• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bobasku to je taky dilo. Drzim palce at se vam to spravi. To jsou starosti s teme nasema prckama.
12. čer 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
misi, neboj to se určitě spraví. budeš mu to tak dávat a určo se srovná. bude sice nabalenej, ale hlavně, že nožky budou v poho :wink: sestřenka tenkrát musela mít aj řemínky a dnes je z ní krásná slečna :slight_smile:

Jinak Andrejka už má Vojtíška, dnes ráno v 10 se narodil, 3,5kg a 51cm, nechtěl prý ven, tak museli použít pumpu, ale jsou prý oba v pořádku - mám to od ní z diskuze, kam chodila.
12. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím při poledni a přeji dobrou chuť u oběda. Já se cpu čokoládou na obalení nervů. Dnešní noc děs. Týnka se po půlnoci vzbudila na jídlo, moc toho nevypila a zdála se mi horká. Tak jsem ji změřila a skoro 39 a tak přerývaně a těžko dýchala. Odsát nic nešlo, tak jsem vyrazila do Motila. Doktor v poněkud rozespalé náladě konstatoval, že o noc nejde a že mám dát mucosolvan. Horečku jsem srazila nurofenem.
Ráno jsme šly k mudře, CRP v pořádku, musím ale hlídat teplotu a v po zas na kontrolu. Horečka stále trvá, i když už jen 38. Tak uvidíme. Nechce jíst, cucá to po 50ml a i ti do ní musím nacpat. Ach jo. :frowning2:
12. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
misi: já taky musím dávat balení a cvičit, ale dávám jen na noc a cvičení moc nejde, musela bych jí ty nohy zlomit, protože mi klade takovou silou odpor, že se až divím, kde tu sílu bere. A děsně se na mě u toho zubí - myslí si, jaká je to sranda a bohužel nepochpí, že je to cvičení a ne hra.
12. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
kremca, ježíš, chuděrka. Tak snad ji to, co nejdřív přejde. Dneska je nějaký divný den pro ty dětičky :frowning2: ach jo.
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska nestiham. Byla jsem v praci a nakupovat. Vezla jsem sefovi plinky co mi tady zbyly, protoze ma za 2 tydny mit miminko, tak at je upotrebi :wink:
Koukam, ze dneska je zase den blbec :frowning2: Misi, Zuziku, Kremca, holky drzte se a mimiskove at jsou vsichni brzy v poradku :frowning2:
Andreice gratuluji k Vojtiskovi. KOukam, ze mel taky svoji palicku jako nas Honzik:sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky maminky. Misi ja mam 13 mesicni holcicku a bohuzel ve trech tydnech na kyclich ji dal pan doktor ksiry mela je az do peti mesicu my jsme zase meli spatne vývinute jadyrko byla jsem z toho taky nestastna nozicky mela porad od sebe nemohla si ani lehnout na bok takze vim jak ti je ale neboj vse dohnala jak v obraceni na brisko a zpatky tak sezeni takze ti drzim palecky urcite to zvladnete hlavne ze budou kyclicky v poradku preji hodne stesti Bronca
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
misi, to je mi moc líto s těma kyčlema :frowning2: Ale neboj, určitě se to srovná a bude to v pořádku... Bude holt trošku nabalenej, ale hlavně, když to pomůže :wink:
kremca, chudák Týnka, to je jak na potvoru, přeju vám, aby to co nejdříve přešlo!
andrejce moc gratuluji k Vojtíškovi :slight_smile: Jen nevím, jak se používá u porodu ta pumpa...
petrach, ani nevíš, jak ráda bych se šla natáhnout, ale nemůžu - malá mi tu pořád vejská :slight_smile: Půjdu s ní asi na prochajdu - sice se tu honí počasí jako blázen, dopo tu byla bouřka, tak snad nás to nechytne. Svítí sluníčko a pak za pět minut tma jako blázen - to je aprílový počasí :frowning2:
12. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Bronca diky. Jsem asi nejaka precitlivela. Cely dopoledne bulim. Malej to asi vycitil, rano byl slunicko a ted sileny hysteraky. Mam i strach ze jak se v tom nebude moct hybat tak ho budou mnohem vic trapit prdiky. Ach jo misto aby to bylo cim dal tim lepsi tak je to horsi. Ven jit nemuzeme, u nas se zeni vsichni certi. Jen asi jak manza prijede tak budu muset zajet pro ty kalhotky aby nam ty plinky drzely :frowning2:
12. čer 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Zuziku, pumpa se podle pouziva stejne jako kleste, kdyz se mimi zasekne v porodnich cestach a nechce dolu, aby ho vytahli.

Misi, plac ulevi. neboj, bude to dobry, vzdyt Eli je sikovne miminko a urcite se to spravi :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
holky, jak moc je bílý jazyk, když je moučnivka?
12. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
andy, my ho měly bílý komplet celý a silnou vrstvou, ale začalo to nenápadně, tak jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem si myslela, že je to mlíčko :frowning2:
12. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Andy, může to být jen nenápadné skoro bílůé nic, ale postupně se na to usazuje mlíčko a shlukují se v tom bakterie, takže jestli máš podezření, vytři jí jazýček plínkou, tak aby jsi to bílé stáhl a pak namazat genciánou :wink:

Misi, to bude dobré, uvidíš. Ty 2 plenky nejsou ještě tak hrozné jako ta abdukční peřinka co měla Nikolka když byla mímo. Určitě se to za chvilku zpraví, uvidíš, ale hlavně nesmutni :wink:

Tak jsem dneska byla s Nelinkou na Sono hlavičky a doktor co tam byl se úplně divil, proč nás tam poslali, že má hlavičku normální. Tak jí udělal UTZ a vše je v pořádku. Ani nevěděla že tam byla celou dobu spinkala, akorát se na chvilku vzbudila když jsem jí oblékala bundičku :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ambret, tak to jsou skvělé zprávy - první dneska :slight_smile: Teda druhé, zapomněla jsem na porod Vojtíška :slight_smile: Mák pocit, že dneska je den na dvě věci. Naštěstí malá je dneska jako vyměněná a už od půl druhé spinká :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Ambret, to jsou super zpravicky!
12. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

koukám,že se tu nic nezměnilo :wink:

Misi to je mi líto,že Elík ná kyčličky špatné,ale to se srovná ,uvidíš :wink:

Jinak gratulace k Vojtíškovi a at rodičům krásně roste.

Štůfík je teď moc hodný a zjistil,že už má i nožičky a moc se mu líbí :grinning: Ale včera a dnes máme zase boleníčko a stoličku máme také hodně hlenovitou,prý je to normální :unamused: Asi je to töu kolikou :confounded:

Ambret to je super mám radost
12. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Anitt krásné fotečky :slight_smile: Už se těším na další srazík
12. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak horečka u Týnky byla oprávněná. Takový zelený hady, co z ní tahám, jsem už dlouho beviděla. :frowning2:

vikul: Štůfek je šikula. Taky se těším na další srazík.

Taky gratulujeme k Vojtíškovi. :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Vikul, Stufek je asi akorat, vyfot nam ho, jak si hraje s nozickama. U nas jsme zjistili, ze mame rucicky a cpeme si je porad do pusinky a uz umime drzet chrastitko, tedy kdyz nam ho maminka da k ruce :grinning:
Taky uz se tesim na srazik :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak jsem Vám dodala také nějaké fotečky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
vikula: Štůfek je fakt krásný mimčo. :slight_smile: Když si říkala, že ho ve vodě na bříšku nedržíš, tak mi to bylo divný, protože já Týnku podpírám. No, teď už je mi jasný proč. Já dávám plnou vaničku vody a kdybych ji tam položila jako ty Štůfka, tak by se mi utopila. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
no jo, štůfek je pěkně okatej :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky ja to nedavam, kdyz jsem ted vecer dala malymu siroky baleni tak strasne plakal a neprestaval a neprestaval. Tak jsem mu to sundala. Nemuze hybat nozkama a mozna je mu v tom i horko. Ty kalhotky maji igelit. Sice jsem mu objednala ty ordopedicke kalhotky, ale v pondeli jdeme k nasi dr na 3 mesicni kontrolu tak se s ni domluvim, ze by jsme sli jeste k jinymu ortopedovi at se na malyho podiva. Ultrazvuk mel v poradku, tak treba by stacilo kdyby jsme s nim jen cvicili. :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
mISI ASI JE TO PEKLO,ALE RADĚJI BYCH TO DÁVALA :unamused: MALEJ SI ZVYKNE :wink:

JÁ DOUFÁM,ŽE MY JE BUDEME MÍT V POŘÁDKU.JEDEME ZA MĚSÍC :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
misi, nebuď z toho špatná. Uvidíš, že to zabere, chce to čas :wink:
vikul, Štůfek je úžasnej v té vaničce :slight_smile: To ta naše princezna vodičku pořád nemusí, ale už aspoň moc nebrečí :slight_smile:
12. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
misi, já bych taky raději dávala, když to dr.řekl, že se to nevyvíjí dobře. Určo se to cubydup srovná. Lepší než mít řemínky nebo tak, to pak ty děti musí brečet :confounded:
U nás už se vodička miluje :slight_smile: Kouká v ní tak pěkně, mrkněte do alba, a když ji vytahuju, tak začne brečet.
12. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
kremčo to je mi líto,chudinka malá,ty toho taky musíš mit plne zuby,odpočineš si vubec? ma ti je kdo pohlídat? přeju vam holky,at jste brzo zdraví

misi musíš vydržet,to se upraví a malí si zvykne,řekni si že na druhou stranu jsou horší veci a hned ti bude líp,maš krasneho chlapečka

andrejce moooc gratuluju,Vojtíšek bude holt paličak,tak přejem mooc zdravíčka a štestíčka do života :slight_smile:

vikulko myslím na tebe,Štufek už je kus chlapa,začína byt živí,že jo? to je moc dobře
12. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
Kremco at se ti mala brzo uzdravi.
Holky nebudu mu to davat az co rekne ten druhy ortoped. Tech par dni uz nas nezachrani. A kdyby i ten druhy dr rekl ze jo tak jsem mu na netu objednala ortopedicky kalhotky, je to nahrada toho sirokyho baleni, je tam vlozka co drzi nozicky od sebe, ma diry a tak se malej nepari. Ten dr ve me stejne nebudil duveru. Rekl jednu plinku pak si to rozmyslel a rekl dve.
Andrejko moc gratuluju k chlapeckovi a hlavne hodne zdravi.
13. čer 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré poledne skoro! To nějak nefachčilo :unamused: Já teď teprve snídala :sweat_smile: Noc nádherná. V půl jedný jsem šla spát, malá po jídle, pak budíček před pátou, hamání, hned spinkání a další hamání v 10 a pokaždé zbaštila přes 90ml :slight_smile: Takže jsem spala 9hodin, to nepamatuju :confused: Teď tu mám puštění teletubies a malá leží na dece v zavince, kouká a dudá si. Nevyměnil nám ji někdo? :astonished:
misi, hele u nás ten ortoped doporučuje všem 1-2plíny preventivně. Já se na to ptala dr. a ta říkala, že jestli řekl, že je to v pořádku, tak nemusím dávat, ale koupila jsem ji jednorázovky plíny Bella-psala to tu už mareka. Jsou takový tvrdší a nechávají nožičky dost od sebe, přes den, kdy krmím po 2,5-3hod. ji je dávám. Jinak jedu v pampersách.
13. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Dobre poledne maminecky
Nejak to nefachalo. :angry: .
Misi ja bych se na dve vyprdla ale jednu bych mu radej davala a pokud neveris kalhotkam na to tak to prevaz plenou :wink:
Teda Andy to mas dobre ja dnes spala max 4hodiny :slight_smile:
Kremca at jste brzo zdravoucky :wink:
Vikulko Stufek je uz fakt kus chlapa. :slight_smile:
No a ja teda taky pridala nejake fotecky :wink:
13. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.