• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,
psala mi mareka,moc vas pozdravuje,v kostce jsem jí napsala co kde noveho a tak
nemá čas sem jít,tak se omlouvá,malí ma skoro 5 kilo a 56 cm :wink:
určite sem zass bude chodit,jen co se to uklidní,tak jsem jí napsalamže to neva,malí je na prvním míste :wink:

anittko je mi to moc líto s tou delohou,ale jsem rada,že máš Davídka :slight_smile: ja vím že to zní jako fraze,ale dneska se stala desne smutná vec a ja jsem si uvedomila,jake mame holky štestí,že ty naše zlatíčka máme,takže nesmutni a užívej si ho a kdoví,co te ješte čeká :wink:

misi veliká gratulace Eliáškovi k mini narozkám a mamko chce to dáreček :slight_smile: i sobe jeden,musíme si delat radost

andy tak nevím jak to deláš ,ale ja mam vše při starem :grinning: jsem rada,že mi to vubec jede,kram jeden pokaženej :grinning:
hrusti tak užívek babičku :wink: přežij to ve zdraví :grinning:
16. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
bobasku ješte chci napsat že ten konec příspevku je napsany přesne a vystižne,taky jsem moc rada,že vas holky mam :wink:
16. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
peti je to tak je zázrak že naše zlatíčka mame a že jsou v pořádku
doufám že se nestalo nic vám

fakt je že už jsme spolu dost dlouho a dost si pomáháme už od těhotenství :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Diky :slight_smile: Uz jsem malymu koupila takovou lvi hlavu od Lamaze na autosedajdu :slight_smile: sobe nic, klasika :grinning:
Anitt taky gratulace ke ko, jak psali holky hlavne ze mas Davidka. Nekdo nema ani to :frowning2:
Petrach co se stalo?
Monco tak nam tu verzi popis at s toho neco mame :grinning:
Jinak jsme se vratili od dr a jsme sikovni, pribirame tak 170 tydne, vazime 6010 a merime 70 cm, krasne drzime hlavu a co hlavne tak dr kontrolovala kycle a ji prijdou soumerny :slight_smile: Tak sem se rozhodla ze budu siroky baleni davat jen na noc.
Malej jeste nema ok raminko, takze naockovani nejsme, taky mu to cistila a vymackla ´hrozne moc hnisu, malej plakal, ale kdyz jsem ho pak chovala a dala dudla tak uz se pak zase smal. Pak jsem jela nakoupit na grilovacku a byl straaasne hodnej, asi mi vynahrazuje ten vcerejsek.
16. čer 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Janinko budou stenatka! Co ty na to? V nedeli jedeme delat stenatka nekam ke Zlinu, to bys mela i blizko :grinning:
16. čer 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
holky naštestí nám ne,v druhe diskuzi kam chodím,v nedonošenátkach ...je to smutne,nebudu vás tím zatežovat..jen jsem si uvedomila,jake mám šterstí v neštestí

misi budete grilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bych taky mohla manžu ukecat,at rozpalí gril,co na nej by bylo
takže k.o. dopadla dobře,teda v celku,to široke balení chvilku vydržíte,uvydíš že ne na dlouho
16. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
holky, jsem byla ve městě. koupit tu antiko, 700 stojí, malý nutráč a nějaký blbosti a udělala jsem si radost. voňavkou, tričkem a polosvetrem. malý jsem ještě koupila mýdlo na koupel a větší savičku mam, aby jí to pořádně teklo. než jsme odešli snědla 40 a teď 50 a ještě se mi tžlemí do obličeje jako, že to je děsná sranda, že nic nesnědla.
pořád mi to tu ukazuje jinak než vám:slight_smile: to snad někomu pošlu na maila, abyste mi věřiliy:grinning:
peto, co se stalo? maova nebo jak se ta holčina jmenuje? něco s matýskem?
16. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
peti to je opravdu hrůza brečim tady :frowning2: bože je mi to tak líto
16. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
už jsem si to taky četla, chuděrka, ta má smůlu :cry: A ještě k tomu 3x, je to neštěstí... Musíme být rády za ty naše zdravá miminka. Snad jim to už příště vyjde.
misi, přibíráte krásně :slight_smile:
jinak z ničeho nic už mám koníka jako dřív.
16. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
anitt to jsem nechtela,vubec jsem to sem nechtela psát,jen jsem te chtela potešit,že svoje štestí už máš doma
my všechny..nekdy si říkam,jak tu pak budete všechny psát pokroky a my se ješte budem placat,a pak si zas říkam,že je to jedno,všechno se naučí,sice pozdej,ale má narok..a když se to skoriguje na vek ktery mel byt,tal to bude dobre
v utery mame neuroložku,tak nam držte pesti
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tady jen na skok. Mamca-babi hrozne prcka rozmazluje, porad ho chova, tak jsem zvedava, co bude delat az odjede. Jinak dneska jsme byli u dr. kvuli te hnusne vyrazce na obliceji, tak jsme dostali ondrejovu mast. Jo a vazime 5,09 kg tzn. prirustek 260 g za 2 tydny. No, na to jak zere je to fakt malo, ale pry se vic hybe a je to o.k.
Jinak babi mi vyzehlila kos pradla a ja jsem ji odpoledne vzala po kramech, tak jsme trosku provetrali penezenku a nakonec si dali dortika a zmrzlinovy pohar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt, to s tou delohou je smutny, ale mate davidka, tak ten ti vsechno vynahradi. Je porad zavislak na mamince? :slight_smile:
Ja si radsi ty smutne zpravicky o nedonosenatkach cist nebudu, abych mohla spat :pensive:
Holky, hezky vecer, nejak jsem skocim, az babi odjede :grinning:
16. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Misi budou stenatka?Super - papirovy nebo normal? Tak jestli bude nejaky krasne hnedoucky tak si rezervuji :grinning: Jeste to teda musim rict nejak manzovi - no a radsi by jsme nepapiraka, tak jeste pisni tohle prosim :grinning:

Peti kdy dame ten srazik a jak se vubes mate?Jinak pozdravuj Mareku.

Anitko dulezite je ze mas Davidka a budes v poradku - at ti to dobre dopadne. :wink:

Jinak ja si to o tom matyaskovi letem precetla - je to hrozne - je strasne malinky. Clovek musi doufat ze tohle zvladne. Mame vazne neuveritelne stesti ze mame zdrave deticky. Holky je me z toho hrozne - asi jsem to nemela cist - po porodu se desne o malou porad bojim - me tu ted mrci :sweat_smile: asi abych se ji venovala tak si jdu hrat - papa slunicka a opusinkujete za nas svoje ratolesti. :wink:
16. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Vikulko, já se právě bála, aby si tou ránou nepřišla o mlíčko a jsem strašně ráda, že píšeš, že to snad bude dobré, si děsně silná, i když asi vnitřně krutě bojuješ, na venek to zvládáš úžasně a i mlíčko je, to je skvělá zpráva.

Zuzíku, krásný fotečky a kočárek je teda fakt výstavní, moc se mi líbí.

Anit, ještě že se Vám Davídek tak krásně podařil. A jak to, že přijdeš o dělohu, dostala zabrat?

Misi, doufám, že si si užila krásně masáž. Hned bych šla taky, jenomže se mi opět zhoršila pleť, to nechápu, nikdy jsem s tim neměla problémy a teď mám normálně akné po celých zádech a i hrudníku, vypadám šíleně a tak mi je trapný jít na masáž.

Jinak jsem byla dneska s Ančí na kontrole v 6 týdnech, tak přibírá 250g týdně a teď má 5,8 kg, je skoro veliká jako Misi klučík a tomu jsou 3 měsíce.

Jo a holky, mám depku, kojím a mám hubnout a já přibírám!!!!!!!!! Fakt mě klepne, jsem smutná, když já mám furt hlad!!! Achjo.

K.
16. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
karco ja taky :grinning: po porodu jsem vypadala daleko líp,jenže ted ujíždím na čokoláde,hlavne že naši prci jsou zdraví a hubnout budem potom,ju?
společne na koníkovi :wink:

jani my se máme dobže,až na tu Elin nemoc,takže lítam mezi nima,příští tyden mame neuroložku a jak povolí očkování,tak budem moct cárat po meste a domluvíme se,ted by to nešlo skrz tu naši Elin nemocnou,nebo bys mohla dojet
misi ty klidne mužeš taky na kafíčko,sice to máš dál :wink:
16. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
holčiny už jsem po několika větších operacích a jeste tam mám myom který se zvětsuje a primář nechce riskovattak ho budu poslouchat vždy udelal to nejlepsí

taky ujíždím na čokoládě ach jo :unamused:

vikul myslím na tebe

jani melinka už je hravé mimi? taky se na to období mooooc těším. jinak taky mám o Davídka pořád strach ale to je normální

:wink: hrusti jinak pořád mám klíštátko žádná změna :grinning:

karčo tak pěkně roste zlatíčko to je dobře

:wink:
16. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska se prcek rozhodl vstavat brzo, tak na vas mrknu :slight_smile: Vcera jsem vecer padla za vlast, prcek dostal 190 a porad rval a v noci se mi opet vzbudil a vyzahl 120 ml :astonished: :astonished: :astonished: Ja z nej fakt nemuzu, dela jako kdybych mu nedala najist, ale zase od minule pribral "jen" 260 ml za 2 tydny, takze nepribiva tolik :wink: Mamca-babi mi porad neverila, ze je v jidle sileny a ted jen kouka, jak porad papka :wink:

Karca, ja jsem mela problemy s pleti v tehotenstvi. Byla jsem kvuli tomu i u kozni dr, ta mi poradila nejake kremiky od Biodermy na oblicej a La Roche Posay na telo. Ted nastesti uz je to celkem v pohode, ale predtim jsem mela fakt flekaty a opupinkovany oblicej a dekolt, takze te chapu, ze je to neprijemne. Neboj, urco se to ztrati, to jsou ty hormony a kojeni a pak se to hodi do normalu :wink:
17. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak přemýšlím, že pojedu dneska na výlet za tchánovcema na chalupu do Jizerek, aby měla Anča nějaký věmy a já se trochu vyvenčila.

Hrusti, tak to máš super, že Honzulka tolik nepřibírá, tak mu přidej, když má hladík, ne? To bych taky chtěla, živit se tolika jídla a přibírat tak maličko..., to víš, chlapíci dobře spalujou :grinning:

Já zase ujíždím na buchtičkách a vánočkách, čokoláda teda taky, ale ty buchty budou ten problém :frowning2:

K.
17. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
S tou pletí, může to být ještě hormonama, když už je po všem? Já teda teď objevila ve vzorcích pro Anču Sudocrem a píšou na něm, že je krom na zadeček i na akné, tak si tim ty pupínky mažu, je fakt, že je zázračnej v tom směru, že se to nepřekotí do těch boláků a fakt to rychleji mizí, ale dělá se mi jich tolik, že je to stejně na depku, 3 se vyléčí a 4 vzniknou, no nic, chtělo by to hormonální antikoncepci, ta by určitě všechno srovnala, ale tu nechci, dokud nebude druhé mimi, nechci do sebe ty hormony cpát, nejsem si jistá, jak je to dobré po těch mých 2 potratech.
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Krásné ráno holky! Já jedu k mamce a přivezu ji sem a doufám, že tu s náma do pátka bude. Jinak berunka ještě spinká. Vždycky se ráno tak kroutí, přitom spinká, nevím jestli ji něco bolí nebo se ji něco zdá :astonished:
hrusti, Ty jo. My přibíráme 130g týdně, když baštíme málo. To má fakt nějaký rychlý spalování. I když ono třeba satčí, když posledně byl nevykakanej a po jídle a včera opak a hned to dá třeba 150g. Já berunu předtím než jdu k dr.vždycky nakrmím a hned mažu, aby to nestihla vyčůrat :grinning:
karca, já buchty a tak milovala před těhu, teď zase ujíždím na tatrankách a čokoládě. Ty buchty jsou fakt zrádný, ale taky je mám ráda. Někdo prostě při kojení přibírá, ale až dokojíš, určo zhubneš a nebudeš vědět jak :wink:
anitt, hlavně, že Davídek je v pořádku s Váma-to je nejdůležitější :wink:
17. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
krasne ranko holky,

Melinka se me ted uz pofruhe prokakala tak me zase ceka nadilka :grinning:

Anitko tak to me mrzi s tou delohou ale pan primar urcite vi co dela. :wink: Melinka je hrozne hrave ditko. Zacala se vsim zatim hodne brzy - rikala doktorka. Hrozne brzy zacala i koukat a povidat. A kdyz se ji chvilku nevenujes tak zacne nadavat. To se vzdycky rezu smichy protoze povida a najednou zvysuje hlas - bude to asi pekna rebeka :grinning:

Holky o cokolade me nemluvte. Vcera jsem na veceri snedla segedynak s 5 knedlama a k tomu celou cokoladu milku. Muj se na me jen nevericne koukal a rikal ze se pak nedivi ze nakupuju v takovem mnozsti kdyz to vsechno snim :grinning: Nevim co tim jako myslel ale co mam delat kdyz mam hlad, ale diky kojeni se me vaha drzi a nepribyvam, ale ono to jednou prijde a budu se divit az stoupnu na vahu :sweat_smile:

Peti a mas auti - klido muzes prijet i k nam na kafi - :wink: Misi vidis - kdyz dojedes tak by jsme mohli dat scuka i s Petou - my to mame do Zlina kdyztak obe kousek, a nebo klido muzete prijet k nam ale nevim jak by se s tim popral nas pes kdyz budete mit hafana i vy. :grinning: Ona se psu a tech velkych boji a utika pred nima - asi se boji aby na ni nehupsli :grinning:
17. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky, jani je to bez pp :wink: ja taky ujizdim na cokolade :grinning:
Na kafco se muzeme urco domluvit. Nasi bydli u Kromerize tak bych to k vam sfoukla. :wink: Doufam ze ty stenatka vyjdou. Jedno ti tmavy zarezervuju a budu imformovat jak si vedou :wink:
:grinning: Jedeme dneska na vylet, malej se me totalne pokadil az na krku, si umi vybrat chvilku :grinning:
17. čer 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Misi super, tak ja bych radsi fenecku, ale muze byt i pesan. No informovat nestaci - hned jak se narodi tak posly fotky - ja si ho budu hyckat od narozeni :grinning:

No super - tak kdy by jsi mela cas na srazik? Ja se prizpusobim pokud uz na ten den neco nebudu mit. Peti a ty se doufam taky pridas :wink:
17. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojí holky,
tak Týnuška pro změnu začala kašlat, tak jsme opět naklusaly k mudře. Naštěstí je to jen z té rýmy a dostala Hedelix.

Já taky děsně jedu na sladkým a čokoládách. Každý den tabulka. Fakt síla. :grinning:
17. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojte mamulky,
tak jak se daři? Jsem tento týden zase u našich a není moc času na net, takže vás trochu zanedbávám.
Andy, čepičku už máme na cestě, tak jsem zvědavá, jak bude Natálce slušet.

Já teda nevím, co to má malá za období, ale přes den vůbec nechce spinkat, včera naspala za den jen hodinu a to trhaně a ne v kuse a pak nemohla večer zabrat, tak jsme zvolilinouzové řešení a měla jsem ji u sebe v posteli.
Teď spinká už půl hodiny, tak snad vydrží ještě aspoň hoďku.

Manžel je teď furt v práci a navrhl, že když to vyjde, tak si vezme příští týden dovču, to by bylo super.

Jinak jsme byli o víkendu u tchánovců a tam se Natálce ani trochu nelíbilo, asi to má po mě :grinning:

Holky a co Andrea, jak šla na to vyvolání, už mají malého doma?
17. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Bemo ona uz ti mala moc spat nebude :slight_smile: Tak si uzij navstevu u rodicu - aspon mas relax.

Tady je silene vedro - na mrtvicu :grinning:
17. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak to jsi mě Jani moc nepotěšila :unamused:
Ale co dá dělat. A jak Ti spinká Melinka?
Natálka aspoň v noci spí celkem dobře.
Taky je taky hic. Ještě že jsme u našiich a nepotíme se doma v bytě.
17. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Bemo me prave Melinka do tech dvou mesicu spala porad a od tech dvou me spi jen dopoledne a odpoledne max tak hodku - vetsinou az kolem 4 a pak po koupani uz jde spat ale nekdy usne v 21h ale nekdy chce spat az ve 23h, ale spi pekne - tak 7 h vkuse se ji zadari. :wink:
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Bemo, prcek uz taky spinkat pres den moc nechce, ani v kocarku. Usne mezi papanim max. na hodku a pak zase cuci.
Dneska mame zase nejaky prdiky a to uz to vypadalo, ze to bude dobre. Chudak se tady cely den krouti, jsem mu musela strcit rourku do prdelku.

Andy, Karca, ja jsem z prcka uz silena s tim jidlem. Normalne ho podezrivam, jestli nema tasemnici :grinning:
17. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky teda ja muzu jen tise obdivovat. Me malej spal jen v porodnici. Jinak v noci spinka tak 5 az 6 hodin v kuse a pak si da jeste tak ty 3 az 4 hodinky po pulnocnim papani. Ale pres den naspi kdyz to sectu tak od hodiny max tak 3,5 hodiny. Vic ani tuk a dneska je vak hodnej spinkal dopoledne hodinku a ted pul hodinky to je parada. Clovek i neco udela :grinning:
17. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky,
bobásku teda vy jste nespavci a zlobí se,když se mu nevenuješ?
jani dejte termín a ja uvydím,manža by me musel hodit
bemo Andrejka ma Vojtíška,ale jinak zatím nic nevíme
hrusti teda ten ma spalování,to jsou teda davky,kolik dá dene? je divne že teda moc nepřibral,ale stačí to,nemusí hazet 500g a tak
kremčo už je Týnce líp? berete ješte ATB?

ja teda maleho musím taky krotit s mlíkem,nezná míru,ale zas neřve,že chce přidat
spíme jak kdy,už moc ne,vždycky mezi dvema jídly spí a pak mezi dalšíma je hore,spí tak 2 denne,nejdyl kolem 11-15hodiny,to je čas kdy uklízím,a nebo sedím u netu :grinning:
17. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.