• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holčiny, Vy jste toho nakecaly, tak snad nezapomenu na vše reagovat.
s tím spinkáním, já už přišla na to z čeho to asi bude. Ji budí její pohyby ruček, protože jak ji nechám spát na bříšku, tak spí dokavaď ji nevzbudím. Akorát já ji tak moc nechci nechávat, bojím se a zavinování ruček u nás moc nevede, dokáže se pěkně vyvztekat, že se jí to nelíbí. Však na bříšku taky moc nechce být, ale jak je unavená, tak usne a spí dlouho. Dneska se spinká s hodinovou přestávkou už od 11 a budu teď budit zase.
peti, zuzi, máte pěkný broučky :slight_smile:
O tom mlíčku jsem taky slyšela, že při ms dítkám moc nechutná. Já ji ještě nedostala, jsem poslední císařka, která ji nemá, přitom jsem ho měla jako první. Akorát já měla hooodně nepravidelnou ms už i před těhu, tak to bude asi pokračovat či co a nebo jsem vážně v tom zase :astonished:
misi, hlavně, že jste v poho a pejskovi není nic vážného.
bobasku, a malej Ti taky vůbec nespí? To je hrůza pak pro tu mamču, když ještě vydrží sám, tak budiž, ale když chce chovat, tak hrůza. Dnes jsem zase slyšela názor, že jak si mimčo naučím, že takové bude, ale to je blbost, když brečí, tak ho nechám třeba chvilku, ale kdxž nepřestává tak ho přece vezmu. Já nemám na to ji nechat dlouho brečet :confounded:
8. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Holky, kdy se začínají dávat nekojeným dětem příkrmy? Můžou už od 4. měsíce ukončeného? Tzn., že když se malá narodila v dubnu, že po půlce srpna už můžu začít? Nebo jak je to zkušené maminy?
8. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
přišla nám krásná čepička od jedné hodné tetky z koníka a berunka zapózovala, v albíčku jsou profesionální fotky moji modelky :grinning:
8. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj mamky,
Vikul, je mi táty moc líto. Musí to být hrozně těžké.

Andy, krásné fotečky Kristýnky a super popisky u toho.

Manžel si vzal volno dnes a já se prospala pěkně a teď jdu uklízet, protože drandí spolu venku.
U našich bylo skvěle a příští týden se tam zase nastěhuju na týden :grinning: Furt mi volají, jak jim chybí Natálka.

Jdu uklízet, zatím mamky.
8. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Andy, odkud máš tu čepičku, já nikde tam malou sehnat nemůžu. Potřebujeme vel. 37-38. dá se i víc roztáhnout?
8. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
bemo: změříš si obvod hlavičky a délku k uchu od prostředka hlavičky a paní ti ji udělá přímo na míru. Taky jsem holkám nechala uháčkovat kloboučky. :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
bemo, určitě Ti doporučuji lenkakubickova tady odsad z modrýho koníka. Písni ji. Je to moc milá holčina a dá se s ní velmi dobře domluvit a je rychlá, čepku jsem měla od prvního písnutí za 2dny akorát nám byla větší, tak mi jeěště dělala jednu a taky to bylo rychlé. Vybereš si barvu, typ, změříš obvod a délku, jak píše kremca a bude :slight_smile: Jinak děkuju, mně se moc líbí a z berunky je hnedle kóča :grinning: Jo, ještě mi před posláním poslala fotku té čepičky, což bylo taky fajn, že jsem si ji prohlédla :dizzy_face:
Jinak u nás je to taky, mamka taky malou miluje a pořád by ji pusinkovala.
8. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Andy, Kristynce to moc slusi, vazne kocka :dizzy_face:

Bemo, to je super, ze sis odpocinula:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Andy kraska :slight_smile: moc krasna cepicka. Holky nekdy vam ty holcicky zavidim, na ne je o moc vic krasnejch cucavej veci.
8. čer 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
S tím oblečením máš pravdu Misi, včera jsme vybírali v tescu-cheroke něco na léto pro Natálku a měla jsem co dělat, abych se zase nerozjela a nenaházela do košíku hromadu věcí :grinning:

Jo jo, Hrusti,dnes jsme si konečně po dlouhé době odpočinula a teď si půjdu konečně zacvičit.

Díky Andy, taky si ji objednám, v obchodě bych tak krásnou čepičku nesehnala.

Dám nějaké fotečky do albíčka, tak se na nás můžete kouknout, jak rosteme. Už máme 4,70 kg :wink:
8. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
bemo, Vy jste velký holky :slight_smile: Určitě písni té lence, je fakt moc milá a vyjde se vším vstříc. Cvičit bych měla taky, místo toho jsem zbouchala balík polomáčených :astonished: Pořád mám 5kg nahoře, ale já byla vyžle, tak teď jsem tak akorát, a ani nijak zvlášť rozblemclá nejsem, i když trochu špíček mám, hlavně pod prsama :angry:
Jinak děkujeme za pochvalu. Dneska se u nás spí :confused: Nerozumím tomu.
8. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Už jsem té Lence psala a ještě musím Natálce změřit hlavičku, to bude zase boj :grinning:

My taky spinkáme, už od půl desáté, protože dnes tatínek s malou drandil až do čtvrt na osm.
Tak jsem se pěkně zapotila na orbitracku a jsem pěkně spocená.
Já mám sice ještě o 5 kg míň, než před otěhtněním, ale já zase nejsem žádný vyžle, takže se hýbat prostě musím.

A Kristýnka jinak chodí spinkat později?

Jdu hodit sprchu a šup do postele :slight_smile:

Dobrou noc holky.
8. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
bemo, já taky dala orbitrek po Tvém vzoru, ale jen 18min., jinak dávám tak 25-30. S tím spinkáním jsem to myslela celkově. Poslední týden naspala přes den tak 2hod. a dneska 8 do teď, co budu budit. Tzn., že od včerejší půlnoci naspala 17hodin celkově. Tak dobrou holčiny.
8. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj maminky!
Andy, ty už cvičíš? Mně řekla dr., že ted tak max. plavani a intenzivnější cvičení tak 3 měsíce po porodu. Tak se na to trošku vymlouvam, že zatím cvičit nemůžu, ale ani se mi moc nechce :wink:
9. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Andy, vidis, jak jde Kristynka do sebe :wink: :slight_smile:

Bemo, Natalka je roztomiloucka :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj mamky,
tak Natálka spinká a já poklízím a jdu kouknout na vás.

Já to včera zase přehnala a bláznila jsem na orbitracku 45 min. ale kupodivu mě dnes ani nohy nebolí.

S tím spaním je to fakt někdy hrůza, Natálka má dny, kdy se pomalu budí jen na kojení a pak zase hned vytuhne a tak je to celý den i noc. No a pak taky dny, kdy naspí přes den jen jednu hodinu a k večeru je přetažená a nemůže zabrat.

Holky, pčikají vaše miminka? Natálka ano a včera se k tomu přidalo i pokašlávání, mám strach, jestli někde nenachladla, co by na to pomáhalo?
9. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Hrusti, nezkoušela si si koupit odbarvovač na to prádlo?

Zuzíku, Andy, Bemo, krásné fotečky, jsou to kočky ty naše holčičky.

Posílám pozdravy naší Vikulce. Smutky nebudeme rozebírat, ať nepláčeš, ale myslime na tebe.
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile: teda my meli noc, malej se budil na jidlo co tri hodiny tak sem se moc nevyspala :frowning2:. Ted trochu usnul ale musim uklizet. Holky vy jste ten orbitreck objednavali hromadne? :grinning: Ze ho vsichni mate :grinning:
Ja jdu dnes zase plavat, uz se tesim.
Elias pcika ale to je spis zdrave, nachlazeny neni. Bemo Natalka se krasne smeje. :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Karca, odbarvovac jsem nezkousela. Vcera jsem to jeste namocila do sava perex a znovu vyprala a uz je to lepsi :slight_smile:

Bemo, prcek taky pcika a obcas zakasla, ale teplotu nema a zelene nudle taky ne, tak mu doufam nic není :wink:
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak Natálka se napapala, chvilku jsme si vykládali a teď už zase zařezává :grinning:
alespoň mám čas vyžehlit, stačí být týden pryč a mám prádla až nad hlavu, už peru třetí pračku a dvě mě ještě čekají.

Hrusti a kdyby ty nudličky byly zelený, tak to znamená, že je nemocná?
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Mne dr. rekla, ze pokud by mel prcek teplotu a zelene nudlaky, tak mam prijit.
9. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Hojte holky
Tak ja byla dneska u dr protoze se me malej zacina zase osypavat. no prej to nic neni a mame dal koupat v rapiku. Je teda fakt ze ten mu moc pomaha a prej je to neskodne a naopak lepsi nez koupat mydlem nebo nejakyma samponama :wink: . Jinak mu zacalo nejak reagovat to pichnuti TBC tak nas poslala na plicni ze mu to asi propichnou ale tam jsou az ve ctvrtek :angry:. No a dala me drobek vysvetleni k tomu nalazu u maleho a prej tam je mala direcka a ze se to tady v tomto kraji hodne stava a nikdo nevi proc. A prej si nemam lamat hlavu samo se to brzo zaceli jen nas prej kardiolog bude chvili hlidat nic vic. Takze me dost uklidnila :slight_smile:
Holky hezke fotecky :wink:
9. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky,kukam na skok,mame vítaní a rano jsme byli na vahu u dr
takžeeeee 4215g :grinning: dr byla kapku v šoku a mam ho trochu brzdit,jenže on se nedá :wink:

holky mate krasne fotečky,andy malé to desne sekne,zuzí pekna kočka bude z Verunky :wink:
hrusti skus ten odbarvovač,nebo pořidte sestřičku :wink: nechci te zlobit,to byl žert,me by to taky vytočilo :angry:
andy skoušelas ji nedavat do zavynovačky,ale do plínky latkove,udelat trojuhelník a zamotat jako v porodce to delají?

anitt,kremčo malí ma ted prave tekutou stoličku,muže to byt z menzes? me to tak štve,dr tu ted není a nepřestene to dom další injekce,což bude nejdřív za tyden :angry: tak nevím jetli mu bude šmakovat

bobasku vydíš,bude to dobréééééé :wink:
9. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
petrach gratulace, ten nas jeste vsechny predezene :slight_smile: Bobas to nic nebude uvidis.
9. čer 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
petrach, gratulace Šimůnkovi k takovému příbytku na váze - bude to silnej chlapák :slight_smile:
bobas, to je dobře, že tě dr. uklidnila, uvidíš, že to bude v pořádku :slight_smile:
My měli dneska noc.... Malá měla hysterák v jedenáct a trval až do jedný - od půlnoci už jsem brečela s ní :frowning2: V jednu usnula a ve dvě byla zase vzhůru a chtěla papat. Pak jsme spaly až do rána, ale v půl šestý jsme vstávaly, protože jsme jely na kyčle.... Tyx jsou naštěstí v pořádku, akorát maminku Verunka totálně v ordinaci počůrala :grinning: Maminka totiž inteligentně sundala i plenu :grinning: No, pro příště jsem poučená :slight_smile:
Holky, mám dva dotazy. Malá mi krásně kakala - po každém kojení bylo v plínce nakakáno. Teď mi poslední tři dny hrozně prdí, ale sama se nevykaká - musím jí vždy pomoct. A další věc je, že ty hysteráky chytá proto, že slyším, jak se jí jakoby něco vrací do krčku. Víte, jakoby tam byla bublina, ona ji nadvakrát spolkne a pak začne hrozně brečet. Ale nejde jí vykrknout ani vyzvracet, prostě tam pořád je... Nevíte, co by to mohlo být?
9. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Petrach: tekuta stolice je při ms dost častá, protože mlicko je prostě jiné. Super váha, ještě nás všechny předhoni. Zuzik.: mohou se ji vracet žaludeční stavy a pálit ji to tam. Nebo se prostě moc nalokala vzduchu. Dávej ji do zvýšené polohy a případně řekni mudre kdyby to nepřestalo. Holky, pěkně fotecky. Máme prostě krásná miminka. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Peti, tedy Simunek je fakt sikovny klucina. To nas za chvilku dozenete :wink: Jo, s tou sestrickou... manza uz si povida o tom, jak Honzulovi poridime sestricku Terezku, akorat nevim kdo to bude rodit :grinning:

Zuzi, my mame obcas taky obdobi, kdy treba dva dny se prcek sam nevykadi a musim mu tam strcit teplomer nebo rourku a pak zase dobry. Tak uvidis, treba je to jen prechodne a zase se to spravi :wink: Jo a tu bublinu.. nemuze to mit z toho breceni?

Me dneska taky prcek hrozne zlobi. Nechce spinkat, vzdycky zabere treba na pul hodky, ale pak se probudi a kouka a za chvili zacne kvicet. Ach joo...

Bobas, vidis, ze to neni nic vazneho :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Petrach, nedávno jsem se ptala co máš za tu injekci, nevím kde to bylo, takže ani nevím jestli jsi mi odpovídala :slight_smile: Jinak Šimůnek bude za chvilku pořádnej kus chlapáka. Je to šikulka :wink:
9. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj ambret, ted jsem nakoukla do klokanu v breznu... v kolik krmis malou naposled, ze tak pekne spinka?
9. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,
taky Vám dneska ty miminka nespí, je to vedrem? Anče od rána nespala, až teď jsme jí museli nechat vyřvat a konečně zabrala, protože to už nebylo možný, furt vzhůru, furt chovat, nebo něco dělat, ale přeci jenom je ještě miminko a měla by občas spinkat...
Já jsem taky pěkně unavená, tak nevim, jestli si mám jít hodit 20, nebo to do těch cca 9 hodin do večera vydržet..., když vydržim, tak se mi v noci líp spí, když nevydržim, tak to zase budu mít rozhozenej režim.
Petrach, ten teda vyrostl!!!!, fakt že jo, to je skvělý. :sweat_smile:
9. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.