• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzí fotečky krásné.Moc Vám to sluší a Verunka je krásná :slight_smile: Je ti strašně podobná :wink: Alespoň se mi zdá podle foteček :slight_smile: To se u nás nedá říct :frowning2:

Zuzí jsi moc hodná, ale pomáháte mi i tím,že mě tu posloucháte a tolerujete moje negativní příspěvky :pensive:

Strašně mi chybí,ale je mu tam dobře....Má tam tatínka,sestru ,maminku,švagra kterého miloval :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
BObásku také máš nádherné fotečky.Malej už je kus chlapa :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
zuzi: moc hezké fotečky. Máš pěkné mimi. :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
bobas: malý už taky pěkně pase - snaží se moc, šikulka. :slight_smile:

Holky, Týnka už se snaží na bříšku lézt. Zatím jí to moc nejde, ryje u toho nosem jako prasátko, ale je to švanda ji pozorovat. :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Zuzik krasny fotecky, mala se fakt krasne smeje :slight_smile: Je videt ze je spokojene mimi.
Kremca muzu mit jeste dotaz k tem kyclim? Vy mate co za nalez, ze naridil dr siroky baleni jen v noci?
Prdoch konecne usnul, dneska to bylo fakt narocny. Uspal ho manza, ma vic trpelivosti nez ja.
Holky videli jste ve zpravach tu maminu jak skocila pod metro s tema detma, jedno bylo dvou mesicni. To je strasny. Pry laktacni psychoza.
15. čer 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
holky, moc děkuju za pochvalu Verunky. Ty mimča se mění před očima a každý den je vidět nějaký pokrok :grinning: U nás se třeba nádherně "rozmluvila" a vždycky z toho má takovou radost :slight_smile: Je to fakt krááása. Teď se jí zase nechce spát :frowning2:
Vikulko, já nevím, ale mě přijde, že Štůfek má oči po Tobě :slight_smile:
Misi, viděla jsem to a je mi z toho hodně ouzko :frowning2: Do toho ty dvojčátka, co vypadla z okna - hrůza. Ten tatínek je potrestanej do konce života :frowning2:
Kremca, to je super!!! Za chvíli už bude lézt po celém bytě a budeš za ní běhat :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo a holky, chtěla jsem se zeptat. Malé začalo reagovat to očkování na TBC, má tam červenou bouličku se žlutým hnisem uprostřed. Co s tím? Mám to začat mazat lihem nebo co s tím? Mačkat to nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky moje,

vikulko jeste jednou ti chci vyjadrit uprimnou soustrast - musi to byt tezke. Mas v nas oporu a vsechny jsme s tebou. :pensive:

Zuzi mala je fakt kocenka. Tu boulicku nemackat - to se nesmi. mozna to praskne samo jako nam, ale muzes pro to udelat jen to ze to budes mazat lihem - to jsme delali taky.

Bobas maly je cela maminka a uz krasne pase koniky.

Misi ta manduca vypada dobre. Ja to vidim poprve v zivote :grinning: Jinaky my mame taky davat siroke baleni na noc na kycle. Levou kycly ma mala spatnou - stupen 2, ale pry jednicka je horsi. Prd se v tom vyznam ale detska dr rikala ze je to v klidu a pry se to musi jen hlidat. :unamused:
15. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo a mam dve radostne zpravyyyyy

1) Melinka si vcera poprve sedla. Sama. :slight_smile: Zatim ji to slo vzdy jen do pulky zad ale ted jsem ji drzela v naruci a najednou si strasne rychle sedla az jsem myslela ze prepadne. Rychle jsem ji chytla druhou rukou, takze mame doma maleho dablika. Ale udelala to jen jednou tak asi nahoda. Dneska si sedala jen v autosedacce ale tam je prece jen vys tak ji to jde asi lip

2) Mame konecneee fotky od fotografa. byl Melince mesic a den a teprve dnes jsem fotky dostala :angry: Hodim par fotecek do alba. :grinning:
15. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
a zitra mame 4 mesice takze to poradne oslavime. :grinning:
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojky holčiny
zuzík a janinka krásné fotečky
my válčíme s prdíkama pěkně . dnes jsem musela zase rourkovat ab y se vykadil a byla to nálož a docela průjem ale prý je to ok po mateřině prý průjem bývá tak snad je to ok. jinak už naštěstí neblindí a odsávám tak 70ml za jednu dávku tak se lepším. ted jsem dva dny hlavně odsávala protože jsem chtěla mít kontrolu nad tím kolik toho vypije aby to nepřehnal a zase neblinkal ale brouček se i přisaje takže flaška ho nihak od prsu neodlákává naštěstí je zlatej.
ted spinkaj s manžílkem v pokojíku a já odsávám davku na večer zatím mám 50ml

zítra jedeme ráno na ko po šestinedělí na gyndu tak doufám že budu ok

ty vedra jsou hnusný a ven chodíme jen ráno pak už je to neunosné
15. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj holky,
přes den jsem nemela šanci k netu a pry se tomu říka mateřská dovolená :grinning: male je už líp,teploty šli dolu a už ma roupy,nechce ležet,včera byxl večer muj pro moji aktivní skoro 80 ti letou babičku,vubec byste jí to neřekli,ty roky a je to lepší,byla celí den s Elin a hrali si a četli a ja jsem s malím dole a nahodou už jsem byla fakt tak hotová,že jsem jen krmila,odstříkala a když spal malí tak i já,takže je mi ted konečne líp

zuzí,bobasku mate hezke fotky
kremčo tu zabavu budem mít taky,mame taky ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tema bylinkama vyskouším,ten senohnus trochu pomohl a fakt musím víxc spat,vždycky když už to chci vzdat že mlíko nejde,tak se začne tvořit,tak bojuju dál,chtela bych aspon do tech 7 mesícu,korigovanych 4 a pak už najet na příkrmy,tak uvydíme

jani gratulace Melince k zítřejším malím narozkám :wink:
15. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobre ranko holky
Moc gratuluji Melince ke 4 mesici.
Holky diky moc za pochvalu, malej je desne sidlo a uz se me nekolik dnu snazi prevracet, ale ma naladu tak dvakrat za den a hlavne na prebalovaku.To je pry ohromna sranda mame vse zhazovat a soupat se po nem nahoru. Babicka z toho byla paf kdyz ho polozila na zada a on se ji zkroutil na bok :grinning: . Jinak je to slunicko vcera usnul v osum a budicek byl v 1:47 :slight_smile:
Petko a Kremco je dobre ze uz je lip. :slight_smile:
Zuzik krasne fotecky mala je fakt kouzelna :slight_smile:
Vikulko zvladas to vyborne. A stezujem si tady kazda.
Jsem za vas holky moooc rada. Fakt si sem clovek muze pro utechu, radu a pokecat. DIKY
16. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
misi: Týna měla na první kontrole ve 3 týdnech nedovyvinutá jadérka a kyčle neseděly, jak měly, což je ale v tomhle věku normální. Na kontrole ve dvou měsících pak to bylo lepší, ale pořád tuhé. Ta\ky stupeń dva nebo co. Takže musím dávat balení a cvičit. Na další máme jít na konci července, takže to snad už nějak doklepem. Jsem zvědavá, co řekne, protože sice balení dávám poctivvě, ale cvičení nejde.

Týnce už je líp, v noci jsem ani neodsávala. Ale ráno zase jo. Naštěstí už to ale není zelené. Tak změna k lepšímu a v pondělí snad konečně po měsíci odkládání bude naočkovaná.

jaaninka: gratulujeme Mělince. Ona si sedla z leža? Nebo jak to provedla? Týna se taky snaží sednou - přes břišní svaly, ale to ještě potrvá. Když je ale ve zvýšené poloze, tak si taky sedne. Je však ještě na sezení dost brzy. Záda na to nejsou připravená, takže jí to nedovoluji.
16. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,
rychle vas pozdravim. Mam tady od vcera mamcu, bude tady s nami do stredy, aby si uzila prcka, kdyz manza-tatka je pryc :grinning: Prcek z ni ma oci navrch hlavy, jak na nej dela budliky :wink:

Kremca, super, ze Tynce uz je lip.
Peti, ted uz bude jen lip, hlavne, ze Eli sly teploty dolu a snad to prcek nechytne.
Zuziku, nevymackavej to a kdyz by to prasklo, tak to vycisti lihem.
Jani, mala je sikulka a fotecky jsou moc pekne.
Vikul, drz se. Myslime na tebe.

Holky, mejte se krasne, az bude chvilka, tak na vas mrknu :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
hrusti ty se mas :slight_smile: hezky si to uzij. holky to je dobre ze uz se vam deticky uzdravuji. :slight_smile:
Janinko gratulujeme. My mame dneska taky narozeniny, tri mesice :grinning:
Malej se taky na podlozce hemzi, zveda se do mostu a silene kope. Ale sam se jeste neprevrati. Parkrat z briska na zada, ale obracene jeste ne.
Janinko ty fotecky jsou krasny. Ta s nozickama je uzasna.
16. čer 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny blahopřeji všem oslavencům :grinning:
já byla dnes na ko a vse ok jen mi dr už zakazuje další mimi a asi brzy přijdu o děllohu ale s tím jsem počítala. no hlavně že je davídek
holky ty nemoce jsou u miminek fakt hroný :angry: držte se
už aby ty prdy byly za náma je to mazec ale rourkka je asi nejůčinnější
16. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Misi ty jo Eliasek je presne o mesic?To jsem nevedela, tak blahoprejhi.

Anitko a proc musis prijit o delohu?Nejde to jeste nejak zachranit? :frowning2:

Hrusti tak to mas aspon do stredy hlidani.

Mala od rana povida a ted nechce papat. dela u toho kraviny :grinning:

Kremco nam nikdo nerekl ze mame cvicit. Jen to baleni davat na noc. :unamused: No snad neco nezanedbaji :angry: Mala si taky sedala pres brisni svaly a vzdy ze zvysene polohy ale tohle bylo jine. Mela jsem ji v naruci v leze a z niceho nic si sedla - tak tal jsem stihla zareagovat. Nevim jak to udelal protoze jsem se na ni nedivala ale asi to byla nahoda.Od te doby totiz nic. Ja ji jinak taky nepomaham - nema se to a kdyz si seda ve vyvysene poloze tak ji dam radsi do lehu, ale v sedajde to bohuzel nejde :frowning2:
16. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Misi a Jani, přeju prckům všechno nejlepší!!! Hrozně to letí, nezdá se vám? :slight_smile:
Anitt, blahopřeji ke ko. S tou dělohou mě to mrzí, nejde s tím ještě něco udělat?
Anitt, my byly na rource teď celý týden,protože malé se nechtělo vůbec kakat. V sobotu ve čtyři ráno jsem ji přebalovala a najednou byl ohozenej celej přebalovák včetně mě :slight_smile: Já měla takovou radost :grinning: A od té doby kaká zase sama - sice jednou denně, ale jsem ráda :slight_smile:
Teď jsme měly desetiminutový protestsong a jakmile jsem ji vzala do ruky, tak usnula :slight_smile: Jsem si ji pěkně rozmazlila :confounded: :grinning:
16. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Bré ráníčko! Teda to už je skoro poledne :astonished:
Blahopřeji oslavencům, opravdu to letí.
anitt, to je smůla, ale aspoň máš Dáju a třeba, jak říkají holky, s tím ještě něco půjde dělat.
hrusti, s maminama to jde líp. Já ji budu mít od zítra až snad do pátka. Užij si pohodičku :slight_smile:
bobas, u nás to samý, na přebalováku se otačí už klído na bok a všechno mi z něj schazuje, jak je malá, tak je teda akční jedna radost. Ještě, že ho mám na postýlce a u něj kolotoč, má co sledovat.
Jinak dnes jsem ji čerstvě přebalenou, v lehkých věcech vážila a má po odečtu 4,2kg, tak snad těch 4,1kg už má. Dr.říkala, že mám přijít za týden nebo 14 dní, jak to budu cítit. Tak nevím, zda dnes jít. Večer má vždycky popraskanou tu žilku v oku, ale ve dne to má dobrý, nic červenýho...Tak bych ji to ani nemohla ukázat :unamused: A teda vypadá to, že i dobře přibrala.
16. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Jéé, my máme nového koníka? To teda, ale bude trvat než si zvyknu, ale je to hezký
16. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ale nejdou tam dávat smajlíci...:frowning2:
16. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
andy: v čem je koníkm nový? já si ničeho nevšimla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
kremco, ty nemáš jinou grafiku? To je divný, tak to mám asi jen já, ale mám to tak i na noťasovi...:astonished:
16. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
no fakt to mám, i když mozilu zrestartuju. ještě zkusím pc, to jsem blázen.
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ja taky ne, jak novy? Andy mala je sikulka. My teda asi mame nejakyho pomaliska :slight_smile: Malej usnul zrovna kdyz mame jit k dr. No je tam az do ctyr tak snad se do te doby probere :slight_smile: Dneska grilujeme a jdu na masaz. Se tak tesim.
16. čer 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsemto resetla a na noťasovi už mi to jde normálně a na pc pořád stejný.. to je divný. přitom je to přehledný, jen jako kdyby to někdo předělal... :confused:
16. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Misija byla na masazi vcera, ale tu grilovajdu zavidim - my delali o vikendu kapra. :slight_smile:

Andy treba zkouseji nejakou novou verzi a ty ses jim do toho nabourala - pirat Monca :grinning:
16. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
víte, co je zajímavý? že střecha a beremko mi jdou v poho:astonished: fakt jsem se asi někam nabourala:grinning:
16. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
andy je hekr :grinning:
holky s tou mojí dělohou už asi nic neudělají vlastne je zázrak že je dáda a za to musím být ráda :slight_smile:

Davídek má ted prdy fakt hodně a nepomáhá nic :frowning2: i špatně spinká jak ho to asi budí
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.