• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikulko mrzí mě to jak jsem ti už psala už je tatínkovi lépe a netrápí se . drž se a Štůfeček ti hodně pomůže uvidíš.
13. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Holky děkuji,

to už zahojí jen čas.Jen si to nedovedu představit.Už mě pálí celý obličej od soli.TAk snad už zítra bude o kapičku líp
13. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
vikul, přesně před 11lety, taky 13.června, taky byla sobota, mezi 5:45 - 5:55 - už si přesně nepamatuju. Umřela mi moje nejoblíbenější babička. Nejvíc na světě milovala jsem maminku a pak hned ji. Je to moc smutné. Rakovina jedna hnusná :cry: :cry: Ale čas je nejlepší lék. Do dnes se mi o ní zdává, jsou to moc hezké sny, mám je ráda. Byla šíleně hodná. Uvidíš, že ve snu se s tatínkem zase setkáš. Je to taková náhrada za lidi, co milujeme a už tu s námi nejsou.
13. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj mamušky!
že bych tady byla dneska první :astonished: Nam dneska odjizdi tatka opet na sluzebku, tak si ho jeste musime s prckem uzit :wink:
Andy, my zilky popraskane nemame, ale nam se pri revu prohlubuje fontanelka :grinning:

Jeste se chci zeptat, jestli se nekomu taky udelaly na hlavicce takove suche flicky a odlupuje se to? Cim jste to mazali? Ja to zkusila namazat jednou olejem a jednou indulonou a trosku vycesat kartackem na vlasky, ale stejne se to porad dela :frowning2: Ted jak se udelalo teplejs, tak jsme samy pupinek nebo vyrazka a to ho tolik neoblekam. To nevim, co budeme delat v lete, asi bude muset byt prcek nahaty :grinning:
14. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Hrusti ty šupinky můžeš mazat jakýmkoliv olejíčkem. Já to mazala přímo tím , kterým jí mažu po koupání a je to olejíček od Hipu a pak vyčesávala kartáčkem a už jsme se toho zbavili a už tam nemá ani jednu šupinku :wink:
14. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně mi jde koník.

misi: normálně ji oblíknu. Ono se to trochu zmáčkne, je to měkká plínka. Nahoře mám barevnou, protože je větší a líp se mi to pak spojuje. :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
hrusti, nám vyskáčou akorát, když se hodně upotí. Jsou to prý mazové žlázky, které není dobré drbat, protože se roznesou po celé hlavě, Jinak ty obyčejné suché šupinky se mažou olejem a vyčesávají, ale stejně se pořád dělají.

U nás noc lepší, už je Týna bez horečky, ale rýma se ještě víc zahustila, že nejde vysát pořádně a tahám to i s krví. Asi nějaká žilka nebo co.
14. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Kremca, chudas Tynus, at je ji brzo lip :slight_smile:
Tatka uz nam odjel na sluzebku,t ak jsme se byli venku projit. Je tam fakt husty vedro :unamused:
14. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky holčiny koník nějak nešel

my jsme teda trochu včera válčili. davídek má řídké hoví ale jen jednou denně a žluté a včera dvakrát blinkal.po jídle . jednou to se asi přepaapl a podruhé v noci když jsem si ho pokládála na sebe jako na odříhnutí tak vše vyhodil asi jsem ho nějak zmáčkla či co . ale byla jsem v nervech. dnes jsme radši doma aby nebyl moc ve vedru a zatím naštěstní neblinkal tak se to snad zlepší nikdy na to netrpěl. ve stredu jdeme na kyčle .

jinak v pátek u dr. vážil 4350g a měřil 54,5cm takže narostl super. tak snad bude v pořádku a zas nehodí šavle. :frowning2:
14. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
anitt: to se někdy stává. Prostě jim to mlíčko nesedne. Nemusíš se děsit. HOrší by bylo, kdyby to dělal po každém jídle. Týna mi ted taky kadí jen jednou denně.
14. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky! My dnes výletili. Byli jsme na jarmarku a pak u tetky na chalupě.Akorát jsme přijeli dom a malá hysterák jak blázen-nepamatuju, ani v náručí nebyla k utišení. Tak jsem chovala malou a do toho baštila nugetu, páč já to brečení bez nervů nezvládám. Teď už spinká, akorát teda bude koupání dýl.
kremca, to jsem ráda, že je už Kikče líp :wink:
anitt, hezky rostete, normálně my jsme tu nejmenší. I kdžy ráno na váze, jsem ji tam položila samotnou, měla 4,1kg, ale oblečená, takže snad ty 4kilča už má berunice, to to trvalo.
hrusti, to aby teda vůbec neřvali :grinning:
14. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj holky,

vikulko myslím na tebe

kremčo u vas už líp,to je dobře,teda obdivuju te,ja už padam na usta a to dnes už i manža pomahal,včera jsem spala až od 3 hodin,Elin mela 39.6 a nešlo to dolu a než jsem pak odsala mlíko,ktere zas ubyvá tak jsem spala asi 2 hodky,takže jsem totalne k.o. jak na potvoru dnes bylo navštev,takže o spanku nemohla byt odpoledne ani řeč :angry:
anitt třeba to bude fakt tím vedrem,tak at mu je líp broučkovi
andy pro jednou se na koupaní vykašli,necj ji spat a ty bež taky,ju?

zitra me vyhrožuje manža odvezt pc,mame ho zas zavyrovany,ale ja ho nechci dát,bez koníka to nevydržím..
navíc tede držím palce jednomu malemu bojovníčkovi z unorovek,takže se kukam,jak se ma
14. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoj peto, já už teď zrovna o tom přemýšlím, že ji nechám spinkat po tom hysteráčku. Já si myslím, že byla přetažená. Musíš trochu odpočívat. Chudák Elinka, že jí je tak zle. V tomhla Tě obdivuju, že vydržíš ještě odsávat. Ale asi Šimůnek to potřebuje kvůli imunitě a Ty mu to chceš dát, tak to plně chápu. Jen, ale aby si třeba z toho neonemocněla Ty :unamused: Já bych Ti tam na opravení pc poslala Toma. Já teď 2dny taky nebyla na svým pc, měla jsem tam vira, který mi tak sekl pc, že se nromálně propojil z hardiskem a sám se mi vypínal a my mysleli, že je to prachem v pc, tak jsme ho vevnitř vysávali, to je taky důležitý dělat nebo oni pak ty bedničky zlobí, ale Tom je šikulka, pěkně mi ho zase zprovoznil a po viru ani památka. škoda, že jste na druhým konci republiky. Jinak já nedonošeňátka taky občas sleduji...
14. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
andy začínam přemyšlet,že to vzdam,ted jsem zas odsavala,krmila do toho meřila Elin..je to na palici..
stejne opravdu at delam co chci,tak mlíka je pořad mín,musím odsavat ve dne po 2 hodkach,aby mel co pít a to už jím i ten senohnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 00:21  • Odpověz
petrach: zkus ještě kombinaci: laktánek, senohnus, jestřabina nať. :slight_smile: A když ani tohle ti mlíčko nezvedne, tak pak už nevím. Laktánek se pije ráno před jídlem a na noc těsně před spaním - je to piksla dvoukilovka s takovým práškem a kupuje se to na www.4fitness.cz, tuším, ta jestřabina nať - 5g zalít 200ml horké vody a 10minut louhovat - pít dvakrát denně a senohnus dvě kávové plné lžičky 3x denně. Zkus to a uvidíš. Bohužel ale stres je potvora. Já se těma všema bylinkama hodně uklidnila. Nicméně je to jak říkáš: "na palici". :slight_smile:
15. čer 2009 ve 04:30  • Odpověz
Dobre ranko holky
Vikulko je me to moc lito a preji uprimnou soustrast :cry: .Ale jak pises cas rany zahoji a zustanou ti vzpominky. Ty ti nikdo nevezme. Ja vzpominam na tatu a babicku s dedou vzdy kdyz je me ouvej. A casem zjistis ze te ta vzpominka zahreje a pohladi.Hlavne hodne hodne sil, Simunek ti ted hodne pomuze.
Petko a Kremco tak at jsou prckove brzo zdravi. Ty nemoci jsou hrozne a ja taky na manzela halekam at basti vitaminy, ze to pocasi si o nemoc primo rika.
Jinak holky ja cekam kazdym dnem ze me zavola bracha ze jsem tetou a mala Kacenka uz bude snama. Jsem snad nervoznejsi nez kdyz jsem mela rodit ja :grinning:
U nas se vcera vyletilo, ale bez maleho. Toho jseme dali na hlidani babicce a dedovi. Holky oni snim jezdili celou dobu krom krmeni po te jejich vesnicce aby vsichni vedeli jakeho maji vnoucka. Jsem se musela smat kdyz nam deda rikal ze byli doma jen na krmeni a to meli maleho od 8 hodin rana do 11 dopoledne. Tak pocitam ze je dneska pekne bolej nohy :grinning: . No a ja s manzou jsme malemu koupili nejake dupacky a overalky. Uz nam zacina bejt 68 akorat a bohuzel 62 uz muzu vyprat a uklidit. To je fakt sila jak se se vytahuje. :slight_smile:
15. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas dneska noc des bes, ale na Petu teda nemam. Peti, drz se. At je Elince brzo lip. Podle me ti to mlicko jde dolu kvuli tomu stresu, ale je mi jasny, ze neni sance si poradne odpocinout :frowning2: Leda odstrikat a zaukolovat manzu, at nakrmi a jit si na chvilku lehnout, jestli usnes. Ja kdyz jsem nekdy hodne pretazena, tak stejne nezaberu.

Andy, Honzula je asi solidarni s Davidkem, dneska rano taky hodil peknou savli. Ale podle me se asi prejedl, pak se smal a nevypadal, ze by mu neco bylo, tak snad to bude dobry.

Andy, nevis jak se jmenuje ta masticka, co ti dr. napsala na ty potnicky na obliceji? Ja jsem na radu Vikuly zacala mazat Bepanthenem, ale na chvilku to zmizi a jak je vedro, tak ma zase cerveny tvare. Mne je ho chudaka lito :frowning2:

Bobas, koukam jak pekne rostete :slight_smile: Kolik toho ted Marecek zbasti?

Jinak prcek byl vcera protivny, nevim, jestli poznal, ze neni doma tatka. Vecer usnul pozde, predtim vyzahnul 190 ml :astonished: :astonished: :astonished: , tak jsem si rikala, jak dlouho vydrzi, ale od pulnoci uz zacal pobrekavat, musela jsem mu nahazovat dudel a pokazde jsem myslela,ze me asi s ni i s dudlikem, caj nezabral, tak ve 2 hod. rev, tak jsem mu daval napapat a vzbudil se opet v 5.45 hod. A to ted posledni dobou zase pekne spinkal od 20 hod do 5 hod., tak nevim, jestli mel hladik z toho vedra :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Krásné ránko sluníčka,

včera jsem Vám psala pár řádků,ale neodeslalo se mi to :unamused:

Moc Vám všem děkujeme za soustrasti.Už je mi mnohem lépe.Říkám si,že ho nic nebolí a netrápí a to mě drží nad vodou......Pohřeb dělat nebudeme posedíme pak jen s rodinou až nám tatínka pošlou zpopelněného.
Kryštůfek je strašně hodnej jen trpíme zase na prdíky :frowning2: Už to trvá třetí den co se nemůže vykadit :confused:
15. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Vikul, to chce cas. Hlavne, ze se tatinek netrapi. Chudak Stufek, snad je to jen docasne a brzo se mu ulevi.
Jo, a darek od tebe ma u prcka uspech. Ty barevne kravicky se mu moooc libi :dizzy_face:
15. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky, hura konecne jede kun :slight_smile: Petrach taky se drzte, to je des ty nemoci. Vikul zvladas to uzasne, snad bude Stufkovi co nejdriv lip, prdiky jsou potvora. :unamused:
My vcera byli u babicky a dedy. Malej krasne chrnela a byl hodnej. Za to dneska si to vynahrazuje. Od rana je protivka, byli jsme u dr na trimesicni kontrole, ale dr tam nebyla, ze musela na pohreb. :frowning2: Takze jsem ty skoro tri kilaky tam a dalsi zpet slapala zbytecne :angry: uz se mi to tak stalo podruhy. Nechtela jsem cpat v tom vedru prcka do auta, protoze tam je tak 40 stupnu :frowning2:. Tak zitra druhej pokus. Malej rval celou cestu zpet. Nemohla jsem ho vubec utisit. Asi blbe snasi ty vedra. Dneska pije po dvou hodkach :frowning2: Doma taky rval. Odpo konecne usnul a uz spi dve a pul hodky. doufam ze jeste chvilku bude, dopo vubec nezabral :frowning2:
Na noc davam prckovi to siroky baleni a usina celkem v pohode, je pravda ze se ty plinky trosku zmacknou.
Co vy jak vam snasi deticky ty vedra?
15. čer 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj maminky! my máme spací nemoc, od včera od těch 7 pořád spí, jen se nají a spí. jen ráno a teď chvíli koukala. ráno jsme si troch hrály a teď jsem ji četla básničky, tak si u toho dudala a teď jsem ji pustila Kristinku písničku, tak u toho skoro usíná zase :astonished:
vikul, a nemůže mít tu alergii, to prý pak mimča hodně trpí na koliky a lepší se to, když maminka která kojí vysadí mlléčný výrobky včetně pečiva a Ty si psala, že se mu to zlepšilo, když si to nebaštila.
hrusti, mně to napsala dr. je to vyráběná mast v lékárně a já nepřečtu te název, je to psaný rukou a je to od A. vy jste teda jedlíci, 190, to v životě nesníme :grinning:
peto, já tě chápu, musí to být náročný :unamused:
15. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Achjo, ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla, nestíhala jsem, bylo hodně práce, ale teda zprávička od Vikulky mě šokovala. Vikulko, drž se zlatíčko, to teda je jak rána z čistího nebe, strašně rychlé... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Radši o tom moc nebudu mluvit, abych Tě nepřivedla do smutničení. Tak snad jen popřeju hodně sil.

Holky, nestíhám Vás dočíst, tak doufám, že jsem nepropásla něco důležitého.
15. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Hrusti, už Ti dorazila manduca? Já už si jí taky objednala, paní mi jí prej pošle zítra, objednávala jsem jí na doporučení Ambret z e-shopíku a stála jen 2220,- i s poštovným, což je superior.
15. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky maminy a mimča :slight_smile:
tak jsme byly na 4měsíční kontrole. Týnuš váží 7820 a měří 67cm. :slight_smile: je to můj sumík. Jinak už je lepší, ale pořád má velkou rýmu. kaká jen jednou denně hodně řídké a moc nepapá ani nečůrá. Taky z čeho, že? Tak jsem jí udělala čajík a bud ji prolévat, aby aspoń čůrala dost.
Nikča taky dostala ATB, nesmí na sluníčko, takže celý týdne budeme tvrdnout doma. nakoupila jsem na celý týden. To bude zábava. :frowning2:

misi: na široký balení si zvykneš ty i prcek. Mě spíš teď trápí, že s Týnou nelze cvičit, protože mi fakt kladě silný odpor. To bych jí ty nohy musela zlomit. Nevím, co si s ní mám počít. Jestli to zavolat doktorovi, nebo já nevím. Zase nechci riskovat řemínky, kdyby to nebylo v pohodě. :confounded:
15. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky, my byli o víknedu na chatě a taky na výletě na Pražském hradu, takže jsem se na koníka nedostala.
Vikulko, i já Tobě a celé rodině přeji upřímnou soustrast. Hodně mě ta zpráva zaskočila, bylo to hodně rychlé a nečekané :pensive: Drž se!!!
Kremca a Petrach, teda to je mi líto, že máte nemocné děti. Doufám, že to Šimůnek nechytí a že je už Elišce i Týnce líp :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Děkuji i za rodinu.....

Kremco tak to je Týnka borec a Štůfík ji jen tak nedožene :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Je to moje suminda. :slight_smile: Ale ona z toho vyroste.
15. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Karco, uz mame manducu doma, ale zatim jsme ji nezkouseli. O vikendu jsme byli v Hrusich, ale byli jsme s kocikem. Manducu vyzkousime mozna ted o vikendu, nebo ji vyzkousim doma pri uklidu :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
No mě se nezdála jako sumíík :grinning: Je hodně veliká :slight_smile:

Hrustíku jsem ráda,že se Honzulkovi hračka líbí a Štůfej ji má také rád.Protože je lehká a padne krásně do ručičky.

Karčo rána to byla taková,že jsem se bála,že přijdu o mlíčko.Ale vypadá to dobře a zvládli jsme to společně se Štůfulkou.
Jinak jsem dnes dostala mrchu :unamused: A jak je to ,že přestane chutnat mlíčko???To jako jen po dobu ms???
15. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
holky, přidala jsem nějaké fotečky z víkendu :slight_smile:
Vikulko, moc na tebe myslím, ráda bych ti nějak pomohla, ale vím, že to nejde... Drž se!!! S tím mlíčkem by to mělo být jen po dobu ms :wink:
15. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.