• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Karco a jak se daří tobě???Zatím nic :wink: Už se těším až pojedeš k rodičům a sejdeme se :slight_smile:
11. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
TAk tady se asi spinká po obídku tak já pujdu ven :grinning: Tak se opatrujte zlatíčka a držím palečky :slight_smile: Mám vás moc ráda :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Bemo, tak to jste měli výlet, to je zajímavý, že ty bolesti byly tak pravidelný a ono to nebylo ono.

Vikulko, mám se dobře, ale rodit se ještě určitě nechystám :slight_smile:, zatím je klid po pěšině.
11. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak to moje tělo si ze mě dělá srandu, já fakt nevím. Byla bych nejradši, kdyby mi praskla voda a bylo by jasné.
Od rána mám stahy chvíli jsou pravidelné, pak zase ne, většinou když začnu něco dělat, nebo změním polohu. Ale pořád stahy jsou, jednou silné, pak slabší, pak se v tom vyznejte :angry:
A pokud jsou to jen poslíčci, tak to teda potěš, protože porod určitě nepřežiju.
11. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak uz jsme zpatky od tchanovcu. Tchyne mi dneska asi slozila poklonu, protoze rikala, ze jsem zase tolik nepribrala, ona pry pribrala vic :slight_smile: Navic jsme si s manzou udelala vylet do Havl. Brodu do Pleasu, mely tam 50 % slevy :slight_smile: Navic jsme Honzika pekne vyklepali na D1, tak snad vecer nebude zlobit a vyspim se :pensive:

Bemo, vydrz, za chvilicku to budes mit za sebou!!!
Vikul, tedy ty burtiky bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
teda, tady je dneska klídeček :slight_smile: Já dneska dělala plněné bramborové knedlíky s uzeným a se zelím, teď jsme se vrátili od našich a máme nádivku a mazanec :slight_smile: To je asi to jediné, co z Velikonoc slavíme :slight_smile: Jo a vlastně jsem si natrhala zlatý déšť do vázy. Teď musím utřít prach, vyluxovat, umýt podlahu a koupelnu a další věci... A vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bemo, tak snad to nejsou poslíčci, ale už je to to ONO. Moc bych ti to přála!!!
Hrusti, to jste to zvládli dobře :slight_smile: Já už bych se takovou dálku asi bála :slight_smile:
11. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Preji hezky den, ted nepise Bobas ale jeji manza.
Tak uz to mame konecne za sebou, po 13. (slovy trinacti) hodinach na "hekarne" (nevim jak se tomu jinak rika :slight_smile: ) se pan doktor rozhodl pro cisarsky rez. Mohu vam s jistotou zdelit, ze mamina, ktera toho mela za tu dobu uz opravdu dost byla za toto rozhodnuti vdecna a ja nakonec take. Ono sledovat jak je ta holka unavena, ospala a celkove uz znicena nebylo nic prijemneho.
No nakonec vse dobre dopadlo a na svete je novy clen nasi rodiny. Synek ma 49 cm a 3,45 kg narodil se dnes za sest minut dvanat.
Oba jsou v poradku jen mamina je o neco vic znicena nez on :slight_smile:

Omlouvam se za pripadne pravopisne chyby :wink:
11. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Týýýý jooooo,tak malej bobásek už je na světě :astonished: Pyšným rodičům vééélká gratulace a štěstí a zdraví do života :slight_smile:
11. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
jééé, tak bobáskovi už mají Marečka u sebe!! Moc moc gratuluji hrdým rodičům a přeji oběma hodně zdravíčka!
11. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Jééé Babásku, tak Ty jsi mě předběhla. Hlavně, že jste oba v pořádku, to je nejdůležitější. Zase jsem úplně na měkko :slight_smile: Hrozně moc gratuluji, tak si dal Mareček říct, i když mu doktoři trošku pomohli.

Holky, já mám pořád ty stahy, od devíti od rána a teď už jsou fakt dost drsný, už mi vjely slzy do očí, jak to hrozně bolí, jdu dát vanu a uvidíme. Ale to co bylo včera je jen odvar toho, co je dnes.
Doufám, že už to nebude dlouho trvat.
11. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
bemo, držím palečky, ať už je to opravdu k porodu!!! Určitě zajeďte do porodky, i kdyby tě zase poslali zpátky. Tohle už snad nebude planý poplach!
11. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska byli cely den venku. Nadherny vylet jsme si udelali. Mam fotecku od Andy male, komu ji muzu poslat kdo ji umi davat na net?
Bobasku, ty jsi holka statecna. Obroooovska gratulace, drzte se. At jste zdravi!!!!!
Bemo tak snad uz, drzim palce, musi to byt narocny mit ty stahy tak dlouho.
11. dub 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj misi, myslím, že ty fotečky do Jarňáčků dává Hrusti :slight_smile: Dneska bylo úžasné počasí, jako v létě - byl by hřích neudělat si s prckem výlet :slight_smile: Já už se výletů bojím :grinning:
11. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
huráááá děkujeme za zprávičku tak že jim moc gratulujeme !!!
Tak a bemo ty to budeš mít taky za sebou a já už se jdu picnout :frowning2:
Tak dnes jsem natřela botník, byly na hřbitově, vytřela, manžel ymaloval, a j poklízela, máma že mi pomůže a já že ne že ho prostě chci ze sebe vytlačit :grinning: tak se jen smála
Tak já už enevim ale jestli né po dnešku tak už nikdy, protože jsem hotová :wink:
11. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
marek, ty jsi prdlouš, vždyť máš ještě skoro týden čas :grinning: Až bude chtít ven, tak půjde - takhle se akorát strhneš a mimi stejně ze sebe nevytlačíš, když nechce :grinning: Já mám termín teď v pátek a neřeším, jestli přijde dneska nebo za týden :slight_smile:
11. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Bobas, tak ty si nás taky překvapila, žádný on-line odjezd do porodnice. To je úžasný, moc gratuluju ke klučíkovi, doufám, že se brzy zregeneruješ, asi si to chudáčku neměla vůbec jednoduchý. Už se moc těšim na fotečku.
Tady normálně bude za chvíli převaha maminek, než těhulek, nebo už je???
11. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Bemo, tak to jsem z toho jelen, to co popisuješ, jsou kontrakce jako blázen, tak jak to mohou být poslíčci?? Doufám, že se doktor včera nepletl a neposlal Tě domů omylem. Nebo že by to tak rychle přišlo a už to bylo to pravé??? No asi si kladeš úplně stejný otázky, viď? Držim palečky, ať už je to ono a máš to brzy za sebou.
11. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Bobasku, moc gratulujeme k Mareckovi, hlavne hodne zdravicka!!! :slight_smile:
Verim, ze pro tatku to musela byt beznadej koukat na maminku bezmocne, protoze clovek ji nemuze pomoci. Hlavne, ze je maminka i miminko zdrave!!!
11. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Bemo, tak sjedte do porodnice, to uz si te tam snad nechaji. Abys jeste neporodila doma :astonished:

Misi, fotecku Kikinky posli me. Pisnu ti telefon do IP.

Zuziku, ja jsem dneska jela, ale manza trval na tom, ze si vezmu tasku s vecma do porodnice kdyby nahodou neco :wink:

Holky, my mame hotovou nadivku, ted se dopeka mazanec, tak uz se tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Hrusti, ty si hospodyňka. Já si byla vyzvednout mazance a beránka u babičky a nádivku přiveze zítra tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To máš super, že Tě tchýně pochválila s váhou. Já teda radši na toto téma nekomunikuju, ale překvapuje mě, jak se mě i cizí lidi klidně zeptaj, kolik jsem přibrala...

Já dneska začala balit tašku do porodnice a zjistila jsem, že spoustu věcí nemám, tak jsem vyjela na nákupík a udělala si i trochu radost dvěma dózičkama na oleje a pak taky kalhoty (letní, černý, shrnovací do bermůd) a tríčo, venku jsou fakt děsný vedra teď a v těch džínách to byl teror.

Ale jsem docela unavená, se těšim do postele.
11. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Karca, ja jsem dneska peceni poctive rozdelila. Ja nadivku, manza mazanec. Me se taky vsichni ptaji kolik jsem pribrala. A tasku uz pro jistotu mam sbalenou, dneska jsem tam jeste prihodila cokoladu, co jsem dostala od tchana.
Jo, manza koukal na predpoved pocasi a vyznamne konstatoval, ze na pristi patek a sobotu hlasi bourky. Tak pry je to jasne :grinning:
Ja se dneska taky tesim do postele, snad bude noc lepsi nez vcera. Sice me poboliva brisko, ale to je posledni dobou normalni.
11. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
karca, to jsme na tom stejně - já mám taky napečeno od mamky :slight_smile: V pondělí tam jedeme na kachnu se zelím, tak si musím koupit nealko pivo na spláchnutí :slight_smile:
hrusti: tak, že bychom příští týden začaly rodit, když budou ty bouřky? :slight_smile:
Z těhulek tu zůstáváme jen ty, Karca, Mareka, Anitt Zuzankast. a já... Myslím, že už Bemo odjela do porodky a bude mít co nevidět miminko u sebe :slight_smile: Takže to vypadá, že těhulky jsou v oslabení :grinning:
11. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
jj, tehulky zacinaji ubyvat :grinning: Anittka psala, ze Davidek bude max. do 10 dnu s ni. Jsem zvedava, jestli to vsechny stihneme do konce dubna, nebo jestli budou nejaka kvetnova miminka :slight_smile:
Nas zitra jeste ceka navsteva u nasich, tatka mi slibil plnene knedliky a knedlickovou polevku, tak uz se tesim. A odpoledne oslava tricetin u kasmosky. A pak klidne muzeme rodit :wink:

Hezky vecer, jdu zalezt do postele a dospat deficit z dnesni noci :slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
To jsem taky zvědavá, jestli bude nějaké květnové miminko, já jsem největší adept, protože mám termín nejpozději. Hrusti, ty se tak připravuješ na to rození příští týden, že snad fakt porodíš. Už by si chtěla rodit???
Těhulek nás tu teda opravdu už moc nezbývá. Na Bemo jsem moc zvědavá, tak uvidíme ráno, jestli se neozve...
11. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Je bobas moc gratuluji k Mareckovi - dalsi zenich pro Melinku a Kristynky :grinning:

Bemo tak jak - nevite holky jestli uz nejela rodit? Myslim ze uz to bude ono - ona ta bolest je jina nez u poslicku tak snad stihla holka aspon dojet do porodky.

Jinak me odpoledne psala Monca (Andykov) ze jela k mamce a po ceste mela dve kontrakce a rupla ji voda. Ze byla jak blazen, kdyz tam prilitla. Mala by mela byt velka po tatkovi ale zase ho pry nezapre. :grinning:
11. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jé, tak takhle to bylo s Andy, to teda čučim.
11. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky, BEMO-LUCKA MA MIMINKO!!!!

Tak uz jsem mezi vami. Stalo se to dnes 11.4. v 22:22, merim 50 cm a varzim 3,2 KG. Jsme s maminku v porakdu, mame se dobre a vsechny vas zdravime. Jo, a tatka mel pravdu a tak mi vybral jmeno. Jmenuji se Natalie Tomaskova.
12. dub 2009 ve 03:19  • Odpověz
Dalsi informace o porodu:

Ahoj Peto a vsechny teticky z konika. Lezim na pokoji a nemuzu spat, Natalku maji u sebe sestricky, abych si odpocinula, v pet mi ji prinesou, tak uz se na ni hrozne moc tesim. Jsem hrozne stastna a tesim se, a vam ji ukazu. Porod popisu na konikovi, ale da se to, furt jsem cekala, kdy to bude horsi a pak jsem mela malou na brisku. Je to nepopsatelny pocit. Mejte se krasne. Maminka Lucka alias Bemo :slight_smile:
12. dub 2009 ve 03:21  • Odpověz
Bemo-Lucko, jeste jednou moc velka gratulace k Natalce. Miminko sice o sobe davalo vedet uz od patku, ale jste holky sikovne, tak jste to zvladly levou zadni :slight_smile: Preji vam hlavne hodne zdravicka!!!!!
12. dub 2009 ve 03:22  • Odpověz
Jo a v albíčku máte fotečku malé Kristýnky od Andy. Koukam, ze Andy mela pekny vzruso :wink:

Jsem z těch porodů nějaká rozrušená, nemůžu vůbec spinkat :grinning: Už bych chtěla mít Honzíka taky u sebe :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 03:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.