• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Teda bobas, Vy jste pořádnej kousek :slight_smile: Ale je správňáckej :wink: My zdaleka nepasem jako Vy, ale dr.říkala, že to zatím stačí tak jak se snaží. Jakto,že spíš tak málo? To Tě Mareček tak zlobí v noci?
13. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
misi: jestli myslíš ty abdukční kalhotky, tak já jsem je Týnce taky objednala. Jenže to bylo ještě větší peklo než široké balení. Protože v tom se už vůbec nemůže hýbat a navíc, jak je ta vložka tvrdá a pevná, tak to na ní ani nerželo a když jsem to přitáhla pevně, tak měla děsně otlačený nožičky. Kalhotky jsem prodala a vrátila se k širokému balení. už ji tak balím od března a snáší to vcelku dobře. Zvykla si, protože nic jinýho jí nezbylo.

petrach: moc si neodpočinu a bohužel tu nemám nikoho, kdo by pohlídal. Týnka má šílený zelený nudle, takže celou noc odsávám, budí jíi to, u odsávání řve jak tygr až jí tečou slzy. Odsaju a hned je to tam zas. Naštěstí horečka ustupuje. Teď jsem se dala do boje s bacily a gruntuju celou ložnici, aby tam nezbylo ani smítko prachu a bacilů. Kdybych mohla, tak to celý vyleju savem. Jenže to nejde. Ještě chci najít v Praze, kdo čistí peří, aby mi vyčistil peřiny a polštáře. Tam už toho taky musí být.
13. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
bobas: pěkný fotečky. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Hehe diky holky
Andy no dneska si malej v pul druhe rano nechtel odkrknout a me uz se jednou stalo ze se pak za dve hodinky vzbudil blbe si krkl a nemohl se nadechnou takze jsem pak uz moc nespala. No a vecer me nejak neslo usnout nevim proc :angry:. Ale malej je zlaticko jeho oblibene je v sedum se nabasti v pul devate nejpozdej je tulik. Budi se me kolem jedne rano a pak v pet :wink:. Takze je to moje zlaticko. No a pak usne max na pul hodinky az hodinku a dalsi spanek se u nas provozuje az ted kolem obeda a pak az zase vecer :grinning:
13. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky,
bobasku krasne fotky,pekne pasete kone :wink:

kremčo tak i my už mame nemocnou Elin,rano vstala s horečkou,ale u ní je to celkem v pohode,už si řekne,ne že bych to zlehčovala,ale spíš mám hruzu,kdyby to chytl malí,co bude,už jsem i brečela,tak se bojím,
nemá žadnou imunitu,z tech všech leku co mel je desne oslabeny,dr nám řekla že je mam izolovat,ale co pak to jde? jsou každy jinde v místnosti a já lítam mezi nima,ale stejne ty bacili tu jsou
nahodou s tím savem jsem na to taky myslela,nejsi sama..

andy a ty si stežuješ :grinning: dyt je to beruška
ambret včera jsem zapomela ti napsat,že jsem rada,že vam ta kontrola dobře dopadla :wink:
13. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Petrach to je strasny s tema nemocema. At je Elin brzo zdrava a malej nic nechytne. Nepomohla by rouska?
kremco s tema kalhotkama teda uvidim zkusim mu to dat kdyz tak na obleceni to pry se taky muze. No a uz mam kontakt na dobryho ortopeda. Zajdu tam v pondeli a uvidim. Kdyz tak si to necham to baleni poradne ukazat. Prijde mi ze ta plinka je nejaka kratka. No a pak budeme muset vydrzet ten rev. :confounded:
Andy mala je super :slight_smile: Bobasku krasny fotky, malej se uzasne rehni. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
kremca mohla bys dat do albicka fotecku tynky s tim sirokym balenim at vidim jak to ma vypadat? prosim
13. čer 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
misi: dobře, večer ji vyfotím a šupnu to sem. Plínka není krátká, jen ji musíš složit na třikrát podélně a pak přehnout o jednu třetinu výšky. Druhou si nechávám širší, abych jí to mohla dobře sepnout. sice se to nemá, ale já jí tam dávám dva spínací špendlíky. V tescu ale prodávají na tohle igelitové kalhotky, které plínky drží. Stojí asi 60 Kč.

Holky, ona mi vůbec nechce jíst. Max. dá 50ml a vůbec se nehlásí. A teˇpo dvou hodinách jen 40ml a čaj taky nechce. Vůbec nevím, co s tou holkou dělat.

petrach: to mě mrzí, že máš taky maroda. Jestli můžeš, tak ji na pár dní odvez k babičce, jinak se nákaze nevyhneš. Já udělala maximum, ale bohužel mám babičku 200km daleko. Kdyby byla tady, tak už u ní Nikča je a Týna to nemusela chytit. :frowning2:
13. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
no jo jenže moje mamka dela až do čtvrtka a tchyne na tohle není,ma svoje zajmy :unamused:
musíme to vydržet,doufam že to nechytne,vetrám pořad a nesmí z pokojíku v patře,naštestí je tam i koupelka a ja budu s malím v přízemí
13. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Taky jsem pridala fotecky.
13. čer 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
holky, jo, v noci spinká hezky, to jo. doufám, že jsem to zase zakřikla :astonished: teď jsme byly na dlohé prochajdě a v Kaufu nakoupit, předtím snědla jen 40 a samozřejmě, že na procházce dostala hlad, tak jsem s hysterákem letěla domů a teda žádná sláva. Snědla necelých 70 a začla zase brečet. Já si fakt myslím, že má tu moučnivku. Jazyk má bílý jen dost vzadu, tak nemůžu vyzkoušet jestli se to dá setřít, nevidím tam pak :unamused: teď jsem si, ale všimla, že i na patře má bílý fleky. Holky, myslíte, že ji mužu koupit tu genciánku a mazat ji to tím? Přijde mi, že ji to bolí a proto pak u jídla brečí, i když by třeba ještě jedla... :frowning2:
peto, tak to mi je líto. Mě taky napadla ta rouška, jako misi. Prostě ji mezi nima nosit a pak poprosti manžu, ať k Elin chodí on. Snad to nechytí :unamused:

kremca, neboj, ona se zase rozjí. My tohle baštím kolikrát normálně. Hlavně, že aspoň něco sní a až ji bude lépe, tak se to zase vrátí. Myslíme na Vás :wink:
13. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Andy a nechces s ni zajit k dr? Ja bych asi zasla. Ale klidne to muze byt ze ji to boli a pak nechce papat. :confused:
Tak ja mam dneska volny den, rekla jsem ze dneska se o maleho stara manza. Takze ja jen kojim :grinning: Uz ho trikrat prebaloval a ted je s nim venku. Sam si ho i oblikl. Kdyz se me ptal kde co ma tak sem rekla jen komoda a at si to najde sam :grinning: On je rad ze si malyho uzije. :slight_smile: Tak ted jsi jdu sednout ven, dat si caj a cokoladu :grinning:
13. čer 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Kremca diky, pak jen prosim pisni zes tam tu fotku dala. A ja to omrknu. Ty kalhotky mam a jsou dost blby.
Petrach vazne na vas myslim at to malej nechyti. Uz si toho zazil dost, chudatko maly. my zitra jedeme k babicce. Doufam ze tam nebude sestrenka, mely pry nemocny decka, uz jsou vetsi. Tak bych taky nerada aby malej neco nechytil.
13. čer 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
misi, jo, to já si zajdu určitě. Vždycky když mi řekne, že mám přijít za 14ní, se objeví něco a já tam musím jít dřív :unamused:
Tak tohle by mi neklaplo, dát malou Tomovi. Ale dnes se mě ptal proč někdy neudělám vajíčkovku, tak jsem mu řekla, že nemám čas :grinning:
13. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Co je vajickovka? Tak manza se uz vratil a ja musim koupat. :slight_smile: Manza hrabe travu, to mu to dlouho nevydrzelo :slight_smile:
Jinak mam nove album na rajčeti., Tak koho by to zajimalo http://scotty78.rajce.idnes.cz/Pel_Mel_Hofici_-/
13. čer 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
AHoj holky,
hlasim ze ziju :wink: Dneska jsme byli cely den na vylete - v Hrusicich a u znamych a dorazili jsme az pred chvilkou. Prcek byl vzorky, jen u znamych chvili brecel, ale pak vytuhnul :slight_smile:
Jinak na me asi taky leze nejaka ryma, uz to citim v nose, tak jsem si uvarila bylinkovy caj, dala vitaminy a snad to prejde. To je z toho blbyho pocasi. Hlavne, aby to nechytil prcek :frowning2:
13. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
misi skukla jsem rajče,nadherne fotky,mame hodne stejnych oblečku,holt cherokee :wink: i lehatko
s tím vaším pset to je super fotka jak u nej leží :wink:

kremčo jak je Tynce?
andy klidne jí to potírej,tím neublížíš,muže to byt ono,že nechce jíst proto

Elin mela ted 37 a jinak jí nic není,ja stejne hysterčím,mlíkozas nikde,už jsem si dala i senohnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak bohužel musím napsat neradostnou zprávu.Tatínek nám dnes ráno v 6,00hod. zemřel :frowning2:

Tak už se,alespoň netrápí a je už mu dobře.Nepíše se mi to vůbec lehce.....Strašně moc mi chybí a to tu není pár hodin.A co pak až ho budu potřebovat a on už tu není :cry:
Jela jsem do nemocnice pro jeho věci a pak jsme byli celá rodina pohromadě.Je to strašné období.Promiňte,že Vám to sem píšu,ale myslely jsme tu na měj společně a bohužel ta nemoc ho přemohla :pensive:
13. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
A ještě dost podstatná věc......Zemřel alespoň ve spánku a neměl žádný hnusný záchvat.Nevydrželo to srdíčko.A ani se nedivím,když to takovou dobu tajil a byl na to sám :frowning2: Jsem strašně nešťastná :cry: :cry: :cry:
13. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Vikul, upřímnou soustrast. To je hrůza, ale opravdu už je to konec trápení. Držte se celá rodina.
13. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky

Vikul, upřímnou soustrast a drž se
13. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Vikul, uprimnou soustrast, ale tatinek se nastesti moc netrapil a v nebicku to pro nej bude lepsi
13. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Petrach nestresuj at se mlicko tvori. Hrusti na vylet bylo krasny pocasi :slight_smile: Jinak mam radost, kamoska mi poradila dat pampersku na to normal plinku a na to zase pampersku. A je to super. Malej ma nozky vic od sebe a nevadi mu to. :dizzy_face: Zatim jsem zkusila dat jednu, ale zitra zkusim na noc ty dve.
13. čer 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
misi: fotky vloženy
13. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Vikul uprimnou soustrast. Drzte se.
13. čer 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
vikulko je mi to moc líto,opravdu :frowning2: upřímnou soustrast
chtela bych ti tak pomoct,ale nejde to..
13. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
vikul: upřímnou soustrast, vím, jak ti je. :frowning2: Máš Štůfka a ten ti bude oporou.

petrach: Týnka je bez horečky, ale má šílenou zelenou rýmu. Doufám, že nám mudra dá pamycon a bude dobře. Skoro ale nejí, pít čaj taky nechce, snad se aspoň trošku vyspí.
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
hurá, ted ve spánku slupla 130ml.
13. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Kremča díky za fotoserial :slight_smile: Je to fakt nazorny. A to navrchu je barevna plinka? A obleces ji na to v pohode overalek, kdyz je tak rozcapena? Ja zatim dala jednu ale zitra zkusim ty dve. Ale bud to udelam jak ty a nebo na to dam jeste tu pampersku.
13. čer 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
vikulko, je mi to moc líto-upřímnou soustrast :cry: je to hrozný, když umřel v lednu Tomův tatínek na to samý, bylo to fakt těžký, takže pro tebe to musí být o to horší, byl to tvůj tatínek :frowning2:
kremca, to je dobře. za to u nás se dnes nespí a nebaští, a když něco zbaští, tak jak si říhne polovinu vybleje :unamused: Pořád ještě ublinkává občas jakoby vodu. rýma už to snad není.
holky, maj vaše miminka taky některá z pláče někdy popraskaný-lehce žilky?
misi, fotky hezký :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.