• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti, nejhorsi je, ze prcek hrozne breci, kdyz mu nedam a dela jako kdybych mu nedala najist :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky holky,tak už jsme doma z porodky.Taky mám problém s kojením,malý se nechce přisávat a mě se až teďka utvořilo trochu mlíka.Takže dneska se koupila odsávačka,taky vás bolí přitom tak prso jak dosávate?A ještě jsme na Beba-Tak já jen doufám že se to kojení zlepší.
Jinak porod docela mazec,museli nám trochu pomoct ale Vojtíšek je v pořádku.V pátek jdeme k doktorce,tak jsem zvědavá coi nám řekne na to jídlo.Jo a taky mají vaši prckové tak často škytavku?Co na to pomáhá,a škodí jim to nějak?
Jinak je malý moc hodný pořád jen spinká,akorát nás trápí to papání,ale myslím že tady tohle trápilo skoro všechny že?V porodnici jsme byla z toho zoufalá
17. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
andrejko hledám fotečku Vojtíška :confused: honem sem s ní
to odsavaní bolí ze začátku,než si prsa zvyknou,kup si homeopatika Ricinum Comunis a řecké seno,je to tady náš hit :grinning: ale zabírá a hlavne se nestresuj,velká gratulace ke zdravému kloučkovi,supééééér :wink:
17. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,
předně velká gratulace Andrejce k Vojtíškovi. S tím kojením se nestresuj, určitě to bude jen a jen lepší :slight_smile:
Nám včera prasklo očkování, tak jsem volala do kalmetizačního centra a mám to mazat jodovou tinkturou a 15.7. jdeme na ko. Tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou. Mě malá už taky moc přes den nespí, ale nejhorší je to, že nevydrží nebrečet :frowning2: Hrazdička ji zatím moc nezajímá a když na ni mluvím, tak to zabere chvilku a pak je bengál :grinning: Ale podle dr. je o měsíc napřed - jak délkou, tak schopnostma :slight_smile: Po mamince to nemá, ta byla líná jak veš :grinning: Hodím fotečky z pasení koníků - má z toho hroznou bžundu :slight_smile: V noci mi usíná kolem jedenácté, z čehož jsem na paličku, protože ji krmím v devět a pak prostě nechce usnout. Vůbec nevím, čím by to mohlo být :frowning2: Včera jsem zase večer musela dát Nutráč, protože prsa jsem měla vycucnutý :frowning2:
Hrusti, tak to má Honzík dobré spalování - to je dobře. :slight_smile:
Bemo, krásná fotečka - sluší vám to tam :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Holky fotečky už tam jsou,jen zatím pár,až bude časík dám víc :wink:
17. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Andrejko, Vojtíšek je krásnej!!! Hrozně se mi líbí ta poslední fotka - vypadá tam jako filozof :grinning:
17. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
zuziku díky to on se tak tváří pořád.
17. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
jj, je to krásné mít konečně to miminko doma a pozorovat ty pokroky :slight_smile: Mě se malá teď naučila "mluvit" u prsa. Fakt, nejvíc si povídá s prsem :grinning: Já se vždycky směju jako blázen, různě na něj houká a tak - je k sežrání :grinning: Teď tu na mě zase chrní, prďolka :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Andrei, Vojtisek je roztomile miminko :dizzy_face: Z toho, ze vam museli pri porodu pomahat,si nic nedelej. Nam taky museli pomoc. Hlavne, ze jste oba zdravi :wink:
17. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Zuzik mala krasne pase, Andrea Vojtišek je krasny mimi. Bud rada ze spinka. S tim krmenim se netrap, hodne prikladej. Nam se tak mlicko spustilo.
Janinko zatim se k nasim nechystam ale dam pak vedet. A uz jsem zjistila jak se jmenuje ta dedina. Je to Lhota u Zlina. Tam v nedeli jedeme delat ty stenatka.
Ted jsme se vratili z vyletu a jsme uplne mrtvi, malej porad spal, ten teda vecer asi nezabere. Scotty je mrtvej, lital jak silenec celych 14 kilaku. Dokonce skocil ze srazu za kockou, to sem myslela ze ma polamany nohy, pak se nemohl dostat zpatky. Nastesti to zvladl jinou cestou.
Pristi utery jdeme s malym plavat vany. Uz se tesim :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak naše malá má dnes den teda. Je protivná, pořád pofňukává... :frowning2: Zítra s ní raději zajdu k dr. Má takovou drobnou vyrášku po tělíšku a dneska, když si ublinkla, tak to měla hlenový, i když rýmu nemá a pořád ublinkává vodu :frowning2:
vojtíšek je hezoučký :wink:
misi, vy jste to měli teda akční :wink:
zuzik, verunkavje krásná a šikovná :slight_smile:
Holky, jsem se chtěla zeptat taky Vám Vaše mimča tak šermujou rukama. Malá to dělá docela dost i pak ve spánku. Mamka říká, že já jsem to prý nedělala, tak jestli to je v poho...
U nás se spí jak kdy, ale klasika, po ranním krmení, přebalíme, otřeme ruky a papulku, pohrajem, pomazlíme a už jsme tak unavený, že zaberem na další hoďku až dvě a pak přes den jak kdy, ale dýl jak hoďku nespí, to jen vyjímka, ale pak jsou i dny, kdy ji ten její režim třeba kvůli dr. nebo něčemu jinýmu přeruším a to teda bývá mrzutá :unamused:
17. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme zpět z Prahy
byla jsem u dr na kyčlích Davídka je ok jen levou maličko ještě špatnou tak musíme na noc dávat pleny navíc což je mu hrozně nepříjemný tak dnes nezabral dokud jsme mu to nesundala :unamused: tak doufám že si na to zvykne no

andree mooooc gratuluji :slight_smile:

jinak bereme kapičky baby calm na prdíky a vše ostatn jsme vysadili a vypadá to nadějně tak to snad konečně zaber. dnes byl zlatíčko a já dsála nejvíc mlíka za celou dobu . ale už jsem dost unavená tak doodsaju a hají k Davídkovi

andy davídek tak y občas zašermuje a občas zašilhá tak doufám že se to spraví
17. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
anitt, šilhání je normální :wink: Ale naše je fakt šermovka, až ji to ze spánku budí... Kyčličky snad budou v pořádku. Zkus dávat přes den, když častěji přebaluješ, plínky bella, oni opravdu ty nožky od sebe více drží. Já dávám 1-2denně po 3hodinách. Nám strašně na prdíky vyhovuju kombinace sabíku a probiotik. Dnes jsem dostala nové balení z Polska, za 280Kč, trochu rozdíl z 670Kč :frowning2:
17. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Dobre ranko Holky
Andy sermovani je asi normalni, me se malej mele furt. Ruky a nohy mu jen litaj. Fakt sila. Manza mu kvuli tomu rika ze je sotek. Furt akcni, nevydrzi chvili v klidu a pak mam problem u kardia ho alespon pet vterin udrzet aby to zameril pan doktor :grinning:
18. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak dneska jsme spaly sedm hodin a spí se zase :slight_smile: Fakt super!!!
Andy, malá taky šermuje, ze spánku ji to taky budí, ale v zavince ani v plíně být nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrusti, k dnešním dvouměsíčninám přeji Honzíkovi všechno nejlepší!!!
18. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
hrusti vse nej ke dvoum nmesicum.
Andrejko malej je krasnej.
Zuzi teda mala je fakt cahoun a konikujete nadherne.
Petko malej je diky tomu hodne chovaci bohuzel a ted si chce furt povidat :grinning:
Holky tak nam prisla vcera pozvanka na vitani obcanku. Jdeme pristi ctvrtek :wink:
18. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Holky, vy jste zlatíčka, depka z váhy je hned menší, když Vás čtu.

Jů, tak Andrejka má Vojtíška, tak to moc gratuluju. Andrej, jojo, porod je mazec, souhlasim. Mě teda odsávání nebolelo, ale asi záleží, jak má člověk zdrchaný bradavky. Drž se. Musim říct, že jsem ráda, že mám ty začátky už za sebou. Koukla jsem na fotečky a je krásňoučkej.

Zuzíku, tak to jsem se nasmála nad tím povídáním s prsem.
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,
dekujeme. Uz jsme velky kluci :dizzy_face: Mne prijde jako kdybych nikdy nerodila a prcek byl odjakziva s nami, tak hrooozne to utika :wink:
Nam vcera odjela babuse, tak jsem zvedava, jak se bude prcek chovat, kdyz tady na nej nikdo nebude delat cely den budliky :slight_smile:

Andy, prcek taky sermuje porad rukama. Ale prijde mi, ze obcas se tim rozcili, az zacne brecet, tak pak ho musim dat do klubicka a rucicky podrzet u sebe, aby se uklidnil :wink:

Anitt, o tech kapickach baby calm jsem taky premyslela. My ted momentalne jedeme v sabiku a protiotickych kapkach a musim rict, ze to vypada, ze to zabira. Ty hysteraky sice jsou, ale ne tak casto jako driv. Tak uvidime.

Holky, chci se zeptat, jestli davate prckum cajicky? On mi neslazeny cajik ze sacku, ani pitnou vodu nechtel, tak jsem mu koupila cajik od Hippu, ale ty jsou sladky. Ten jediny mi pije, akorat mu to vic redim, aby to nemel tak skladky, ale stejne mam trosku spatny svedomi kvuli kazum na zoubkach :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ránko, tak ted jsme dosnidali venku na terase a asi pojedeme na socialku konecne vyridit ten rodicak a koupit granule. Malej vcera vytuhl desne brzo uz tak v osm. Asi ho zmohl ten cerstvi vzduch :grinning:
Dneska ma byt parak, skoda ze uz prcek neni vetsi a nemuzeme vyrazit nekam k vode.
18. čer 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky
karci s vahou si nedelej hlavu vypadás dobře a až prcek začne běhat tak to půjde samo uvidís :wink:

hrusti toto letí vid? jak je dlouho kdy jsme chodily na kurzy :slight_smile: vše nej ke dvoum měsícům :slight_smile:
mně přišlo že po těch probio měl najednou průjem a kroutil se ještě víc a ty baby calm jsou zatím nej nej e nejpřírodnější tak už zůstaneme jen u nich , škofa peněz za probio no :unamused:

jinak čajík dávám fenykl bez cukru ale vypije ho denně max 50ml .
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
My kopeme hlavne nohama, rukama uz tak nesermuje. Dneska sem mu poprve udelala cajik, uvidim jestli ho pouzijeme, doporucila nam to dr. Jinak na soc nejedu protoze jsem zjistila ze ty papiry musi podepsat i manza :unamused: No a taky to musim zabelit, protoze jsem samozrejme do kolonky obec napsala ulici. Nechapu proc to maji tak blbe prvni obec a pak ulici. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě k té škytavce, Anča jí má několikrát za den. Zjistila jsem, že vždycky potřebuje přebalit, když začně škytat. Prej děti škytaj, když je jim chladno, tak asi jak má plnou plenu, tak jí to studí. Zbavit jí toho dokážu jen když se přisaje k prsu a vypije pár doušků mlíka, ale většinou škytá po jídle a to už pak nic nechce :frowning2:
18. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Misi, jaky cajik vam doporucila dr?
Anitt, my taky tomu cajiku moc nedame, tak kolem 30ml za den. On ho moc nechce, radsi chce mlicko :wink:
18. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Hrusti ja cajik taky mam od hipu a ted i od hami. Tan od hami je asi lepsi ale redim to vic nez se ma protoze me stve ten cukr v tom :angry:
Jinak skytavku mame obcas taky a pomuze bud piti a nebo dudu :grinning:
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
dobre poledne,
my jsme spali do pul deváte,tak mám spoždení :grinning:

andrei je to krasné mimčo,ten tvuj Vojtíšek,takový čerstvý,nadhera :slight_smile:
zuzí teda pase hezky,je fakt dobra v mesíci :wink:
hrusti gratulujek k mini mesíčninám
ješte jsem ti chtela,když si ty davky tak zvyšuje a má pořad hlad,kamaradka dává více sytící mleko,nevypije ho tolik a nebude si roztahovat bříško a myslím,že z toho ho muže bolet,skus se poptat v lekarne,beba to delá taky

ja už začínam mít depku z toho byt pořad doma s deckama,včera dojel manža až v šest večer ,vzala jsem Šimulu a alou ven na prochajdu,zítra mame doktory,tak se vyvetrám
holky k tomu rodičaku,kdy se má žadat? ja to asi nemám,mam pocit že mi na socialce říkala,že až pozdej
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Petrach, mně řekli, že o rodičovskou mohu žádat nejdřív 60 dní před koncem mateřské.
Hrusti a když dáváš pít vodu, tak jí taky ohříváš?
Přijela mi manduca, za chvilku vložím fotky, jsem nadšená!!!!
18. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Teda zatim nadšená, nechci to zakřiknout :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
karci tak jak jsi spokojená s mandukou? a je tězké tam to mimi dát? a nebortí se mimi hlavička?moc vám to na fotečkách sluší :wink:
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Karci to je dobre :slight_smile: Uz se tesim na fotky. hrusti zadnou konkretni znacku nam nedoporucila.
18. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
super foto, jak se tam male libi?
18. čer 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.