• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
A ještě dobré ránko všem. :slight_smile: U nás se vstávalo jako obvykle po třech hodinách a v půl sedmé budíček.
10. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,
me zase prcek zlobi se spanim. Vcera cely den nechtel spat, vzdycky na chvilku usnul a pak se probral, ani kocarek nezabral. Zabralo az vecer, kdyz jsem ho po silenym hysteraku sesnerovala do zavinky. Na noc jsem ho opet sesnervoala a spal bez revu a ted rano jsem ho zkusila bez zavinky a brecel, tak jsem ho opet sesnerovala a dala do kose a uz zabira. Co to s tim ditetem je???

Jinak my jsme dneska spinkaly hezky. Od 20 hod. do 4 hod., krmeni a pak opet spanek do 7.30 hod. Tatka si ho pak vzal na chvilku k telce, tak s papanim vydrzem az do 8.15 hod. :slight_smile:
Jsem ostuda jeste v pyzamu, jdu se zkulturnit :grinning:

Jo a dneska rano jsem ho vazila a mame cca 5,1 kg :astonished:
10. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
kremči ahojky děkuju já právě byla vyplesklá že nic neteklo jen kapky a pak se to zas rozjelo no je to mazec. ale budu pořád odsávat at to startuju co nejvíc no, uvidíme. senohnus mám v sobě i meltu i kojo i gravimilk uff

kremči a po jaké době odsávání se ti to mlíčko rozjelo na hodně?? se pořád ptám dokola jak blbec vid :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
vikulko ahojky štůfek je šikula krásná váha :slight_smile:

myslím na tebe pořád držím palce bud statečná to ty už ale jsi.
10. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
hrusti vy jste taky pěkný :wink: my už vás taky pomalu doháníme. už se mimča docela pronesou co?????
10. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
a ještě k tomu mačkání: Někdo říká, že to není potřeba, ale já mám vyzkoušeno, že když během celého odsávání masíruju a mačkám prsa, tak mám mnohem víc. :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
anitt: to se zvyšovalo postupně. Začínala jsem na 40ml, pak na 60, 90ml, 110ml. To trvalo asi 3 týdny, pak jsem jela k mamince a tam se mi to postuně zvedlo na 125 - 150, jak kdy. To bylo vždycky po třech hodinách. Když jsem neodsávala dýl, tak 180ml. Byla jsem tam 14 dní. Takže así měsíc po odsávání jsem se dostala na standard 125ml a víc. No a teď co mám na ty dvě prsa medelu, tak to sázím po 200ml a víc. :grinning: Ale taky už odsávám dva měsíce pravidelně po třech hodinách. Když ale občas nestihneš a odsaješ později třeba po čtyřech i víc, tak se taky nic nestane, ale nejvíc to můžeš nechat šest hodin, protože pak se začne tvořit jakási bílkovina, která říká, že mlíčko není potřeba a zase ubývá. Takže asi tak. A klidně se ptej zkušené odsávačky. :grinning:
10. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
kremči jsi fakt borec :wink: díky
já vždy přiložím a pak ho dorazím tim co odsaju předtím a zatím to celkem funguje jen doufám že nebude chtít víc než vysaju . snad se to brzy zvedne . jen je to horší s tím časem na to odsávání jak říkám mám doma klíště tak ho max položím vedle sebe a jedu a je dobré že ho ten zvuk odsávačky uspává a když přestanu tak čučí :grinning:
10. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Někdy je to náročné, když si vyžadují pozornost, ale zvykneš si. Prostě jídlo je momentálně důležitější. :slight_smile: A je fakt, že odsávačka řve jak blázen, ale normálně v noci odsávám a Týnuš spokojeně chrupší a ani Nikča se nevzbudí. :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Anitt, jj, prckove uz se pronesou. A bude hur :grinning:
Jsi dobra s tim odsavanim. Fakt ses rozjela. Kremca ma samozrejme taky pochvalu :wink:
To kdybych byvala vedela o tom senohnusu driv, tak bych ho zkusila. No, to uz je jedno. Prckovi beba chutna, tak neni co resit :wink:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
hrusti je to ale fakt boj takže zas tak nelituj
davídkovi taky nutrilon chutnal takže až to prostě nepůjde tak to taky holt tak uděláme
10. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Hrusti to bude tim, ze je jim sesnerovanym lip, citi se tak vic jak v brisku, ja malyho taky sesnerovavala ale spi jeste jsem ho zamotala do plinky. Protoze jen v zavinovacce mi porad vytahoval rucicky. Ted uz nezavinujeme, jsem to zkusila nedavno a rval jak tur. Hold uz chce mit volnost, ale zase se uz tak nemlati rukama takze se nebudi. Ale to spani ti zavidim, malej vytuhl tak o ctvrt na devet ale probudil se na papu po dvanacte a pak spal az do peti a pak az do pul devate.
Teda my jdeme k dr v pondeli a myslim ze malej bude mit vic nez stufek :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda mame peknyho otesanka.
Dneska jsem ho rano dala na hraci deku a sla si delat snidani, umit si vlasy, ustlat a tak. Povidal si, koukal. Pak se jdu zase mrknout co tam dela a on normalne vytuhl :grinning: Tak jsem ho prenesla do kosiku.
10. čer 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti my vás za chvilku doženem :grinning: prave jsem mu rano říkala,že je žrout,dr říkala prodloužit dobu mezi jídlem,nebo ubrat davku,dobu si vyřve a když dám mín tak řve za 2 hodky zas :wink: takže s ním nehnu

andy me takhle přibirala pomalu Elin,s tím nehneš,tak se nenervuj,prospíva a bude proste drobná,hlavne že je zdravá
podívej na Šimulu,jak ted válí,každe dite je jine,mu se ted zas nechce past kone,jak přibral je líny

anitko ja teda 30minut neodsavam určite,když moc tak 20..dokud teče..radši budu odsavat častej,aspon u me to funguje,odsaju tak 100-150 ml a zatím stačí,tak se nestresuju,to se rozjede uvydíš

vikulko na tebe myslím,Štufek nam dal vysokou latku :grinning:
bobasku dobre pořízení u dr,u nas je dnes rano taky malí terorista :grinning: spat neee a ruky jooo :wink:
i
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
davidek spinká jen u mě ach joooo a nebo když jdu s nim je to rozmazlenec. těším se na ten kočárek
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Hrusti, my jsme to samé, Anče chce být prostě vzhůru, asi počasí, či co… Blbý je, že zavinovačka u nás taky zabírá, ale v tomhle vedru -> chudák dítě. Jo a žádná ostuda nejsi, je 11:14 a já jsem stále v županu, takže jsem na tom ještě hůř než ty, ale dneska jedeme nakoupit, na obídek a tak, tak za chvilku vyrazíme a já se taky musím zkulturnit.

Jinak zdravím holky a přeju krásný den.
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Anitt, aspon mas vymluvu, kdyz sr das s prckem 20 :wink:

Peti, ja kdybych snizila davky, tak by taky rval. Jake jsou vubec minimalni casove rozestupy v krmeni UM, aby mimi nebolelo brisko? Ambret tady jednou psala, ze se ji mala budila na krmeni skoro co hodinu, tak mne to trosku zarazilo :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás rychle pozdravit. Já zase taky dávám do zavinky, ona se mi bez ní v noci kroutí jak das. Akorát ruce svazovat plínou mic nemůžu, to už se dokíže vztekat :angry: My papaly ve 12, v půl 4, v půl 9 a teď budem. Teď to byly dávky po 70, tak jsem zvědavá. V půl destýtý jsme si ještě na hodďku a půl lehly, ale přd 11 mě vzbudilo tlačení a ta malá mrška si vykonávala potřebu, dokonola a zase usnula :grinning: Musím ji jít vzbudit a přebalit, se divím, že ji to nevadí :rolling_eyes:
peto, mně spíš než to, že málo jí, zaraží, že je to tak různý, někdy zbaští za den kolem 600ml a někdy sotva 400ml. To mi je divný. Kdyby to bylo málo, ale třeba tak nějak pořád stejně. Takhle si člověk říká a už to bude lepší a ona se to pak ještě zhorší :angry:
Dneska jdem k druhý babičce a zítra nás čeká třetí švindl babička.
10. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
hrusti nam PA rikala minimalne hodinu a pul ale idealni jsou ty dve a pul az tri hodiny
10. čer 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Tak malej mi spi uz skoro dve a pul hodiny. A ja misto abych neco delala se flakam :grinning:
10. čer 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Hrusti, naštěstí to bylo jen jeden den, co jedla pomalu každou hodinu. Ona musí mít hrozné spalování, bříško jí nebolí a svojí dávku pokaždé doslova zhltne. Večer vypila tu 280 sunaru a tvářila se že by ještě chtěla, tak jsem jí po půl hodině dala čajík a usnula. Myslela jsem si, že bude spát dýl než normálně a ona se na krmení vzbudila ještě o hodinu dříve než normálně. Jinak dneska je abnormálně hodné miminko, teď zrovna spinká. Čekám návštěvu kamarádku s malým Nikolasem, je mladší o 19 dní než Nelinka, tak si zase pochovám chlapáka a kámoška holčičku :grinning:
10. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ambret, ja prave kdyz prcek obcas rve, ze by si dal papani driv, tak nevim, jestli mu to dat nebo ne, aby ho nebolelo brisko. tak se snazim ho rozptylit, ale stejne je to prd platny :unamused:
My jsme byli 2,5 hodky na prochajde, vzala jsem si sebou do parku knizku, ze si budu na lavicce cist, ale jak se zastavil kocarek, prcek byl vzhuru, takze jsem toho moc neprecetla :wink:
10. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj mamky, jen na rychlovku, Natálka je dnes zase jak mílius.
Spinká si v křesílku.
U nás byla v noci příšerná bouřka a Natálka nemohla spinkat.

A včera jsme volala tchyni a celou dobu mi brečela do telefonu, protože jim vyhořela jejich kuchyň. Oni mají letos teda fakt PECH. Nejdřív tchán zničil rok nové auto a teď se tchyni podařilo zničit kuchyň, kterou mají od loňska a stála je přes 150 tis. Fakt hrůza, ale jak říkám, dokud jde jen o materiál je to ještě dobré.
10. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Bemo, tak to je kruťárna s tou kuchyní, co se stalo, že to vyhořelo? Zapomněla něco na plotně?
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Bemo teda to je mazec. Chudaci to je fakt smula. Malej je posledni dva dny jak vymenenej. Normalne papa pak si hrajeme a spi nebo lezi v kosiku ted se naji chvilku dobry hrajeme si ale pak zacne byt protivnej a mnancet. Kde je to moje slunicko :frowning2: Si rikam jestli to neni sprut, pristi tyden ma tri mesice a kdyz uz rval chvilku a to jedl pred hodkou a pul tak pil celkem dlouho. A v noci mi jedl i 20 minut a to predtim nebylo, driv max tak dvanact. Ach jo snad se to spravi, krmit po hodine a pul by me trefilo.
10. čer 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
To je síla s tou kuchyní. Chudák. A jak se to stalo?

Normálka, když Týnce dám probio kapky až odpoledne, tak do té doby nekadí. Až jí je dám, tak je to za chvíli venku. Fakt zajímavé. Máte to někdo taky tak?
10. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
ambret teda 280 to je davka,nebolí ji bříško potom?
hrusti prumer mezi jídli kolem 3hodin,zaleží taky na davce,ja dnes davam jen 100ml a jednou ted večer 120ml a zas jí častej,takže na nej je dr krátká :grinning:
kremčo ja davam ty probio v noci a jsem moc spokojená,bez nich nevím,co by jsme delali

bemo chudina tchyne,to je smula jako hrom :unamused:
andy co babičky?

my jsme dnes prvne meli hlídaní prcka,byli jsme na pohřbu a malí byl hodny a cele to prospal,dokonce na jídlo se zbudil pozdej,až jsme dojeli domu
dala jsem fotky z vítání
10. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Petrach malej ma krasny dupky :slight_smile: My jeste na vidani nebyli, pry je moc deti tak asi az v cervenci. Uz se tesim. Co jste dostali? Malej je sikulka ze byl tak hodnej.
My probio nemame.
10. čer 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
petrach: malý je fešák a ta starodávná kolíbka je super. :slight_smile: Ta je snad ještě po nás, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak dnes uspává manžel. Dnes jsem Natálce zpívala a chvíli koukala, culila se, pak jsem zazpívala falešně a spustila řev :grinning: Stejně tak, když neteř hrála na housle, tak plakala.

S tou kuchyní se to stalo tak, že nechala na plotně vodu s cukrem a na hodinu odešla pryč. Úplně zapomněla, že má něco na plotně a za hodinu se nestačila divit. No, co se dá dělat, co se stalo se nedá vrátit a naštěstí tam někde neusnula. Taky by to mohlo dopadnout hůř, že.
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Bemo to nastve kdyz je to jeji vina, ze? Malej ma taky rad kdyz mu zpivam, vic nez rikacky. A snazi se zpivat se mnou :grinning:
10. čer 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.