :frowning2: , jinak ja na tabulky kaslu ma bejt po kom manzel ma 182cm. Jsem se tomu smala ze si pak budu muset brat stafle a nebo mu rict at se ohne :grinning:
8. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
snadd to bude jen přechodné s tím mlékem no uvidíme
8. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
anitt: mlíka je mín jen ty první dny, kdy se hodně krvácí, pak se vrátí do normálu. Akorát ta chuť trvá celou dobu. :-/ papkej seno a uvidíš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Anitt, vydrz, za par dni se to spravi :wink:
Ja jsem namocila pliny do sava perex, poradne vymachala a ted jsem je dala znovu prat, jestli to pusti. Ach joo :pensive:
8. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
kremči ted jssem odsála pro jistotu mléko po dvou hodkách od minulého kojení jsem vytahala 50ml tak jsem štastná že něco mám . třeba to zlahve bude chtít radši i když je hnustnější než předtím. a něco vytahne no uvidíme. seno už mám v sobě za hodku dám další.

no já krvácím docela málo ale menzes to je. to je vháji at už je zase pryč.

jinka jak nejšetrněji to mat mléko mám teda ohrát. jen třeba do hrnku s teplou vodou? mám i ohřívač ale bojím se aby se to nějak nezkaziloo
8. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Anitt mat mleko se ohriva vzdy ve vode takze je jedno jestli v ohrivacce a nebo v hrnku :wink: . Jinak to krvaceni tvoje bych taky brala. Jsem si pred hodinou a pul brala cistou vlozku a muzu se jit znova osprchovat a vymenit vlozku. Si prijdu jak po porodu. Takhle silne sem to nikdy nemela :angry:
8. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Bobas, to jsme na tom s ms stejne. Ja obcas citim, jak to ze me vali a v na noc jsem si pod sebe radsi dala jednorazovou podlozku kdyby nahodou... :frowning2:
8. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
No hrusti tak jen doufat ze to bude trvat klasicky 5az 7 dnu :wink:
8. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak ja ms jeste nedostala, papam antikoncepci a v pohode.
8. čer 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
holky nebojte, já ji měla taky po šestinedělí silnou jak nikdy a od té doby nic. :slight_smile: a už jsou nám čtyři měsíce.

anitt: já ohřeju vodu v rychlovarce naliju do misky, do aventky dám mlíčko a v aventce pak do té misky s vodou, za chvilinku je to teplé a můžem krmit. Ohřívačka mě nebaví.
8. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky, já nějak o víkendu neměla čas zajít :frowning2: V pátek jsme ukládali babiččinu urnu do hrobu a pak bylo loučení, tak jsem byla rozhozená :pensive: Pořád mě mrzí, že malou neviděla :cry:
Vikulko, moc mě mrzí, co prožíváš. Tahle nemoc je pěkná mrcha, tetě se vrátila po pěti letech a má to v kostech a játrech - to je neléčitelné :cry: Držte se, máte Štůfka, to je důvod k radosti. Tatínkovi přeji hodně sil!!!
Kremca, to je strašný s tvým tatínkem :frowning2: Je mi to moc líto, nechápu, jak takovýhle zfetovaný h......a můžou beztrestně chodit po světě a ubližovat ostatním :pensive:
Petrach, krásné fotky. Štůfek je už velkej chlapík, mám radost, že se mu tak kráásně daří! :wink:
Bobas, nám malá vyrostla za šest týdnů o 8cm. Dr. se divila, ale neříkala, že je to špatně. Jsem se ptala, jestli je to normální (přítel má 190cm) a ona řekla, že je to lepší, než kdyby rostla málo :wink: S tím kardiem si nedělej hlavu, uvidíš, že to bude v pořádku.
Ambret, Nelinka má velkou hlavičku? Na fotkách to tak nevypadá. Hlavně klid, dr. chtějí mít jistotu - někdy mi to přijdou zbytečné obavy, ale je to lepší, než aby se něco zanedbalo...
Andy, malá mi přes den minulý týden taky skoro nespala. Vždycky usnula jen když jsem ji chovala a jakmile jsem ji přenesla do postýlky, tak bengál :frowning2: Dneska jsem se zachovala jako krkavčí matka a při dalším jejím hysteráku v lehátku jsem si šla vyčistit zuby a udělat snídani... A ona vytuhla, takže je to jen velká hééérečka a rozmazleneček :slight_smile: Ale zkus se zeptat dr. na ty homeopatika, co tu někdo radil. Aby se taky trošku vyspinkala, berunka :slight_smile:
Hrusti, to je pech s těma plenkama, tak snad to pustí.
Misi, ta manduca je fakt krásná. My bychom ji nevyužili, ale takhle na procházky s pejskem je to super!!! :wink:
Andrejko, neboj. Mě porod nakonec taky vyvolávali a jsem za to ráda. Furt jsem se bála, abych poznala, až to na mě půjde a pro příště vím, že to poznám :grinning: Ta vyvolávačka je v pohodě, já jsem se jen modlila, aby mi nedělali Hamiltona :grinning: Sice mi to vyvolávali nadvakrát (jedna pilulka mi nestačila), ale stálo to za to!!! Hlavně žádný stres, Vojtíšek jednou vykouknout musí :grinning:
Anitt, při menzes chutná mlíčko jinak? :astonished: Tak to doufám, že ještě dlouho mrcha nepřijde, aby mi malá nepřestala baštit...
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky ted jsem zmatena jak berete antikoncepci a nedostali jste MS????? Me rekl dr ze ji muzu zacit brat az patej den MS. A i tak pokud vim tak by pri antikoncepci mela MS chodit jen by mela bejt kradsi dobu. :confused: Nebo jak to teda je dik za odpovedi ja ji brala jen asi 3 mesice v 18 letech a nedelala me dobre, tak ji chci ted zkusit. Dr me rekl, ze pokud to bude to same jako naposled tak ze zkusime neco jineho :grinning:
8. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
zuzik: mlíčko je kyselé při menzes.
8. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
kremca, tak doufám, že to malé chutnat :astonished: Ach jo, to jsou starosti :grinning: Naštěstí menzes ještě nedorazil, tak doufám, že to ještě nějaký pátek vydrží :grinning: Vůbec se mi po ní nestýská :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak z lahve to vypil hned aspon neco.
kremci a kvalitní je stejne nebo horší :fearful:
8. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Bobas, jestli to dobre chapu, tak treba Misi koji a bere antikoncepci, ktera se muze pri kojeni, protoze i kdyz kojis a nemas ms, tak muzes otehotnet :astonished: Ty mas uz ale asi tu klasickou HA, co se bere kdyz nekojis, co?
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj ja mam klasickou. :slight_smile: Me to vubec neseplo ze vlastne ta ktera je kvuli kojeni se muze chovat jinak :grinning:
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
zuzík krásné fotečky
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já se musím dr. zeptat, jakou mám brát antikoncepci, když kojím a sourozence pořizovat ještě nechci :grinning: Přidala jsem nějaké nové fotečky :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
zuzik krasne fotecky. No mala ma bejt taky po kom vysoka :grinning:. Akorat je des to obleceni jak to muzes pomalu co 14 dnu zase uklizet protoze je to male :grinning:
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Bobas jj jak psala hrusti, ja mam antiko co se bere pri kojeni a tam se na ms neceka, protoze to bych mohla cekat i pul roku :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
já už bych mimi zase chtěla ale dr mi to nedoporučuje a kdyby náhodou tak až za rok nejdřív se začít pokoušet , možná by to šlo i přirozenou cestou . po porodu se v těle lecos změní

no uvidíme ale holčička by se ještě šikla :grinning:
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Anitt.: kvalitní snad by mělo být stejně. Akorát má jinou chuť a děti po něm mohou mít průjem. Víc se dočtes na kojení.net :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak jsem rozbila blinkr u auta, ja jsem taaak sikovna :rolling_eyes: Manza zas odjel na seminar do Brna :frowning2: Jeste ze aspon ve ctyri prijde kamoska na pokec a omrknout malyho. Jinak jsme byli opet na veterine, ten nas pes snad malery pritahuje. Vcera ho cvakl od kamosky ridgback. No nastesti to neni vazne, tak snad to bude ok. Ale dostal radsi antibiotika. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to se stava, hlavne, ze se nestalo nic tobe a Elimu :wink:
Mne jede manza pristi tyden cely tyden na sluzebku :frowning2:
8. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.