• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Karca, prcek taky dneska zlobi. Vzdycky zabere na chvilku a pak se probudi a rve. Nezabrala ani prochazka v parku s kocarkem, tak sice nespal, ale nastesti nerval, to si nechal opet na doma. Tak jsem ho nakrmila a sesnerovala do zavinovacky a konecne zabral. Doufam, ze mu to jeste chvilku vydrzi :sweat_smile:
9. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Ty mimina se dneska na nas domluvili. U nas je to jak pre kopirak, skoro nespi, max 20 minut. Rve bez duvodu. Ven jsme sli s muzikou, pak ho to nastesti udrncalo. Prijedem domu zas rev. Ach jo. To horko je naprd. Ted manza koupe a snad prcek pak zabere. Ja byla na bazene a jsem unavena.
9. čer 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Krmím jí v 19 hodin a dneska snědla 280ml a teď už spí čtvrt hodiny jako dřevo
9. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Byla 3 hodiny na procházce a i přes den byla dneska O.K :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky! Já jsem strašně smutná :cry: Moc moc, mám kamarádku a ta má dvojčátka holčičky tříletý, jedna je hluchá nějak skrz pneumokokovou infekci, ale už má kachoár a bude žít normální život a ta druhá byly minulý rok na operaci, měla nádor v bříšku. Jenže blbá dr. to nepoznala včas a teď ji přišli na metastázy v plicích :pensive: Snad to zvládne princeznička, ale když jsou metastázy, tak to už je asi dost zlý :cry: :cry: Ach jo. Život je nespravedlivý :pensive:

Jinak já byla dnes u dr.. My máme jen 3885g, od minula 125g, ale prý je jinak v pořádku, i se předvedla ve zvedání hlavičky na bříšku, nic moc, ale dr. že takhle to prý zatím stačí, že má ještě čas. Ramínko už má ready. Nám ho teda vymáčkla normálně dětská.

Peto, vy jste šikulové. Pěkně jste nás předehnali. My jíme jak křivka. Zvyšujeme, zvyšujeme, jsme na vrcholu a pak snižujem a snižujem až jsme úplně dóle. Já tomu nerozumím. Troúhelník jsem zkoušela, někdy zabere, někdy se začne vztekat.

U nás se dnes spinká docela dobře. Akorát se nejí dobře :angry: Daly jsme 80, 80, 30, 60, 50. Ještě budem dvakrát baštit. . Byla jsem u mamči. Zase mi malou málem láskou snědla a já si hodinku u ní dáchla, bodla mi.
9. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ambret, tedy Nelinka je jedlik :slight_smile: Prcek ted vyzahnul 160 a tvaril se jako kdyby mel malo :astonished: No, on naposledy jedl pred 5 hod. a pak kdyz vytuhl, tak jsem ho nechtela budit.

Andy, drzime dvojcatkum od kamaradky palecky, aby to zvladli!!! Taky bych potrebovala mamku nekde blizko, aby obcas pohlidala :wink:
9. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hrusti, však už se s jejími 6700g pořádně pronese :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já Vám, holky, ty jedlíky závidím. Taky chci buclaťoučké miminko. Zatím mám jen zlobivou malou žižlinu :grinning:
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Když byla novorozeně, tak každý říkal, ježííš, ta je malinkatá a teď zase každý říká...Vy jste teď čerstvý, že? Pak koukaj, když říkám, že už nám jsou 2měsíce.
ambret, ale fakt, že já si na pronášení stěžovat nemůžu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Andy, ja mam zase urvaneho otesanka. Asi ho budu muset zacit znovu snerovat do zavinovacky, protoze tam se mu asi libi. Dneska v ni pekne spinkal :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
hrusti, nebo zkus bříško jestli máš monitor. Kolik už vážíte?
9. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jo a dneska jsem objednala manducu. Snad se Misi nebude zlobit, ze budeme mit stejnou jako oni :wink: Uz se tesim, az ji vyzkousime. Chceme jet v srpnu nebo zari na Sumavu, tak budeme moct podnikat vylety bez kociku :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
andy: to bude určo modelka. :grinning:

U nás byl obvyklý pracovní den - horko nehorko. :slight_smile: Týnuš je hodňous.

ambret: dobrý jedlík. Týna zatím vypila nejvíc 180ml. Ale to dá jen málokdy.

Dvojčátkům držíme palečky.
9. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Hrusti a kolik za ní dáš, myslím za tu manducu. Dneska jí zrovna rozebírali na Klokáncích :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
kremca, já to taky říkám, páč roste ukázkově. Ze 46cm máme 52-53cm. Prostě jsem ji tu nohu nenatáhla :grinning:
9. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Andy, minuly tyden ve stredu jsme vazili 4,83 kg a merili 55 cm :slight_smile: Na brisko ho davam jen kdyz paseme konicky. Zkusim jestli by mi na tom brisko vydrzel a nevztekal se. No, ted opet vytuhnul v zavince, tak ho asi budu muset zacit znovu vazat :slight_smile:

Ambret, tu manducu kupuju novou a stoji kolem 3 tis. Ale jde sehnat i levnejsi, zalezi jakou barvicku si vyberes. Ty jednobarevne se daji sehnat i kolem 2,5 tis.
9. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Já jsem objevila stránky kde mají černou, červenou a béžovou a stojí jen 2.120Kč
9. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tedy já je neobjevila, objevili jí holky na klokáncích :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
hrusti nezlobim se :slight_smile: hlavne se pak v ni musis vyfotit abych videla jak ti to slusi :slight_smile:
Ambret mala je fakt hodna. Andy drzim palecky dvojcatkum, musi to byt hrozny pro tu maminku.
9. čer 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ono je to tak půl na půl. Někdy má dny že je to na hlavu a někdy je zlatíčko :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak holky, Natálka měla dnes snad nejlepší den. Celý den pokukovala, pak dopoledne usnula v křesílku a já v klidu poklidila, pak jsme si asi hodinku hráli a pak zase usnula v křesílku ale už na dvě a půl hodiny a ve dvě na nás čekala kámoška a já ji nemohla vůbec vzbudit.
V kočárku pak nespinkala a teď k večeru trochu poplakávala, ale to je na večer normálka.
Ale dnes je zlatíčko.
9. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jů, Hrusti, ty se máš, že už si si objednala manducu, takže taky vyhrál design nad cenou, co? Ta olive je fakt nádherná, ale já půjdu do té přírodní, ušetřím :wink:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojky já budu mít už zítrana doma kočárek takže budu mobilní konečně :wink:

Davidek byl dnes ok občas prdíky ale dobrý

odsávám jak můžu a snad se budeme jen zlepsovat :slight_smile:

andy davidek taky nejí extra moc a stači mu to a prospívá.
9. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
andy, to je strašný s tou holčičkou :frowning2: Moc držím palečky, aby to dopadlo dobře!!! To je tak nespravedlivé, že to nejde ani popsat slovy a té dr. by měli vzít diplom :frowning2:
Já jsem zase na večer použila rourku, protože bez ní se prostě nevykaká poslední tři dny. To kakáníčko je takové táhlé lepivé - není řídké jako ho vždycky měla. Nevíte, čím by to mohlo být? Já mám pocit, že proto se nemůže vykakat - je to možné? Mám s tím zajít k dr.? Přes den byla hodňoučká, ale usíná mi kolem té jedenácté - jako dnes... Závidím vám, že vám miminka spinkají od devíti :sweat_smile: To já už neznám :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
:wink: ahoj holky,hezke propršené rano,

u nas byl budíček v 5 hodin,opet :grinning:

ambret mam depoproveru,mela jsem ji i před tehu a dobre,akorat ted to začlo,ale to pry po tehu muže a musí mi dát další injekci,ja to čřetla i minule,ale jak píšu,tak občas zapomenu reagovat na co všechno chci

aniitko cos mela s kočarkem? asi jsem to přehlídla

andy s tou holčičkou je to smutne,držím jim palce,at to zvladne bobíšek,maš pravdu že je to nespravedlivé,vím přesne jak ted te mamince je :frowning2:

hrusti tak se teším na fotky s manducou :wink:

holky včera vítaní super,nechali jsme se fotit u fotografa,už se teším na fotky..
akorat se malošek pročural,než jsme tam dojeli,cca za 10 minut po přebalení,ale musel vydržet,mel nove dupky,ale nebyl moc :grinning:
byl akorat z tech lidí hodne přetaženy a nemohl usdnout,takže křtiny odkládame na srpen,až bude vetší,sama z nich mám hruzu,tolik lidí v chalupe a na obed,nemám rada velke oslavy,ale tohle budem muset absolvovat
10. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
ahojky holčiny

prosím oradu holčiny co odsáváte za jak dlouho odsajete tu jednu várku děláte si pauzy ? nebo to dáte najednou? já odsála ted najednou 70ml asi za 25min . a mačkáte si u toho prsa nebo ne? je to pěkná dřina

petrach ahojky s kočárkem nic nemám jen sem si pořídila ještě jeden do bytu protože s tím svým klíštatkem byc h nic neudělala a takhle ho vždy povezu sebou . máme větší byt tak se to hodí.
10. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Hojte holky
Andy mooc jim drzim pesticky.
Petko teda malej uz je vlastne obr fakt nas tady s takovou brzo predezenete vsechny :grinning:
Ambret to je vaha ja uz brecim ted a to ma malej 5,6kg :grinning:
Holky jinak nam to samo v noci ruplo takze ted to jen cistim, ale pro jistotou jsme se s manzou shodli ze se na tom plicnim zastavime jak pojedem z toho kardia. At je dusicka klidna :slight_smile: .
Anitt manzel vcera koukal na zpravy a tam to ukazovali taky. Tak hned prisel stim, ze konci z blbostma dokud malemu nebude alespon rok. Prej snim radej bude lozit po kolenach nez aby mu mohl timhle nejak ublizit :wink:
10. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahojky pusinky,

tak se zase na chviličku hlásím.Jak se mám Vám psát ani nebudu :unamused: Ale koukala jsem na fotečky Šimíka a je to už pěknej chlap.My máme 6290g včera jsem byla na převážení :slight_smile:

Zuzí my to kakání máme také hodně hlenovitý.A je to normální,alespoň to v porodnici říkala dr.

Včera a dnes mi malej krásně spinkal na dnešek od 20,00hod do 3,30hod.a vsávali jsme pak až v 7 hod. :grinning: Snad to vydrží :wink:

Já mám nosítko půjčené a to je RED CASTLE.Myslím,že ho má Janinka
10. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
anitt: k tomu odsávání. 7O ml za 25 min je dobrý. Bude se to zvyšovat, čím víc budeš odsávat. Odsávat bys měla 15 min jedno a pak 15 min druhé, nebo si to nějak rozdělit, ale vždycky aspoň 30 minut, i když neteče, protože tak stimuluješ prsa. Já ze začátku odsávala 45 minut, i když jen kapalo nebo neteklo. :slight_smile: a teď teče moc. :slight_smile: Chce to trpělivost a vydržet, i když jednou bude víc, pak zase míň. A stačí odsávat po třech hodinách když nekojíš. Když kojíš, tak hned po kojení nebo max hodinu po koju, aby se stihlo zase urodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.