• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi co srazik - bude nakonec?Priste jestli neco bude tak bych mohla vzit Petrach sebou ale taky zalezi kde by to bylo - ja se v centru Brna moc nevyznam :frowning2: a nerada tam ridim - kdysi sem se tam zamotala. To uz se me lip ridi po Praze abych rekla pravdu :grinning:
11. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Jani, jsem si rikala, ze uz si tady dlouho nebyla :wink:

Anitt, pokud by to mel Davidek vic dni po sobe, tak ta zelena stolice je tzv. hladova stolice tzn. ze papa malo a mel by jist vic. Ale treba je to jen prechodne. Honzula ma taky zelenou stolici. Vypozorovala jsem, ze to ma vetsinou kdyz se vecer a rano po delsim spani hodne napapa, tak pak se nemuze vykakat a kdyz se konecne zadari, tak to ma zelene.
11. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
ahoj hrustiku - no jo ja jsem flakac :grinning:

Anitko my meli taky zelenou stolici - asi 14 dnu a to Melinka skoro nic nepribrala tak jsem na noc musela zacit davat prikrm - okolo 100ml a od te doby ji ma krasnou zlutou. Nekdy teda vypije jen treba 20, nekdy 120 - ale stolicku ma od te doby peknou. Uvidis - kdyz to bude delsi dobu tak se radeji porad s DR a zkus mu davat vice mlecka. Bud tveho pokud mas v mrazaku a nebo UM.
11. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
holčiny není zelená je žlutá ale hrozně hustá nevím nikdy to nemel
11. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Peti-díky,ten rošt jsem si nechala vyrobit od tchána a je super.Moc mi to pomáhá :slight_smile:
tak dnes u dr.vše ok Káta má 5,010 g a 61 cm,ale očkování jsme ještě nedostaly,prej až za 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A na ramínku nic po TBC neměla :wink: a do bazénu taky ještě nemůžem,kvůli těm pupínkům co měla.. :unamused:
11. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Anitt, aha, ja myslela, ze hrachova kase je zelena :grinning:
11. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
hrusti já už hrach kaši neměla sto let tak nevím :grinning: ale doufám že je to ok
11. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
anitt: Týna to taky občas mívá a nic to není. Nebo aspoň u nás ne. Jak to přijde, tak to zas zmizne. Ani jsem s tím k mudře nechodila. Už tak jsem tam jak doma. :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Bemo, Anče měla taky jednou bolístky a já měla před tím meloun, tak je to možná melounem.
11. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Jinak jsem včera odolala nákupu přenádherných šatiček pro Anče. Nakonec jsem si řekla, že je jí určitě nejpohodlněji v dupačkách a že kupovat jí šatečky, které vezme na sebe 2x, když s ní budu chtít udělat dojem, je asi zbytečný přepych. No, byly fakt krásný a slušelo by jí to, jenomže to je samej volánek a tak, no prostě, dupačky jsou dupačky. To vidim i na manžestráčkách, slušej jí děsně, ale když jí pak svléknu, tak vidim na kůžičce, jak jí to mačká, jsou tam vidět obtisknuté švy atd., to z dupaček nikdy nemá, no jo, bavlnka je bavlnka.
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
zuzí dej si paralen,ten mužeš klidne a ten zazvorovy čajík je super,nejlepší kombinace se sklivovicí :grinning: to si daš až přestaneš kojit,ted jen ten čaj :wink:

anitt me mudra řekla,že stolička u kojenych detí se tak neřeší,zaleží co sníš a tak,zelena nemusí byt z hladu,a to je pravda,páč mi ji mívame a přibíra hodne,takže hlad nemá..možna si dal mín toho předního,jestli dokrmuješ,vibec se s tím netrap
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Karca, to ja bych tedy neodolala a urcite bych holcicce neco koupila. mela by to treba na vitani obcanku, aby byla kocka :dizzy_face: Ale je pravda, ze nejlip je prckum v dupackach :wink:
11. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes byly u 3.babky a táty. tak jsem se dozvěděla, co s tím miminkem...Nakonec dobře, že ho dala k adopci. u nějakých milujicích lidí mu bude rozhodně líp. Janě řekla, že je mladá, a že by musela slevit ze svých nároků :astonished: :angry: Nechápu...
Jinak jsem byla na gyndě. Dr,pý, že vypadám jak kdybych ani nerodila a jizva moc krásná, ledvina zase funguje a mám anitko Belaru. chtěla jsem tělísko, je na 5let za 5tis.Kč a není u něj menzes, ale prý tam jde nahmatat nějaký vlásce, tak to mi přišlo divný :confused:
buni, pěkně rostete :slight_smile:
anitt, my jdem taky do zelena občas,dr.ví, dělala výtěr, nic nenašla.
jaani, mamka se rozhodla, že už se na to necítí :cry: jinak taky už jste pořádný kusanec :wink:
holky, co dáváte probio, dávajte k tomu i sabíka min.po 10kapkách aspoň 4xdenně a vydržte. někomu zabírají hned, někomu i za 14 dní a taky záleží jestli máte dobře skladovaný, páč špatná úchova dost ničí účinnost těch kapek.
11. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Andy, my mame probio kapicky v lednici. maji byt v chladnu, ze? s tim sabikem nevim, nechce se mi do nej cpat tolik te silene chemie :unamused: dneska jsem zkousela dat trosku toho kminoveho cajiku a byl cely den hodnoucky. tak nevim, jestli to byla nahoda nebo neco zafungovalo :astonished: rev byl az ted vecer, kdyz jsem ho dala do postylky :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
holčiny nové fotky jsem dala do alba :wink:
probio mám taky v lednici
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jeste se chci zeptat kolik kminu se ma davat do toho cajiku. nekde na netu jsem nasla dve lzicky na hrnecek, nekde pul lzicky, tak jsem dala lzicku, ale nevim aby to nebylo silne :astonished:

Anitt, Davidek pekne roste :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
anitt: Davídek je fešák. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
anitt v te vaničce jde vydet jak potahl,kolik meříte? vahu mame stejnou :grinning:
je krasny prdolka :wink:

andy my mame do zeleno-hneda hodne,tak težko říct čím to je,nejdřív jsem mela nervy,že je hladny,ale přibíra hezky
s tím mimčem je to škoda pro ni,pro to male asi vubec,bude u nekoho,kdo ho moc chtel a bude ho milovat,bude mu tam dobře,netrapte se tím..ja vím že pro ni je to vnouček,je to težke :unamused:
11. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
holčiny díky za chválu peti kolim měří ted nevím ale před jedenácti dny měl 52cm. tak počítam že bude mít ívc. každopádně přibral víc než podle tabulek :grinning: přitom množstvím si myslím že toho mlíčka fakt tolik nemám no nic hlavně že roste prdola
11. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
ja jsem dneska meřila doma nameřila 52cm,porostl za 6 tydnu o 6 cm,takže roste slušne
11. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
petii roste krásně je to obrovskej silák a bojovník fakt nejbojovnější chlapeček široko daleko :wink: a maminka to samé
11. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
díky,ono to jinak ani nešlo
nekdo mi říka že by to nezvladl,to same jsem říkala před 6 lety ja kamaradce,ma chlapečka ve 26 tydnu,byla jsem z toho špatna a nechapala,jak to muže vydržet a zvladnout a vydíš..proste v ten moment to zvladneš,není jina možnost
jsem moc rada,že ho mame..a už dost :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
kremca, děkuji za radu s tím skořicovým čajem :slight_smile: Dneska jsem teda neměla čas si ho jít udělat, protože malá mě celý den terorizovala. Vůbec nespala až navečer dala dvě hodinky :frowning2: Teď mi tu usnula po hodinovým hysteráku. Já prostě nechápu, proč usíná tak pozdě. Vím, že je to asi kravina, ale mě přijde, že se bojí tmy - je to možný? I když ji nechám vyřvat, tak prostě nezabere. Navíc si furt strká prstíky do pusinky a mlaská u toho a to i když je najedená. Do toho se od soboty sama nevykakala, já jsem nachcípaná - takže jsem totálně k.o. A vím, že když si teď půjdu lehnout, tak za chvíli bude zase bengál :frowning2: No nic, jdu to risknout. Mějte se moc hezky a krásně se vyspinkejte :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
zuzik, dáváš malý dudlíka? Jestli ne, tak to zkus. Malá si je tam cpe taky po jídle. tak jsem ji zkoušela dát ještě najíst a nechytám se, prostě chce něco cumlat, na uklidnění... Může se bát tmy. U nás se zase bojí samoty, prostě s náma v klubovně spinká v poho a vedle ani prd, jen v noci, když tam jsme taky.
petro, tak měříte stejně, taky máme 52-53cm. Zvládli jste to pěkně a jak říkáš, ono to ani nijak jinka nešlo. Já Vás pořád obdivuju :slight_smile:
hrusti, ona to chemie ani není. Mně se to taky nechtělo dělat, ale prý probiotika jsou pro ty mimča něco jako pro nás actimel a nebo activie a sabík je taky přírodní. To samý ten baby calm, ten je z bylinek zase. Já si myslím, že by to jinak ty dr.tak nedoporučovali, kdyby to škodilo :wink:
T probio určo v lednici, ale taky prý už před prodejem mohli být hůře skladovaný a to pak trochu zmenč ten účinek. My právěnajely na nový balení a tam mi přijde, že to tak je. Občas se kroutí a to předtím vůbec nedělala :unamused:
11. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
Hojte maminky
Omlouvam se ale vcera uz nejak nebyl cas. tak nam to vcera dr vysvetloval a malej nema rozdelene sine srdecni. Tam diky bohu neni tlak ale diky tomu ze nejsou oddelene tak jde vetsi tlak do plic a je diky tomu to srdicko vic namahano a plice taky. Prej to srdicko ma takhle fungovat v prenatalnim veku ale po narozeni se to ma uzavrit. Nam se to bohuzel neuzavrelo :frowning2: . tak za 14 dnu kontrola a pokud to bude stejne tak budem doufat ze se to do roku uzavre samo. Pokud se to zhorsi a nebo se to do toho roku neuzavre samo tak se stim bude neco delat. Ptala jsem se jestli nevadi ze se rozciluje furt a nespi. A pan doktor me prekvapil ze prej ne a jastli je hodne vzhuru tak je to lepsi. Spavost a nechutenstvi je prej v tomhle obrovsky problem. Ja sem tak rada, ze to nase dite je zrout a nespavec :grinning: . tak a ted vas jdu docist :wink:
12. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
Andy a Bemo vse nej k tem dvoum mesicum.
Andy jinak to je sila s tou holkou.
Petko teda uz je vas kus a na tom vitani obcanku vam to moc slusi :slight_smile:
Jinak jsem zkoukla vsechny fotky a fakt nam ty ditka rostou jak z vody :wink:
Jo a ja teda krmim HIPP a musim rict ze kdyz jsem jen tak zhruba sjela slozeni tak je to to same jak nutrilon. A i jsem o tom nasla diskuzi tady na koniku :wink:
12. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc jak vyšitá. Šla jsem si lehnout v půl dvanáctý a ve 23.45 křik. Malá se po 45min spánku vzbudila :angry: Takže jsem jí šla udělat nutráč, protože prsa jsem měla vycuclý a pak konečně vytuhla. Spala do půl šestý, tak aspoň něco... Teď mi tu zase křičí - já nevím, proč nevydrží koukat, ale nebrečet u toho :frowning2: Fakt jsem trochu na palici z ní :frowning2:
Bobas, tak snad se to vám spraví co nejdříve - budu držet palce. Jinak taky gratuluji Marečkovi k dvoum měsícům :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky bobáskovým a bemovým gratuluji k 2 měsícům. Utíká to :slight_smile:
zuzik, hele u nás se taky nedokáže koukat jen tak bez chování. Jen, když má dobrou náladu tak jo, ale to je tak 20min.
bobas, tak já budu držet pěstčky, aby se to uzavřelo a Kristýnka je drží pořád :slight_smile: My jsme taky zkoušeli Hipp, ale on je narozdíl od nutráče takový víc kašovitý a to jí panence nejelo, nutráč se asi lí polyká :grinning: Jinak ony mají všechny ty výživy tak nějak stejný složení.
Jsem včera vyfásla bílý zavinovačky, tak jsem do toho malou zavázala a spala mi od 12 do půl šestý, ale pak v šest po jídlesi chtěla povídat a koukat, ale měla smůlu, to se ještě spí :grinning: Tak vydržela aspoň hodinu šermovat hlavou, když nemohla rukama. Nakonec usnula a vstávalo se u nás po desáté.
12. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky,
opet nestíham,ale aspon nakuknu

bobasku ja vím že se toho bojíš,ale bude to dobry uvydíš,jste šikulky :wink: ja o tomhle neco vím,mají to často nerdonošene deti a vetšine se to fakt spraví samo,uvydíš že i vám,Mareček je a bude v pořadku a gratuluju k malemu vyročí :slight_smile:

ten hipp se mi taky líbí :slight_smile:
andy tak vydíš,maš doma poklad,pořad nemuže byt hodná beruška
zuzí chce společnost,je to ženská-skus ty homeo ,me pomohli na mlíčko a taky senohnus a hlavne se bež natahnout,ju?)
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahoj holky byli jsme na kyclich a blby. Jsem z toho uplne vyrizena. Podle utz pry dobry, ale pry se mu nozicky nevyviji symetricky a jedna pry jde hur davat do zaby. Me to teda neprislo. Podotykam ze tam byl jiny dr nez co jsme vzdycky meli. No a mame davat siroky baleni, dve plinky. Jsem z toho strasne nestastna. Malej bude desne nabalenej a nebude se moct poradne hybat. takze na nejaky otaceni muzeme zapomenout :frowning2: Normalne jsem to orvala.
12. čer 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.